بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر


بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجربیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
با سلام خدمت علاقه مندان به موسیقی و بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر
در این تاپیک نیز همانند تاپیک اخبار "جشنواره فیلم فجر" خبرهای مربوط به جشنواره موسیقی را با هم پیگیری و بررسی میکنیمدانلود آهنگ جدید پویا بیاتی به نام به جرم جدایی

1:

موسیقی ما منتشر می‌کند؛
رونمایی از پوسترهای بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

موسیقی ما دو پوستر برای بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر با طراحی کیانوش غریب پور منتشر شد.


دانلود آهنگ تنهایی عماد طالب زاده
کیانوش غریب پور طراح پوستر این دوره از جشنواره در خصوص طرح انتخابی خود فرمود: من برای جشنواره بیست و هفتم دو پوستر طراحی کردم که یکی به عنوان پوستر عمومی و اصلی جشنواره و دیگری برای بخش بین الملل هست.

وی ادامه داد: به عنوان طراح بسیاری از آلبوم ها و پوسترهای موسیقی، همیشه با مشکل تصویری برای طراحی روبرو بوده ام.


دانلود تیزر آلبوم جدید مازیار فلاحی به نام لعنت به من
به همین دلیل مجبورم یا از شکل ساز و یا از کدهای تصویری و نت نویسی هستفاده کنم که این روند معمولا فضاها را تکراری می کند و باعث می شود که همه طراحی های گرافیک و پوستر رویدادهای موسیقی شبیه به هم شوند.


مهناز افشار هم خواننده شد
بر این پايه با توجه به اینکه جشنواره موسیقی فجر همه ژانرهای موسیقی را پوشش می دهد ،سعی کردم اتمسفر کلی موسیقی را در یک فضای شب مانند که نت های موسیقی مینی مالی در اون برنامه دارد را ترسیم کنم.

این طراح اضافه کرد: در این فضا یک آرامشی به لحاظ بصری به مخاطب القا و صداهای موسیقی و ضرب آهنگ های مینی مالی شنیده می شود.غریب پور در ادامه فراخوان نمود: هدف من بر این بوده که نوشته ها و لوگوهای اجزا طوری باشد که نت های پراکنده در فضا به چشم بخورد.

وی با اشاره به دومین پوستر جشنواره بیست و هفتم موسیقی فجر فرمود: این پوستر که برای بخش بین الملل طراحی شده ، ترکیبی از دسته های دو ساز ، هورن، المانهای موسیقی و گل هست که فضای شاداب تری دارد و به اجزای ارکستر سمفونیک و موسیقی غربی اشاره می کند.

این طراح در خصوص انتشار 2 پوستر برای جشنواره بیست و هفتم موسیقی فجر اضافه کرد: تمامی جشنواره های معتبر دنیا و همینطور جشنواره فیلم فجر دارای چندین پوستر برای بخش های مختلف خود هستند ، از این رو برای این رخداد بزرگ موسیقیایی نیز بهتر هست چند پوستر طراحی و منتشر شود.
وی ادامه داد: پوستر بخش بین الملل به گونه ای طراحی شده که برای مخاطب غیر ایرانی قابل فهم تر هست.


انریکه و دوقلوهایش
.
غریب پور در خاتمه خاطر نشان کرد: جشنواره موسیقی فجر رویداد بسیار بزرگی هست که می شود برای اون چندین پوستر طراحی و منتشر کرد.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر 24 تا 30 بهمن ماه به دبیری دکتر حسن ریاحی در تهران، کرج، قزوین، شیراز، یاسوج و گرگان انجام می شود


بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر


لیلی افشار، بانوی بی‌همتای گیتارنواز+عکس

2:

اینجا ببینید؛
جدول نهایی اجراهای بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر منتشر شد

موسیقی ما - جدول اجراها و سخنرانی های بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر صبح امروز از سوی ستاد برگزاری این جشنواره منتشر شد.این جشنواره از 24 تا 30 بهمن در شهرستان تهران و پنج شهر شیراز، گرگان، یاسوج، کرج و قزوین انجام خواهد شد.

این در حالی هست که در شهرستان تهران 6 سخنرانی و 115 اجرا در شهرستان تهران در 11 سالن تالار وحدت، رودکی، ایوان شمس، فرهنگسرای نیاوران، تئاتر شهر، فرهنگسرای ارسباران، تالار اندیشه، پژوهشکده فرهنگ و هنر، سالن سوره، برج میلاد و خانه هنرمندان به روی صحنه می رود.


خواننده ایرانی نامزد دریافت نشان خیام از فرانسه شدبیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر


نواخت گیتار الکتریک استثنایی توسط یک جوان کره ای!

3:

در بخش بانوان بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
ژیوار موسیقی کردی را با تنظیم جدید اجرا می‌کند

موسیقی ما - گروه «ژیوار» به سرپرستی ژیوار شیخ الاسلامی در بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر شرکت و ترانه‌های فولکلوریک کردی را با تنظیمات جدید اجرا می‌کند.

ژیوار شیخ‌الاسلامی با اشاره به‌اینکه گروه ژیوار در دو بخش فارسی و کردی به اجرای برنامه می‌پردازد، فرمود: در بخش کردی، پنج قطعه فولکلوریک با تنظیم جدید به اجرا درمی‌آید.

نخستین بخش از کنسرت گروه ژیوار هم به موسیقی سنتی اختصاص دارد و در اون قطعاتی چون «کوی خرابات» و «نرگس مست» با شعری از حافظ، «مستانه» غزل مولانا، «چهار مضراب» دشتی و تک‌نوازی اعضای گروه خوانده و نواخته می‌شود.سرپرست گروه ژیوار، نوآوری را ضرورتی دانست که‌گاه در کنسرت‌های موسیقی بانوان نادیده گرفته می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: نمی‌توان این واقعیت را نادیده گرفت که مخاطب و منتقد جدی برای موسیقی بانوان وجود ندارد، اما به این بهانه نمی‌توان به یک سری کارهای تکراری دل خوش کرد و دست از نوآوری برداشت.


شیخ‌الاسلامی با اشاره به اینکه کسانی که به کنسرت ویژه بانوان می‌روند، ترجیج می‌دهند که آهنگ‌ها و تصنیف‌های خاطره‌برانگیز بشنوند، فرمود: توجه به خاطره جمعی به معنی این نیست که هنرمندان دست از ایجاد کارهای تازه بردارند و به‌جای تربیت گوش مخاطب و بالابردن سطح پسند و سلیقه او، تنها به اجرای ترانه‌های نوستالژیک توجه نمايند.سرپرست گروه ژیوار به ضرورت توجه به ترانه‌های محلی، به‌‌ همان صورت که هست، اشاره کرد و اضافه کرد: گروه ژیوار در دومین بخش از کنسرت خود به اجرای ترانه‌های کردی می‌پردازد؛ این ترانه‌ها به قالب ارکسترال درنیامده‌اند و تنها با تنظیمی تازه ارائه می‌شوند، چراکه امت با موسیقی بومی و ظرفیت‌های اون آشنا نیستند و گروه ژیوار می‌کوشد تا موسیقی نواحی مختلف کردستان و کرمانشاه را اون‌گونه که هست به مخاطب خود معرفی کند.شیخ‌الاسلامی، وجود جشنواره‌ای مستقل برای بانوان را لازم و ضروری برشمرد و اضافه کرد: حضور پنج گروه ویژه بانوان در جشنواره موسیقی فجر، کافی نیست و باید جشنواره مستقلی برای خانم‌ها و رقابت اون‌ها با یکدیگر طراحی و اجرا شود.فرمودنی هست آهنگسازی قطعات فارسی و کردی و نوازندگی سنتور را رزیتا جانمیان برعهده دارد.

گلنوش ملایری (سنتور باس)، مینو اسحابی (کمانچه)، نازنین قاسمی (عود)، پریا پیرزاده (تار)، نیره علی اصغر فخری (تنبک) و عسل ملک‌زاده (دف و دایره) اعضای دیگر این گروه موسیقی بانوان هستند.گروه موسیقی ژیوار به سرپرستی ژیوار شیخ الاسلامی، ۲۵ بهمن ماه، ساعت ۱۶ در فرهنگسرای بهمن به اجرای برنامه می‌پردازد.بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به دبیری دکتر حسن ریاحی ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه در تهران، شیراز، کرج، قزوین، گرگان و یاسوج انجام می‌شود.


4:

در بخش جنبی بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر؛
نوای موسیقی شهناز و درویش خان با پیانوی احتشامی طنین انداز می‌شود

موسیقی ما-نوای موسیقی شهناز و درویش خان با پیانوی احتشامی در بخش جنبی بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، طنین انداز می‌شود.به نقل از ستاد خبری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، سامان احتشامی نوازنده پیانو و سرپرست گروه موسیقی شرقی در خصوص اجرای خود فرمود: من به دعوت دکتر ریاحی و آقای ترابی به این دوره دعوت شدم و برنامه هست در بخش جنبی به اتفاق دو تا از هنرجویانم یلدا صمدی و سینا سلیم‌زاده به روی صحنه برویم و آثاری از موسیقی آذربایجان را در کنار قطعاتی از ساخته‌های درویش خان، فرامرز پایور و جلیل شهناز با تنظیم برای پیانو و سازهای همراهی نماينده اجرا کنیم.وی اضافه کرد: در این اجرا عمران فروزش به عنوان نوازنده سازهای کوبه‌ای ما را در اجرا همراهی می‌کند.این نوازنده پیانو ادامه داد: ما قطعات زیادی را برای اجرا با دو پیانو آماده کرده‌ایم، اما به دلیل محدودیت در تعداد پیانو، آثارمان را با یک پیانو می‌نوازیم.

همچنین وقتی که شاگردان من نوازندگی این ساز را بر عهده دارند، من با ساز ملودیکا اون‌ها را همراهی می‌کنم.احتشامی با بیان اینکه با این گونه اجرا، توانایی پرورش هنرجویان را به مخاطب عرضه می‌کند، اظهار داشت: با اجرایم به مخاطب نشان می‌دهم که موسیقی من دارای بیانی هست که می‌شود اون را تدریس هم کرد و هنرجویان بنامی را نیز تربیت کرد.سرپرست گروه شرقی با اشاره به حضور خود در دروه‌های مختلف جشنواره موسیقی فجر بیان داشت: من از ۱۲ سالگی در جشنواره موسیقی فجر شرکت کرده‌ام و از سال ۷۰ تا ۷۵ نیز برنده لوح تقدیر و تندیس زرین جشنواره شده‌ام همچنین در سال ۸۲ برگزیده شدم و از‌‌ همان سال به بعد نیز در بخش جنبی به روی صحنه رفته‌ام.احتشامی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره موسیقی فجر فرمود: باید برای داشتن چنین جشنواره‌ای خدا را شاکر باشیم.

به نظر من این جشنواره محفلی برای تبلیغ هنرمندان و ارائه آثارشان هست، اما جای تاسف هست که به خاطر بودجه کم بسیاری از هنرمندان نمی‌توانند در این جشنواره شرکت نمايند.

البته اونهایی هم که حضور دارند بیشتر به خاطر دل خودشان و دعوتی هست که از سوی انجام نمايندگان انجام شده هست.این آهنگساز در خاتمه خاطر نشان کرد: اگر چنین جشنواره‌هایی هر ماه یکبار انجام می‌شد، بسیار خوشایند بود چرا که بواسطه اون رقابت سالمی بین هنرمندان جوان ایجاد می‌شد.بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه به دبیری دکتر حسن ریاحی در تهران، کرج، قزوین، یاسوج، گرگان و شیراز انجام می‌شود.
منبع : موسیقی ما

5:

آلبوم جدید مازیار بزودی منتشر می‌شود؛
مازیار فلاحی با ارکستر بزرگش به جشنواره می‌آید!

نداسیجانی: مازیار فلاحی امسال علاوه برخوانندگی درسریال پرفروش «قلب یخی» و برگزاری کنسرت‌های جذاب برای اولین بار پا به عرصه رادیو گذاشت.

علاوه بر این امسال نیز به مانند سال گذشته مازیار فلاحی در بخش جنبی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر حضور خواهد داشت. • اجرای «رنگین کمان» در جشنواره
مازیار فلاحی فرمود: امسال درتاریخ ۲۷بهمن ماه در بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجربا گروه موسیقی جدید شرکت خواهیم داشت.

دراین برنامه ازترانه‌هایی که سال گذشته و امسال منتشرکرده‌ام و علاوه بر اون تیتراژ «رنگین کمان» در رادیو جوان و سریال «قلب یخی» را نیز اجرا خواهیم کرد.وی اضافه کرد: با توجه به وقت کمی که تا برگزاری جشنواره باقی مانده هست در حال حاضر مشغول تمرین با گروه موسیقی جدیدم هستم و به رسم امانت داری آهنگ تیتراژ رادیو جوان را که تا به حال در جایی هستفاده نکرده‌ام با این گروه اجرا خواهم کرد. • ارکستر بزرگ فلاحی باسرپرستی مازیار
فلاحی درباره گروه موسیقی جدید خود فرمود: برای اولین باراست که با گروه جدید به سرپرستی خودم کنسرت انجام می‌کنم.

این گروه از ارکس‌تر بزرگتری تشکیل شده هست.وی ادامه داد: دراین گروه موسیقی علاوه بر اینکه سرپرستی گروه را خودم برعهده دارم اکثریت بچه‌هایی که در گروه حضور دارند از دوستان قدیمی در موسیقی هستند.

فلاحی تصریح کرد: نکته اصلی تغییرات این هست که تقریبا ۹۰% بچه‌های گروه از تحصیلات بالای موسیقی برخوردارهستند و فوق لیسانس موسیقی دارند.

مضاف براون چون من شاگرد آقای حمیدرضا دیبازر بوده‌ام از دوستانی دانشگاهی اون وقت وعلاوه بر اون هم‌شاگردی‌هایی که درد وران آقای دیبازرداشته‌ام به گروه من اضافه شده‌اند.وی فراخوان نمود: اعضای گروه را در روز جشنواره روی هستیج و با سازبندی متفاوت معرفی خواهم کرد.

در گروه جدید قطعا نوع تنظیمات و نوع کار متفاوتی را خواهید دید.

فلاحی اضافه کرد: به علت اینکه تغییرات گروه در کمتر از یک ماه اتفاق افتاده هست وموقعيتی خیلی کم برای تعویض گروه بود مجبور هستیم با جلسات فشرده تمرینات را اجرا کنیم تا ان شاالله بتوانیم اجرای خوبی داشته باشیم.این خواننده درباره جشنواره و هنرمندانی که امسال حضور دارند فرمود: من برای بار دوم هست که در جشنواره شرکت دارم و با توجه به اسامی چون احسان خواجه امیری، گروه آریان، بنیامین، محسن یگانه و گروه رستاک که در بخش جنبی حضور دارند و اونچه که در جشنواره می‌بینم قطعا امسال جشنواره‌ای بهتر و با کیفیت‌تر خواهیم داشت. • درموسیقی پاپ، بخش رقابتی معنا ندارد
وی اضافه کرد: به نظرمن درموسیقی پاپ، بخش رقابتی معنا ندارد به این دلیل که تمام دوستانی که درجشنواره امسال شرکت دارند هرکدام دارای اعتبار و محبوبیت خودشان هستند و مسابقه دادن خیلی معنا ندارد.

وی ادامه داد: شرکت من درجشنواره بیشتر جنبه همکای دوستانه در کنارهم هست و خیلی خوشحال هستم که نحوه برگزاری جشنواره نشان می‌دهد جشنواره امسال در بخش جنبی کیفیت خوبی دارد.این خواننده تصریح کرد: چون قیمت بلیط کنسرت درجشنواره پایین‌تر هست کسانی که قبلا نتوانسته‌اند در کنسرت‌ها شرکت داشته باشند خوب هست که دراینجا حضور دارند. • بخش مالی جشنواره برای من مطرح نیست
وی درباره بودجه جشنواره فرمود: بخش مالی جشنواره برای من مطرح نیست وهمین که در کنار دوستانی چون احسان خواجه امیری، آریان، بنیامین، محسن یگانه، و گروه رستاک هستم برای من باعث خوشحالی هست.فلاحی ادامه داد: بخاطر تعویض گروه خیلی سخت بود تا آمادگی لازم برای شرکت درجشنواره را داشته باشیم ولی خوشبختانه از طرف وزارت فرهنگ وارشاد با ما خیلی همکاری شد و همین جا از این دوستان تشکر می‌کنم که توانستم گروه را به جشنواره برسانم.مازیار فلاحی درباره آخرین کارهای خود در پایان سال جاری فرمود: پارت دوم مجموعه «قلب یخی» را به تازگی به پایان رسانده‌ام و سپس اون آهنگ «رنگین کمان» را برای رادیو جوان اجرا کردم علاوه بر اون برای چند فیلم سریالی و سینمایی پیشنهاد کاردارم که اگرموسیقی این فیلم‌ها ‌مناسب فضای کارمن باشد حتما قبول خواهم کرد چون به نظرمن هرکس یک نوع موسیقی دارد که مناسب یک فضا ویا سبک هست.خواننده «رنگین کمان» اضافه کرد: پیشنهاد رادیو برایم خیلی دوست داشتنی بود به این دلیل که اولین همکاری من با رادیو هست مضاف بر این من از مدیریت شبکه جوان تشکر می‌کنم که اینقدر صمیمانه با من همکاری داشتند.

وی ادامه داد: من ازاین مدیریت درخواست کردم اجازه بدهند برای ساخت آهنگ خصوصا قسمت شعر کمی دستم را آزاد بگذارند.

چون صبح زود جدا از اینکه باید پر انرژی باشد ولی کمی آرامش هم لازم هست واین سبب شد موسیقی «رنگین کمان» کمی آرامش بخش باشد که دوستانه رادیو جوان لطف کردند و اجازه دادند که موسیقی‌ام را در همین حد نگه دارم. • آلبوم جدید مازیار بزودی منتشر می‌شود
وی فرمود: درحال حاضرعلاوه بر این کار‌ها، مشغول آهنگسازی و تنظیم آلبوم جدیدم هستم که با همکاری شرکت آوای فروهر انتشارخواهد یافت.

خواننده قلب یخی اضافه کرد: تصمیم داشتم اواخر امسال آلبوم را منتشر کنم ولی به علت برگزاری جشنواره‌ها و کنسرت‌ها موقعيت نشد و به احتمال زیاد اوایل سال آینده منتشر شود.وی تاکید کرد: چون تنظیم و آهنگسازی آلبوم‌ها راخودم انجام می‌دهم تعداد قطعات برایم مشخص نیست و از تعداد قطعاتی که ساخته می‌شود یک مجموعه را انتخاب می‌کنم.

یعنی بیش از اندازه آلبوم آهنگسازی می‌کنم. • کنسرت ۹۱فلاحی
مازیارفلاحی درخاتمه فرمود: برای نوروز۹۱ برنامه کنسرت خواهم داشت چون مدیریت برنامه‌هایم برعهده برادرم خشایار فلاحی هست اطلاع دقیقی از مکانش ندارم اما قاعدتا یا در بخش جنوبی یا شمالی کشور اجرا خواهیم داشت.
منبع : شبکه ایران

6:

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجرعکس ها: سعید عبداللهی
نقل تصویری از حضور رضا صادقی در سینمای رسانه های جشنواره فجر برای اکران فیلم «بی خداحافظی»

موسیقی ما - فیلم سینمایی «بی خداحافظی» شب گدشته در سینمای رسانه ها (برج میلاد) در سی امین جشنواره فیلم فجر روی پرده رفت.

نمایش این فیلم حاشیه های هم به دنبال داشت و نظرهای مختلفی نیز درباره اون شنیده می شد.

اما اتفاق نطر خوبی روی بازی صادقی در این فیلم وجود داشت.

حضور رضا صادقی در برج میلاد توجه اکثر خبرنگاران و عکاسان را نیز به خود جلب کرده بود....
نمایش اونلاین فیلم
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

7:

رضا صادقی بالاخره در روز سوم جشنواره فجر با «بی‌خداحافظی» روی پرده نقره‌ای رفت تا سکوت همه این روز‌ها و بی‌خبری چند ماهه‌اش به اتمام برسد
رضا صادقی چه شکلی هست؟

موسیقی ما - روز گذشته، در سومین روز از جشنواره سی‌ام فیلم فجر راس ساعت۱۵: ۱۸، فیلم «بی‌خداحافظی» برای اولین بار در برج میلاد برای اصحاب رسانه روی پرده نقره‌ای رفت تا آقای مشکی پوش پس از ماه‌ها تلاش و تحمل گریم‌های مختلف و سنگین، محصول نهایی را شاهد باشد.

این اتفاق در حالی رخ داد که صادقی چند ماهی هست با هیچ رسانه‌ای حاضر به فرمودگو نشده و در سکوت کامل خبری به سر می‌برد.

شور و شوق اهالی رسانه هنگام روی پرده رفتن این فیلم قابل توجه بود و همین شور و شوق نشانگر ولع اهالی فیلم و موسیقی برای تماشای «بی‌خداحافظی» بود.

دقایقی پس از اتمام این اکران، رضا صادقی از همه حال و روز این روز‌هایش فرمود و به تمام سوالات ما جواب داد.

پاسخ‌هایی که بیشتر از اینکه جنبه موسیقی داشته باشد، به دغدغه‌های سینمایی این هنرمند گره خورده بود و پشت پرده تلاشهای چند ماه اخیرش را نشان می‌داد. • امروز برای اولین بار فیلمی که تو جزو یکی از نقش‌های اصلی اون بودی روی پرده رفت و رضا صادقی فصل جدیدی از زندگی‌اش را تجربه کرد.

  تیترا‍ژ پایانی که پخش می‌شد لبخند محوی روی صورتت بود.

  درباره حس اون لحظه می‌خواهم به من بگویی.

حس یک مه‌مان را داشتم که روی پرده نقره‌ای آمده و باید احترام میزبان را نگه دارد.

من در سینما یک مهمان‌ام.

مه‌مان آدم‌ها، بازیگر‌ها، کارگردان‌ها و همه و همه دست اندرکاران.

نمی‌دانم مه‌مان با ادبی بودم یا نه ولی خیلی برایم مهم بوده که بتوانم حرمت میزبان را حفظ کنم.

سینما برای من لمس یک تجربه جدید بود.

هرگز نمی‌گویم که به اون فکر نمی‌کردم ولی دوست داشتم که تجربه‌اش کنم. • اولین تجربه سینمایی‌ات را برای اولین بار تماشا کردی.

  اولین چیزی که به ذهنت رسید چه بود؟
داشتم به این فکر می‌کردم که این رضا صادقی چه شکلی هست.

می‌تواند خودش را حفظ کند و خودش باشد؟ در ضمن برای اولین بار که اجرایی کرده بودم و خودم هم داشتم خودم را می‌دیدم.

چون همیشه من برای دیگران اجرا می‌کردم ولی این بار من اجرا کردم و خودم هم دیدم. • خودت اوج فیلم را در کدام سکانس می‌بینی؟ جایی که خودت واقعا تحت تاثیرش برنامه می‌گیری؟
خودم حس می‌کنم که اونجایی که با دوستان قدیمی در یک خانه قدیدمی نشسته‌ایم.

با فرهاد و امیر.

حس خوبی دارم چون صمیمیت‌های قدیمی را نشان می‌دهد.

بخشی دیگر از فیلم هم هست که قهرمان فیلم هرگز به اصطلاح «وا نمی‌دهد» و کوتاه نمی‌آید و کم نمی‌آورد. • بخش‌هایی از فیلم هم که به مشکلات خواننده‌های پاپ برای اخذ مجوز می‌پردازد.

همیشه وقتی از موسیقی پاپ صحبت می‌شود بالافاصله حرف مجوز پیش کشیده می‌شود و این خیلی ناراحت نماينده هست.

ما در این فیلم خواسته‌ایم که بگوئیم به جز دغدغه مجوز، افرادی در این موسیقی هستند، افرادی در کنار خواننده‌ها هستند که سم بیشتری دارند و فشار‌هایشان خیلی بیشتر از هسترس مجوز هست.

اون‌ها منتظر تزریق سمشان هستند و از پا در آوردن اون هنرمند.

اونهایی که دور و بر یک خواننده هستند خیلی خطرناک‌تر از کسانی هستند که مجوز نمی‌دهند.

این به من ثابت شده هست. • کمی هم ار تجربه همبازی شدن با محمد رضا قروتن بگو.

  قطعا تجربه جدیدی بود این همکاری.

محمد رضا فروتن سالهاست که بخاطر شخصیت و هنرش در این سینما مقبولیتی ویژه و قابل توجه دارد.

سوای بحث محبوبیت، مقبولیت فراوانی را هم توانسته کسب کند که قطعا قابل توجه هست.

دوستی کوچکی قبل از این فیلم با او داشتیم و قبل از اینکه این پروژه هستارت بخورد، از او برای حضور در این پروژه مشورت خواستم.

تشویقم کرد.

محمد جزو معدود آدم‌هایی هست که دنیای شهرت و تصویر ذره‌ای روی شخصیت‌اش اثر نگذاشته.

او در سکانس‌هایی که با هم بازی داشتیم به وضوح سطح بازی‌اش را بخاطر من پائین می‌آورد تا من بتوانم در یک سطح با او جلو بروم.

تا بتوانم همپای او باشم.

او به قدری نقشم را عامیانه و راحت به من توضیح می‌داد که این حس در من به قطعیت رسیده بود که او از خود من بیشتر غرق و درگیر این نقش شده هست.

از او بابت همه این بزرگواری‌ها تشکر می‌کنم و خود را برای این نقش به شدت مدیون فروتن می‌دانم. • اگر وقت به عقب برگردد و از نو تجربه حضور در این فیلم به تو شود، باز هم حاضری این همه وقت برای حضورش، وقت صرف کنی و وارد این ریسک بزرگ شوی؟
قعطا استقامت می‌کنم تا انسان بزرگی مثل آقای امینی کار را بسازد تا وارد‌اش شوم.

تا وقتی که این بزرگ به من نفرموده بود: «به پدرت اعتماد کن»، نمی‌ی توانستم قبول کنم که در فیلم بازی کنم.

ایشان وقتی این لفظ را برای من هستفاده کرد حس نزدیکی عجیبی نسبت به ایشان پیدا کردم.

با آدم‌های خوب، کارهای خوب انجام دادن، لذتبخش هست.

اعتراف می‌کنم که در این فیلم انسانهایی بودند که من اشتباهات و کاستی‌هایم را پشت اون‌ها قایم می‌کردم.

آقای امینی کسی بود که نابازیگری‌ام را تحمل کرد تا منی که هیچوقت نمی‌توانستم فکر کنم که ساعت ۷ صبح بیدار شوم، با انرژی بیدار می‌شدم و سر صحنه می‌رفتم.

همه نابازیگری‌هایم را با لبخند جواب می‌دادند و قسم می‌خورم اگر روز اول به جز لبخند واکنش دیگری می‌دیدم دیگر نمی‌توانستم جلوی دوربیم برویم.

این بزرگوار باعث شد که بتوانم دوام بیاورم.


8:

بنیامین و آریان در جشنواره روی صحنه می‌روند؛
محسن رجب‌پور خبرانتشار زودهنگام آلبوم گروه آریان را تکذیب کرد!

موسیقی ما - در واقع مشخص نیست گروه «آریان» یا «بنیامین» کدامیک آلبوم خود را زود‌تر منتشر می‌نمايند، اما هر گروه که آلبوم خود را زود‌تر منتشر کرد با اختلاف یکی دو ماه، آلبوم بعدی انتشار خواهد یافت چه بسا شاید آلبوم «بنیامین» زود‌تر منتشر شود.

گروه آریان و بنیامین در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر با اجرای گلچینی از قطعات آلبوم‌هایی که دارای مجوز هستند و نیز تک آهنگ‌های زیبای خود به روی صحنه می‌روند.نکته جالب برنامه این هست که هم «گروه آریان» وهم «بنیامین بهادری» به مانند اجرای‌های گذشته خود چه در جشنواره‌های گذشته و چه در کنسرت‌ها، تجربه‌های جدید توام با جذابیت‌های خاص را برای دوستداران خود ارائه خواهند کرد.لازم به ذکر هست در یکی دو روز اخیر خبری از این دو خواننده محبوب منتشر شده مبنی بر اینکه طبق فراخوان دست‌اندرکاران، آلبوم جدید گروه «آریان» پیش از سومین آلبوم «بنیامین» یعنی به فاصله دو ماه پس از آلبوم گروه «آریان» منتشر خواهد شد.ولی محسن رجب‌پور مدیر برنامه‌های گروه آریان و بنیامین در فرمودگو با شبکه ایران این خبر را تکذیب کرد و فرمود: هر دو گروه «بنیامین» و «آریان» مراحل آخر تولید آلبوم را طی می‌نمايند.وی اضافه کرد: در واقع مشخص نیست گروه «آریان» یا «بنیامین» کدامیک آلبوم خود را زود‌تر منتشرمی نمايند، اما هر گروه که آلبوم خود را زود‌تر منتشر کرد با اختلاف یکی دو ماه بعد آلبوم بعدی انتشار خواهد یافت چه بسا شاید آلبوم «بنیامین» زود‌تر انتشاریابد.شرکت «ترانه شرقی» بزودی آلبوم‌های گروه موسیقی «آریان» و «بنیامین» را منتشر خواهد کرد.

آلبوم گروه آریان شامل ۱۰ قطعه جدید و چهار تک آهنگ هست که پیش از این منتشر شده بود اما هنوز نامی برای این آلبوم انتخاب نشده هست.همچنین سومین آلبوم «بنیامین» نیز با آهنگسازی بنیامین و اشعار فرید احمدی همراه بزودی منتشر می‌شود و به فرموده دست‌اندرکاران آلبوم نیما وارسته و فرشاد فارسیان نیز با ترکیب موسیقی مدرن در حال اتمام آخرین مراحل از تنظیم این آلبوم هستند.


9:

از شنبه به مدت سه روز؛
فروش بلیت‌های تخفیف دار جشنواره موسیقی فجر

موسیقی ما- فروش بلیت‌های بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر با تخفیف ویژه هنرمندان و دانشجویان از شنبه ۱۵ بهمن به مدت ۳ روز در ساختمان مرجان آغاز می‌شود.


بلیت‌های ویژه دانشجویان رشته موسیقی با ۵۰ % تخفیف، دانشجویان سایر رشته‌ها با ۳۰ % تخفیف و هنرمندان موسیقی با ۲۵ % تخفیف می‌توانند بلیت‌های مورد نظر خود را خریداری نمايند.

همچنین تخفیف بلیت‌ها شامل اجراهای برج میلاد نمی‌شود.برای دریافت این بلیت‌ها ارائه اصل و کپی کارت دانشجویی و کارت عضویت هنرمندان در خانه موسیقی الزامی هست.


علاقمندان برای خرید بلیتهای ویژه دانشجویی و هنرمندان می‌توانند از شنبه به آدرس خیابان حافظ، خیابان هستاد شهریار، کوچه هانری کربن، پلاک ۱۸، طبقه اول مراجعه نمايند.بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه به دکتر حسن ریاحی در تهران، کرج، قزوین، شیراز، یاسوج و گرگان انجام می‌شود.
منبع : موسیقی ما

10:

اجرای گروه موسیقی رونین از کشور سوئیس در دومین روز از بیست‌ و هفتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر شب گذشته درتالار ایوان شمس انجام شد.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
عکس/ یونس خانی
تاریخ انتشار، تهران: ۱۰:۳۸ ,

11:

اجرای گروه موسیقی تریو کالین ولون در دومین روز از بیست‌ و هفتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر شب گذشته درتالار ایوان شمس انجام شد.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
عکس/ یونس خانی

12:

ارکستر سمفونیک شهرستان تهران سه شنبه شب به رهبری نادر مرتضی پور در دومین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در تالار وحدت شهرستان تهران انجام شد.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
عکس/ محمدرضا عباسی

13:

ارکستر نووا سه شنبه شب به رهبری آرمین قیطاسی در دومین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در تالار وحدت شهرستان تهران انجام شد.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
عکس/ محمدرضا عباسی

14:

کنسرت موسیقی احسان خواجه امیری در اولین روز از بیست‌ و هفتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر شب گذشته در سالن همایشهای برج میلاد شهرستان تهران انجام شد.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
عکس/ محمدرضا عباسی

15:

عکس ها: سعید عبداللهی
نقل تصویری از اجرا مازیار فلاحی در بخش جنبی جشنواره موسیقی

موسیقی ما - سالن همایش‌های برج میلاد در چهارمین شب جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر میزبان «مازیار فلاحی» بود.

در اجرای این برنامه که با تأخیر یک ساعته همراه بود، مازیار فلاحی قطعاتی همچون باران، گل نازم، لیلای بی‌دریا، قلب یخی، لحظه‌ها و بانوی خیال را اجرا کرد.از نکات جالب این برنامه اجرای قطعه موسیقایی بود که «مازیار فلاحی» به دختر شهید تندگویان هدیه کرد، چرا که معتقد هست سریال شهید تندگویان که از تلویزیون پخش شده، دوران غمناک اسارت و شهادت این شهید را برای «هدی تندگویان» به تصویر کشیده هست.فلاحی با اجرای قطعه‌ای دیگر در وصف شهدای گمنام لحظاتی اندوه را در برج میلاد حاکم کرد.


بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر


بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر


بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر


بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر


بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر


بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر


بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر


بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر


بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر


بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر


بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

16:

عکس‌ها: محسن هردان
نقل تصویری از اجرای مازیار فلاحی در بخش جنبی جشنواره موسیقی - 3

موسیقی ما - مازیار فلاحی برای دو سانس در سالن همایش های برج میلاد شهرستان تهران در بخش جنبی جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفت.

این بار نیز هواداران پرشور این خواننده شب خوبی را برای موسیقی ایران رقم زدند.

سری آخر عکس های سایت موسیقی ما از این اجرا را این جا ببینید...
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

17:

عکس‌ها: محسن هردان
عاشقانه‌های مازیار فلاحی یک بار دیگر به برج میلاد رسید

موسیقی ما - محسن هردان: مازیار فلاحی و گروه جدیدش شب گذشته در برج میلاد در شب چهارم جشنواره موسیقی فجر روی سن رفتند.

مازیار فلاحی با یک اجرای پر انرژی شب خاطره انگیزی برای حضار رقم زدنند.

این اجرای هم مانند اجراهای قبلی این خواننده با هستقبال خوبی همراه شده بود.

آغاز برنامه با پرطرفدار‌ترین قطعه این خواننده «دروغه» بود که از‌‌‌ همان ابتدا با همخوانی حاضرین در سالن توام شد.


مازیار فلاحی در این برنامه هم با قطعه «دروغه» برنامه را شروع کرد و در ادامه به اجرای قطعات خاطره انگیز خود و چند قطعه جدید...

گل نازم...

دلم بشکنه حرفی نیست...

بازگشت...

قطه انگلیسی فیلم پروانگی...

«رنگین کمان» که تیتراژ برنامه رادیویی «جوان ایرانی».

پرداخت

نکته جالب این کنسرت حضور ۲ نوازنده نابینا در گروه مازیار فلاحی بود.

داوود جعفری «آکاردئون» و امین رهنما «کمانچه».

مازیار ۲ قطعه را تنها با نوازندگی این دو اجرا کرد که با هستقبال بی‌نظیری از طرف امت همراه شد تا جایی که سپس اجرای این قطعات امت ایستاده دست می‌زدنند و خواستار اجرای دوباره این قطعات بودند.

در پایان برنامه مازیار فلاحی در از مدیر برنامه‌هایش خشایار فلاحی و همه خبر نگار‌ها و عکاس‌ها تشکر کرد.
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

18:

عکس ها: یلدا ذبیحی
نقل تصویری از اجرای گروه فوژان در تئاتر شهر

موسیقی ما - کنسرت گروه موسیقی فوژان در میان هستقبال گرم امت و در حالی که عده‌ای ایستاده برنامه را مشاهده می‌کردند در سالن تئا‌تر شهر انجام شد.

کنسرت گروه فوژان به رهبری و آهنگسازی حمیدرضا دیبازر و با حضور ۲۵ نوازنده سازهای مختلف ایرانی و غیر ایرانی در حالی در سالن تئا‌تر شهر انجام شد که تمامی صندلی‌های این تالار در اشغال مشتاقان و مخاطبان موسیقی تلفیقی گروه فوژان بود.
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

19:

عکس ها: یلدا ذبیحی
گزارشی از اجرای ارکستر سمفونیک شهرستان تهران در تالار وحدت

موسیقی ما - ارکستر سمفونیک شهرستان تهران در حالی دو شب گذشته در تالار وحدت به روی صحنه رفت که مجموعه‌ای متنوع از قطعات مختلف را به روی صحنه برد و در دو قطعه از این اجرا نیز عبدالحسین مختاباد و امیر تاجیک به اجرای برنامه پرداختند.البته در این بین نیز در حین اجرای یکی از قطعات نادر مرتضی‌پور در حرکتی نمادین و غافلگیر نماينده سن را ترک کرد و در انتهای این قطعه به روی سن بازگشت تا نشان دهد نوازندگان ارکستر سمفونیک شهرستان تهران از چنان قابلیت‌هایی برخوردارند که بدون حضور رهبر نیز می‌توانند قطعات را اجرا نمايند.ارکستر سمفونیک شهرستان تهران در این اجرا که رهبری اون را نادر مرتضی‌پور بر عهده داشت برنامه خود را در حالی در تالار وحدت از ساعت ۳۰/۲۱ آغاز کرد که تقریبا تمامی صندلی‌های این سالن را مخاطب این ارکستر پر کرده بودند.اولین قطعه اجرایی این ارکستر که از حضور میهمانان ویژه‌ای چون مصطفی کمال پورتراب، سید محمد میروقتی (مدیرکل دفتر موسیقی) و حسن ریاحی (دبیر بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر) نیز بهره می‌برد به اجرای قطعه «طرح حرم» از ساخته‌های ابراویز اختصاص داشت.این قطعه از جمله قطعات خاطره انگیز سال‌های ابتدایی پس از پیروزی انقلاب ۵۷ بود که امت اون را با این بیت «اگر دشمن به ما تازد، که خون عاشقان ریزد/ من و ساقی بهم سازیم و بنیادش براندازیم» به خاطر می‌آورند.

البته ارکستر سمفونیک شهرستان تهران این قطعه را به صورت بی‌کلام اجرا کرد.قطعه «طرح حرم» همچون سایر قطعات مرتبط با رویدادهای انقلاب ۵۷ کشورمان از حالتی حماسی و ضرب آهنگی کوبنده و البته ساختاری ساده برخوردار بود که کمی با رپرتوارهایی که از ارکس‌تر سمفونیک شهرستان تهران در گذشته شنیده شده بود تفاوت داشت.در بخش بعدی این کنسرت عبدالحسین مختاباد به روی سن آمد تا قطعه خاطره انگیز دیگری با عنوان «خوشه چین» را که این بار از آثار روح الله خالقی (به خوانندگی بنان) انتخاب شده بود اجرا کند.

هر چند اجرای چنین قطعاتی که بیشتر به ارکستراسیون ارکستر ملی نزدیک هست برای ارکستر سمفونیک عجیب به نظر می‌رسید اما در مجموع مخاطبان اجرای کم نقصی را از مختاباد شاهد بودند.در بخش دیگر برنامه باز هم ارکستر سمفونیک شهرستان تهران دست به غافلگیری مخاطبانش زد و این بار امیر تاجیک به روی صحنه آمد تا قطعه «فجر بیداری» از ساخته‌های سهیل دهبستی را اجرا کند.

در این بخش گروه کر نیز خواننده ارکستر سمفونیک شهرستان تهران را همراهی کرد و با وجود اینکه امیر تاجیک از نظر ظاهری با چهره‌ای متفاوت‌تر و موهایی سپید شده به روی صحنه آمده بود اما از عهده اجرای این قطعه که از فرم چندان نیز پیچیده نبود به خوبی بر آمد.پایان بخش این قسمت به اجرای «سوئیت سمفونی ایران» از ساخته‌های حسن ریاحی (دبیر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر) اختصاص داشت که با تشویق حاضران در سالن همراه بود.

ارکستر سمفونیک شهرستان تهران پس اونتراکی ۱۵ دقیقه‌ای در میان تشویق‌های حاضران یکبار دیگر به روی صحنه آمد تا در بخش دوم برنامه رپرتواری متفاوت‌تر از بخش اول برنامه را اجرا کند.

نادر مرتضی‌پور در این بخش اورتور لالو را رهبری کرد که به نسبت قطعات قسمت اول برنامه فضایی کلاسیک‌تر داشت.قطعه بعدی که ارکستر سمفونیک شهرستان تهران اجرا کرد «سوئیت گایانه» از ساخته‌های آرام خاچاطوریان بود که همچون قطعه قبلی، اجرایی بهتر از قسمت اول برنامه داشت.

در بخش پایانی کنسرت نیز قطعه «لزگین کا» از «سوئیت گایانه» برنامه بود اجرا شود که نادر مرتضی‌پور در حرکتی جالب و نمادین پس از شروع قطعه صحنه را ترک کرد تا ارکستر سمفونیک شهرستان تهران بدون رهبر این قطعه را اجرا کند.

درست وقت اجرای چند میزان پایانی «لزگین کا» مرتضی‌پور به روی سن بازگشت تا با این حرکت خود بگوید اعضای ارکستر سمفونیک شهرستان تهران نوازندگان بسیار قابل و توانمندی هستند و بدون حضور رهبر ارکس‌تر نیز می‌توانند قطعات را به خوبی اجرا نمايند.پس از پایان قطعه آخر رپرتوار اصلی این کنسرت، تشویق‌های ممتد حاضران در سالن باعث شد تا مرتضی‌پور قطعه «رقص دایره» را به عنوان بخش بیز برنامه رهبری کند.
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

20:

عکس ها: یلدا ذبیحی
نقل تصویری از اجرای گروه رومی در بخش جنبی جشنواره موسیقی - 2

موسیقی ما - گروه موسیقی رومی به سرپرستی پدرام درخشانی نوازنده سرشناس سنتور از جمله محبوب ترین گروه های موسیقی در ایران هست.

این گروه چهارشنبه شب گذشته با حضور طرفدارانشان در بخش جنبی بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر در برج میلاد شهرستان تهران روی صحنه رفتند و قطعاتی از آلبوهای رومی 1 و 2 را اجرا کردند.

سینا سرلک نیز گروه رومی را در این اجرا به عنوان خواننده همراهی می کرد.

...
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

21:

عکس ها: سعید عبداللهی
نقل تصویری از کنسرت علی اصحابی در بخش جنبی جشنواره موسیقی فجر

موسیقی ما - علی اصحابی و گروه ارکستر جدیدش با چهره های شناحته شده ای که پیشتر در ارکسترهای سایرخواننده های پاپ دیده بودیم روی صحنه رفت.

رهبری ارکستر جدید اصحابی را بهنام ابطحی نوازنده سرشناس درامز کشورمان بر عهده داشت.

عکس های سعید عبداللهی از این اجرا را این جا ببینید ...
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

22:

عکس‌ها: سعید عبداللهی
نقل تصویری از اجرای بهنام صفوی در بخش جنبی جشنواره موسیقی

موسیقی ما - شب گذشته در سانس دوم اجراهای برج میلاد شهرستان تهران بهنام صفوی و گروش روی صحنه رفتند.

صفوی نیز همچون دیگر ستاره‌های پاپ در بخش جنبی بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفته بود.

اجرای زیبای قطعات «عشق من باش»، «آرامش» و ..

هواداران این خواننده را راضی کرد.

عکس‌های سعید عبداللهی از این اجرا را این‌جا ببینید ...
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجربیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجربیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

23:

کنسرت موسیقی بنیامین در پنجمین شب از بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر در برج میلاد انجام شد.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
عکس / محمد رضا عباسی

24:

کنسرت گروه آریان در پنجمین شب از بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر در سالن همایش های برج میلاد انجام شد.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
عکس / محمدرضا عباسی

25:

اجرای گروه موسیقی کوارتت مقام از کشور سوریه در پنجمین روز از بیست‌ و هفتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر شب گذشته در تالار ایوان شمس انجام شد.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
عکس/ یونس خانی

26:

کنسرت گروه موسیقی رستاک در ششمین شب از بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر در برج میلاد انجام شد.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
عکس / یونس خانی

27:

مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر شب گذشته با حضور سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت شهرستان تهران انجام شد.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
عکس/ محمدرضا عباسی


76 out of 100 based on 21 user ratings 396 reviews

@