دوست دارم اول باشم (توی همه چیز)امامیدونید که این غیر ممکنه البته تا حالا


دوست دارم اول باشم (توی همه چیز)امامیدونید که این غیر ممکنه البته تا حالا
با سلام :
من همیشه دوست دارم اول باشم (توی همه چیز)امامیدونید که این غیر ممکنه البته تا حالا تو نود ونه درصدشون اول بودم اما همون یک درصد خیلی حالم رو گرفته.به نظر شما چی کار کنم که زیاد دپرس نشم؟
ببخشید یک مشکل دیگه من اعتماد به نفسم رو سر یک تصادف از دست دادم وخجالتی شدم در ضمن دیگه نمیتونم با دوستام راحت حرف بزنم و حتی دیگه روم نمیشه تنهایی برم یک مغازه و قیمت جنس مورد نظر رو بپرسم . چی کار کنم؟
لطفا سریع جوابم رو بدید چون به خاطر نتوانستن بر قراری ارتباط خیلی تنها و منزوی شدم.
14 ساله
پاسخ :
با عرض سلام خدمت شما دوست محترم و عرض تسلیت محرم حسینی
می دانید علت و ریشه اکثر این تفکرات چیست؟
توجه به کمبود ها و حسرت اونهایی که مفقودند!
و می دانید بیشتر فقدان ها و کمبودها چیست؟!
عدم هستفاده صحیح از بودها و موجودها!
پس بیشتر با اون چه دارید خوش باشید و لذت ببرید.


ام به نظرشما چیكار كنم تا خوشبین بشم خیلی هم استرسی ام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به خودتان موقعيت دهید تا زیبایی هایی که اطرافتان را پر کرده هست ببینید و به خودتان تلقین کنید که همیشه موفق می شوید و با همین روش نیز حتما موفق خواهید شد، و این قدر ناراحت کارهای گذشته خود نباشید، اگر چه رفتار گذشته در زندگی شما تأثیر می گذارد، اما در درجه اول به شخص شما ضربه خواهد زد پس با برنامه ریزی و عمل مناسب آینده خود را با دستان خود بسازید.


هستم و در ارتباط با دیگران دچار اضطراب میشم آیا راهی برای رفع آن وجود

در ابتدای راه زندگی و در بهار عمر خود چرا می گذارید فکر اون یک %، نود % بقیه را خراب کند پس با امید به آینده ای سبز و فردایی روشن از زندگی خود لذت ببرید و زیبا زیستن را با تمام وجود احساس کنید.


چرا بعضی وقتها به خاطر یك مسله كوچك اظطراب و دل شوره بدی می گیرم و تا مدت
بعضی ها می گویند: جوان با نیروی اراده و توان خویش قادر هست کوه را جابحا نماید، فقط کافی هست که اراده و همت کند.


21 ساله سوالم این است که من چگونه می توانم قدرت بیانم را درگفتارم افزایش
انسان با اراده و تلاش به همه جا می رسد، شما نیز با سعی و کوشش راه بیفتید تا از دیگران جلو بزنید و اون یک % را نیز جبران نمایید.


سن من21سال هست. از یک خانواده کم درامد که تابه حال توی زندگیشون ریکس نکردن

هر انسانی در زندگی خود هدفی را دنبال می کند، حتی کسانی که سرگردان وحیرانند نیز هر دم هدفی را می جویند و چون به اون نمی رسند، از اون ناامید و مأیوس می شوند و هدف دیگری را جایگزین اون می نمايند.


روزانه

اگر انسان در زندگی خود دارای هدف باشد، دیگر زندگی برایش بی معنا و مفهوم نخواهد بود و برای رسیدن به هدفش تمام سعی و تلاش خود را می کند و از مشکلات و حوادث نمی هراسد و هر روز امیدوارتر از روز قبل به پیش می رود و احساس رکود، خستگی و کسالت نمی کند و همیشه سرزنده تر و شاداب تر از گذشته به فردایی روشن تر می اندیشد؛ حتی اگر از جنبه مادی و دنیایی هم بنگرید همین گونه هست، در حالی که از جنبه معنوی هم قابل پردازش می باشد.


! استاد من كنكور داشتم و علیرغم تلاش خیلی زیاد یك رتبهی نجومی اوردم كه

برای این که انسان هدف مناسبی برای زندگی خود انتخاب کند تا دچار این گونه یأس ها، ناامیدی ها، پوچی ها و عبث بودن ها نگردد باید ببیند چرا آفریده شده هست و برای چه زندگی می کند.


نباشید من در حال حاضر دانشجو هستم و هر کاری می کنم که درس هایم را بخوانم
اون کس که هدفش در زندگی متناسب با هدف از آفرینشش باشد به آرامش و سکون و سعادت دست یافته هست زیرا همه جنبه های وجودی خویش را در مسیر صحیح حیات برنامه خواهد داد و تمام افکار و اعمال خود را در مسیر اون هدف برنامه ریزی می کند لاجرم با امید به فردا و رسیدن به هدف والای خویش از فعالیت باز نمی ایستد و با جنب و جوش و پرانرژی به سمت مقاصد و اهدافش به حرکت در می آید و هرگز زیر بار مشکلات کوچک دنیا سر خم نمی کند و هیچ گاه افسرده و خسته نمی شود و با هستفاده از نیروهای خارق العاده نفس و روح خویش چشم به راه آرزوهای زیبای زندگی خواهد نشست.


انسان اگر رذایل اخلاقی را از خود دور سازد و در پی فضایل اخلاقی و انسانی باشد و به زندگی مادی به عنوان هدف و غایت ننگردد و دل را منزلگاه فرشتگان و مکان نیایش و نجوای الاهی و ملجاء عشق و روحانیان برنامه دهد دیگر به این زندگی مادی دلبستگی و دل مردگی ندارد بلکه شرافت نفس را فراتر از این زندگی دو روزه دنیا می داند و تکرار و نخوت را از خود دور می سازد و انسانی فعال و پر تحرک می گردد که با اندیشه های ناب و تفکری سالم و قلبی مالامال از اشتیاق و شور به تکاپو می افتد و با عشق و علاقه زندگی می کند و لذت می برد و...


زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اند ایشان به زیبایی رسند
دل فقط بسپار بر دریای عشق تا ببینی از چه لذت می برند
در مورد اعتماد به نفس هم فکر می کنم تلقین به نفس و مطالعه دقیق مطالب بالا بسیار موثر هست.


در صورت نیاز باز هم در خدمت شما هستم.


با آرزوی موفقیت.64 out of 100 based on 19 user ratings 294 reviews

@