با سلام و خسته نباشید خدمت پزشک محترم و ممنون از پاسخگویی به سؤالات قبلی پسری22ساله


با سلام و خسته نباشید خدمت پزشک محترم و ممنون از پاسخگویی به سؤالات قبلی پسری22ساله
    با سلام و خسته نباشید خدمت پزشک محترم و ممنون از پاسخگویی به سؤالات قبلی پسری22ساله با قد170و وزن54کیلو هستم لاغری من یک مشکل ژنتیکه و تقریبا اکثر اعضای خانواده لاغر هستند آیا گاه این مشکلات ژنتیکی قابل حل نیستند؟ به نظر شما مشکل از چیه؟ سوخت و ساز بالای بدن ،پرکاری تیروئید، جذب نشدن مواد و دفع سریع آن،وجود انگل در بدن،مشکل در تولید بافت جدید و حجم گرفتن بدن،رشد نکردن عرضی استخوان ها برای تحمل حجم و وزن بیشتر، یاکم خونی فقرآهنی که دارم(البته در مرحله درمان است) ؟؟ برای اینکه بدونم کدوم یک از این مشکلا رو دارم باید به چه متخصصی مراجعه کنم آیا در بندرعباس یا شیراز کسی میشناسید که بهم معرفی کنید؟ ممنونم

پاسخ :


با سلام...من دختری 19 ساله هستم که با پوستم دچار مشکل شدم و کمی نگرانم... حدودا 2 ماهه که

1:با سلام و تبریک سال نو. دختری 29 ساله هستم که دور چشمم تیره ست و تازگی چروکهای ریزی زیر

سلام و احترام شما باید به یکی از همکاران بنده که میتوانید از ساوقت نظام پزشکی شهرتان از محل انها مطلع شوید مراجعه کنید .


ﺳﻼ ﻡ ﺧﺎﻧﻢ ﺩﮐﺘﺮ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ ﻣﻦ31ﺳﺎﻝ ﺳﻦ ﺩﺍﺭﻡ ﻭ ~ﻭﺳﺘﻢ ﻣﺨﺘﻠﻂ ﻭ ﺩﺭ
اصولا با دریافت یاد آمد غذائی میتوان میزان سوخت و ساز بدن را محاسبه کرد و روشهای دیگری که شما فرمودید هم میتواند کمک کند.


با سلام و احترام دختری 28 ساله هستم. پوست معمولی و تقریبا حساسی دارم. اطراف چشمم چروک
اصولا در صورت افزایش میزان دریافت میتوان وزن را زیاد کرد البته اگر در کنار ان از برنامه ورزشی هم بهر مند شودید کمی به عضله سازی و حجم بدن کمک خواهد کرد.

برگرفته از : http://www.taghzie.ir/ (حمیدرضا طغیانی خوراسگانی).
ﺳﻼ ﻡ ﺧﺎﻧﻢ ﺩﮐﺘﺮ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ ﻣﻦ31ﺳﺎﻝ ﺳﻦ ﺩﺍﺭﻡ ﻭ پوﺳﺘﻢ ﻣﺨﺘﻠﻂ ﺣﺴﺎﺱباسلام. پوست من چرب است و بعضی وقتها جوش میزنه حدود 6 ماهه روی پیشونیم و اطراف چشمم چروک
پزشک اونلاین در تاریخ 16 خرداد ماه سال 1393 در ساعت 12:00 ق.ظ به این سوال جواب داده هست.


88 out of 100 based on 78 user ratings 928 reviews

@