بررسی روند آسیب های اجتماعی شایع و شیوه های کنترل و کاهش آنها


بررسی روند آسیب های اجتماعی شایع و شیوه های کنترل و کاهش آنها
آسیب شناسی یک رشته علمی هست که نابسامانیهای اجتماعی را بررسی می کند.


آداب و رسوم فریه چهار برج قدیم از استان آذربایجان شرقی
آسیب شناسی اجتماعی طرحهای غیر عادی و ناسالم تشکیلات و روشهای فکری و رفتار یک اجتماع را در بر می گیرد و به اوضاع اجتماعی ناهنجاری که سبب بروز اختلالات رفتاری در افراد می شود اشاره دارد.


مطالعه در باره آداب و رسوم روستائیان ولیران
به دنبال وقوع انقلاب شکوهمند اسلامی در کشور ایران و نتايج ناشی از اون و متعاقب اون بروز جنگ تحمیلی طولانی و آسیب هایی که از این ناحیه متوجه کشور ما شد، جامعه مواجه با مجموعه ای از آسیب ها و رفتارهای ناهنجار اجتماعی و فردی گردیده هست.


خلاصه‌ای از وضعیت طایفه دالوند و آداب و رسوم آن
در این رابطه می توان به افزایش روز افزون اعتیاد، ایدز و کودکان خیابانی اشاره کرد همچنین در برخی مطالعات انجام شده در ایران که در زمینه اختلالات روانی منجمله خودکشی بوده هست دیده شد که انواع اختلالات بعضاً مانند خودکشی و یا افسردگی نه تنها در ایران کمتر از سایر کشورها نیست بلکه در برخی آیتمها بیشتر هم هست.


آداب و رسوم شاندرمن طوالش
بنابراین ضرورت بررسی آسیبها بیش از پیش مشخص می شود همچنین یکی از دغدغه های خاطر مسئولین کشور تعیین شیوع و علل گسترش آسیبهای اجتماعی در ایران و پیدا کردن راه کارهایی برای مداخله جهت کاهش این آسیبها بوده و هست.


آداب و رسوم کردهای مکری
متأسفانه این کار علیرغم تلاشهای فراوان محققین مختلف به صورت یک طرح جامع دانشگاهی تاکنون مطرح نشده هست.


گزارش از اوضاع جغرافیایی و آداب و رسوم آستانه اشرفیه
این طرح بنا دارد که با نگرشی مدیریتی و اجرایی به جمع آوری داده های گذشته و مدیریت طرحهای پیشنهادی و کمک به تسریع در انجام این طرحها و طراحی تحقیقات مورد نیاز برای رسیدن به اهداف مذکور بپردازد.


گویش سمنانی و آداب و رسوم روستای یوسف‌آباد
در حال حاضر تصمیم بر این هست که این طرح به صورت پنج ساله طراحی، اجرا و بطور مکرر در مقاطع گوناگون به ارزیابی، بازبینی و اصلاح برنامه های خود بپردازد.


بررسی هنر ستان صنعتی تهران و رابطه تعلیم و تربیت و شغل نزد هنر جویان و فارغ التحصیلان62 out of 100 based on 17 user ratings 442 reviews

@