بازي براي گيم نت!!!


بازي براي گيم نت!!!به نظر شما به غير از بازي كانتر و جنرال و فيفا چه بازي (بازي هاي جديد)به در گيم نت ميخوره ؟؟مخصو صا استراتژيك باشهتقلب آنلاين

1:

WarCraft TFT


ایا این امکان وجود دارد

2:

به نظر من جنگ هاي صليبي واقعا عالي عالي عالي....


بیلیارد حرفه ای با گرافیک بالا


چگونگی کار کردن با نرم افزار Garena

3:

قلعه ي كرم ها هم بدرد ميخوره.
Battlefiled كه فقط برا گيم نت ها خيلي حال ميد ه .


آنلاین بازی کردن Pes 2009
.


میخوام most wanted رو آنلاین بازی کنم بلد نیستم...
.


ساخت سرور ورلد وار کرافت ( سرور اینترنتی )

Age of mythology
loards of the realm III اين ها من هستراتژيك خوب...


Need For Speed Most Wanted | برگزاری مسابقات

4:

من هم فقط با Battlefield2 موافقم

5:

Battle Field 2 از معدود بازيهاي قشنگ گيم نتي هست كه اگر اونرا نصب كني مشتريات 3 برابر ميشه.


6:

Battlefield2 جديده و اكثر گيم نتها كه سيتمشون پشتيباني ميكنه فعلا بازي اوشون اينه
the lord of the ring هم قشنگه

7:

عكس هايي از اين دو بازي كه فرمودي نداري ؟/و چه سيستمي احتياج داره؟

8:

به نظر شما در كشورهايي ديگه الان تو گيم نت هاشون چه بازيهايي ميكنن؟كسي سراغ داره؟

9:

تو کشور امریکا و ژاپن ورلد اف وارکرافت هم بازی می نمايند

10:

بازيش تو ايران هم هست؟؟

11:

بله دوست خوبم ! موجود هست !
من خودم از ایران خریدم و بازیش بات هم داره !

12:

اين هم يك عكس از BATTLEFILED2 براي شما .

.

.


به سفارش دوستان عكسم را به صورت لينك مي گذارم .


13:

Cod ها رو بذار !

14:

اين هم نقد وسيستم مورد نياز براي BATTLEFILED2 :

سيستم مورد نياز
سيستم عامل: Windows 98/ME/XP (Only)
پردازشگر: PIII 800 or Athlon 800
رم: 256 MB
کارت گرافيک: 128 MB GeForce4 FX 5200
فضاي خالي: 1.2 GB
مشخصات
تعداد CD: ۳
توليد نماينده: Digital Illusions
ناشر: EA
تاريخ انتشار: ۱۰/۴/۱۳۸۴


نقد :جنگ های منطقه ای هميشه مورد قبول هواداران سبک اکشن اول شخص واقع شده اند .

حتما شما تا به حال در ميان طرفداران سبک اکشن اول شخص نام سری بازی های Battlefield را شنيده ايد.Battlefield از همان نسخه ی ابتدايی اش يعنی 1942 توانست اين حقيقت را در کابران اين سبک بازی ها روشن کند که بازی هايی که به اين نوع توليد می شوند هميشه در ذهن حاميان و هواداران برنامه خواهند داشت .

کمپانی محبوب EA هم نيز اين واقعه را با ساخت بازی Battlefield Vietnam پديد آورد و اون را رقيب سرسخت بازی هايی همچون سری بازی های Call Of Duty دانست.به همين ترتيب اين بازی همچنان هواداران و دوستداران مخصوص به خود را دارد.اما ساخت بازی Battlefield 2 که ديگر داشت از نظرها محو می شد در اين چند روزه کمپانی EA را بسيار پر درآمد کرده هست ٬ زيرا چندی پس از انتشار نسخه ی جديد بازی Medal Of Honor از طرف شرکت EA ، اين شرکت ۲ هفته پس از عرضه ی رسمی اين قسمت يعنی حمله ی اروپايی ها٬تصميم به عرضه ی شماره ی سوم جنگ های منطقه ای يعنی Battlefield 2 گرفت که در حال حاضر به همراه نسخه ی جديد بازی Medal Of Honor توانسته اند نمرات بسيار خوبی در كارنامه شرکت EA بجاي گذارند .اما می شود فرمود که حدود نصف درآمد اين شرکت را Digital Illusions از اون خود خواهد کرد٬زيرا بخش عمده ای از ساخت Battlefield 2 بر عهده ی اين شرکت نه چندان معروف بوده هست.

در اين قسمت از سری بازی های Battlefield 2 ما برخلاف بازی Battlefield 1942 و بازی Battlefield Vietnam شاهد جنگ های مدرن امروزی با امکاناتی بيشتر از جمله نارنجک ها٬اسلحه ها٬کلت ها و ...

خواهيم بود که بازی را بسيار جذاب تر از شماره های قبلی نشان خواهد داد.همينطور شما در بازی می توانيد با سوار شدن بر يک تانک اون را به راحتی کنترل کنيد٬زيرا کنترل بعضی از وسايل مانند اتومبيل ها٬هواپيماهای جنگی و تانک ها در اين نسخه شايد به نظر بسياری از افراد کمی آسانتر شده باشد٬و اين قضيه هم نيز به شرطی پايدار هست که شما با کنترل بازی و چگونگی جابجا شدن اشياء و ...

به صورتی کامل آشنا باشيد.

ولی ما می توانيم اين مژده را به کسانی که با اين نوع کنترل در Battlefield Vietnam بسيار کار کرده اند بدهيم که تقريبا بازی ای بسيار آسانتر برای اونها عرضه شده هست .همينطور قابليت به نمايش گذاشتن فاصله با دشمن در بازي هنوز در بازی ديده می شود.اسلحه های تک تير هم نيز می توانند گزينه ی بسيار خوبی برای هدف برنامه دادن دشمنان از نقاط دور باشند .همينطور با هدف برنامه دادن مکان های بسيار بزرگ به وسيله ی تانک ها نمی توانيد کار بسياري از پيش ببريد زيرا برد نابودنماينده ی تانک های فقط تا ۲۰۰ متر در دور و بر اون ها می باشد.

اما نقطه ی اوجی که در نقاط بسيار پر گرافيک بازی را زيبا می سازد جنگ های هوايی و زمينی با هم در بيابان ها و در ميان درختان نخل خرما می باشد که مناطقی بسيار شلوغ را می آفريند.

جنگ هواپيماهای جنگی با تانک ها و سربازهای تک نفره هم نيز در کنار ساختمان های بسيار بزرگ نه چيزی به بازی اضافه می کند و نه چيزی از بازی کم می کند زيرا در ديد دوربين بازی ، اين ساختمان ها فقط به طور بالارفته ديده می شوند و کلا در بازی جنگ در کنار ساختمان های بزرگ ممکن هست برای شما بسيار تکراری به نظر آيد زيرا شما در بازی بسيار به اين نوع ساختمان های برخورد خواهيد کرد که از اين جمله می توان به حمله های غافلگيرانه اشاره کرد.

اگر شما در بازی فقط به حمله های غافلگيرانه اکتفاء کرده ايد بايد به شما بگايشانيم که زياد از بازی لذت نخواهيد برد٬زيرا ممکن هست اکثر مناطق بازی در شهر باشند و طراوت بازی را به طور کامل به شما نرسانند.همينطور بايد اين نکته را درباره ی حمله های غافلگيرانه به شما بگايشانيم که نبايد از گروه جا بمانيد و بايد خود را در گروه بيابيد٬اگر از گروه خارج شديد بدانيد که به خود و دوستانتان در بازی خيانتی بزرگ کرده ايد.در بعضی از گروه ها هم نيز که تعداد افراد بسيار کم هست خروج شما از مسير گروهتان در بعضی از مواقع ممکن هست شکست گروهتان را به دنبال داشته باشد.

در صداگذاری بازی نقاط هيجانی بازی به خوبی طراحی نشده اند و شايد بالاترين نقطه ی منفی بازی همين مورد باشد.همينطور بايد به شما بگايشانيم که افراد منفی که شما بايد اونها را در بازی بکشيد به يک اندازه قوت زنده ماندن ندارند که از اين جمله فرماندهان گروه مقابل می تواند گزينه ی بسيار خوبی باشد.عوض شدن اسلحه ها هم نيز به وسيله ی دستگاه شما به راحتی انجام می شود.

همينطور پرتاب نارنجک های نورزا شايد زياد در روند بازی تاثير خاصی نداشته باشد زيرا اثر اون سپس ۵ ثانيه از بين خواهد رفت٬طبق همين موضوع نارنجک های آتش زا هم زياد قوی نيستند و کلا در بازی هستفاده از اسلحه ها را بيشتر به شما توصيه می کنيم.اما دوربين بازی که خيلی بهتر از Battlefield Vietnam طراحی شده هست محيط بازی را به طور کامل و واضحی به کمک نورپردازی بازی به شما نشان می دهد.

می توان به اين نکته ی مهم هم نيز اشاره کرد که نصف زيبايی گرافيک بازی به وسيله ی نورپردازی بازی تامين می شود.

طراحی منوهای بازی نيز به نحو احسن و حتی بهتر از Battlefield Vietnam انجام شده هست.طراحی شخصيت های بازی نيز به طور کامل انجام شده هست که در طراحی اين مورد بازی Half-Life 2 را الگوی خود برنامه داده هست.اين مورد را هم بايد متذکر بشايشانم که طی شدن وقت اول بازی يعنی Loading اول اون کمی بيشتر از Loading در وسط بازی به طول می انجامد٬پس به شما پيشنهاد می کنيم تا با سيستمی پر قدرت اين بازی را اجرا کنيد و از اون لذت ببريد.

در کل بازی Battlefield 2 می تواند فروش بسيار خوبی نسبت به نسخه ی پيشين داشته باشد.اگر از دوستداران بازی های کامپيوتری در سبک اکشن اول شخص هستيد اين بازی را به شما پيشنهاد می کنيم.

15:


16:

بتل فيلد كه بچه ها توضيح دادن اينم ارباب حلقها كه سعي شده داستانش خيلي شبيه فيلم باشه بازي گروهيش هم خيلي كامله

اين عكسي كه خودم بازي كردم البته يكم تاريكه چون دشمن از darkness هستفاده كرده: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
System requirements

OS: Windows XP or 2000

CPU: 1.3 GHz or faster

RAM: 256 MB or more

Disc Drive: 8x or faster CD/DVD drive

Hard Drive: 4 GB or more free space

Video: DirectX 9.0b compatible

Sound: DirectX 9.0b compatible

Input: Keyboard and mouse

One set of discs per PC

512 MB RAM needed for three or more players

Network (2-8 players); Internet (2 players): 56 Kbps Internet connection, (3-8 players): Cable, DSL, or faster connection

Video card with 32 MB or more memory and one of these chipsets is required: NVIDIA GeForce 2 GTS or greater, ATI Radeon 7500 or greater

17:

ماتريكس اونلاين هم قشنگه و مي توني نو گيم نت ها كاراكتر ها را خودت بسازي و با هم جنگ كنيد جنگ شما هم مثل Matrix The path Og neo هست يعني همون كارها ي ديدني در ماتريكس .

.

.

(حال ميده نه)!!!؟؟؟


سيستم مورد نياز
سيستم عامل: Windows 98/ME/XP (Only)
پردازشگر: 1400 MHz Pentium IV or AMD Athlon or equivalent
رم: 128 MB (256 For XP)
کارت گرافيک: 32 MB
فضاي خالي: 400 MB
مشخصات
تعداد CD: ۱
توليد نماينده: Monolith Productions
ناشر: Warner Bros.

IE
تاريخ انتشار: ۱/۱۲/۱۳۸۴

بهار امسال شرکت وارنر براس و سگا شما را دعوت می نمايند تا به بازی ماتریکس اونلاین بروید و یک بازی اکشن تمام عیار را تجربه کنید .

شماره ی جدید بازی می تواند به صورت اونلاین هزاران نفر را در خود جای دهد .

پس کاراکتر خود را بسازید و توانایی های او را نیز خود انتخاب کنید .

می توانید انتخاب کنید که حتی او مرد یا زن باشد چیزی که در شماره ی قبلی ماتریکس شاهد اون نبودیم .

شما می توانید توانایی های خود را با کار کردن برای زیون یا ماشین ها یا مروویجین ها افزایش دهید و قدرت بیشتری به دست آورید.دشمنان را به مبارزه بدون اسلحه بطلبید و یا با تفنگ با اونها بجنگید و یا اینکه به دنیای ماتریکس بروید و با وارد کردن کد مخصوص هر وسیله ای که می خواهید به دست بیاورید ، جالب هست نه؟ قابلیت اسلو موشن که در شماره ی قبلی نیز بود در این نسخه بصورت تکامل یافته ای وجود دارد .

داستانی جدید ، قابلیت های جدید نوید یک بازی زیبا را می دهد .

بازی در شهری که شامل 4 منطقه اصلی می باشد به وقوع می پیوندد .

بسط یک محیط بزرگ اونلاین با حرکات مخصوصی که در فیلم های ماتریکس هم شاهد اون بودیم ، مطمئنا تحولی پايه ی در دنیای بازیهای کامپیوتری اونلاین به حساب می آید .

در دنیای بازی های سبک آر پی جی همواره هر کسی به دنبال بازی ای بوده که بتواند نیاز های او را برطرف کند اما تا بهحال بازی های این گونه زیاد نبوده .

اما باید الان بگوییم که علاقه مندان این سبک بازی باید حتما این بازی را امتحان نمايند ، چرا که این بازی تمامی خواسته های کاربران این سبک را برطرف می کند .

در این بازی هر چه را که در فیلم ها دیده اید می توانید اجرا کنید شرکت وارنر براس و سگا به خوبی تمامی مبارزات کنگ فو را به نمایش گذاشته اند.

در این شماره از بازی این تنها شما نیستید که بازی می کنید بلکه هزاران نفر دیگر در بازی شرکت دارند .

البته این قابلیت برای ایران نیست ، این یک سورپرایز از طرف سازندگان ماتریکس خواهد بود .

در این بازی هنوز هم مرووینجین ها قدرت را در دست دارند .

همه چیز در امان هست ، اما هنوز هم خطر اون ها را تهدید می کند .

شما بازی را با یکی از افراد زیون کسی که چشمانش به واقعیت باز هست آغاز می کنید.

وظیفه ی شما این هست که خودی نشان دهید و قدرت خود را ثابت کنید و واقعیت را بر ملا کنید .

شخصیت شما با رد کردن مراحل مختلف می تواند قدرت خود را بالا ببرد و راحت تر ماموریت خود را اجرا کند.

در بازی نکات جدید و زیبای زیادی گنجانده شده ، مثلا اگر برای زیون کار کنید می توانید به یک کاپیتان برای اداره ی گروه او تبدیل شوید .

سه حالت مختلف برای انجام این بازی وجود دارد ، 3 درخت توانایی ! .

شما می توانید در غالب یک هکر یک جاسوس و یا در غالب یک سرباز ظاهر شوید .

در حالت هکر می توانید با وارد کردن کد های مخصوص ، آیتم های مورد نیاز خود را به دست آورید .

البته نمی توانید دشمن را از بین ببرید .

با این کدها شما می توانید اسلحه های مختلف و یا پوشش های مختلف به دست بیاورید و یا هر چیز دیگری که مد نظرتان هست .

دزدیدن کدها از ماتریکس کاری بسیار خطرناک هست و در واقع یک ریسک بزرگ به شمار میرود .

اگر در غالب یک جاسوس ظاهر شوید همه ی توانایی های مخفی کاری را خواهید داشت .

مخفیانه از کنار سربازان بگذرید و یا پوشش هایی بپوشید که قابل تشخیص نباشید .

در ضمن شما دارای حرکات مخصوص مخفیانه ای برای از بین بردن سربازان دشمن هستید بطوریکه دیگر دشمنان از حرکت شما مطلع نگردند.

بهترین حالت بازی این هست که در غالب بک سرباز ظاهر شوید .

شما در غالب یک سرباز می توانید 3 توانایی بیاموزید .

کاراته ، کنگ فو .

آیکیدو سه توانایی برتر در بازی ماتریکس هست .

البته می توانید از انواع اسلحه ها هم هستفاده کنید .

از جمله تفنگ های بازی می توان از اسلحه های دستی و تفنگ های دوربیندار و....

نام برد .

پس اگر شما عاشق حرکات اکشن در فیلم ها هستید بهتر هست همین گزینه را انتخاب کنید.

موفق ترین بازی قسمتهای اکشن اون هست .

اما به شما این قابلیت داده شده تا با حرکات مشت و لگد دشمن را نابود کنید و حالت آهسته ی بازی همراه با ضربات مشت و لگد باعث به وجود آمدن صحنه های زیبایی می شوند .

بیش از 300 گونه ضربه ، فن و اسلحه در این بازی گنجانده شده که همه ی اونها زیبا هستند.

وقتی شما با یک نفر درگیر می شوید 2 حالت در اختیار شما برنامه می گیرد .

می توانید دشمن را با حالت تیراندازی آزاد از بین ببرید و یا این که بر روی حریف خود قفل کنید و با ضربات مشت و لگد و گرفتن دشمن اونها را ازبین ببرید .ضمنا در حالتی که با دشمن خود می جنگید می توانید در هر وقتی به دشمن خود حمله کنید که در بازی های اونلاین گروهی تا بحال شاهد چنین چیزی نبوده ایم .

بازی در شهر می باشد به طوری که شما می توانید به ساختمان ها وارد شوید و هر طبقه را بررسی کنید .

قسمت جالب این بازی این هست که می توانید در 4 ناحیه بازی را دنبال کنید یک ناحیه که در اون محل آسیایی ها می نشینند قسمت پایین شهر قسمتی با نام سلامز و قسمتی دیگر با نام بارنز که در هر محل می توانید ماموریت های مختلفی اجرا کنید .

پس این بازی می تواند برای مدتی طولانی شما را سرگرم نگه دارد .

شما می توانید در بازی پوشش های مختلفی را از جمله پوشش های اصلی فیلم را نیز بر تن کنید .

شخصیت های بازی از روی فیلم اقتباس شده اند ، هر چند که در شبیه سازی اونها دقت زیادی به کار گرفته نشده هست .

می توان از شخصیت های موجود در بازی به شخصیت های معروفی مانند مورفیوس ، اراکل ، سراف ، مرووینجین و پرسفون اشاره کرد که صدای همه ی اونها را نیز به زیبایی ادا شده هست .

این بازی با توجه به سرعت خطوط ایران در پایین ترین سطح گرافیکی و کمترین جزئیات و با ترافیک حداکثر 60 نفر براحتی قابل اجراست .

در صورتی که از خطوط ADSL و Wireless هستفاده می کنید مطمئنا این بازی انتخاب خوبی برای شما خواهد بود .
[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

18:

كسي بازي جنرال را تا حالا انلاين بازي كرده؟؟

19:

بگو تاحا لا كسي هست كه بازي نكرده باشه ؟

20:

حرف حق رو از محسن بشنو !!!!

21:

شما اختيار داريد .

.

.


22:

فكر كنم منظور ايشون از طريقه اينترنته
از 2-3 ساله پيش تايشان چند نقطه از شهرستان تهران گيم نتهايي با اينترنت پرسرعت خيلي از بازيهارو اونلاين بازي مي كنن ولي من تا حالا خودم بازي نكردم

23:

منظورم انلاينه يعني از طريق اينترنت!!!

24:

خوب مگه ما چی فرمودیم ؟!
من که هر روز از طریق اینترنت بازی میکنم !

25:

soso جان شما با دايل آپ بازي مي كنيد يا adsl ؟

26:

اگه با دیال اپ بازی میکنی لطفا بیشتر تو ضیح بده؟؟

27:

سلام
فكر كنم اين دوستمون كه تاپيك رو زده منظورشو خيلي واضح بيان كرده
به جز 2-3 تا پست اولي بقيه اشتباهي اووومدند ....

بايد ميرفتن چت روم
بيشتر دقت كنيد
در ضمن يه پيام اخلاقي !!! من براي پرسيدن حال دوستان و اينكه الان دارن چه كار مي‌كنند و اينترنتشون چيه از پيغام خصوصي هستفاده ميكنم

28:

حالا اگر همین جا توضیح بدید حداقل شاید چند نفر هستفاده نمايند

29:

دوستان من دوبي هستم و از دي اس ال هستفاده مي كنم !

30:

شما گيم نت زدي ؟

31:

اره چطور مگه


77 out of 100 based on 22 user ratings 847 reviews

@