Command & Conquer: Red Alert 3


Command & Conquer: Red Alert 3Command & Conquer: Red Alert 3


مشاهده سایز کامل >>
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سازنده: EA Los Angeles
ناشر: Electronic Arts
سری: Command & Conquer
موتور: RNA Engine

پلتفرم: PC ,PlayStation 3 ,Xbox 360
تاریخ انتشار: Oct 28, 2008

ژانر: Sci-Fi Real-Time Strategy
مود: Single Player, Multi Player
درجه: Teen

وب سایت: RedAlert3.com


سیستم مورد نیاز:

MINIMUM

OS: Windows XP / Vista (32-Bit)
CPU: XP: 2.0 GHz (Intel Pentium 4; AMD Athlon 2000+; Multiple Cores) / Vista: 2.2 GHz (Intel Pentium 4/AMD Athlon 2200+/Multiple Cores)
RAM: XP/Vista: 1 GB
HDD: Media: 6.0 GB / EA Link: 12.0 GB
DVD Drive: 8 SPEED
Video Card: NVIDIA GeForce 6800, ATI Radeon X1800 or higher end DirectX 9.0c compatible gfx card
Sound Card: DirectX 9.0c compatible (Creative Sound Blaster Audigy cards require a Intel P4 2.6 GHz or similar under Vista, Yamaha Xwave-512 not supported)
Online Multiplayer: 512 Kbps or faster; 2-8 Players
Input: Keyboard, Mouse
Optional: VoIP Headset


داستان: بعد از رویداد Red Alert 2 رهبری روسیه دستگاهی را تحت عنوان سفر در زمان رو آماده میکند تا بتواند تاریخ را عوض کند و روسیه را به قدر جهانی باز گرداند. در همین مدت که این عملیات در حال انجام است و این کشور نیروهای خود را با تکنولوژیهای پیشرفته سامان میبخشد و قصد دارد نبرد دیگری را رقم بزند, در منطقه شرق ابرقدرت جدیدی با استفاده از تکنولوژیهای جدید تحت عنوان امپراطوری خورشید سرخ قصد خودنمایی میکند و جنگ جهانی سوم به دست روسها رقم میخورد.


گروه ها: همانند دو قسمت قبلی باز هم گروه های Allied (ارتش ایالت متحده) و Soviet (ارتش روسیه) در بازی حضور دارند و گروه جدیدی تحت عنوان Empire of the Rising Sun (امپراطوری ژاپن) در این قسمت وجود دارد.


مزایا: مزیتهایی که برای این بازی در نظر گرفته شده شامل:

داستان بازی به صورت Co Op یا Cooperative (همکاری)
استفاده از RNA Engine به روز شده SAGE Engine مورد استفاده در سری The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth ,Command & Conquer: Generals و Command & Conquer 3
بهبود پشتیبانی از DirectX 10 و پردازنده های چند هسته ای
امکان ساخت و ساز ساختمانها در آب برای اولین بار
جمع آوری منابع مورد نیاز برای ساخت و ساز از میان آب
بازگشت نیروهای قدیمی بازی Red Alert 2 و معرفی نیرو های جدید
صحنه های سینمایی زیبا همانند قسمت قبلی
بازگشت قهرمانان گروه ها با ظاهر و تشکیلات جدید


گیم پلی:

ساخت و ساز, مدیریت منابع, عملکرد دوم نیروها

در Red Alert 3 همانند Red Alert 2 به طور مشترک برای همه گروه ها, با باز شدن MCV مخفف Mobile Construction Vehicle, وسیله نقلیه برای گسترش پایگاه و تبدیل آن به Construction Yard (محوطه ساختمانی) کار آغاز و سپس اجازه ساخت سربازخانه, نیروگاه و دیوار داده می شود. بعد از ساخت نیروگاه, امکان ساخت پالایشگاه و به واسطه آن, بقیه ساختمانهای تولیدی و پشتیبانی وجود خواهد داشت. بیشتر نیروها هم قابل استفاده در خشکی و هم آب هستند و در کنار این موضوع, گسترش پایگاه در دریا هم امکان پذیر است بنابراین نبردهای دریایی نقش بسیار مهم و برجسته را Red Alert 3 دارد. نیروهای MCV علاوه در خشکی این قابلیت را دارند که در آب هم حرکت کرده و اقدام به گسترش پایگاه در دریا کنند. البته به غیر از سربازخانه ها و کارخانه ها و دیوارها تمامی ساختمانها قابل ساخت در آب هستند. همچنین ساخت نیروهای MCV و Ore Collector (جمع کننده سنگ معدن) به طور مشترک و تعداد دیگری از نیروها علاوه بر کارخانه ها از طریق لنگرگاه ها هم وجود دارد.مدیریت منابع در Red Alert 3 در کل متفاوت از مدیریت منابعی است که در Command & Conquer 3 استفاده شد. در Red Alert 3 جایگاه های ویژه به نام Ore Node در سراسر نقشه پراکنده شده است که محل استخراج سنگ معدن هستند. در مجاورت ساختمان Ore Node, یک ساختمان Ore Refinery برنامه می گیرد و یک Ore Collector منابع را جا به جا میکند. در پایان وقتی سنگ معدن به اتمام می رسد باز هم استخراج ادامه دارد با این تفاوت که سنگ معدن به مراتب کمتری استخراج و جا به جا می شود. نمونه این مدیریت منابع را میتوان در بازیهای StarCraft و برای استخراج Gas مشاهده کرد. همچنین مدیریت منابع در دریا هم وجود دارد. به همین منظور جایگاه های Ore Node که دریاها هستند, آنها هم قابل استخراج اند به همان طور که در خشکی عمل می شود.

تمامی نیروها در Red Alert 3 علاوه بر عملکرد اصلی یک عملکرد دوم هم دارند; در بعضی از نیروها عملکرد دوم حالت آنی دارد که بعد از استفاده , یا باید مدت زمانی برای شارژ مجدد عملکرد دوم سپری شود و یا احتیاجی به شارژ نیست, در بعضی از نیروها حالت سویچ شونده دارد یعنی میتواند صورت فعال یا غیر فعال داشته باشته باشد که به ترتیب باعث غیر فعال کردن عملکرد اصلی و فعال کردن آن می شود و یا حالت نشانه گیری دارد که باید مکان یا هدفی را برای انجام عملکرد انتخاب کرد.

سطوح تکنولوژی

برای پیشرفت کردن, سه سطح تکنولوژی وجود دارد که برنامه گرفتن در هر سطح باعث باز شدن نیروهای قوی و پیشرفته می شود. فرایند پیشرفت Soviets مانند فرایند پیشرفت همین گروه در Red Alert 2 کار شده است. دو ساختمان برای پیشرفت نقش اساسی دارند; ساخت Super Reactor (راکتور پیشرفته) برای رسیدن به سطح دو و سپس Battle Lab (آزمایشگاه جنگ) برای رسیدن به سطح سه. در صورتی که بعد از ساخت Battle Lab, ساختمان Super Reactor به واسطه فروختن یا نابود شدن موجود نباشد فقط نیروهای سطح دو موجود نخواهند بود. فرایند پیشرفت برای Allies و Empire of the Rising Sun که گروه جدیدیست کمی متفاوت می باشد.Empire of the Rising Sun برای تربیت و تولید نیروها سطح بعد به واسطه خرید سطح تکنولوژی بعدی از طریق همان ساختمان تولیدی میتوانند پیشرفت کنند, به این مفهوم که اگر بخواهید به نیروهای پیاده نظام سطح بعد در Dojo (سربازخانه) دسترسی پیدا کنید فقط باید همان ساختمان پیشرفت کند. برای رسیدن به سطوح تکنولوژی دوم و سوم Allies باید تکنولوژیهای Heightened Clearance (اجازه بالا) و Maximum Clearance (اجازه حداکثر) خریداری شوند که این تکنولوژیها در ساختمانهای Construction Yard و Command Hub (مرکز فرماندهی) موجود هستند و همچنین در محدوده این ساختمانها, بایستی ساختمانهای تولیدی برنامه گرفته باشند. برای مثال برای باز شدن نیروهای سطح دوم در Boot Camp (سربازخانه) باید این ساختمان در محدوده یکی از دو ساختمان اعلام شده باشد و تکنولوژی Heightened Clearance (اجازه بالا) هم از طریق یکی خریداری شود.

برای دانستن اینکه یار مقابل در چه سطح از تکنولوژی میباشد و گروه Soviets باشد, با فرض اینکه نیرویی تولید نشده باشد مشاهده ساختمانهای Super Reactor (راکتور پیشرفته) و Battle Lab (آزمایشگاه جنگ) لازمست ولی در مورد دو گروه دیگر چطور؟ روی ساختمانهای تولیدی Allies و Empire of the Rising Sun چراغهای آبی رنگی تعبیه شده که نشان دهنده سطوح تکنولوژی برای آن ساختمانها هستند. وجود یک لامپ روشن یعنی سطح اول, وجود دو لامپ روشن یعنی سطح دوم و وجود سه لامپ روشن یعنی سطح سوم.

Allies منهای انیشتین, Soviets بازگشت با انتقام برای بار سوم

در Red Alert 3 برای Soviets تعدادی از نیروههای قدیمی و به یاد ماندنی Red Alert 2 حضوری دوباره دارند; Conscript نیروهای پیاده نظام اصلی مجهز به مسلسل که در عملکرد دوم امکان پرتاب کوکتل مولوتوف را دارند, Flak Trooper نیروهای پیاده مجهز به توپ که در عملکرد دوم توانایی پرتاب مین را دارند, Tesla Trooper نیروهای پیاده نظام مجهز به تسلا, نیروهای زرهی کوچک رباتیک Terror Drone, تانکهای غول پیکر Apocalypse که در عملکرد دوم بوسیله نیروی مغناطیس امکان جذب نیروهای زرهی به سمت خود و نابود کردن آنها بوسیله آسیاب تعبیه شده را دارند, کشتی بزرگ مجهز به موشک Dreadnaught و بالن های بمب افکن Kirov. برای Allies هم; سگها, دلفین ها, جاسوسان, نیروهای نفر بر Multigunner IFV, تانکهای Mirage که عملکرد دوم نامرئی کردن نیروهای مجاور را دارند,Assault Destroyer یا ناو شکن ها با توانایی تردد در خشکی که در عملکرد دوم امکان ایجاد حباب دفاعی را دارند و Aircraft Carrier یا ناوهای هواپیما بر که در عملکرد دوم امکان پرتاب موشک EMP را دارند و برای مدت زمان کوتاهی نیروی برق ساختمانها و وسائل مکانیکی را غیر فعال می کند.Soviets و Allies علاوه بر داشتن تکنولوژی و نیروهای قدیمی از تکنولوژی و نیروهای جدید هم بهره می برند. از نیروهای جدید Soviets میتوان به War Bear خرسهای جنگی ,Stingrays قایق های تسلا که قابلیت تردد در خشکی را دارند و جایگزین تانکهای تسلا هستند,Sickles تانکهای عنکبوت مانند ضد نفر به نام که توانایی پرش از ارتفاعات را دارند و نیروهای نفر بر خاکی و آبی به نام Bullfrog که از طریق توپ سوار شده بر روی این وسیله, نفرات به صورت پرتاب پیاده می شوند! اشاره کرد. همچنین از نیروهای جدید Allies میتوان به Cryocopter که یک هلی کوپتر بی دفاع ست و مجهز به قابلیت یخ زدن و همچنین کوچک کردن اشیاست!, نیروی توپخانه Athena Cannon که قابلیت ایجاد حباب دفاعی با مدت زمان محدود به منظور محافظت از نیروهای مجاور را دارد, قایقهای ضد هوایی با نام Hydrofoil که در عملکرد دوم در اسلحه نیروهای زرهی و دریایی اختلال ایجاد کرده و آنرا غیر فعال می کند, اشاره داشت. لازم به توضیح است که Allies تکنولوژی Prism (منشور) را از بابت اسمی و نه عملی در اختیار ندارند. در داستان Red Alert 3, تکنولوژی Prism توسط دانشمند دیگری کشف شده و Spectrum نام دارد. همچنین Soviets تکنولوژی Nuclear (هسته ای) را در اختیار ندارند. نبود این تکنولوژی ها در Red Alert 3 به خاطر بازگشت زمان به عقب, مرگ انیشتین (فرضی) و تغییر زمان کنونی رقم خورده است.

Empire of the Rising Sun تهدید جدید

گروه جدید Empire of the Rising Sun مجهز به تکنولوژیهای فوق العاده ای هستند و از رباتهای پیشرفته بهره می برند. برعکس Soviets و Allies این گروه, ساختمان فرودگاه در اختیار ندارد چون از نیروهای Transformer یا تبدیل شونده استفاده می کند. دو نیروی زرهی تبدیل شونده از طریق Mecha Bay (کارخانه) و یک نیروی دریایی تبدیل شونده از طریق Imperial Docks (لنگرگاه) قابل ساخت است. نیروهای تبدیل شونده شامل Jet Tengu / Mecha Tengu که در وهله اول یک جت ضد هوایی و دوم یک ربات ضد نفر, Striker-VX / Chopper-VX که در وهله اول یک ربات ضد هوایی و دوم یک هلیکوپتر ضد زرهی و Sea-Wing / Sky-Wing که در وهله اول یک زیر دریایی ضد هوایی و دوم یک بمب افکن است, می باشد.

این گروه از نیروهای یورشگر هم استفاده می کند. نیروی King Oni که یک ربات غول پیکر است و نیروی Shogun Battle Ship که یک کشتی جنگیست, در عملکرد دوم همانند یک گاو خشمگین قابلیت درهم شکستن نیروها در طی مسیر یورش را دارند! نیروهایی که در عملکرد دوم حالت فداشونده و انفجاری دارند هم در اختیار این گروه می باشد که می توان به نیروی Burst Drone که یک ربات سنجاقک مانند کوچک جستجو گر و نیروی دیگر Yari Mini Sub که یک زیر دریایی ضد آب می باشد, اشاره داشت.

تنها تانک اصلی در این بازی که میتواند در آب حرکت کند تانک این گروه یعنی Tsunami می باشد که در عملکرد دوم زره تانک تقویت می شود. Naginata Cruiser رزم ناو های این گروه می باشند که مجهز به اژدر بوده و برای نابودی نیروهای دریایی و ساختمانهای آب کاربرد دارند. در عملکرد دوم هم رزم ناو امکان پرتاب پنج اژدر را با هم دارد که به صورت باز شونده رها می شوند.نیروهای پیاده اصلی و ضد نفر این گروه Imperial Warrior نام دارند که در عملکرد دوم سرعت حرکت سریعتری داشته و با شمشیر نیروهای پیاده را نابود می کنند. Tank Buster, نیروهای پیاده ضد زرهی هستند که به واسطه داشتن کلاه خاص شان در عملکرد دوم می توانند حفره ایجاد کرده و در زمین ناپدید شوند. البته در این حالت میتوان دستور حمله داد که بعد از انجام وظیفه باز هم ناپدید خواهند شد. برای نابود کردن نیروهای زرهی و ساختمانها, نیروی پیاده پروازی مجهز به راکت Rocket Angel به کار می آید که امکان شلیک به نیروهای هوایی را هم دارد و در عملکرد دوم یک نیرو را می تواند فقط ساکن نگه دارد. نیروهای Shinobi هم آدمکشانی هستند که مانند جاسوس عمل می کنند و در عملکرد دوم با کمک بمب دود زا در مواقع اضطراری فرار می کنند.

مهندسین, کماندوها

تمامی مهندسین, مثل سابق و به طور مشترک توانایی تعمیر ساختمانهای خودی و تسخیر ساختمانهای بی طرف و دشمن را دارند ولی این توانایی را دارند که در آب هم انجام وظیفه کنند. مهندسین در عملکرد دوم به طور کامل متفاوتی عمل می کنند; مهندس Soviets که مسلح به یک هفت تیر می باشد, در عملکرد دوم توانایی ساخت سنگر را دارد که میتواند 5 نفر را در خود جای دهد, مهندس Allies در عملکرد دوم نقش یک بهیار را ایفا و نیروهای پیاده نظام اطراف خود را مداوا می کند, مهندس Empire of the Rising Sun که ظاهری شبیه دانشمند دارد و به طرز بامزه ای حرکت می کند! در عملکرد دوم برای مدت زمان کوتاهی با سرعت می دود و سپس برای تجدید نفس کمی می ایستد.

هر گروه از یک کماندو بهره میبرد که همگی آنها موئنث و بسیار پرقدرت هستند, آنها با نماد گروهشان که در زیر پای هر کدام برنامه گرفته در نقشه به راحتی متمایز هستند و امکان حرکت در آب را دارند; برای Allies کماندوی قدیمی و همیشگی یعنی Tanya که تنها تفاوت آن در ظاهر موهای کاملا بلوند آن می باشد حضور دارد. Tanya همچنان مجهز به دو کلت بوده که خیلی سریع می تواند نیروهای پیاده را قلع و قمع کند و دوباره بمب های C4 خود را در اختیار دارد که علاوه بر نابود کردن ساختمانها این امکان جدید را دارد که وسایل نقلیه را هم نابود کند. در عملکرد دوم او توانایی بازگشت زمان را دارد که به صورت برگشتن به چند قدم عقب تر عمل می کند. کماندوی Soviets که در روی باکس شات بازی عکس او دیده می شود Natasha نام دارد. او یک تک تیرانداز است که از فاصله دور نیروهای پیاده را نابود می کند و برای نابود کردن وسایل نقلیه و ساختمانها شبیه به کماندوی قبلی Soviets در Red Alert 2 یعنی Boris عمل کرده و درخواست بمباران هوایی می کند. Natasha در عملکرد دوم, شبیه به عملکرد ویژه Jarmen Kell در Command & Conquer: Generals عمل می کند یعنی راننده وسایل نقلیه دشمن را می کشد که وسیله به صورت بی طرف درآمده و توسط یکی از نیروهای پیاده قابل تسخیر است. کماندوی Empire of the Rising Sun با ظاهری بچه مدرسه گونه, Yuriko Omega نام دارد. او به وسیله قدرت های ذهنی (تسخیر فکر خیر) این امکان را دارد که نیروها را از زمین بلند کرده و در هوا خرد کند. او همچنین با همین روش ساختمانها را از داخل نابود می کند. در عملکرد دوم تمامی نیروهای دشمن اطراف این کماندو به وسلیه پرتاب موج ذهنی فورا نابود می شوند.

ابر سلاح ها, قدرت ها

SuperWeapons (ابر سلاح ها) در Red Alert 3 وجود دارند و برای هر گروه 2 ابر سلاح در نظر گرفته شده. برای Soviets ابر سلاح اصلی Vacuum Imploder جایگزین Nuclear Silo شده است و به صورت جذب کردن نیروها در مرکز برخورد و سپس انفجار بزرگ عمل می کند. همچنین ابر سلاح فرعی و قدیمی Iron Curtain برای ایجاد پوشش ضد ضربه (شکست ناپذیر) در نیروها و ساختمانها به مدت زمان محدود بکار می رود. برای Allies ابر سلاح اصلی Proton Collider جایگزین Weather Machine شده است و به صورت برخورد اشعه های پروتونی عمل می کند. همچنین ابر سلاح فرعی و قدیمی Chronosphere برای تله پورت نیروها به کار می رود. برای Empire of the Rising Sun ابر سلاح اصلی Psionic Decimator به صورت ایجاد طوفان یونی عمل میکند. همچنین برای این گروه ابر سلاح فرعی Nanoswarm Core برای ایجاد مانعی رسوخ ناپذیر در شکل نیمکره ایی بزرگ برای محافظت از تمامی نیروها و ساختمانها به کار می رود.هر گروه در کنار ابر سلاح ها, قدرت هایی در اختیار دارد که نه عدد هستند و از این موارد سه قدرت, ویژه هستند که در سه سطح پیشرفت می کنند. Soviets این سه قدرت ویژه را در اختیار دارند; قدرت Orbital Debris (سقوط ماهواره) که ماهواره از مدار خارج شده و به محل تعیین شده برخورد می کند. قدرت Magnetic Satellite (ماهواره مغناطیسی) که یک ماهواره از مدار, پرتو مغناطیسی روشن می کند و نیروهای زرهی را به اسمان می کشد! و قدرت Desolator Airstrike (بمباران شیمیائی) که هواپیما مناطق تعیین شده را با موارد شیمیائی آلوده می کنند و برای نیروهای پیاده کاربرد دارد. برای Allies این سه قدرت ویژه موجود می باشد; قدرت Time Bomb (بمب زمان) که بمب به واسطه تکنولوژی Chrono (انتقال اشیا بدون طی کردن مسافت) در هر نقطه از نقشه که روشن باشد برنامه می گیرد و بعد از 20 ثانیه منفجر می شود. قدرت Cryoshot (انجماد) که نیروها به واسطه برخورد پرتو انجماد در شعاع مشخص شده یخ می بندند و در این زمان بسیار شکننده هستند و قدرت Chrono Rift (شکاف انتقال) که هر چیزی در ناحیه تعیین شده ناپدید و پس از مدتی ظاهر می شود. البته نیروها در زمان ناپدید شدن نه حرکت و حمله ای دارند و نه صدمه می بینند. و در پایان Empire of the Rising Sun دارای این سه قدرت ویژه هستند; قدرت Final Squadron (اسکادران) که نیروهای Burst Drone پرواز کنان به ناحیه تعیین شده رسیده و منفجر می شوند. قدرت Emperor's Rage (خشم امپراتور) که تمام نیروهای خودی در شعاع تعیین شده سرعت حرکت آهسته و حمله و زره بیشتر دارند و قدرت Balloon Bombs (بمب های بالونی) که بمبهای بالونی رها شده و به آهستگی به زمین برخورد می کنند. البته زمانی که در آسمان هستند میتوان محل برخورد بالون را تغییر داد و آنها را در یک نقطه متمکز کرد.


ساختارهای درختی تکنولوژی کامل

سه عکس کامل که نمایش دهنده ساختار درختی تکنولوژی نیروها و ساختمانهای سه گروه بازی می باشد.

Allies Tech Tree
Soviets Tech Tree
Empire of the Rising Sun Tech Tree


مشاهده سایز کامل >> (از چپ به راست)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بازیگران و شخصیتها:Soviets

Gina Carano ... با نام Crush در American Gladiators ... در نقش Natasha Volkova, کماندوی شوروی
Tim Curry ... بازیگر Rocky Horror Picture Show ,The Hunt for Red October ... در نقش رهبر شوروی
Peter Stormare ... بازیگر Prison Break ,Armageddon ... در نقش دانشمند روسی
Andrew Divoff ... بازیگر LOST ... در نقش سرباز روسی
Ivana Milicevic ... بازیگر Casino Royale ... در نقش افسر ارتباطات روسی

Allies

Jenny McCarthy ... بازیگر Scream 3 ... در نقش Tanya Adams, کماندوی متحدین
Gemma Atkinson ... بازیگر Hollyoaks ... در نقش Eva McKenna, ستوان متحدین
J.K. Simmons ... بازیگر Spider-Man ,Juno ... در نقش Howard T. Ackerman, رئیس جمهور ایالات متحده
Jonathan Pryce ... بازیگر Pirates of the Caribbean ... در نقش ژنرال متحدین
Randy Couture ... قهرمان سنگین وزن UFC ... در نقش سرباز متحدین
Autumn Reeser ... بازیگر The OC

Empire of the Rising Sun

Kelly Hu ... بازیگر X2 ,The Scorpion King ... در نقش افسر ژاپنی
George Takei ... بازیگر Star Trek ,Heroes ... در نقش رهبر امپراطوری خورشید طالع


عکسهای بازی: 10 عکس از محیط بازی Command & Conquer: Red Alert 3


مشاهده سایز کامل >> (از راست به چپ)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


مشاهده سایز کامل >> (از راست به چپ)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشاهده سایز کامل >> (از راست به چپ)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تریلرهای بازی: عملیات گروه ها و بازیگران


Soviet Campaign Trailer | Size: 13.4MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Allies Campaign Trailer | Size: 9.4MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Empire of the Rising Sun Campaign Trailer | Size: 12.8MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Talent Announcement Trailer | Size: 18.88MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منبع:

RedAlert3.com
CommandandConquer.F i l e F r o n t.com/info/RA3_index
GameReplays.org/RedAlert3
Gamespot.com/PC/Strategy/RedAlert3
GameTrailers.com/Game/6194.htmlنظرسنجی(خشن ترین شخصیت بازی ها کی هست)

1:Rock Band 2

2:

وای خدای من ! گرافیکو !!!
واقعا دمشون گرم ( شما هم همینطور حوس جان )
من که خیلی وقته منتظر همچین خبری هستم !
تاریخ انتشارش معلوم نیست ؟


نقد و بحث منتقدین پیرامون Blizzard به همراه آخرین اخبار

3:

خیر ...


در خواست فايل ستاپ Worms Forts Under Siege
خبری از تاریخ انتشار بازی نیست.


chet warcraft3


The Godfather II

4:

هنوز تاریخ عرضه این بازی مشخص نیست ولی در فروردین ماه سال 1387 افرادی که نسخه PC از بازی Command & Conquer 3: Kane’s Wrath را خریداری مینمايند، نسخه Beta از Red Alert 3 زا نیز دریافت خواهند کرد.</SPAN>


Operation Flashpoint: Dragon Rising

5:

بابا خیلی تخیلیه صد رحمت به عمله های دمولیشن معلوم نیست واقعی یا اسباب بازی


در خواست اسکرین سیور

6:

ایول
فقط کاشکی خیلی زود بیاد
حالمون گرفته میشه اگه 2009 بیاد

7:

ايول بازي توپيه به نظر من!

8:

این خبر خیلی زود به وسیله PC Gamer فاش شد و زودتر از اونچه سازندگان قصد داشتند، راز اون بر ملا شد.

برنامه بود این خبر در 11 اسفند ماه همه را سورپرایز کند ولی اینگونه نشد.

بازی مذکور برای سه پلتفورم PC و PS3 و XBOX360 عرضه خواهد شد.

هنوز تاریخ عرضه این بازی مشخص نیست ولی در فروردین ماه سال 1387 افرادی که نسخه PC از بازی
Command & Conquer 3: Kane’s Wrath را خریداری مینمايند، نسخه Beta از Red Alert 3 زا نیز دریافت خواهند کرد.
منبع
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
</SPAN>

9:

ممنون .

خبر خوبی بود .
راستی دوستان کنسولی ها چطوری اینو بازی مینمايند ؟!
بدون موس میشه ؟!

10:

کاش به جای ساختن دنباله های بی پایانی که تنها فرقشون گرافیکشونه دنباله ایده های جدیدی مثل Spore میرفتند.

مثل اینکه دیگه چیزی به اسم نو آوری وجود نداره.


11:

عزیزم شما گرافیکو توجه نکردی .
برو Red Alert 2 رو بازی کن ، بعد بیا با این مقایسه کن !
این شرکت سپس 7 سال اومده یه بازی رو دوباره زنده کرده .


12:

چرا هستاد اتفاقا متوجه گرافیکش شدم.

ولی خب من به شخصه به محتوای بازی بیشتر از ظاهرش اهمیت میدم.

مشکل Ea اینه که همیشه دنبال گرافیک جدیده نه بازی جدید.

تنها فرقی هم که *فعلا* بین 2 و 3 دیده میشه همین گرافیکه.

میدونم که برای خیلی ها همین کافیه ولی همون طور که توی پست قبلیم هم اشاره کردم من امیدوار بودم که حداقل یه کم توی نحوه بازی هم نو آوری بشه...


13:

بهترین نو آوری که من از عکسهای بازی دیدم ساخت و ساز ساختمونها در اب هست!
همچنین یک گروه دیگه هم به بازی اضافه شده.

اکثر نیروها هم هم از نظر ظاهر و هم عمل تقویت شده اند.
صحنه های سینمایی با قدرت هر چه تمومتر در بازی وجود داره.

همچنین سرعت ساخت و ساز بازی هم بالا رفته.
(اگه بازی Command & Conquer 3 Tiberium Wars رو با بازی قبلیش یعنی Command & Conquer: Tiberian Sun و نسخه تکمیلیش مقایسه کنی انتظار میره که Command & Conquer: Red Alert 3 هم عالی از آب در بیاد)

14:

بله.

امیدوارم که همین طور باشه.

البته Tiberium Wars هم خیلی با نسخه های قبلیش از نظر نحوه بازی فرق نداشت ولی به طور کل خیلی خوب بود.

ساختن روی آب که خیلی ویژگی عجیبه ولی اضافه شدن امپراطوری ژاپن و یا امکان متحد شدن با کامپیوتر توی مراحل بازی (Campaign) برای شکست یه کامپیوتر دیگه ویژگی های جالبی هستن.

امیدوارم سیستمی در حد کامپیوتر های ناسا لازم نداشته باشه!

15:

با این حرفت موافقم ! یه بازی که اینو کاملا تایید میکنه ! NFS Pro Street !!!

فقط خداکنه زودتر بیاد ! دارم میمیرم از بی بازی !!!

16:
17:

ایول!!! شما هم هر چی می خواین بگین، چیزی از عظمت red alert کم نمی شه!

18:

6-7 سال پیش که این بازی اومد من از اون موقع تاحالا شاید 20 بار اونو بازی کردم ولی الان که میخوام بازی کنم سی دیش خراب شده دارم برای نسخه جدیدش لحظه شماری میکنم خیلی ممنون که این تاپیکو زدید
ONlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRED ALERTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

19:

بسم رب شهدا!

این هم نشانی فیلم بازی البته خودم نگاه نکرده ام:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

20:

بسم رب شهدا!

این هم یک سری عکس از خود بازی:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

21:

فكر كنم ديگه بايد برم يه حالي به كامپيوترم بدم !‌ من عاشق سري C&c همه شماره هاشو دارم !

22:

راستی سیستم مورد نیازش رو فراخوان نکردن؟؟؟؟؟؟؟

23:

نه هنوز .

تا بازی رو کامل نسازند هیچی معلوم نیست ...


24:

گرافيكش كه وحشتناك بالاست

درمورد نو اوري هم بايد بگم من وقتي كمپاني هروز را بازي كردم ارزوم اين بود كه رد الرت 2 همچين كيفيتي داشت تا من دوباره با همون داستان قبلي بازي ميكردم

واقعا رد الرت 2 بهترين بازي هستراتژيكه كه تا الان هنوز رقيبي به گرد پاش نرسيده

ورد اين كانفيليكت با تحول بزرگي كه ايجاد كرد هم هنوز به همان رد الرت 2 نميرسد

25:

تایید میشه

26:


پیشنهاد میکنم شما یه نسخه از C&C : The First Decade و یا اگه میخوای Tiberium Wars رو هم داشته باشه C&C : Saga رو تهیه کنی .

27:

اون یه دونه رو دارم بقیش یا خیلی جدیدن یا خیلی قدیمی چون من تا حالا اسماشونو نشنیده بودم

28:

منظورت از بقیه اش The First Decade و Saga ست ؟ اینا نه قدیمی هستن نه جدید ! C&C : The First Decade مجموعه تمام بازی های C&C از نسخه اولی تا Generals : Zero Hour هست و Saga همه ورژنهای The First Decade به انضمام Tiberium Wars .

29:

ممنون از اطلاعاتت

30:

با سلام
دوستان به نظر شما گرافیکش میتونه از 512 هم بالاتر باشه؟
اگه بالاتره بگید چون به قول دوستمون باید یه حالی به کامپیوتر بدم
تشکر

31:

نه بابا بیخیال مگه چی میخواد بشه که دیگه گرافیکش 512 باشه

32:

گرافيك 512 داريم تا 512
ممكنه 7200GS با تكنولوژي توربوكش بشه 512 كه 40 يا 50 قيمت داشته باشه
ممكنه هم 8800GTS باشه كه حدود 370 باشه.
من نمي دونم چرا همه گرافيك رو با رمش مقايسه مي كنند مگه كسي واسه فرمودن مدل كامپيوتر مقدار رمشو ميگه؟؟؟

33:

پست اول اصلاح و به روز شد. شامل: اضافه کردن شناسنامه بازی - داستان - گروه ها - مزایا - اصلاح عکسها

34:

سلام.

دوستان...
من هم بی صبرانه منتظر این بازی بودم.
اینم سیتم مورد نیاز بازی:
System Requirements: OS – Windows XP / Vista (32-Bit), Processor – XP: 2.0 GHz (Intel Pentium 4; AMD Athlon 2000+; Multiple Cores), Vista: 2.2 GHz (Intel Pentium 4/AMD Athlon 2200+/Multiple Cores), Memory – XP: 512 MB / Vista: 1 GB, Hard Drive – Media: 6.0 GB / EA Link: 12.0 GB, DVD Drive - 8 SPEED, Video Card – XP: 64 MB / Vista: 128 MB, Sound Card - DirectX 9.0c compatible, DirectX - Version 9.0c, Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2-8 Players, Input - Keyboard, Mouse, Optional – VoIP Headset

در ضمن این بازی هنوز تو نت نیست واسه دانلود؟

35:

امروز یه تریلر جدید از این بازی منتشر شد که میتونید از لینک زیر دانلودش کنید.
14MB

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود با کیفیت HD
44MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
وضوح بازی خیلی خوبه ، سرعت فریم عالیه و همه چیز نرم و روان اجرا میشه.

از جلوه ی آب بازی هم خیلی خوشم اومد! در کل خیلی جذاب به نظر میرسه.

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه بازی فراخوان نشده.


36:

ایول از این کشتی پرنده ها هم داره

37:

7 عکس جدید از محیط بازی Command & Conquer: Red Alert 3


مشاهده سایز کامل >> (از راست به چپ)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشاهده سایز کامل >> (از راست به چپ)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پست اول به روز شد - عکسهای جدید و تریلر در پست اول اضافه شد.

38:

این بازی کی میاد تو بازار ایران؟؟

39:

اگه 2009 برای کشور های خاجی بیاد 2008 تو ایران نسخه ی نصفه نیمش پخش میشه

40:

من به محض اینکه این بازی Release بشه ، نسخه Original رو تهیه میکنم ، چون بخش خیلی مهمی از کیفیت بازی در حالت Online خودش رو نشون میده .
فقط حیف که EA در مورد انواع Cheat هایی که برای بازی حتی در حالت Multiplayer و Online دارن عرضه میشن ، واکنش کافی نشون نمیده ، در حالیکه اکثر این Cheat ها فقط توسط یک نفر ساخته میشه ، یا در بهترین حالت توسط گروهی کوچک .

در ضمن متاسفانه حتی جدید ترین نسخه این بازی ها که تا به حال عرضه شده ، یعنی Kane's Wrath ، دارای Bug های بسیار فجیع هست ، که اگر کسی بلد باشه میتونه خیلی راحت طرف مقابل رو در بازی Online شکست بده با هستفاده از این Bug ها .

41:

تاریخش که مشخصه کی میاد.

برید سایت فارسی C&C اونجا چند تا عکس جدید هم پایین صفه ش گذاشته.

تابستون هم Beta ش میاد و ظاهراً هر کس که Kanes Wrath اورجینال داشته باشه میتونه تابستون بازی کنه.


42:

يه ايشاندئايشان جديد از بازي:


SD....10MB:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

43:

چند ScreenShot جدید:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

44:

چقدر خاطره دارم با redalert2 چه حالی میداد اون موقع ها من 10-15 بار تمومش کردم.....


45:

آره منم همینطور دارم

46:

بازی کیه میاد

47:

نگووووووووووووووووو!که عالمی بود کل روز رو فقط red alert 2 بازی می کردم.
قراره واسه اونایی که نسخه c&c بازی رو دارن بتونن همین تابستون خودمون با نصب بتونن بازی کنن(فکر کنم demo بازی رو)
خود بازی پاییز میاد آبان -آذر ماه...

48:

آدرسش چیه این سایتهههههههههههههه

49:

چند تا تریلر

32 مگ
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
49 مگ
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
73 مگ
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
14 مگ
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

50:

commandandconquer.ir فقط با فایرفاکس برو چون internet explorer خراب نشونش میده

اینم سایت رسمی خود EA
commandandconquer.com

سایت Red Alert 3 :
redalert3.com

51:

امپراطوری خورشید آشکار میشود.

5 عکس جدید از محیط بازی Command & Conquer: Red Alert 3


مشاهده سایز کامل >> (از راست به چپ)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشاهده سایز کامل >> (از راست به چپ)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پست اول به روز شد.


52:

تریلر های جدید از محیط بازی Command & Conquer: Red Alert 3 منتشره در E3 2008


E3 2008: Japanese Forces Trailer | Size: 22MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

E3 2008: Gameplay Trailer | Size: 23.2MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

53:

فردا رد آلرت بتا میاد
همین الان بعضیا دارن بازی میکنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

54:

سیستم مورد نیاز برای بازی .

* OS – Windows XP / Vista (32-Bit)
* Processor – XP: 2.0 GHz (Intel Pentium 4; AMD Athlon 2000+; Multiple Cores) / Vista: 2.2 GHz (Intel Pentium 4/AMD Athlon 2200+/Multiple Cores)
* Memory – XP/Vista: 1 GB
* Hard Drive – Media: 6.0 GB / EA Link: 12.0 GB
* DVD Drive - 8 SPEED
* Video Card – NVIDIA GeForce 6800, ATI Radeon X1800 or higher end DirectX 9.0c compatible gfx card
* Sound Card - DirectX 9.0c compatible (Creative Sound Blaster Audigy cards require a Intel P4 2.6 GHz or similar under Vista, Yamaha Xwave-512 not supported)
یسری اسکرین جدید .
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

55:

ایول به سیستم من میادددددددددددددددددددددد دددد

56:

آیا Red Alert 3 برای PS3 خواهد آمد؟!

EA در توضیح این که چرا هیچ طرحی برای انتشار نسخه PS3 مثه دو نسخه Xbox 360 و PC بازی Command & Conquer: Red Alert 3 فراخوان نشد میگه:"این کنسول سونی خیلی عجیب و نامتعارف هستش و ساخت بازی برای اون مشکل"
Red Alert 3 , اولین بازی Red Alert طی این هفت سال هستش که برای PC, 360 تعیین شده و برای PS3 در در اولین فراخوان بازی.

هنوز EA نسخه PS3 رومتوقف کرده و هیچ دلیلی هم فراخوان نکرده.
بفرموده VideoGamer.com :
ما وقتی داشتیم از EA's UK HQ دیدن میکردیم Amer Ajami (سازنده) به ما فرمود که وقتی که ساخت بازی شروع شد سازندگان فهمیدن که این موتور بازی واسه PS3 مناسب نیست.'هنوز برای طرفداران Red Alert3 بروی PS3 امید هست و Amer Ajami در ادامه میگه که : شاید به عقب برگردیم و انجام هر چیزی واسه PS3 واسه بعد باشه!

منبع:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

57:

نه دیگه هیچ امیدی برای PS3 نیست.

Amer Ajami فرموده که شاید برای بازی های آینده PS3 رو هم در نظر بگیرن.

RA3 فقط برای PC و Xbox360 میاد.

همین الان هم نسخه ی بتا داره تست میشه.

بتا رو فقط اونلاین میشه بازی کرد و دو تا map هم بیشتر نداره (1v1 و 2v2).

هیچ مد skirmish هم نداره.

فقط اونلاین.

اونم فقط کسانی دارن که Kane's Wrath اصل خریده باشن.

LAN هم نداره که بشه با Hamachi بازی کردش!!!
اگه وقت کنم چند تا عکس از محیط بازی میگیرم براتون پست میکنم

58:

صفحه ی اصلی


منوی بازی


RA3 Online

59:


60:

سلام
c&c red alert 3 beta چه فرقی با c&c red alert 3 داره

61:

اومده یا نه الان ؟
چند تا دی وی دی ؟

62:

بتاش اومده.

اگه Kane's Wrath اصل داشته باشید میتونید بازی کنید.

تنها راهش همینه.

تا الان هیچ کس نتونسته کرکش کنه.

براتون متاسفم...
نظر من در مورد بازی: اگه انتظار دارید ra3 مثل ra2 باشه براید همون ra2 رو بازی کنید چون این بازی تبدیل به یک بازی هستراتژی کاملا حرفه ای شده.

این بازی مال بچه ها نیست.

هر کسی نمیتونه خوب بازیش کنه.

یکمی هم شبیه Generals شده.

باید خیلی با فکر بازی کرد.

از نظر گرافیک هم که حرف نداره.

زده رو دست starcraft 2

EALA > Blizzard
RA3 > SC2

63:

با سلام
اقا من بتای این بازی که در حدود 700 مگ بود را دانلود کردم و یکسری فایل کرک هم که کنارش بود به کار بردم ولی بازی اجرا نشد .

در ابتدا از من می خواهد سی دی اورجینال را برنامه بدم

64:

من که فرمودم کرک نشده! احتمالاً تا الان ویروس هم گرفتی!!! راهی وجود نداره.

متاسفم.

باید بازی اصل داشته باشی تا بتونی بازی کنی.


65:

چند Screenshot جدید:


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

66:

این عکسا کیفیت ندارن.

محیط بازی قشنگ تر از این حرفاس

67:

البته کیفیت عکسهای مسعود جان هم خوبه...

(سایت آپلودی یه کم کیفیتش پایینه!)
------------------------------------------
ScreenShot های بازی:


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

68:


69:


70:

یه تریلر جدید از بازی:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
چند تا عکس از این تریلر رو میتونید اینجا ببینید:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به نظر میاد خیلی رو فیلماش کار کردن

71:

بچه ها اگه این بازی نیومده پس چراشبکه arrirrang در موردش صحبت می کرد و حین بحث بازی هم می کردن؟؟؟

72:

اون باید نسخه بتا بوده باشه!!
بازی اصلی در تاریخ 28 اکتبر 2008 منتشر میشه.


73:

بازیگران و شخصیتها:Soviets

Gina Carano ...

با نام Crush در American Gladiators ...

در نقش Natasha Volkova, کماندوی شوروی
Tim Curry ...

بازیگر Rocky Horror Picture Show ,The Hunt for Red October ...

در نقش رهبر شوروی
Peter Stormare ...

بازیگر Prison Break ,Armageddon ...

در نقش دانشمند روسی
Andrew Divoff ...

بازیگر LOST ...

در نقش سرباز روسی
Ivana Milicevic ...

بازیگر Casino Royale ...

در نقش افسر ارتباطات روسی


Allies

Jenny McCarthy ...

بازیگر Scream 3 ...

در نقش Tanya Adams, کماندوی متحدین
Gemma Atkinson ...

بازیگر Hollyoaks ...

در نقش Eva McKenna, ستوان متحدین
J.K.

Simmons ...

بازیگر Spider-Man ,Juno ...

در نقش Howard T.

Ackerman, رئیس جمهور ایالات متحده
Jonathan Pryce ...

بازیگر Pirates of the Caribbean ...

در نقش ژنرال متحدین
Randy Couture ...

قهرمان سنگین وزن UFC ...

در نقش سرباز متحدین
Autumn Reeser ...

بازیگر The OC


Empire of the Rising Sun

Lisa Tamashiro ...

بازیگر Days of Our Lives ...

در نقش Yuriko Omega, کماندوی ژاپنی
Kelly Hu ...

بازیگر X2 ,The Scorpion King ...

در نقش افسر ژاپنی
George Takei ...

بازیگر Star Trek ,Heroes ...

در نقش رهبر امپراطوری خورشید طالع


تریلر بازی: تریلر بازیگران بازی Command & Conquer: Red Alert 3


GC 2008: Talent Announcement Trailer | Size: 18.88MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

74:


75:

اسم اون دختر کماندو تو قبلی که تو نیروهای متحدین بود اسمش چی بود؟؟؟؟؟؟؟

76:

اینو میگی ؟


Jenny McCarthy ...

بازیگر Scream 3 ...

در نقش Tanya Adams, کماندوی متحدین

77:

عکسهای بازی: 8 عکس جدید از محیط بازی Command & Conquer: Red Alert 3


مشاهده سایز کامل >> (از راست به چپ)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشاهده سایز کامل >> (از راست به چپ)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

78:


79:

نه تو RED ALERT II بود منظورم

80:

من نمی فهمم این فیلمه یا بازی ...
گرافیک هم که حرف نداره.بازی در کل عالیه...

81:

سلام
من عاشق این بازیم می خواستم ببینم نسخه ی بتا رو اگر بگیرم نیاز به نسخه ی اصلی c&c 3 kane's wrath نداره

82:

یه مسابقه هست که جایزه ش red alert 3 beta هست.

اما متاسفانه مسابقه ی kane's wrath هستش.من که خودم ra3beta دارم! هر روز هم بازی میکنم...

به هر حال، اگه دوست داشتید میتونید شرکت کنید.

اینم لینکش:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

83:

تریلر
Actor Talent Trailer
17 مگ
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Frank Klepacki
14 مگ
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شات
4 مگ
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

84:

New trailers

SD
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

85:

New trailer

Exclusive Talent Remix Traileronly SD
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

86:


87:

NEW TRAILER

Exclusive: The Women and Men of C&C: Red Alert 3SD
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

88:


89:

ببخشید این بازی روی گرافیک fx5200جواب میده یا نه؟C&C:kane's wrathرو جواب داده

90:کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

91:


92:

هنوز نسخه ای ازش منتشر نشده ؟

93:

تریلر بازی ...

تریلر نمایش ابر سلاح ها


Exclusive Super Powers Trailer | Size: 16MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

94:


95:

TGS 2008: تاریخ انتشار C&C:Red Alert 3 مشخص شد
-------------------------------------------------------EA فراخوان نمود C&C:Red Alert 3 در تاریخ 31 اکتبر برای پلتفرم PC و در تاریخ 14 نوامبر برای پلتفرم Xbox 360 انتشار خواهد یافت.این تاریخ ها مربوط به آمریکای شمالی هستند.

---------------
منبع:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

96:


97:

بچه ها آهنگ جدید رد الرت 3 اومد
در واقع یک تریلر جدید اومده که آهنگ hell march 3 رو داره.
آهنگ های رد الرت 1 و 2 رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اوّل آهنگ خیلی باحال شروع میشه.

بعدش یکم شلوغ میشه (با صدا های ویدیو قاطی میشه) ولی به نظر من از آهنگای قبلی خیلی قشنگ تره

98:

Command & Conquer: Red Alert 3 Allied Trailer


119.99 MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

99:


100:

فکر کنم این تریلر ربطی به تاپیک نداره
این تریلر مربوط به بازی هستراتژیکی نیست
با هزار مصیبت دانلود کن بعدش ببین اشتباهی هست من نمی دونم این دوستانی که تشکر کردند آیا دانلود کردند ؟ برای چی تشکر کردند من نمی دونم

101:


102:EA تایید کرد بازی زیر چاپ رفته و تاریخ انتشار نسخه ی US رو October 28 فراخوان نمود در حالی که نسخه ی 360 در تاریخ 11 نوامبر عرضه میشه

تاریخ انتشار نسخه ی PC و 360 در اروپا به ترتیب 31 اکتبر و 14 نوامبر فراخوان شد

103:


104:

Red Alert 3 Hell March Trailer


31.78 MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

105:


106:

ساختارهای درختی تکنولوژی کامل (به روز شده و نهایی)

سه عکس کامل که نمایش دهنده ساختار درختی تکنولوژی نیروها و ساختمانهای سه گروه بازی می باشد.

ضمیمه های کوچک - از چپ به راست:

Allies Tech Tree
Soviets Tech Tree
Empire of the Rising Sun Tech Tree


منبع: CnCGames.com

107:


108:

گیم پلی - بخش یک از دو


ساخت و ساز, مدیریت منابع, عملکرد دوم نیروها

در Red Alert 3 همانند Red Alert 2 به طور مشترک برای همه گروه ها, با باز شدن MCV مخفف Mobile Construction Vehicle, وسیله نقلیه برای گسترش پایگاه و تبدیل اون به Construction Yard (محوطه ساختمانی) کار آغاز و سپس اجازه ساخت سربازخانه, نیروگاه و دیوار داده می شود.

سپس ساخت نیروگاه, امکان ساخت پالایشگاه و به واسطه اون, بقیه ساختمانهای تولیدی و پشتیبانی وجود خواهد داشت.

بیشتر نیروها هم قابل هستفاده در خشکی و هم آب هستند و در کنار این موضوع, گسترش پایگاه در دریا هم امکان پذیر هست بنابراین نبردهای دریایی نقش بسیار مهم و برجسته را Red Alert 3 دارد.

نیروهای MCV علاوه در خشکی این قابلیت را دارند که در آب هم حرکت کرده و اقدام به گسترش پایگاه در دریا نمايند.

البته به غیر از سربازخانه ها و کارخانه ها و دیوارها تمامی ساختمانها قابل ساخت در آب هستند.

همچنین ساخت نیروهای MCV و Ore Collector (جمع نماينده سنگ معدن) به طور مشترک و تعداد دیگری از نیروها علاوه بر کارخانه ها از طریق لنگرگاه ها هم وجود دارد.مدیریت منابع در Red Alert 3 در کل متفاوت از مدیریت منابعی هست که در Command & Conquer 3 هستفاده شد.

در Red Alert 3 جایگاه های ویژه به نام Ore Node در سراسر نقشه پراکنده شده هست که محل هستخراج سنگ معدن هستند.

در مجاورت ساختمان Ore Node, یک ساختمان Ore Refinery برنامه می گیرد و یک Ore Collector منابع را جا به جا میکند.

در پایان وقتی سنگ معدن به اتمام می رسد باز هم هستخراج ادامه دارد با این تفاوت که سنگ معدن به مراتب کمتری هستخراج و جا به جا می شود.

نمونه این مدیریت منابع را میتوان در بازیهای StarCraft و برای هستخراج Gas مشاهده کرد.

همچنین مدیریت منابع در دریا هم وجود دارد.

به همین منظور جایگاه های Ore Node که دریاها هستند, اونها هم قابل هستخراج اند به همان طور که در خشکی عمل می شود.

تمامی نیروها در Red Alert 3 علاوه بر عملکرد اصلی یک عملکرد دوم هم دارند; در بعضی از نیروها عملکرد دوم حالت اونی دارد که سپس هستفاده , یا باید مدت وقتی برای شارژ مجدد عملکرد دوم سپری شود و یا احتیاجی به شارژ نیست, در بعضی از نیروها حالت سویچ شونده دارد یعنی میتواند صورت فعال یا غیر فعال داشته باشته باشد که به ترتیب باعث غیر فعال کردن عملکرد اصلی و فعال کردن اون می شود و یا حالت نشانه گیری دارد که باید مکان یا هدفی را برای انجام عملکرد انتخاب کرد.


سطوح تکنولوژی

برای پیشرفت کردن, سه سطح تکنولوژی وجود دارد که برنامه گرفتن در هر سطح باعث باز شدن نیروهای قوی و پیشرفته می شود.

فرایند پیشرفت Soviets مانند فرایند پیشرفت همین گروه در Red Alert 2 کار شده هست.

دو ساختمان برای پیشرفت نقش پايه ی دارند; ساخت Super Reactor (راکتور پیشرفته) برای رسیدن به سطح دو و سپس Battle Lab (آزمایشگاه جنگ) برای رسیدن به سطح سه.

در صورتی که سپس ساخت Battle Lab, ساختمان Super Reactor به واسطه فروختن یا نابود شدن موجود نباشد فقط نیروهای سطح دو موجود نخواهند بود.

فرایند پیشرفت برای Allies و Empire of the Rising Sun که گروه جدیدیست کمی متفاوت می باشد.Empire of the Rising Sun برای تربیت و تولید نیروهای سطح بعد, به واسطه خرید سطح تکنولوژی بعدی از طریق همان ساختمان تولیدی میتوانند پیشرفت نمايند, به این مفهوم که اگر بخواهید به نیروهای پیاده نظام سطح بعد در Dojo (سربازخانه) دسترسی پیدا کنید فقط باید همان ساختمان پیشرفت کند.

برای رسیدن به سطوح تکنولوژی دوم و سوم Allies باید تکنولوژیهای Heightened Clearance (اجازه بالا) و Maximum Clearance (اجازه حداکثر) خریداری شوند که این تکنولوژیها در ساختمانهای Construction Yard و Command Hub (مرکز فرماندهی) موجود هستند و همچنین در محدوده این ساختمانها, بایستی ساختمانهای تولیدی برنامه گرفته باشند.

برای مثال برای باز شدن نیروهای سطح دوم در Boot Camp (سربازخانه) باید این ساختمان در محدوده یکی از دو ساختمان فراخوان شده باشد و تکنولوژی Heightened Clearance (اجازه بالا) هم از طریق یکی خریداری شود.

برای دانستن اینکه یار مقابل در چه سطح از تکنولوژی میباشد و گروه Soviets باشد, با فرض اینکه نیرویی تولید نشده باشد مشاهده ساختمانهای Super Reactor (راکتور پیشرفته) و Battle Lab (آزمایشگاه جنگ) لازمست ولی در مورد دو گروه دیگر چطور؟ روی ساختمانهای تولیدی Allies و Empire of the Rising Sun چراغهای آبی رنگی تعبیه شده که نشان دهنده سطوح تکنولوژی برای اون ساختمانها هستند.

وجود یک لامپ روشن یعنی سطح اول, وجود دو لامپ روشن یعنی سطح دوم و وجود سه لامپ روشن یعنی سطح سوم.


Allies منهای انیشتین, Soviets بازگشت با انتقام برای بار سوم

در Red Alert 3 برای Soviets تعدادی از نیروههای قدیمی و به یاد ماندنی Red Alert 2 حضوری دوباره دارند; Conscript نیروهای پیاده نظام اصلی مجهز به مسلسل که در عملکرد دوم امکان پرتاب کوکتل مولوتوف را دارند, Flak Trooper نیروهای پیاده مجهز به توپ که در عملکرد دوم توانایی پرتاب مین را دارند, Tesla Trooper نیروهای پیاده نظام مجهز به تسلا, نیروهای زرهی کوچک رباتیک Terror Drone, تانکهای غول پیکر Apocalypse که در عملکرد دوم بوسیله نیروی مغناطیس امکان جذب نیروهای زرهی به سمت خود و نابود کردن اونها بوسیله آسیاب تعبیه شده را دارند, کشتی بزرگ مجهز به موشک Dreadnaught و بالن های بمب افکن Kirov.

برای Allies هم; سگها, دلفین ها, جاسوسان, نیروهای نفر بر Multigunner IFV, تانکهای Mirage که عملکرد دوم نامرئی کردن نیروهای مجاور را دارند,Assault Destroyer یا ناو شکن ها با توانایی تردد در خشکی که در عملکرد دوم امکان ایجاد حباب دفاعی را دارند و Aircraft Carrier یا ناوهای هواپیما بر که در عملکرد دوم امکان پرتاب موشک EMP را دارند و برای مدت وقت کوتاهی نیروی برق ساختمانها و وسائل مکانیکی را غیر فعال می کند.Soviets و Allies علاوه بر داشتن تکنولوژی و نیروهای قدیمی از تکنولوژی و نیروهای جدید هم بهره می برند.

از نیروهای جدید Soviets میتوان به War Bear خرسهای جنگی ,Stingrays قایق های تسلا که قابلیت تردد در خشکی را دارند و جایگزین تانکهای تسلا هستند,Sickles تانکهای عنکبوت مانند ضد نفر به نام که توانایی پرش از ارتفاعات را دارند و نیروهای نفر بر خاکی و آبی به نام Bullfrog که از طریق توپ سوار شده بر روی این وسیله, نفرات به صورت پرتاب پیاده می شوند! اشاره کرد.

همچنین از نیروهای جدید Allies میتوان به Cryocopter که یک هلی کوپتر بی دفاع ست و مجهز به قابلیت یخ زدن و همچنین کوچک کردن اشیاست!, نیروی توپخانه Athena Cannon که قابلیت ایجاد حباب دفاعی با مدت وقت محدود به منظور محافظت از نیروهای مجاور را دارد, قایقهای ضد هوایی با نام Hydrofoil که در عملکرد دوم در اسلحه نیروهای زرهی و دریایی اختلال ایجاد کرده و اونرا غیر فعال می کند, اشاره داشت.

لازم به توضیح هست که Allies تکنولوژی Prism (منشور) را از بابت اسمی و نه عملی در اختیار ندارند.

در داستان Red Alert 3, تکنولوژی Prism توسط دانشمند دیگری کشف شده و Spectrum نام دارد.

همچنین Soviets تکنولوژی Nuclear (هسته ای) را در اختیار ندارند.

نبود این تکنولوژی ها در Red Alert 3 به خاطر بازگشت وقت به عقب, مرگ انیشتین (فرضی) و تغییر وقت کنونی رقم خورده هست.


منبع:

CommandandConquer.F i l e F r o n t.com/info/RA3_index
GameReplays.org/RedAlert3

109:


110:

تریلرهای بازی ...

عملیات گروه ها


Soviet Campaign Trailer | Size: 13.4MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Allies Campaign Trailer | Size: 9.4MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Empire of the Rising Sun Campaign Trailer | Size: 12.8MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

111:


112:

گیم پلی - بخش دو از دو


Empire of the Rising Sun تهدید جدید


گروه جدید Empire of the Rising Sun مجهز به تکنولوژیهای فوق العاده ای هستند و از رباتهای پیشرفته بهره می برند.

برعکس Soviets و Allies این گروه, ساختمان فرودگاه در اختیار ندارد چون از نیروهای Transformer یا تبدیل شونده هستفاده می کند.

دو نیروی زرهی تبدیل شونده از طریق Mecha Bay (کارخانه) و یک نیروی دریایی تبدیل شونده از طریق Imperial Docks (لنگرگاه) قابل ساخت هست.

نیروهای تبدیل شونده شامل Jet Tengu / Mecha Tengu که در وهله اول یک جت ضد هوایی و دوم یک ربات ضد نفر, Striker-VX / Chopper-VX که در وهله اول یک ربات ضد هوایی و دوم یک هلیکوپتر ضد زرهی و Sea-Wing / Sky-Wing که در وهله اول یک زیر دریایی ضد هوایی و دوم یک بمب افکن هست, می باشد.

این گروه از نیروهای یورشگر هم هستفاده می کند.

نیروی King Oni که یک ربات غول پیکر هست و نیروی Shogun Battle Ship که یک کشتی جنگیست, در عملکرد دوم همانند یک گاو خشمگین قابلیت درهم شکستن نیروها در طی مسیر یورش را دارند! نیروهایی که در عملکرد دوم حالت فداشونده و انفجاری دارند هم در اختیار این گروه می باشد که می توان به نیروی Burst Drone که یک ربات سنجاقک مانند کوچک جستجو گر و نیروی دیگر Yari Mini Sub که یک زیر دریایی ضد آب می باشد, اشاره داشت.تنها تانک اصلی در این بازی که میتواند در آب حرکت کند تانک این گروه یعنی Tsunami می باشد که در عملکرد دوم زره تانک تقویت می شود.

Naginata Cruiser رزم ناو های این گروه می باشند که مجهز به اژدر بوده و برای نابودی نیروهای دریایی و ساختمانهای آب کاربرد دارند.

در عملکرد دوم هم رزم ناو امکان پرتاب پنج اژدر را با هم دارد که به صورت باز شونده رها می شوند.نیروهای پیاده اصلی و ضد نفر این گروه Imperial Warrior نام دارند که در عملکرد دوم سرعت حرکت سریعتری داشته و با شمشیر نیروهای پیاده را نابود می نمايند.

Tank Buster, نیروهای پیاده ضد زرهی هستند که به واسطه داشتن کلاه خاص شان در عملکرد دوم می توانند حفره ایجاد کرده و در زمین ناپدید شوند.

البته در این حالت میتوان دستور حمله داد که سپس انجام وظیفه باز هم ناپدید خواهند شد.

برای نابود کردن نیروهای زرهی و ساختمانها, نیروی پیاده پروازی مجهز به راکت Rocket Angel به کار می آید که امکان شلیک به نیروهای هوایی را هم دارد و در عملکرد دوم یک نیرو را می تواند فقط ساکن نگه دارد.

نیروهای Shinobi هم آدمکشانی هستند که مانند جاسوس عمل می نمايند و در عملکرد دوم با کمک بمب دود زا در مواقع اضطراری فرار می نمايند.

مهندسین, کماندوها

تمامی مهندسین, مثل سابق و به طور مشترک توانایی تعمیر ساختمانهای خودی و تسخیر ساختمانهای بی طرف و دشمن را دارند ولی این توانایی را دارند که در آب هم انجام وظیفه نمايند.

مهندسین در عملکرد دوم به طور کامل متفاوتی عمل می نمايند; مهندس Soviets که مسلح به یک هفت تیر می باشد, در عملکرد دوم توانایی ساخت سنگر را دارد که میتواند 5 نفر را در خود جای دهد, مهندس Allies در عملکرد دوم نقش یک بهیار را ایفا و نیروهای پیاده نظام اطراف خود را مداوا می کند, مهندس Empire of the Rising Sun که ظاهری شبیه دانشمند دارد و به طرز بامزه ای حرکت می کند! در عملکرد دوم برای مدت وقت کوتاهی با سرعت می دود و سپس برای تجدید نفس کمی می ایستد.

هر گروه از یک کماندو بهره میبرد که همگی اونها موئنث و بسیار پرقدرت هستند, اونها با نماد گروهشان که در زیر پای هر کدام برنامه گرفته در نقشه به راحتی متمایز هستند و امکان حرکت در آب را دارند; برای Allies کماندوی قدیمی و همیشگی یعنی Tanya که تنها تفاوت اون در ظاهر موهای کاملا بلوند اون می باشد حضور دارد.

Tanya همچنان مجهز به دو کلت بوده که خیلی سریع می تواند نیروهای پیاده را قلع و قمع کند و دوباره بمب های C4 خود را در اختیار دارد که علاوه بر نابود کردن ساختمانها این امکان جدید را دارد که وسایل نقلیه را هم نابود کند.

در عملکرد دوم او توانایی بازگشت وقت را دارد که به صورت برگشتن به چند قدم عقب تر عمل می کند.

کماندوی Soviets که در روی باکس شات بازی عکس او دیده می شود Natasha نام دارد.

او یک تک تیرانداز هست که از فاصله دور نیروهای پیاده را نابود می کند و برای نابود کردن وسایل نقلیه و ساختمانها شبیه به کماندوی قبلی Soviets در Red Alert 2 یعنی Boris عمل کرده و درخواست بمباران هوایی می کند.

Natasha در عملکرد دوم, شبیه به عملکرد ویژه Jarmen Kell در Command & Conquer: Generals عمل می کند یعنی راننده وسایل نقلیه دشمن را می کشد که وسیله به صورت بی طرف درآمده و توسط یکی از نیروهای پیاده قابل تسخیر هست.

کماندوی Empire of the Rising Sun با ظاهری بچه مدرسه گونه, Yuriko Omega نام دارد.

او به وسیله قدرت های ذهنی (تسخیر فکر خیر) این امکان را دارد که نیروها را از زمین بلند کرده و در هوا خرد کند.

او همچنین با همین روش ساختمانها را از داخل نابود می کند.

در عملکرد دوم تمامی نیروهای دشمن اطراف این کماندو به وسلیه پرتاب موج ذهنی فورا نابود می شوند.

ابر سلاح ها, قدرت ها

SuperWeapons (ابر سلاح ها) در Red Alert 3 وجود دارند و برای هر گروه 2 ابر سلاح در نظر گرفته شده.

برای Soviets ابر سلاح اصلی Vacuum Imploder جایگزین Nuclear Silo شده هست و به صورت جذب کردن نیروها در مرکز برخورد و سپس انفجار بزرگ عمل می کند.

همچنین ابر سلاح فرعی و قدیمی Iron Curtain برای ایجاد پوشش ضد ضربه (شکست ناپذیر) در نیروها و ساختمانها به مدت وقت محدود بکار می رود.

برای Allies ابر سلاح اصلی Proton Collider جایگزین Weather Machine شده هست و به صورت برخورد اشعه های پروتونی عمل می کند.

همچنین ابر سلاح فرعی و قدیمی Chronosphere برای تله پورت نیروها به کار می رود.

برای Empire of the Rising Sun ابر سلاح اصلی Psionic Decimator به صورت ایجاد طوفان یونی عمل میکند.

همچنین برای این گروه ابر سلاح فرعی Nanoswarm Core برای ایجاد مانعی رسوخ ناپذیر در شکل نیمکره ایی بزرگ برای محافظت از تمامی نیروها و ساختمانها به کار می رود.هر گروه در کنار ابر سلاح ها, قدرت هایی در اختیار دارد که نه عدد هستند و از این موارد سه قدرت, ویژه هستند که در سه سطح پیشرفت می نمايند.

Soviets این سه قدرت ویژه را در اختیار دارند; قدرت Orbital Debris (سقوط ماهواره) که ماهواره از مدار خارج شده و به محل تعیین شده برخورد می کند.

قدرت Magnetic Satellite (ماهواره مغناطیسی) که یک ماهواره از مدار, پرتو مغناطیسی روشن می کند و نیروهای زرهی را به اسمان می کشد! و قدرت Desolator Airstrike (بمباران شیمیائی) که هواپیما مناطق تعیین شده را با موارد شیمیائی آلوده می نمايند و برای نیروهای پیاده کاربرد دارد.

برای Allies این سه قدرت ویژه موجود می باشد; قدرت Time Bomb (بمب وقت) که بمب به واسطه تکنولوژی Chrono (انتقال اشیا بدون طی کردن مسافت) در هر نقطه از نقشه که روشن باشد برنامه می گیرد و سپس 20 ثانیه منفجر می شود.

قدرت Cryoshot (انجماد) که نیروها به واسطه برخورد پرتو انجماد در شعاع مشخص شده یخ می بندند و در این وقت بسیار شنماينده هستند و قدرت Chrono Rift (شکاف انتقال) که هر چیزی در ناحیه تعیین شده ناپدید و پس از مدتی ظاهر می شود.

البته نیروها در وقت ناپدید شدن نه حرکت و حمله ای دارند و نه صدمه می بینند.

و در پایان Empire of the Rising Sun دارای این سه قدرت ویژه هستند; قدرت Final Squadron (اسکادران) که نیروهای Burst Drone پرواز کنان به ناحیه تعیین شده رسیده و منفجر می شوند.

قدرت Emperor's Rage (خشم امپراتور) که تمام نیروهای خودی در شعاع تعیین شده سرعت حرکت آهسته و حمله و زره بیشتر دارند و قدرت Balloon Bombs (بمب های بالونی) که بمبهای بالونی رها شده و به آهستگی به زمین برخورد می نمايند.

البته وقتی که در آسمان هستند میتوان محل برخورد بالون را تغییر داد و اونها را در یک نقطه متمکز کرد.


منبع:

CommandandConquer.F i l e F r o n t.com/info/RA3_index
GameReplays.org/RedAlert3


113:


114:

احتمال داره تا هفته دیگه بازی برسه دستمون؟؟؟

115:

3 روز دیگه مونده

116:

امتیاز هایی که بازی از سایت های مختلف گرفته:

117:

Ea فراخوان نکرد سیستم بازی چه قدره؟

118:

این بازی هم اومد تو بازار ! توسط شرکت تکین ........


119:


120:

Red Alert 3 Patch 1.01 - English


14.35 MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
هنوز هیچی نشده پچ اومده براش!

121:


122:

ایولللللللللللللللللللللل لل از کجا میتونم پیداش کنم؟؟؟

123:

هم میتونی به صورت اونلاین بخری از سایت شرکت تکین هم میتونی بری پایین میدون ولیعصر پاساژ ولیعصر نمایندگی مرکزیش بگیری.


124:

این پچ ربطی به خود بازی ندارد
این پچ بازی multiplayer game هست بعضی مشکلات موجود در بازی شبکه ای را بهبود بخشیده اند
و هر کسی که multiplayer game بازی نمی کند توصیه می گردد این پچ را نصب ننمايند

125:


126:

هنوز طرفهای ما نیومده یکم راجع به بازی توضیح بدین بدونیم که بازیش نصبت به Command & Conquer 3 و Red Alert 2 چطور شده

سختتره ؟ آسونتره ؟ گرافیکش بالاتره ؟ چه چیزایی بیشتر داره ؟

127:

هنوز که در بیرون نیست البته فردا فکر کنم بشود در سی دی فروش ها یافت
من که از پنج شنبه دارم دانلود می کنم ولی تقریبا 2 گیگ مونده بود که تموم بشود رپیدشیر لینک ها را پاک کرد و الان از دیشب دوباره دارم از اول با لینک های دیگری دانلود می کنم حالا ببینم آیا شانس دارم یا نه این بار اگر پاک کند می روم از بیرون می خرم ( خواستیم زودتر بازی کنیم نشد )

128:


129:

من احتمالاً فردا برم ولیعصر دنبالش بگردم هوراااااااااااااااااااااا ا

130:

اقا من پچ RedAlert3_english_patch1.03 رو نصب میکنم نمیره تو بازی سریال میخواد براش کرکی اومده یا نه ؟

131:

Gamespot هم به بازی نمره 8 داده
فکر نکنم زیاد عالی باشه که این نمره رو فرموده
کسی هنوز بازی نکرده؟
یوزر ها هم زیاد راضی به نظر نمیاند

132:

به نظرتون نمره 8 نمره بدی هست؟؟
انتظارات شما از بازیها خیلی بالا رفته که نمره 8 را بد میبینید!!!!این چند وقته خیلی از بازیها بالای 9 گرفتند و فکر کنم هم به این خاطر نمره عالی 8 را خز شده میبینید!!!!
البته Gamespot دیگه روش حساب نکنید چون سپس تغییر روند امتیاز دهی شدید خوشحال و شادمان شدش!!!

133:

من امروز این بازی رو گرفتم دوتا دی وی دی هستش هنوز داخل خود مراحل اصلی بازی نرفتم توی آموزشی هستم که سه تا تانک توی 6 مرحله بازی رو آموزش میدن مثلاً حرکات دوربین و نیروها-ساختمان ها - نیرو ها و ....


134:

ببخشید بازی وارد بازار ایران شده؟

135:

بله اکثر شرکت ها هم اوردن دوتا dvd هستش من امروز گرفتم کلی هم بازی کردم

136:

جالبه که فروشگاه اینجا هنوز نیاورده !!!
کاش زودتر بیاره ...


137:

چه چیزاییش نصبت به شماره های قبلی بهتر شده ؟ گرافیکش چطوریه ؟

138:

بخش توضیحات گیم پلی بازی در پست اول رو مطالعه کنید.
طراحی گرافیک بازی بسیار خوب انجام شده.

رنگ بندی مانند قسمت قبلی, شاد و جلوه های گرافیکی و سایه ها زیبا و دقیق کار شدند.


139:

تو این ورژن جنگ دریایی هم داره (یعنی نیروی دریایی هستش ؟)

140:

ببخشید لینک دانلودش رو ندارید؟

141:

برای شما »

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

142:

خوب اگه منظور شما ساختن کشتی و...

هست اره داره .

اگرشما نسخه های قبلی red alert رو بازی کرده باشید این نسخه زیاد باب میل شما نیست ولی اگه تا به حال بازی نکردید حتما این بازی رو تهیه کنید چون بازی بسیار خوبی هست .


143:

تو ورژن قبلی هم بود

144:

Red Alert 3 Patch 1.03 - English

40.28 MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

145:

من RedAlert که westwood ساخته بود رو بازی کردم به چه دلیل این ورژن به دلم نمی چسبه؟

منظورت سری خود رد آلرته یا ورژن قبلی جنرال؟ (ورژن قبلی ژنرال که نیروی دریایی نداشت)

146:

چون شبیه لگو red alert هست اخه این چه وضعشه .

بعد هم این تیم جدیده چیه بابا اضافه شده اخه دقیقا همون بلایی که سر tiberium اومده داره سر اینم میاد گیم پلیش بیشتر بدرد ادم های تازه کار میخوره هیچ گونه نکته جالبی هم درش نیست سرعت بازی هم به شدت کمه .

هستفاده کردن از سیستمه مسخره ای که برای اولین بار داخل جنرال هستفاده شد همونی که میجنگی بعد ستاره میگیری و چرت و پرت اپگرید میکنی .

و..............

در کل اگه شما اون red alert رو بازی کنی فک نکنم با این زیادی حال کنی البته این نظر شخصی منه و ممکنه خیلی ها از این بازی خوششون بیاد منم بدم نمیاد ولی میگم سپس این همه سال باید یه بازی خیلی بهتر به خورد ما میدادن نه این که این بازی رو با 3 تا تیم بدن که بعدن بتونن براش اکسپنشن بسازن پس معلومه که ea فقط برای پول این کارو میکنه وگر نه دلیلی نداره که ما تو red alert 2 کلی تیم داشته باشیم ولی اینجا فقط 3 تا البته این کارا از همون جنرال شروع شد سری اول 3 تا تیم یه اکسپنشن میاد با 900000 تا تیم که هیچ گونه بالانسی هم نداره

147:

در همه ی بازی های Rts این اصل وجود داره
این بازی برای طرفدارای رد الرت 2 عالیه ( خودم )
پس می خوای 20 تا چمپیون برات بسازن ؟
می خوای همه ی کشور ها توی بازی باشن ؟
بسه دیگه بابا اینقد نظرات مسخره ندید
جدیدا همه شروع کردن به نقد کردن بازی و هر چی حال میکنن میگن ...

دوستان برای کسی شده از بازی بپره بیرون ؟
من سپس اینکه یکی از مرحله ها رو تموم میکنم یه دفعه می پره بیرون از بازی !

148:

خوب شما اگه کمی بهتر صحبت کنید خوب میشه ها نه ؟من نمیگم 20 تا چمپیون بسازن .

من کی فرمودم همه ی کشور ها رو بزارن تو بازی من فرمودم ea فقط و فقط از اسم red laert برای این بازی هستفاده کرده از کی تاحالا این سیستم خوب شده اصل .

خوب منم نفرمودم چون من خوشم نیومده پس هیچکسی حق بازی نداره من فرمودم به نظر من این بازی اصلا خوب نیست چون برای افراد casual طراحی شده .

مثلا همون شینوبی اخه خنده دار نیست شینوبی

ودر مورد سوال شما برای من تا به حال کرش نکرده میشه بگید توی کدوم مرحله از پچ هستفاده میکنید یا نه ؟

149:

اون حرف ها رو کلی زدم
نه به شما
این بازی سری جدید رد الرت هستش پس نباید همه چیز جدید باشه ...


باید از همون المان های شماره قبل هستفاده کنه
بازی ها در هر سبکی یه سری اصل دارن که بازی ساز ها همیشه یا اکثرا از اون اصل ها هستفاده میکنن
نه از پچ هستفاده نمی کنم

150:

خوب شاید از کرک باشه چون من تاحالا کرش نداشتم همینطور کسانی مثل من که از همین شرکت بازی رو گرفتن (دوستام رو میگم ) .حجم کرکی که من هستفاده میکنم 36.8 مگ هستش و نمیدونمم مال کدوم گروهه ولی به احتمال زیاد از کرک هستش چون من همین مشکل رو با یه بازی دیگه داشتم که با یه کرک دیگه درست شد

151:

میشه بگی از کدوم شرکت بازی رو خریدی اینجا هنوز نیومده قراره که تا فردا پس فردا بیاد میخوام ببینم اگه از ین

شرکتیه که خریدیش نگیرم

152:

دوستان من بازی رو گرفتم ولی بعضی از ماموریت ها سپس اینکه پیروز میشم و می خواد پرچم پیروزی رو نشون بده از بازی میاد بیرون
توی هرسه تا campain اینطوری شده
سیستمم هم بازی رو راحت می کشه
کسی نمیتونه کمک کنه؟

153:

از وست گیم ...
نمی دونم چشه

154:

کسی پچ 1.03 بازی رو تا جالا نصب کرده ?؟

155:

من دارم ولی نصب نکردم شاید حتما کرک می خواد ما که نداریم.


156:

از بازی برات نمی پره بیرون ؟

157:

نه هنوز چه موقع هایی می پره بیرون؟

158:

مرحله سوم فک کنم باشه وقتی مرحله رو ماموریت هاشو انجام میدی یعنی می بری یه دفعه می پره بیرون !

159:

من تقریبا تمام ماموریت های Soviet هارو روی Medium رفتم ولی نپرید بیرون.


160:

برای من هم همینطوره ؟؟ ( دو تا سیستم دیگه هم میپره بیرون )
پچ 1.2 رو هم نصب میکنم سریالش پیغام میده ...


161:

خوب برای این پچ هنوز کرکی نیومده برا همین ارور میده منم از وست گرفتم ولی مشکلی ندارم و راحت دارم بازی میکنم

162:

دوستان من چه سوتی ای دادم
توی تاپیک دانلود بازی یک Fix خودم گذاشتم که برای اینه که از بازی نپره بیرون اونوقت خودم نفهمیدم !
بفرمایید اینم لینکش
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم لینک اون پستم
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

163:


164:

سلام
دوست عزیز میشه یه replay از بازی خودتون اینجا بزارید چون به دلیل نیومدن کرک برای پچ ها نمتونم replay نیگاه کنم حالا اگه امکان داره یه replay از هودتون اینجا بزارید ممنون
این fix رو داخل پوشه بازی باید کپی کنیم ؟

165:

خوب اینطور که معلومه این مشکل یک مسئله طبیعیه که حتی از طرف EA فراخوان شده :

"However, we are fully aware of various cracked versions out there right now.

We have confirmed that the cracked version of the game crashes on the following missions: Allied Mission 3, Empire of the Rising Sun Mission 3, and Soviet Mission 6.

We're also aware that the cracked version of the game contains an intro splash screen of a bikini-clad Soviet female character that is not in our game nor is this splash screen apart of our game."
این کرکو میگن تست شده و برای خیلی از افراد جواب داده منم تست می کنم خبرشو میدم:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

166:

سلام دوستان چندتاسوال داشتم
اول:این بازی برایpcهست؟
دوم:چه سیستمی میخواد؟
سوم:ایابازی مشکل داره یا نه(بحث توی پست های قبلی)

167:

واسه من تو بخش آموزشی مشکلی نداشت ولی توی بازی اصلی که میخوام برم وقتی دموها رو نشون میده میخواد بره تو بازی میپره بیرون یعنی اصلاً نتونستم تا حالا بازی کنم اولش فکر کردم مشکل از سیستم من ولی الان دیدم که بقیه هم همینطورن این فایل فیکس چند مگ هست میشه با دیال آپ دان کرد؟؟؟؟؟

168:

سلام دوستان من این کرکو دانلود کردم البته با utorrent و تست کردم و کامل درست هست.

حجمش 11.2MB

169:

برای من هم کار کرد ( ممنون )

170:

اون fix برای من کار میکنه الان دارم بدون مشکل بازی میکنم
فایل رو از حالت فشرده خارج کنید
بعد یه فایل rar دیگه هست اون رو هم از حالت فشرده خارج کنید
بعد هرچی فایل هست کپی کنید توی data

نیازی به کرک 11 مگی نیست این fix که گذاشتم کار هم میکنه 5 کیلو بایت حجمشه ! : دی

171:


172:

!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

173:

بله
قبلا فرموده شده
نه مشکل نداره

174:


بابت fix ممنونم
درست شد

175:

آقا از دست این EA! چرا دیگه شلیک به دشمن Automatic نیست؟ یعنی نیروهات دشمن رو نمی زنن حتی اگه جلو چششون و تو یک قدمیشون باشه مگه اینکه خودت بهشون دستور بدی بزننش!!!!!!!!

176:

من که با نیروهای روسیه بازی رو تموم کردم.

الان هم با آمریکا بازی میکنم.
به نظر من یکی از مزخرفترین بازیهای سال 2008 هست این بازی!!!!

177:


178:


چرا مگه چیش مزخرفترین بازیش کرده ؟؟؟؟؟؟؟


179:

همه چیش.

خیلی مزخرفه.
البته این نظر منه.

180:


181:

خواهش میکنم یکم توضیح بده چون قراره فردا تو بازار ما بیاد برم بخرمش ببینم چیش بدرد نمیخوره که بدت اومده از بازی

اگه بدرد نخور باشه پولم رو هدر ندم

182:

فقططططططططططططططططط Red Alert 2

183:

این بازی برای کسانی که عشق ردالرت 2 دارن خیلی خوبه
غیر اون به دردشون نمی خوذه
من رد الرت 2 رو 10 بار تموم کردم
این هم قشنگه من دارم لذت میبرم

184:

اتفاقا بازی اش قشگه ولی به نظر من به پای kane's wrath نمی رسه

185:

سلام
من این بازی رو گرفتم نصبشم کردم ولی وقتی روی بازی کلیک میکنم روی همون صفحه اول گیر میکنه که توی محیط ویندوزه؟

186:

سلام.
دوستان من موقعی که این بازی رو میخوام با دوستم لن بازی کنم میگه که Cd-key 2 بازی با هم یکیه!آیا راهی هست که بشه لن بازی کرد؟

187:

يكي كمك كنه از وسط بازي يدفعه ميزنه بيرون.

تا مرحله هشتم شورايشان خوب بود ولي الان تو مرحله هشتم سپس 15 دقيقه ميپره بيرون.....


در مورد بازي بگم كه كاش به زيبايي جنرال بود.

جنرال طبيعي ترين بازي هستراتژيك.
اين بازي بيشتر شبيه كارتون ميمونه ولي اگه بهش عادت كني ميتوني باهاش كنار بياي.


188:


189:

چند صفحه پیش توضیح دادم
یه fix هست دانلودش کن بعد اونجایی که فرمودم کپی کن درست میشه

190:


191:

یکی از بازیها رو اونیستال کن و با یه سریال دیگه نصبش کن!

192:

میشه یه عکس از بازی بزارید تا ببینیم که بازی خوبی هست یا نه

193:

چون هر دوتاتون از یک شماره سریال هستفاده میکنین این هم چند تا شماره سریال برای بازی

HRAS-979S-WGYB-LWG3-FRLD
WXAA-TZ58-4FN7-94FR-ARLD
QYVV-X2WF-WYMY-5WYQ-3RLD
9SJA-TX2L-W365-GW39-8RLD

194:

خیلی ممنون دوست عزیز فقط اگه میشه بگو کجا سریال رو وارد کنم چون هر جا رو گشتم پیدا نکردم!

195:

بازی رو باید UNISTALL کنی, موقع نصب سریال نامبر بدی!!!
بازی ها رو خودت نصب نکردی؟

196:

سلام.
بازی easy setup هست نه سریال میخواست نه کرک!!!

197:


همون fix که رفیقمون کفت نصب کن مشکل حل میشه ؟؟

برای من هم همین مشکل بود که بازی رو تمومش کردم .....

( مراحلش خیلی کمه )

198:

من توی لانچر بازی گیر میکنه

199:

سلام من قبلا جنرالو بازي كردم كه خيلي باحال بود ولي اينم خوبه نسخه قبلشو بازي نكرده بودم فقط نبايد توش سگو خرس ميزاشتن يكمي ضايعش كردن ولي خيلي حال ميده مخصوصا كه 3تا گروه جنگ هستند

200:

نه عزیزم نیازی نیست پاکشون کنی برو تو محل نصب \Support و Red Alert 3_code.exe رو بزن بعد سریال جدید رو وارد کن.


201:


202:

سلام

واسه من با اینکه fix رو هم کپی کردم بازم می پره بیرون

203:

اقایون بازی رو نصب میکنم ولی وقتی روی ایکون بازی کلیک میکنم یه صفحه بازی میاد اما دیگه همون جا گیر میکنه
لطفا کمک کنید

204:

سلام.
ویرایش:
مشکلم حل شد.
با تشکر از Mohammad_Sn2001 و Black Prince وroot professional.
ممنون.


205:

حتما اشتباه کپی کردی
یعنی جای درستش نریختی

206:


من تو فولدر data کپی کردم

207:

ببخشید دوستان تو شهر ما اومده تو 2 تا DVD آیا کامله و تمام دمو هاش هستش؟ (منظورم اینه که 2 dvd با دموهه؟)

208:

ببین وقتی fix رو از حالت فشرده خارج میکنی دوباره یه فایل فشرده دیگه هم هستش اونم باید از حالت فشرده خارج کنی

209:

به احتمال زیاد چون من یک DVD بود ولی Setup اصلیه و تمام دموهاش هست.


210:

بابا دیگه انقدر خنگ نیستم

211:

مگه من همچین حرفی زدم ?؟

212:

درود:
لینکی که برای دانلود Fix گذاشتین خرابه لطفا لینک سالم رو برنامه بدین.
سپاس

213:

پچ جدید

Red Alert 3 Patch 1.04 - English


53.43 MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

214:


215:

آقا دلم خیلی وقته لک زده برای یه بازی هستراتژیک خوب انگار 1000 ساله بازی هستراتژیک بازی نکردم جدیدا هم که بازیهای هستراتژیک و مخصوصا Rts دارن ریشه کن میشن یا انقدر ضعیف هستن که ارزش بازی ندارن، این بازی چطوریاست ارزش بازی کردن داره .


216:

دوست من گرافیک بازی که حرف نداره .
فقط یکمی هوش مصنوعی مشکل داره که فکر کنم با این پچ بالای پست خودت مشکلش حل بشه .

فقط دوستان مال من مشکل داره خواستم ببینم مال همه اینطوریه ؟
وقتی Skirmish میخوام بازی کنم از بازی میاد بیرون و میگه نمیتونه نقشه رو لود کنه .
مال همه اینطوریه ؟

پچ جدید

Red Alert 3 Patch 1.04 - English


53.43 MB
ببخشید واسه نصب این پچ ، نیاز به پچ قبلی هست ؟

217:

یعنی هیچکی کمکم نمیکنه؟

218:

نمی دونم
فک نمی کنم

219:

سلام
من این بازی را تازه خریدم!
می خواستم بدونم چجوری میشه
1) دموی اولشو ، هر دفعه که بازی را اجرا می کنیم بیاد
2) دموهای این بازی را قبل از رسیدن به اون مرحله مشاهده کرد؟
(یه فایل هایی با پسوند vp6 تو آدرس C:\Program Files\Electronic Arts\Red Alert 3\Data\Movies هست، با چه برنامه ای میشه دید؟)

220:

فک کنم با این برنامه میتونی اجراش کنی.....
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

221:


222:

تو 6 ساعت گذشته این دومین کمکت بهم بود!!!

223:

ای بابا
شما همینکه جواب میدید لطف میکنید
منم منضوری نداشتم

224:

عزیز فایل ها با این برنامه اجرا نشد!

225:

سلام.

بچه ها من میخوام برم تو بازی ارور زیر رو میده!DONE رو هم میزنم.

باز همین ارور میاد؟!

226:

خوب میگه سریال نامبری که میزنی اشتباهه .


227:خیلی زحمت کشیدی.اینو که خودم میدونم.

میگم سریال چی بزنم!


228:

دوست عزیز من یه سری تحقیق کردم واسه این فایل های با پسوند VP6....
ظاهراًً خیلی سخته تا بخوای ببینیشون!! به این راحتیا نیست...
اگه تونستی یه نگاه به این بنداز...
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

229:

استاد یه بار دیگه جمله های پستت رو بخون !
اصلا درخواست سریال ندادی !
فقط فرمودی این ارور رو میده !!!
اینم یه سریال ببین جواب میده ؟

TDYY-UP8M-NSSD-ZNSX-JRLD

230:

سلام.

مرسی.

ولی کار نکرد.دوستان خودتون از چه پسوردی هستفاده کردید؟!


231:

والا این مال خودم بود !
نمیدونم چرا مال شما اینطوری میکنه .
ببینم شما قبل از این پنجره Email دادی ؟
اگه آره برو چک بکن چون خودش فرموده تو EMail که دادی هست !

232:

نه ندارم!

الان هم CRYSIS Warhead رو نصب کردم 1 ارور شبیه همون میده!

ویندوز ام هم ویستا هستش.


233:

مشکل حل شد.

مرسی.


234:

دوستان بازی ارزش خریدن داره یا نه؟
نسبت به Red Alert 2 که 6 7 سال پیش بازی میکردیم بهتره یا بدتر؟

235:

سلام

من این بازی را بدون مشکل نصب و اجرا کردم.

اما مرحله سوم از Soviet که میرسه و تمومش که میکتم از بازی خارچ میشه.

لینکی که علی آقا دادن (برای Fix) هم نتونستم دانلود کنم.

دوستان به نظرتون با نصب پچ مشکل حل میشه؟

کارت گرافیک:

Radeon HD 4870 512MB GDDR5

و با پردازنده E4500

این بازی را اجرا میکنم.

باتشکر

236:

بفرمایین اینم fix
اپلود کردم
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

237:


238:

سلام.

این فیکس برای چیه؟!

ما هم باید نصب کنیم؟!

239:

این fix برای اینه که موقع بازی یه دفعه می پره بیرون برای اینه که نپره بیرون ! (چه خوب توضیح دادم ! :دي)

240:


241:

سلام خوب ببين چه خبره اينجا
اگر كسي اين بازي نخريده به نظر من بخره چون از دنيا عقب مي مونه
ali ranger ميشه شما اين fix رو براش دانلود مستقيم بذاريد و يا غير مستقيم ولي غير از اين سايت rapidshar كه من هيچي ازش سر در نميارم اگر نبود لطفا طريقه ي دانلود از سايت راپيدشر را برايم توضيح دهيد
متشكرم

242:

سلام.
اگه میشه یکی بگه واسه Ultra High بازی کردن بی مشکل چه سیستمی لازمه.
در ضمن کسی که میخواد پچ بگیره بره از تو کنترل سنتر بازی آپدیت رو بزنه.
مرسی.
خداحافظ.


243:

دوست عزیز دیگه 2 کیلوبایت که لینک مستقیم نمیخواد !
با اینترنت ذغالی هم بخوای دانلود کنی ، 1 ثانیه هم طول نمیکشه .
شما وقتی لینک رو باز کردی ، 2 گزینه هست » Free و Premium .
شما روی Free کلیک کن و یه صفحه میاد که باید منتظر بمونی ( تایمر داره )
بعد که تموم شد یه دکمه آبی میاد که نوشته Download .
روش بزن و دانلود کن .


244:

خوب وقتي رايشان دكمه ي free كليك مي كنم ارور مي ده چرا؟

245:

لینک مستقیم.

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

246:

سلام.

من وقتی بازی رو ران میکنم.

یه صفحه ی سیاه میاد که فقط یه آرم از بازی سمت چپ بالا و نشانگر موس توش هست.

که سپس چند دقیقه 1 پیغامی میاد که میگه آپدیت جدید بازی موجود هست و اگر میخوای بازی رو آپدیت کنید اوکی بزیند در غیر

این صورت cancel !

میشه کاری کرد که این پیغام نیاد؟! چون هردفعه میخوام بازی رو بیارم باید 4-5 دقیقه منتظر بمونم.

و یا حتی وقتی میخوام تو منوها برم و برگردم بازم این پیغام میاد و همون قدر طول میکشه.

ضمنا این پچ جدید رو هم ریختم.


247:

دوست عزیز واسه منم میگه آپدیت کن ولی من Cancel میزنم و مشکلی نداره .

بعدشم با این نسخه ی تقلبی که دست من و شما هست که نمیشه آپدیت کرد .

موفق باشید .


248:


249:

مشکل من با آپدیت کردن نیست.

من میگم نمیشه کاری کرد که اون پیغام نیاد؟!

آخه تا بخواد هر دفعه بیاد من باید 2-3 دقیقه صفحه ی سیاه با موسیقی متن بازی رو ببینم/

مرسی.

250:

ببخشید دوستان واسه شما هم گرافیکش کارتونیه؟

251:

من Red Alert رو از سری اولش با هر دو نوع متفاوت (روسی و آمریکایی) بازی کردم تا رسید به نسخه ی سوم
واقعا افتضاح بود
دیگه دور هر چی بازی هستراتژیک بود خط کشیدم
اون از World in Conflict و این از Red Alert 3
واقعا نا امید شدم
بهتره برم همون نسخه ی 1 و 2 رو گیر بیآرم و به یاد قدیما بازی کنم
گرافیک مسخره ، فیزیک بازی مسخره ، انفجارهای مسخره ، ساختمانهای مسخره ، هستراتژی جنگی مسخره
همه چیزش مسخره
کلا یه روز نشد که رو سیستم بود
بعدش پاک شد و رفت به زباله دانی
مثل اینکه هر چی بازیهای اول شخص و سوم شخص و هر کوفت و مرضی پیشرفت میکنه ، بازی های هستراتژی پس رفت میکنن
اونم از قلعه ی 2 و 3 و 4
البته با احترام به نظرات دوستان ولی نظرم اینه که باید به جای اینکه به این بازی نمره بدن ، سازندگانش رو بگیرن و به جرم بزرگترین جنایت در حق گیمرهای سبک هستراتژیک ، به دار مجازات بیآویزن
با اعمال شاقه

252:

بله دوست عزیز این بازی ورژنش یه جورایی کارتونیه .

ورژن قبلیش هم اینطوری بود .

اگه بازی با گرافیک طبیعی میخوای باید واسه سری Generals منتظر باشی .

مشکل من با آپدیت کردن نیست.

من میگم نمیشه کاری کرد که اون پیغام نیاد؟!

آخه تا بخواد هر دفعه بیاد من باید 2-3 دقیقه صفحه ی سیاه با موسیقی متن بازی رو ببینم/

مرسی.

والا هروقت واسه من گیر میکنه من یه بار ALt + Tab میزنم و دوباره برمیگردم تو بازی /.


253:

سری رد الرت همیشه تخیلی بوده

254:

آره .
اگه توجه کرده باشین هر سری یه مدل هست .
مثلا سری Tiberium Wars داستان کین رو دنبال میکنه .
یا سری Generals یه بازی طبیعی و واقعی بوده .
Red Alert هم از همون اول تخیلی بوده و هست و ( احتمال زیاد ) خواهد بود !

255:

سلام
یه کرک معتبر معرفی کنید

256:

دوست عزیز من فقط لینک تورنت رو تونستنم پیدا کنم »

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

257:

دوستان!
فقط میتونم بگم خیلی چرته!!!

بنده که از fan های شدید!!! این بازی بودم کاملا نا مید شدم و از مرحله 2 روسیه پاکش کردم کلا!×

258:

چند تا دیگه هم داده بیرون ولی مسنکه دیگه ادامه نداده!
مثلا tiberium sun یا اونیکی چی بود 1st person بود renegade بود مسنکه ولی این جلب بود حیف ادامه نداد دیگه

259:مصاحبه‌ی Game Player.com با تهیه نماينده، David Silverman، و طراح ارشد Greg Black از تیم سازنده‌ی Command and Conquer: Red alert 3

بازی درحال حاظر عرضه شده هست، درین مورد چه احساسی دارید؟

گرگ بلک: بسیار هیجان‌زده و مشعوفیم که بازی را بیرون می‌بینیم.

منتظریم تا نظر طرفداران را بدانیم.


دیوید سیلورمن: به گونه‌ای انگار تازه متولد شده‌ایم، و هیچ تجربه‌ای از اطرافمان نداریم.

می‌دانید که ما وقت و زحمت زیادی را روی این بازی گذاشتیم.

ما بازی‌ای ساختیم که امیدوارم مورد توجه طرفداران واقع شود.

ما اصلا تحمل نکوهش از همگان را نداریم.

امیدواریم این بازی یکی از اون بچه‌های خوب شود که وقتی بزرگ شد شخصی مانند جما شود که همگان وی را تحسین نمايند!(منظور Gemma Atkinson هست که در این بازی حضور دارد.)


گرگ بلک: رد آلرت عنوان بزرگیست و امت به اون علاقه‌مندند.

ما نمی‌خواهیم اونها ناامید شوند.


با وجود وقت زیادی که داشتید، چه سختی‌هایی را در راه ساخت بازی متحمل شدید؟

گرگ بلک: هزاران سختی.

منظورم اینست که طرفداران بازی بشدت روی اون تعصب دارند و بعد هم هرکدامشان یک ایده روی Red alert 3 داشتند و این چالش زیادی را برای ساخت یک بازی با کیفیت به ارمغان آورد.


دیوید سیلورمن: هرسال که یک عنوان Red alert عرضه نشود، شکایت‌ها بالا میگیرد و هم‌اکنون 7 سال هست که این بازی در عرصه حضوری به عمل نیاورده هست.

دو سال پیش وقتی C&C: Tiberium Wars را فراخوان نمودیم، امت می‌فرمودند" خوب، Red alert کجاست؟" از این فرنچایز، رد آلرت هست که مورد علاقه‌ی طرفداران و بابابزرگ مهربان سری هست.

ما باید مطمئن شویم که به نیازهای اونان جواب فرموده‌ایم.

و همینطور که گرگ فرمود، سختی‌ها و مشقت‌های زیادی را متحمل شده‌ایم و تیم هم فوق‌العاده به سخن طرفداران بها داد، و ایده‌های اونان را هستفاده کرد.

حقیقتا ما خیلی از چیزها را در میان کار پروژه تغییر دادیم زیرا ما می‌خواستیم سخن طرفداران را اعمال کنیم.


شما اشاره داشتید که هرکسی ایده ی خود را درمورد چگونگی بازی دارد.

چندتا احمقانه‌ترین و مسخره‌ترین ایده‌هایی که شنیدید را می‌گویید؟


دیوید سیلورمن: متاسفانه من ایده‌ی خودم را فراموش کرده‌ام که بگویم.(میخندد)

گرگ بلک: میلیونها ایده داشتیم.

تهیه نمايندگان ما دستور وجود نزاع در آتلانتیس را در بازی دادند، و یکیشان نزاع سر ماهیگیری.

ما سر اینکه ارتش سویس و تانک‌هایشان را همینطور کاناداییها را در بازی جای دهیم بحث کرده‌ایم.

ما بازی را از هر جنبه میان ایده‌ها گرداندیم.


در مورد طرفداران، اونها دو فرقه‌ی اعتقادی هستند.

بعضی واقعا از طرفداران Red alert 1 بودند و بازی‌ای جدی مانند اون می‌خواستند.

اما بسیاری از اونها طرفدار Red alert 2 بوده و تیم سازنده بیشتر می‌خواست مسیر را به سمت گروه دوم سوق دهد زیرا تصور میرفت که چیزی ناب و جدید خواهد بود.دیوید سیلور: و همین نابیت اونرا از C&Cـهای دیگر جدا می‌کند.

بنابراین من فکر می‌کنم که یکی از چیزهای مهمی که امت باید به اون نگاه نمايند همین هست.

C&C سیزده سال هست که با به عرصه‌ی وجود گذاشته و نظرات و پیشنهادات گوناگون و متفاوتی از بازی‌نمايندگان سبک RTS روی اون وجود دارد.


در یک جا ما با یک Sci Fi جدی روبرو هستیم، و کل دنیا روی به سوی یک رستاخیز برنامه دارد.

تیبریوم به زمین هجوم آورده هست، و یک بلای کلی عارض طبیعت و انواع گشته هست.

در این مورد فقط کافیست به قالب‌هایی که امروزه شاهد هستیم فکر کنید، بحران انرژی، پیر شدن سیاره، و...

.

بخش Tiberium اینست.


و در جای دیگر، شما Red alert را دارید که در اون دخترمدرسه‌ای‌های روانی با قدرت تلکنیتیک روبرویید و با خرس‌هایی توپ و تانک انسان‌ها را از بین می‌برند.

و بعد Generals که بیشتر شبیه زندگی امروزیست و همه چیز را به صحه ارایه می‌دهد.

C&C یک بازی RTS هست و یک بازی کامپیوتری.

شما حتما تمام این چیزها را در مورد مرگ صنعت PC شنیده‌اید.

البته نه برای شما، درست؟


دیوید سیلور: خیلی از امت در مورد PC می‌گویند که "اوه PC مرده هست، هیچکس بازیهای اونرا نمی‌خرد".

اما شما که می‌دانید، شاید اونرا نخرند، اما مسلما بدون خریدن هم بازیش می‌نمايند.(می‌خندد)


گرگ بلک: پنج سال هست که ما این‌را به صورتهای مختلفی می‌شنویم، که نسل جدید کنسول‌ها بیرون آمده، و PC مرده هست.

اما به آمارها نگاه کنید، می‌بینید که اینطور نیست.

منظورم اینست که به اروپا نگاه کنید که بازی با PC در اون هنوز به وفور یافت میشود.

من اصلا فکر نمی‌کنم که مرده یا در حال مرگ هست، در عین حال خواهیم دید.


پایرسی چقدر شما را برای این عنوان نگران ساخته هست؟

دیوید سیلورمن: راستش را بخواهید، پایرسی واقعا مشکل بزرگیست، هرچند ما اینجا در مورد اون شوخی می‌کنیم اما ما را نگران کرده هست.

خوشبختانه امت هنوز یک راه ساده جهت پایریت کردن بازیها روی کنسول نیافته‌اند وگرنه شما الان به من می‌فرمودید که "بازار کنسول در حال مرگ هست!".

واقعا مشکل بزگیست و همینطور ناراحت‌نماينده.

برای مثال شما شخصی مثل گرگ و هزاران نفر دیگر در تیم ساخت را می‌بینید که ساعت‌های بی‌پایانی را روی ساخت بازی صرف کرده‌اند و اونوقت یک نفر می‌رود بازی را به آسانی از یک سایت تورنت دانلود می‌کند.

این حقیقتیست نامیمون و یکی از کیفرات وجود اینترنت برودبند و پرسرعت.البته برای مثال اگر یک در یک آلبوم موسیقی از بین 14 موسیقی تنها 2 تای اون ارزشمند باشد، مسلما کسی اونرا نمی‌خرد و تنها اون 2 آهنگ را می‌دزدد اما وقتی 14 اهنگ اون خوب هست کسی به فکر دزدی اون نخواهد افتاد.

صنعت بازی هم همینگونه هست.


ما گسترش دهنده‌هایی برای C&C 3 دیدیم.

برای Red alert هم به فکر هستید؟


دیوید سیلورمن: در حال حاظر ما تمرکوقت روی ارائه‌ی Red alert 3 در بهترین وضعیت ممکن هست.

حال که بازی بیرون آمده هست وظیفه‌ی ماست که با پشتیبانی سپس عرضه و خدمات پس از فروش مطمئن شویم مضامین بازی را به روز نگاه می‌داریم.

ما یک پچ بزرگ را در نوامبر عرضه خواهیم کرد که هزاران مفاد جدید به بازی اضافه خواهد کرد و خیلی از تناسبها درست خواهند شد و...

خوب کمی زیاد فرمودم زیرا الان وقتش نبود!


ما نیاز داریم که به امت بفهمانیم که وقتی بازی را خریده اند هم به فکرشان هستیم و اونها را فراموش نخواهیم کرد.گرگ بلک: یک دقیقه پیش در مورد پایرسی صحبتی در میان بود.

فکر کنم بهترین راه برای جدل با پایرسی، داشتن بخش اونلاین قویست زیرا نسخه‌ی شما باید سندیت داشته باشد تا از خدمات اونلاین بهره جویید.

اگر شما واقعا می‌خواهید این بازی را به طور کامل تجربه کنید، باید از طریق اینترنت بخش داستانی بازی را با یکی از دوستانتان بازی کنید، و برای این هم یک نسخه‌ی قانونی لازم هست.

من امیدوارم خلاقیت در این بخش‌ها، پایرسی را از بین ببرد.


آیا زیاد وقت خواهد برد تا اولین گسترش‌دهنده بدستمان برسد؟

دیوید سیلورمن: دوباره می‌گویم، بستگی به چند چیز دارد.

یکیشان مسلما درخواست طرفداران خواهد بود.

ما بازی را عرضه می‌کنیم، اگر طرفداران بیشتر می‌خواهند، خواهند فرمود که "میدانید، بخش داستانی بازی عالی بود اما من واقعا میخواهم که بدانم چه اتفاقی برای Uriko افتاد".

شاید ما با چیزی مانند گسترش دهنده‌ی بخش داستانی اینکار را بکنیم.

اگر هم امت با بخش Co-Op و یا مودهای دیگر بازی خوش بودند، مسلما برای اون بخش یک پک گسترش‌دهنده بیرون خواهیم داد.


مطمئن نیستم که یک پک گسترش‌دهنده به شیوه‌ی سنتی عرضه کنیم.

شاید به صورت بخش بخش عرضه شود نه یک پک 40-50 دلاری که همه‌ی بخشها را پوشش دهد.

مثلا اگر شخصی از بخش داستانی خوشش می‌آید، گسترش دهنده‌ی بخش داستانی را بخرد.

اگر کسی از بخش اونلاین خوشش می‌آید، گسترش‌دهنده‌ی بخش اونلاین را بخرد.

اگر کسی از Co-Op خوشش می‌آید، گسترش‌دهنده‌ی بخش Co-Op را بخرد.

اینگونه کمی تیزبازی درخواهیم آورد.


آیا طرفداران برای سکوئل بعدی، همانطور که برای Red alert 3 استقامت کردند باید استقامت نمايند؟

دیوید سیلورمن: یعنی هفت سال دیگر تا Red alert 4؟ اینهم بستگی به طرفداران دارد.

EA بازی C&C:RA2 را همراه با Yuri's Revenge در سال 2001 عرضه کرد و هفت سال ازاون وقت گذشته هست.

نمی‌توانم بگویم که برای Red alert 4، هفت سال دیگر استقامت کنید اما می‌توانیم به طرفداران بگویم که فعالیت ما بیشتر شده هست.

اما چه بخواهیم Red alert 4 را بیرون دهیم، چه یک Generals، و چه یک Tiberium، اون بازی متفاوت از C&Cـهای قبلی خواهد بود.این بازی برای X360 هم عرضه خواهد شد.

خوب بازی‌های RTS کنسولی معروفی در حال عرضه هستند، مثل Halo Wars و Endwar که ایده‌های خود را برای حل مشکل کنترل بازی در کنسول دارند.

ایده‌ی شما برای حل این مشکل چه بود؟


دیوید سیلورمن: به گونه‌ای عالیست زیرا اگر شما به C&C در 13 سال پیش نگاهی بیندازید، می‌بینید که واقعا همان فرنچایزی بود که مسیر اصلی بازیهای RTS را تعیین کرد.

من دوست دارم که بگویم لویی کسل، که بنیان گذار Westwood بود هنوز در EALA کار میکند و پدر سبک هستراتژی ریل‌تایم با ماست.

بنابراین ما مشکلی نداشتیم.

اگر به بازیهای RTS که در قدیم برای Psone عرضه شده اند نظری بیندازید، میبینید که کمتر کسی اونرا بازی می‌کرده و کاملا متروکه بوده‌اند.

با Battle of Middle Earth 2 بود که بازی هستراتژی را برای روی کنسول X360 عرضه کردیم، و معلوم شد که کنترل این کنسول برای بازی‌های هستراتژی چگونه هست.

ما قدم بعدی را با C&C 3 برداشتیم، و یک قدم دیگر هم با C&C 3: Kane's Wrath و نوآوری Command Stick که سرعت و فوریت کیبورد را برای اونالوگ هستیک به ارمغان می‌آورد.

در حال حاظر بار چهارم هست که ما اینکار را می‌کنیم و با Red alert 3 ما گام چهارم را برداشته‌ایم.

خیلی از امتی که بازی را بازی کرده‌اند اعتراف کرده اند که کنترل بازی روی X360 عالی بوده هست.


بنابراین شما بهترین کنترل را RTS کنسولی را دارید؟

گرگ بلک: مسلما.

تهیه نماينده‌ی ما Greg Kasavin وقت زیادی را روی پولیش کردن و بهتر کردن کنترل صرف کرده هست.


پس با این حساب دیگر نسخه‌ی X360 در نسبت به نسخه‌ی PC ضعیف نخواهد بود؟

دیوید سیلورمن: مطمئنا نه.

اصلا برای ما لذت بخش نیست که دیسک را داخل یک جعبه‌ی سبز بگذاریم و بگوییم "خوب اینهم نسخه‌ی X360".

این اصلا برای طرفداران خوشایند نیست.

ما به راستی سختی زیادی برای ساخت نسخه‌ی X360 کشیده‌ایم و این نسخه در مقایسه با نسخه‌ی دیگر به یک اندازه لذت بخش هست.

تنها به علت نبود کیبورد و موس، با بازنمودی متفاوت طرف هستیم.


آیا هرگز به فکر ارائه ی بازی به صورت Cross-Platform(بازی دو پلتفورم غیرهمسان با هم) بوده اید؟

دیوید سیلورمن: ایده‌ی بدی نیست اما به علت متفاوت بودن کنترلها ممکن نیست.

باید در مورد نسخه ی Ps3 از شما سوال کنم.

آخرین خبر در مورد اون چیست؟


دیوید سیلورمن: وقتی که ما C&C: Red alert 3 را فراخوان نمودیم نسخه‌ی Ps3ـای هم در کار بود، اما بعد تصمیم گرفتیم که اونرا معلق سازیم تا بیشتر روی کیفیت بازی کار کنیم تا به راستی یک بازی C&C نامیده شود.

خوب ما اینکار را کردیم، بازی را بیرون فرستادیم، پس مسلما این نسخه دوباره زیر کار رفته و امتی هستند که روی نسخه ی Ps3 زحمت می‌کشند.

در مورد اون بعدا صحبت خواهیم کرد.


در مورد وقت عرضه ی اون هیچ ایده ای ندارید؟

دیوید سیلورمن: دوباره می‌گویم، ما در مورد اون بعدا صحبت خواهیم کرد.

در حال حاظر ما روی بازی ای که در حال حاظر بیرون هست تمرکز کرده ایم.


پس مطمئن باشیم که نمرده هست؟

دیوید سیلورمن: مسلما نه.

اگر شما تنها Ps3 دارید، و PC و Xbox 360 ندارید باید به بابانوئل بنویسید که برایتان بیاورد و انگاه C&C:RA3 را بازی کنید.

در واقع ما دنبال این هستیم که کارهای خوبی روی نسخه‌ی Ps3 اجرا کنیم، مخصوصا وقتی که تاریخ عرضه‌اش از بقیه‌ی نسخه‌ها دیرتر هست پس مضامین بیشتری هم باید داشته باشد و ما از همه چیز اون کنسول، از جمله وضوع تصویر 1080p و دیسکهای بلوری که فضای بیشتری به ما می‌دهد هستفاده کامل خواهیم برد.


چیز بیشتری نمیتوانید رو کنید؟

دیوید سیلورمن: خیر.

تا الان هم زیاد فرموده‌ام.


ممنون از وقتی که در اختیار گذاشتید.


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

260:

من رفتم دیروز بازی رو بگیرم از شعبه اصلی وست گیم که فرمود ارشاد جمع کرده این بازی رو البته جالب این بود که فقط برا pcش رو جمع کرده بود

261:

ارشاد کلا هر بازی ای که زن داره ممنوع میکنه ! :دي
البته واقعا این بازی رو جمع نمی کردن باید تعجب میکردیم !
من که زود گرفتم !

262:

من تا حالا C&C بازی نکردم.

سبکش چیه ؟ هستراتژیک مدرن ؟ مثل Age Of Empire ؟

263:

سبکش rts یعنی هستراتژی هم وقت هست
مدرن هم هستش

264:

از اون بازی های Turn که نیستش .

خیلی ازشون بدم میاد .

یه Turn تو بازی میکنی یه Turn دشمن !

هموقت منظورت مثل AOE هستش دیگه .

هواپیما اینا میسازی میری طرفو بماباران میکنی بعد اونم هموقت دفاع میکنه .

اینطوری ؟

راستی سلاح های هوایی و دریایی و زیر دریایی و سرباز پیاده داره ؟ یا همش دستگاهه ؟

265:

نه Turn ای نیست
بله
بله

266:

دوستان من داشتم مرحله ای آمریکا رو می رفتم اون مرحله ای که باید یه ساختمون رو می ترکوندیم ، ترکوندم از بازی اومد بیرون
چیکار کنم؟

267:

چند صفحه قبل فرمودم
یه Fix هست دانلودش کن بعد اونجایی که فرمودم کپی کن

268:


269:

ممنون علی جون
باید چه جوری اجراش کنم؟

270:

اینم قبلا فرموده بودم
فایل رو از حالت فشرده خارج کن بعد بریز تویData

271:


272:

سلام میبخشید بچه ها میدونم جاش این جا نیست اما میخواستم بدونم بازی شما هم 2دی وی دی بود اگه اره میشه بگین توی پوشه کرکش چی بود واونارو چیکار کردین چون من با کرکش مشکل دارم.ممنون

273:

بله نسخه اصلی + دموهای فیلم 2 تا دی وی دی هستش.
تو پوشه کرک 3-4 تا فایل هست که بایستی اونا رو تو محلی که بزی رو نصب کردین بریزین و تمام ! به همین سادگی

+ نظر خودم در مورد این بازی :

این بازی واقعا سخته به نظر من و جزو آشغالترین سری هاش هست حیف که حال نصب red alert 2 رو ندارم ...
من این بازی قسمت چند مرحله ای رو دارم بازی می کنم آروم آروم فقط به خاطر دموهاش دارم بازی می کنم بعدش که تموم شد پاکش می کنم .

274:

سخت که نیست آرش ولی جزوه آشغالترین رو باهات موافقم

بزار ببینم دموهاش اگه بینک هست ببینیم همینطوری

اه پاکش کردم که!

275:


منظور از سخت این بود که زمینی نیست انگاری ما موجودات فضایی هستیم ! آدم حسابی ندادن که بزنیم بریم جنگ !
حالا یه چیزی مریخ و ماهی نرفتیم که اینا بازی شماره 2 به اون زیبایی رو اینطوری کردن !

276:

آقا خداییش هنرپیشه های RED ALERT II رو از هیچ نظر نمیشه با اینا مقایشه کرد یه مشت آدم تعطیل ررو ور داشتن گذاشتن تو red alert 3 نظر شما درباره هنرپیشه های این قسمت (RED ALERT 3) چیه؟؟

277:

این کلا چیش قابله مقایسه هست که این باشه!

داستانش هم چرته

همون yuris revenge و پچ های دیگه ی redalert به 100 تای این میارزن!

واقعا حیفه پوله د وتا دی وی دی ای که بالا این دادیم!×!

278:

سلام
آقا بازی رو گرفتم 1 دی وی دی هست

دموهای بازی رو هم نشون نمیده.
البته هیچ مشکل دیگه ای ندارم و خیلی هم راضی هستم از بازی.

فقط همون دموها هست که نشون نمیده
لطفاً راهنمایی کنید.


279:

احتمالا بازیه شما ریپ شده هست یعنی ویدئو ها حذف شده !

280:

حالا یه راه جلوم بزارین لطفاً

البته نگین 4500 بده دو تا دی وی دیش رو بخر
راه های دانلودی و از این چیزا.
مرسی

281:

اقا من تقریبا تمام بازی های شرکت وست وود رو بازی کردم
از اون رد الرت یک که تو پلی هستیشن 1 بود تا وقتی که الکترونیک ارتز این شرکنت رو خرید
ولی فک نمیکردم این بازی با ایه همه پشتوانه و سابقه درخشان اینجوری در بیاد جز شا....تو این بازی هیچی نمیشه فرمود
شرکت سازنده میگه این بازی باگ نداره و مولتی پایرش اخر مهیجه ولی در جواب میشه فرمود بابا خود بازی باگ احتیاج به باگ نیست

282:

1600 بده جفتش رو بگیر!!!
اگه آشنا داشتی هم 500-600 بده جفتش رو رایت بزن!

میری ریپ شده میگیری بعد میگی راه جلوی پات بزاریم؟

شما میتونی همین بازی رو روی سی دی!!! هم بگیری منتها میبینی برای کرها درست شده و نصفه بیشتره یونیت ها هم سایشون هست ولی از خودشون خبری نیست!

در کل ایرانی ها تو این زمینه ها فعالن!!!

خودشون که بازی نمیتونن بسازن هیچ گند میزنن تو بازی های امت!

283:

سلام
یه لینک کم حجم برای فیکس کردن بازی بازی بزارید قبلی کار نمیکنه

284:

اینم فیکس بازی که علی عزیز زحمتش رو کشیده »

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

285:


286:

من این بازی رو دانلود کردم سپس نصب وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم صفحه آرم بازی میاد و دیگه هیچ کاری نمیکنه .
میشه بگین مشکلم چیه ؟

البته کارت گرافیکم 6200 هست.

میدونم حداقل 6800 میخاد؛ ولی نباید با 6200 حداقل اجرا بشه ؟

287:


من وقتی با 7300gt اجرا می کردم وسط بازی هی قاطی می کرد (صفحه پر پر می کرد) حالا شما نمی دونم چطور می خوای 6200 اجراش کنی!!!!!!!

288:

من با 6600 بدونه مشکل اجرا کردم
ولی 6200 رو نمیدونم

289:

سلام

من Red Alert 3 رو نصب کردم.
وقت اجرا، سپس نمایش Splash که پرچم شوروی روشه، صفحه سیاه میشه و هیچ اتفاقی نمیفته.

1 - کرک های مختلفی رو تست کردم.
2 - آخرین نسخه ی درایور گرافیک رو از سایت nVidia گرفتم.

( 7300 GT )
3 - روی دو ویندوز Xp SP2 n Sp3 تست کردم.
4 - از اینترنت دیسکانکت میشم ( برای جلوگیری از ریکوئست احتمالی لایسنس )
ولی ....

ضمنا وقتی با هستفاده از Task Manager از اون صفحه ی سیاه خارج میشم، صوت سیستم به طور کامل مختل میشه.

کانفیگ سیستم بنده:
4400+ dual core
2 gig ram
Axtrom 7300 GT

پیشاپیش از راهنمایی دوستان، سپاس.


290:

عجیبه:

1.مشکوکه ولی این طور که معلومه یه عدم ساپورت نرم افزاری مثلا ناسازگاری با کارته صدایی تصویری چیزی باید باشه
2.

لازم نیست من که با همون درایور قدیمیم مدتهاس بدونه مشکل اجرا میکنم همه بازیها رو البته ماله من 6600 هست و قدیمی تره
3.

رو جفتشون بدونه مشکل اجرا میشه پس از این مورد نباید باشه
4.

اینم خوبکاریه! کار از محکم کاری عیب نمیکنه

تا اونجا هم که یادمه بالا اومدنش حیلی طول نمیکشید تازه اونم با سیستمه من

توی تاپیک مشکلات بازیها هم مطرح کنید ببینید بچه های اونجا چیزی میدونن
اینجا هم ببینیم بقیه بچه ها چی میگن

291:

سلام.
دوستان آیا برای نصب این پچ نیازی به کرک جدید هست؟؟
ممنون.


292:

آقا من وقتی توی مرحله 6یا7 نیروهای روسی و مرحله 3 نیروهای آمریکایی پیروز میشم از بازی می پره بیرون.چه کنیم؟
البته گرافیکم 5200هستش ولی بازی رو با سرعت خوب اجرا میکنه.


293:

سلام به دوستان.من با کارت گرافیک7300gs بازی رو خیلی روون اجرا می کنم.

نه می پره بیرون نه چیز دیگه ای.شاید مشکلات شما از نسخه ای باشه که دستتونه.من یه نسخه ارجینال از یه مغازه گرفتم.


294:

چند صفحه پیش ، علی عزیز یه Fix واسه بازی گذاشته حجمش هم 2 کیلوبایت هست !
با اون مشکلت حل میشه .

سلام به دوستان.من با کارت گرافیک7300gs بازی رو خیلی روون اجرا می کنم.

نه می پره بیرون نه چیز دیگه ای.شاید مشکلات شما از نسخه ای باشه که دستتونه.من یه نسخه ارجینال از یه مغازه گرفتم.

شما برو یکمی تنظیمات گرافیک رو بزن بالا ببین بازم روون میاره ؟!

295:

من دارم روی normal بازی میکنم.ولی روی high می کشه ولی بازی یجوری میشه!انگار سربازاومسایل نقلیه روی هوا هستن!!!!!!!!!!!!!

296:

میبینم که بکس رد آلرتی اینجا جمع شدن! در مورد بالا اومدن بازی فرمودین بذارین منم بگم -
من این بازی رو، رو چند تا سیستم نصب و اجرا کردم بدون مشکل میاد بالا ولی وقتی میخوام رو سیستم خودم نصبش کنم اصلاً صفحه ی (progress) نصب بازی نمیاد ولی بازی به اون مسیری که بش دادم در حال نصب شدنه آخرشم که dvd1 نصب شد طبیعیه که باس dvd2 روبخواد ولی یه صفحه dos میاد بالا و یدفه اون فولدری که dvd1 روش نصب شده خالی میشه!!!

297:

مگه این بازی 2dvdهستش؟برا من کامله یکی هست!

298:

مال منم 2dvd هست .!.
مال شما فیلم های وسط بازی رو داره ؟

299:

مال من یک dvd می شد ( البته دانلود کردم ) همه فیلمها و همه چیشو داشت .


300:

در کل من بازی رو تموم کردم به نظرم اصلا قشنگتر نشده بود (علی رغم گذشت سالها)
کسی هست که واقعا بگه این بازی خیلی قشنگ بود؟

301:

بله فیلم های وسط بازی رو هم داره.من وسطای بازی هستم بازی خوبی بود یه چند تا پیشرفت هم داشت نسبت به نسخه ی قبلی:1-معلومه گرافیک(که برا من مهم نیست گیم پلی مهمه)2-سربازا و وسایل نقلیه3-نبردهای دریایی(باحال تر شده بودن)ولی من کلا از این سبک بازی خوشم میاد.راستی اقا یا خانمoracle _eldorado بازی شما چند گیگ شد؟برا من5.38 گیگابایت.


302:

سلام

چرا آپدیتش انجام نمیشه و عرور میده

303:

من پسرم !
اینم حجم نصب شده »
5.29 gb

304:

عزیز برای من 8 گیگ میشه

فایلهات کامل نیستن

کسی میدون چجوری میشه آپدیت کردش من 1.01 و 1.02 و 1.04 و 1.05 رو گرفتم کرک 1.04 رو هم دارم ولی آپدیت

نمیشه چجوری باید آپدیت کرد بنظرم این کرک ایرانی گزاشتن مربوط میشه یکی کمک کنه

305:

ببخشید دوستان اون مرحله از آمریکا که باید با تانیا بری و مهندسهای روسیه رو تو اون نیروگاه ها بکونی باید چه جوری برم؟ این مهندس های خنگ نمی رن تو نیروگاههای ژاپن

306:


307:

باید رو مهافظ کلیک کنی تا بز شه بعد ش انجام میشه

برای شما آپدیت میشه

تورو خدا یکی جواب بده

308:

در مورد اينكه از نظر گرافيك اين دو تا با هم فرق دارن كه خب شكي نيست...شايد خيلي ها گرافيك جديد رو خوب و بهتر از رد آلرت 2 بدونن ولي رد آلرت 2 و انتقام يوري يه چيز ديگه بودن و تو يه فاز ديگه؛ (در این مورد نظر بچه های تاپیک چیه؟)
از نظر گرافيك داريوش شما چطوري پچ 1001 يوري يا 1006 ردآلرت 2 رو نصب كردي؟ من كه هر كار كردم ارور داد هنوز يوري 1000 و ردآلرت 1003 رو سيستمم نصبه!

309:

اگر Command and Conquer The First Decade را بگیری که همه C&C ها از 1995 تا 2005 روشه توسط خود EA هم منتشر شده پچ های جدید این 2تا روش نصبه.


310:

کسی کمک نمیکنه

هر کاری میکنم آپدیتایی که از خود سایت اصلی گرفتم نصب نمیشه
red alert 3
یکی بگه چیکار باید کرد

311:

منم فكر مي كردم برا من كامله.فقط دموهاي روسيه رو داره.برا امريكا چند مرحله يه بار يه دمو داره.ژكc&c رو از1990 تا2005 ازكجا ميشه گير اورد؟

312:

از کجا ؟ اینجا ایرانه...

کسی کمک نمیکنه

هر کاری میکنم آپدیتایی که از خود سایت اصلی گرفتم نصب نمیشه
red alert 3
یکی بگه چیکار باید کرد
چون که نسخه ی اصل نداری واسه همین نمیتونی پچ های جدید نصب کنی...
منم این مشکل رو با ردآلرت 2 و یوری داشتم که البته مشکلم حل نشد! چون نسخه اصل تو ایران نیست یا خیلی کمه...


313:


314:

سلام دوستان
یه سئوال
بازی اینده داره هست ؟
راستش من مدت زیادی هست به جنرال وقت گذاشتم ولی الان دیگه خسته شدم یکم کسی دیگه بازی نمیکنه
میخوام نسخه اصل اینو بگیرم
به نظر شما ارزش داره ؟
حتما دو سه نفر راهنمایی بکنن ؟
نوع بازیش هستراتژی زیادی داره ؟

315:

خوب منم از ایران گرفتم.

شرکت dc اینو در 2 dvd منتشر کرده بود.


316:


317:

یک جورایی این مشکل حل میشه

مثل قسمت رجستری فقط نمیدونم چجوری هست

318:

سلام به همه من 2 راه حل های رو بلد هستم که در اختیارتون می زارم .
1.خرید نسخه اصلی به قیمت 50000 تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
راه اول اصلا با ما ایرانی ها جور نیست .
2.گرفتن سیو مرحله بالا مثلا 7 شوروی و یا 4 ژاپن و آمریکا .
برای این روش باید به سایت های خارجی رفت و با کلی التماس سیو رو از اون ها گرفت .
من برای شوروی خودم پیگیر هستم اگر پیدا کردم خودم در سایت آپ می کنم .

319:

تازه بچه ها نسخه های کرک شده مشکلات دیگر هم دارد .
1.

نسخه های کرک شده، در مراحل سوم متّحدین و ژاپن و همچنین مرحله ی ششم شوروی، دچار
مشکل شده و بازی crash می کند.
2.

در نسخه های کرک شده امکان به روز کردن بازی و رفع مشکلات اون وجود ندارد

3.

در نسخه های هک شده، اگر به internet وصل باشید، صفحه ی سیاهی هنگام بازگشت به منوی اصلی نمایش داده میشود که باید مدّتی را منتظر بمانید تا کنار رود.

4.در نسخه های هک شده امکان هستفاده از سرور های خود بازی برای بازی اونلاین وجود ندارد.320:

1.این مشکل مرحله اول که فرمودی خیلی وقته حل شده و کرک بهتری اومده.
2.برای به روز رسانی کافیه Exe اصلی را نگه داری ( قبل از کپی کردن کرک ) بعد راحت Update کنی مثلا به ورژن 1.04 که کرکش هم اومده :
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

321:


322:

سلام

راستش این حرفهایه شما بدرد نمیخوره چوتن اگه به پوستهایه قبلی مراجعه کرده بودی راحل نپریدن بیرون از بازی

واین جور مشکلات بود مه یک فایل زیر 1مگ بود

امیدوارم ناراحت نشده باشی

323:

عزیز نمیدونی چجوری باید مشکل این آپدیت رو برطرف کنم

خیلی ممنون میشم

324:

دستت درد نکنه میرم دنبالش

325:


326:

دوستان خبری از بمب اتم هم هست؟؟؟توی کدوم گروهه؟؟!

327:

نوچ.

به علت اینکه انیشتین دیگه وجود خارجی نداره تو Timeline بازی بمب اتم هم اختراع نشد.
عزیز نمیدونی چجوری باید مشکل این آپدیت رو برطرف کنم

خیلی ممنون میشم
چه مشکلی داری؟ فرمودم اگر بازی Setup اصلی باشه بهتره که Exe اصلی بازی به اضافه Register شدن بازی باشه.

فعلا کرک 1.04 اومده Update 1.04 را بگیری درست میشه.


328:


329:

سلام

عزیز من هم کرک رو دارم هم آپدیت رو فقط موقع که میزنی آپدیت

وقطی فایلها رو اکسترا میکنه ومیره برای نصب میپره بیرون وعرور میده ومیگه به

قسمت زیرین دست رسی ندارم

فایلهارو با rar باز میکنم وخودم کپی شون میکنم ولی آپدیت انجام نمیشه

شما یک راحله ایرانی سراق ندارید که از صد این مشکل بگزریم

ممنون میشم راستی فایلهایی که برای شما آپدیت کرده رو نمیشه کپی کنم تو شاخش


و اگه مسیر کپی بازی اصلی رو مگا داری بزار بگیریم فقط نمیخواد دموهاش باش

امیدوارم ناراحت نشد باشی

330:

بله در ارتش شوروی هست .


331:


332:

سلام پس با این کرک جدید می شود مرحله 6 شوروی را تمام کرد و به مرحله 7 رفت .
پس اگر این طور هست کرک را ]پ کن .


333:

شوروی کدوم پرچمه؟؟!! من با اون قرمزه هستم فکر میکنم مراحل اخرشم( توی نیویورک) تا حالا که بمب اتم نداشتم

334:

شما پرچم قدیم شوروی رو یادت نیست ؟!
همون داس و چکش هست دیگه !!!

335:

این بازی با ati 4830 به راحتی و بدون مشکل اجرا میشه؟
راحت اجرا میشه؟

336:

کسی پیدا نشد مشکل مارو حل کنه

337:

راستی نسخت Setup اصلیه؟ کرک نباید نصب باشه ها.


338:


339:

نه عزیز

نسخه اصلی غیر اصلی چجوری پیداکنم

تو ایران همشون ایزی ستاپ هستن

یعنی کرک رو بیشترشون به صورت اتماتیک نصب میشه

به غیر از این من تمام بازیهای قبلی که از جنرال و غیره گرفته همشون کرکشون نصب و آپدیت هم میشن

اگه شما آدرس سروری بلدی که فایلهاش اصل و دموش نیست بگو ما از انجا دانلود کنیم

شاید مشکل حل شد

340:

در ایران هم نسخه اصلی هست ولی گران هست (50000) تومان .


341:

عزیز این حرفها چی اصلی غیر اصلی

یک شرکت ورداشت از رو سرور مادر دانلود کرد دست کاری کرد فرستاد تو بازار همین

حالا شانس ما از اینجا که خریدیم دستکاریشون چند تا فایل رو بهم ریخت بقیعه از شرکتهایه دیگه گرفتن مشکلی هم

ندارن

فرمودم اگه کسی ستاپ اصلی شرکت رو داره که فیلماش نداره بزار ما بگیریم

مشکل ماهم حل میشه

که تا حالا کسی پیدا نشد ؟؟

342:

منم خودم دانلود کردم اما می تونی ببینی Takin ستاپ تغییر نداده داره یا نه.


343:

منظورت takin bazinema هست؟من خريدم كامل نيست كركشم خودكار نصب مي شه.

344:

آقا یکی منو کمک می کنه.

من این بازی رو آپدیت کردم ولی سپس آپدیت دیگه کرک نمی شه.
چند صفحه قبل یه چیزی دیدم ولی اونم جواب نداد یا من بلد نبودم.

می شه یکی کمکم کنه لطفاً.
دقیق راهنمایی کنید که چی کار باید بکنم

345:

من اپدیتش کردم 183 مگا بایت اما الان رجیستری کد می خواد ؟؟؟؟؟ کرکش اومده؟؟

346:

من نمی دونم چرا بچه های پی سی کمک نمی نمايند.

من و فکر کنم ehsan3500 هر دو تقریباً یه مشکل داریم.
من سپس نصب بازی و کرک اون وقتی وارد بازی شدم نوشت که بازی باید آپدیت شده یه ok داشت و یه cancel منم ok رو زدم و حدود 140 مگ دانلود کرد سپس اون وقتی می خوای بری توی بازی می آد می گه که کد رجیستری رو بزن هر چی رو هم تا حالا امتحان ردم جواب نداده.
لطفاً کمک کنید دیگه.

هیچ کرکی جواب نمی د.

در ضمن ویندوز من ویستاست.

البته اگه کمکی کنه.
راستی یکی از بچه ها یه فایلfix رو گذاشته بودند (2 بار) این لینکش پاک شده اگه اون فایده داره دوباره آپلود کنید لطفاً
البته من تمام 30 صفحه گذشته رو خوندم.

ولی چیزی که مشکلم رو برطرف کنه نداشت

347:

سلام

برو اینجا دنبال راالرت 3 بگرد گیرت میاد
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته بازیهای زیادی کرکش رو داره و کدهای تقلب حالش روببر کسی که

نبود مشکل مارو حل کنه

348:

شاهی من توی تورنت سرچ کردم و تا الان کرک پچ 1.04 امده .....نمیدونم ورژن اپدیت شده ما همین هست یا بالاتره بهر حال من که دارم این کرکو دانلود میکنم اگه کار کرد لینکشو واست میگذارم
اون فایل fix هم بدرد ما نمیخوره

349:


350:

من با ورژن قبلیش بیشتر حال کردم
هم از نظر بازی هم شخصیت های بازی
تو این ورژن شخصیت ها را زیاد خوب انتخاب نکردند !

351:

اگر command and conquer the first decade را بگیری که همه c&c ها از 1995 تا 2005 روشه توسط خود ea هم منتشر شده پچ های جدید این 2تا روش نصبه.
خوب منم از ایران گرفتم.

شرکت dc اینو در 2 dvd منتشر کرده بود.
مرسی؛ (فقط یه سوال برام پیش اومد؛ بازی های c&c از 1995 تا 2005 واقعاً حجمش دو تا دی وی دی میشه؟)
یه سوال دیگه، این شرکتی که توی ایران این( Pack ) رو عرضه کرده، سایتی چیزی داره ؟ اگه آره ، لطف کن آدرس سایتش رو بم بده...


352:

سلام خدمت دوستان
منم همین مشکلو دارم
پچی که من گرفتم ورژن 1.06
اما کرکی که توی این سایت بود
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ورژن 1.04
آیا میشه کرکشو جای دیگه ای پیدا کرد ؟
یا باید بازی رو پاک کنم دوباره بریزم و استقامت کنم تا کرک ورژن 1.06 بیاد؟
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

353:

من این بازی رو گرفتم 2 تا دی وی دی بود یه 2 - 3 مرحله ای رد کردم ولی فیلمی نشون نداد .
کی فیلم هاش رو نشون میده؟؟؟

354:

بله فعلا که جا شده کل بازی بازی ها 10gb بیشتر جا نمی گیرند.
من این بازی رو گرفتم 2 تا دی وی دی بود یه 2 - 3 مرحله ای رد کردم ولی فیلمی نشون نداد .
کی فیلم هاش رو نشون میده؟؟؟
باید از همون اول بازی فیلم نشون بده.


355:

دوستان عزیز رد الرتی(!)اکثر نسخه هایی که تو تهران(شاید ایران)پخش شده نصف دمو هارو نداره.هرکی می خواد ببینه بازیش کامله بره ببینه حجم بازیش چقدره.حجم کامل بازی باید دورو بر 8گیگ باشه.پک c&c رو از 1990 تا 2005 شرکت امپرور یا همون صنوبر هم داده بیرون.


356:


357:

دوستان بازی من 7.79 گیگ هست و در پوشه Movies هم فیلم ها موجود هستند ولی فیلمی نشون نداده تا حالا.

کرک و این چیزا رو نداشت .

یه مرحله هم فکر کنم مرحله 4 یا 5 که برای آخرین مأموریت باید یه توپ که کنار ساحل هست رو خراب کنیم که وقتی این کار رو می کنم از بازی می پره بیرون بدون هیچ ارور یا چیز دیگری؟
لطفا اگه کرک یا چیز دیگری دارید بذارید واقعا نیاز دارم

358:

دوستان من این کرک رو پیدا کردم که نوشته مشکل پریدن بیرون بازی رو حل میکنه.
اما وقتی میرم دانلودش کنم نمیشه .
خواهشا اگه کسی میتونه این کرک رو برام بزاره

359:

چند صفه قبل من یک Fix برای دانلود گذاشتم که برای رفع همین مشکله
سرچ کن کارتو راه میندازه

360:

بابا تا اونجا که یادمه این fix شما رو نمی شه دانلود کرد.

شما باید فایلی که تو رپیدشیر آپلود می کنید رو بنام خودتون ثبت کنید وگرنه بیشتر از 10 بار نمی شه دانلودش کرد!!

361:

دیدم اما اصلا دانلود نمیکنه این جمله رو مینویسه
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times

362:

شما اگه این Fix رو تو یه سایت خوب بذاری یا برای ایمیل من ارسال کنی میتونم بذارم در پرشین گیگ
ایمیل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

363:

آقا من یه فایل از اینترنت گرفتم مشکل پریدن بیرون حل شد .

الاون مشکلم نشون ندادن فیلمهاست.

بازی من 2 تا دی وی دی هست 7.79 گیگ حجم داره و پوشه Movies هم 3.77 گیگ حجم داره ولی فیلمی در بازی نشون داده نمیشه؟؟
فکر کنم باید یک فایل به جای فایل اجرایی بازی گذاشت خواهشا کمک کنید!!

364:

برای اینکه بفهمید بازی دمو داره یا نه برید تو قسمت پروفایلز(وقتی وارد بازی شدید)بعد روی دموها کلیک کنید اینجا همه ی دمو ها هست ببینید همه را می خواند یا نه.


365:

یکی دیگه از دوستان همین فیکس رو با لینک مستقیم هم گذاشته بود
اونو امتحان کنید ببینید میاد

366:

اون هم که با لینک مستقیم گذاشته بود دانلود نمیشد
من فکر کنم باید یک فایل exe.* به جای فایل اصلی گذاشت

367:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوباره آپلود کردمش

368:


369:

الاون که رفتم نوشته بود 8 دقیقه دیگه میشه دانلود کرد
با این فایل فیلم ها پخش می شن؟؟؟؟

370:

این فایل فقط مربوط به اینه که بازی نپره بیرون

371:

دانلودش کردم همون فایلی بود که خودم هم دانلود کرده بودم فقط این فایل rld-ra3fx.sfv مال چی بود؟؟
لطفا یه چیزی بدید تا فیلم هاش رو نشون بده

372:

شاید بازی شما Rip شده هست یعنی فیلم ها حذف شده ...


373:


374:

دوست عزیز من که میگم 2 تا دی وی دی بود و پوشه فیلم ها هم بود حجم بازی هم 7.79 گیگ بود

375:

سلام کسی نبود بگه مشکل ما چیه چرا ا آپدیت نمیشه

376:

شما اگه بازیت رو کرک کردی که نمی تونی آپدیت کنی ...

باید فایل های اصلی رو جایگزین کنی بعد آپدیت کنی و بعد کرک مربوط به اون آپدیت رو بریزی ...

دوست عزیز من که میگم 2 تا دی وی دی بود و پوشه فیلم ها هم بود حجم بازی هم 7.79 گیگ بود
در این صورت احتمالا مشکل از بازیه

377:


378:

خوب شما نمی تونید کرکی که برای بازی خودتون بود را برای من بزارید؟؟

379:

سلام

عزیز سیدیهای من ایزی ستاب هستش شما فایلهای اصلی رو بزارید ممنون میشم

380:

سلام دوستان
ببخشید که تاپیک رو بالا می یارم
ولی یک مشکلی تویه بازی پیدا کردم
وقتی مرحله 5 یا 6 روسیه رو تمام می کنم از بازی میاید بیرون
و همچین مرحله دو فکر کنم امریکا رو تمام می کنم از بازی می پره بیرون
البته نگافته نمامند من از مرحله 2 یا 3 روسیه ترینر بازی رو دانلود و اجرا کردم سپس اون در مرحله 6 بازی وقتی که مرحله تمام می شه از بازی میاید بیرون
دوستان کسی نمی دونه من چه کار کنم ؟

381:

بله شما برای رفع این مشکل چند صفحه قبل رو بگرد یه Fix گذاشتم برای دانلود اون مشکلتو حل میکنه

382:


383:

سلام دوست من
به صفحه قبل رفتم ولی نتونستم دانلودش کنم
به گول هم رجوع کردم متاسفانه اکثریت لینک ها در تورینت بود و معلوم نبود چرا دنلواد نمی شه
و باقی سایت هم که اصلان لینک ها قابل دانلود نبود
اگر لطف کنید یک بار دیگر و در یک سایت معتبر تر و عمر زیاد دانلود کنید ممنون می شم
با تشکر

384:

اینجا :

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

385:


386:

سلام دوست من
ممنون
ولی دوست من شرمنده اینترنت من چند وقتی خیلی خراب می شه
و نمی تونم پچ به این زیاد رو دانلود کنم
اگر لطف کنید و همون fix رو بدید خیلی خیلی ممنون می شم ( یا هر چیزی کم حجم که درست بشه )

387:

بفرمایید در 4shared آپلود کردم
یکی از همکارا لطفا این لینک رو به پست اول اضافه کنه
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

388:


389:

سلام دوست من
خیلی خیلی ممنون

390:


391:

با سلام خدمت دوستان

بعض از مشکلات ra3 موجود تو ایران رو می شه حل کرد

1 : مشکل پیغام آپدیت رو من نتونستم کاریش بکنم اما اونم به خاطر اینه که به اینترنت وصل هستید و با زدن دکمه cancel حل میشه.

2 : خارج شدن از بازی توی چند تا از مرحله های Camping و مشکل بازی شبکه که میگه شما از یک cd key واسه هر دو تا کامپیوتراتون هستفاده کردین.

اول این فایل رو دانلود کنید وقتی از حالت فشرده در آوردید .

ببرین بریزین تو پوشه ای که ra3 رو نصب کردین

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
159364172/reloaded.rar

اینم چند تا server دیگه
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
password : areg

(توجه کنین اگه هر کدوم از فایل های بالا رو دریافت کردین فرقی نداره ولی سعی کنین همون اولی رو بگیرین)

بعد برید فایل زیر رو دانلود کنین و سپس حالت فشرده در بیارین.

ببرین بریزین تو پوشه ای که ra3 رو نصب کردین

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا فایل اجرایی rld-ra3k.exe رو از داخل پوشه ra3 اجرا کنین تا یه Cd Key جدید بگیرین

بعد برین تو همون مسیر به پوشه support اونجا 2 تا فایل میبینین اول Red Alert 3_uninst.exe رو اجرا کنین بعد
Red Alert 3_code.exe رو اجرا کنین حالا تو این پنجره Cd Key رو وارد کنین.

3 : واسه دریافت ترینر و Save بازی و Update و هر چیز دیگه ای به این 2 تا آدرس مراجعه کنین
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Red Alert 3 Game Updates

من که 100% جواب گرفتم
شما هم برین حالشو ببرین

392:


393:

من تازه نصبش كردم
فيلمهاي بازي چقدر با كيفيت هستند(هر چند كه دمو نيستند)
گرافيك بازي هم نسبت به خودش خوبه
فكر نميكردم انقدر باشه
حالا يه سوال كسي تو شبكه اجرا كرده؟

394:


395:

بابا گرافيك اين بازي خيلي كاتني شده و كاملا تخيلي.

اين ورژن به عقيده من خيلي بي خوده .

يكم هم بازي هاي طبيعي رو بازي كنيد .

مثل خشم كاين

396:

در بعضي بازيها گرافيك زياد مطرح نيست
مهم روندش هست كه عالي هست
مخصوصا بازي شبكه اي
من الان شبكه اي اجرا ميكنم با دوستم خيلي حال ميده

397:

اره عزیز.

نمیدونی چه حالی میده.

حتی میتونی با دوستت متحد بشی.

بعض وقتا که از زمینو هوا مریزن رو سرت چاره ای نداری جز اینه دست بکشی تماشا کنی ببینی چه بلایی سرت میارن.

398:

غير از گرافيكش تانكها و تجهيزاتش خيلي تخيليه.


399:

غير از گرافيكش تانكها و تجهيزاتش خيلي تخيليه.
اتفاقا CnC: Red Alert 3 و هم بازیهای CnC 3: Tiberium Wars و نسخه تکمیلی اون, علمی - تخیلی حساب میشن.


ولی بازی CnC: Red Alert 3 کمتر علمی تخیلی هست چون داستان این بازی در سال 1985 رخ داده ولی دو بازی قبلی سال 2047 و کمی قبل از اون رو نشانه گرفته.
توجه کنین که این بازی محیطی روشن و شاد داره داره ولی دو بازی قبلی محیطی تاریک و خشک...

پس فرقشون فقط در این قسمت هست.

مشخصه محیط شاد و روشن رو دوست ندارین!


400:

من تازه بازي كردم شبكه اي
خيلي توپه
ميشه چند تا هم دشمن گذاشت نقشه
و حتي ميشه 5يا 6 نفري تايشان شبكه بازي كرد
اين ميدوني يعني چي؟
خلاصه آخر حاله ...


ما فعلا 3 نفري شبكه كرديم ولي 6 نفري بازي كني عالي ميشه
حساب كن 6 نفر در 6 قسمت يه نقشه بزرگ
بعد 3 نفر 1 گروه و 3 نفر گروه ديگه باشند و بعد درگير بشند

401:

ببخشید دوستان پچی برای این بازی نیومده ؟

اگه اومده لطفا لینکش رو بدید

ممنون

402:

دریافت پچ ورژن 1.06 بازی Command & Conquer: Red Alert 3 و کرک از این آدرس ها:

Command & Conquer: Red Alert 3 v1.06 Patch | Size: 143MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Command & Conquer: Red Alert 3 v1.06 Patch Crack | Size: 7.7MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

403:


404:

ممنون - این پچ چیزی به بازی اضافه می کنه؟

405:

در اون فایل ضمیمه توضیحات پچ کاملا موجود هست ازجمله: اصلاح صفحه سیاه در هنگام ورود به منو, اصلاح باگ های بازی, بهبود بالانس نیروها, بهبود اینتر فیس یوزر و موارد دیگه...

تست کردم و نصب این پچ کاملا توصیه میشه!


406:

برای نصب این پچ آیا نیاز هست که پچ های قدیمی تر رو هم نصب کرده باشیم ؟ یا نیازی نیست و میتونیم مستقیم همین رو نصب کنیم ؟

407:

سلام

کسی پیدا نشد به ماهم یک کمک کنه

بده در راهه خدا

408:

هوس جون اين (Command & Conquer: Red Alert 3 v1.06 Patch Crack ) هم تاثيري تو بازي داره ؟
فرقي ميكنه؟
چون اون پچ حجمش زياده و با اينترنت ما مشكله دانلودش
اين كرك پچ تاثيري داره ؟

409:

در پست قبلیم توضیحات پچ رو کمی ذکر کردم...
اگه پچ نصب نباشه کرک به هیچ دردی نمیخوره.

کپی کرک لازمه نصب پچ هست.


410:

شب پچ را دانلود كردم
خوبه
الان اون كرك را هم دانلودش ميكنم
راستي لينكي كه براي كرك گذاشتي توش خيلي چيزها هستند
اوني كه شما فرمودين نيست
من اينو پيدا كردم منظور همينه ؟(Red Alert 3 v1.06 (ENGLISH) [7.7 MB] Fixed Files)

411:

اتفاقا وقتی من آدرس کرک میدم شروع به دانلود میکنه.
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فقط خود کرک هست نه چیزای دیگه...

آدرس مستقیمه.
412:

پسر خوب يه مقدار فكر كن ببين آخه در سال 1985 همچين سلاح هايي بوده در ضمن كي فرموده كه c&c 3 تخيلي .
تا سال 2025 جهان اون قدر پيشرفت ميكنه كه قادر خواهد بود همچين سلاح هايي رو درست كنه در حالي كه حالا هو همچين سلاح هايي وجود دارند.

درضمن درسته كه صحنه CnC: Red Alert 3 كارتوني و شاد هست و بازي c&c3 خشك ولي اين بازي طبيعيتر و بسيار جذابتره .

و آيانده زمين رو نشون ميده.


413:

من وقتي اون لينك را ميزنم اتوماتيك به اينجا(
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
) هدايت ميشه
با اپرا و ie تست كردم هردو اينطوري شدند
راستي كرك همون بود ديگه درسته ؟

414:

بله Scrin هم حمله میکنه و ... : دی

البته به نظر من هم گرافیک C&C 3 بهتر بود .

415:

بعضی از دوستان که مشکل بیرون پریدن از بازی تو مرحله 6 یا 7 شوروی رو دارند میتونند این کرک رو دانلود نمايند و تو محل نصب کپی نمايند :
[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته خودم فایل Luncher رو کپی نکردم
تا آخر بازی هم هیچ مشکلی وجود نداشت
این کرک رو یکی از دوستان تو فروم بازی سنتر گذاشته بود :
[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن من روی بازی هیچ پچی نصب نکردم

راستی کسی در مورد Red Alert 3 Premium Edition یا Red Alert 3 Uprising چیزی میدونه ؟ یا اینکه از کجا میشه خرید

416:

سلام
من ورژن 1.06 را می خواهم .
با تشکر

417:

دریافت پچ ورژن 1.06 بازی Command & Conquer: Red Alert 3 و کرک از این آدرس:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

418:

سلام
دوست عزیز این لینک دومش که واسه کرکش گذاشتید اونتی ویروس سیستمم اونو بعنوان سایت ویروسی یا یه چیزی تویه این مایه ها میدونه و اجازه باز شدنشو نمیده میتونم غیر فعالش کنم ولی میترسم سایتش واقعا مشکل داشته باشه میشه یه چک کنید ببینید مشکل سایتش چیه؟مچکرم

419:

با سلام
دوستاني كه هنوز اين بازي رو نخريدند و يا دانلود نكردن !!! ( اين علامت هاي تعجب ماله ما دايال آپي هاست )
ميتونن مستقيما از فروشگاه همين سايت به آدرس :
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مراجعه كنن و بازي رو با تمام فيلم هاش و كرك همراهش تهيه كنند .
من خودم از اينجا گرفتم و مشكلاتي كه دوستان دارند رو ندارم .


420:


421:

كسي اونلاين اين گيم را بازي كرده ؟
اصلا چقدر سرعت ميخواد ؟

422:

با سلام
دوستان فرق RED ALERT3 با Red Alert 3 - Uprising چيه ؟

-- ايشانرايش
به اينگيليش اين ميشه :
Command & Conquer Red Alert 3: Uprising is an upcoming single-player stand-alone expansion to Command & Conquer: Red Alert 3.

It is currently planned to only be released for Microsoft Windows and will be offered as a digital download.

It will not require Red Alert 3 to play.

It will feature about 30 new maps for traditional skirmish with many of these take place in new environments.

It will not contain any multiplayer elements such as cooperative play or online play.
Need more info, go to wikipedia or just google it.


423:

سلام
دوستان كرك و پچ ورژن 1.05 بازی Red Alert 3 مي خواستم .


424:

دومی یه dlc هست که مرحله های جدید و..

اضافه میکنه

425:


426:

سلام
من اینو دانلود کردم حالا باید چیکار کنم؟

427:

از حالت فشرده خارج کن بعد بریز توی Data جایی که بازی رو نصب کردی

428:

حالا یک سوال وقتی این پچ رو ریختی چه اتفاقی می افته
یعنی می ارزه دانلود کرد ؟
مچکر

429:

آقا این Uprising عجب بازی هستش.

پیشنهاد میکنم هرچه زودتر بازی کنید.

هرچند فکر نکنم هنوز تو بازار ایران باشه ولی اگه اینترنت پر سرعت دارین Torrentش اومده.

من دانلود کردم 5 روز طول کشید.

ولی ارزششو داشت.

خیلی عالیه.

واسه اونایی که منتقد Ra3 بودن توسیه میکنم حتما اینو بازی کنن.

محشره.

البته اینم بگم منتظر ورژن ایرانیش نباشین.

چون اینا RA3 رو به خاطر یکی دوتا صحنه ...

که خیلی هم ...

نبودن کل بازی رو بهم زده بودن.

هزار تا پچ ریختم روش تا درست شد.

ولی این Uprising توپه توپ کار میکنه.
Camping هاش محشره.

یه کمپینگ مخصوص فقط واسه یوریکو داره.

Chalengeش که دیگه غوغا میکنه.

دیگه تعریف نمی کنم خودتون برین بازی کنین.


430:

کی میاد توی بازار ایران؟؟؟؟؟؟
5 روز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه جند گیگ بود؟؟

431:

سلام

یکی کمک کنه
هر کاری کردم آپدیتها نصب نمیشن

چیکار کنم

کمک کمک کم کک کمک کم کم کم کم کمک کمک کمک من من مک مک مک کمک

432:

با سلام به همه اقا این اخرین کرک بازی رو کی میتونه بزاره با هر تیمی که میری از بازی میپره !!!

433:

الان دیگه فکر کنم اومده من تبلیغاتشو دیدم

5 گیگ ظرفیت داشت.


434:

دفترچه راهنمای بازیCommand and Conquer Red Alert 3: Prima Official Game Guide
Paperback: 192 pages | Publisher: Prima Games (October 27, 2008) | Language: English
ISBN-10: 0761560300 | ISBN-13: 978-0761560302

Product Description:
• In-depth faction stats and descriptions reveal health, attacks, damage, and defensive values for all units and structures, with data on unit special abilities
• Comprehensive control scheme analysis teaches the fundamentals of commanding forces with speed and mastery on both PC and Xbox 360
• Step-by-step walkthroughs for all 27 Campaign missions, complete with labeled battlefield maps for each stage
• Dedicated multiplayer section provides introductory strategies for C&C beginners and advanced faction-specific tactics for veterans
• Quick-reference appendix tables for swift cross-faction unit and structure comparisons
• Covers both PC and Xbox 360 versions of Red Alert 3


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

435:

سلام!

برای این موضوع یه تاپیک زدم که قفلش کردن و فرمودن توی تاپیک خودش بگو! من هم مجبور شدم اینجا منتقلش کنم:

من بازی Command & Conquer: Red Alert 3 رو با پچ 1.04 از شرکت پردیس گیمز خریدم و به راحتی نصب و اجراش هم کردم.

ولی یه مشکلی که هست اینه که اصلا فیلم های بازی اجرا نمیشن!

یعنی وقتی به قسمت VIDEO ARCHIVE بازی میرم وقتی که روی فیلم کلیک میکنم و PLAY میزنم هیچ اتفاقی نمیفته! و فیلم پخش نمیشه! :موقع لود بازی هم فیلمی که درباره مرحله توضیح میده نمیاد! :حتی توی بازی که یه قسمت داره به اسم Unit Profile :که همون طوری که خودش میگه وقتی روش کلیک کنی از اون واحد یه فیلم راهنما نشون میده ولی وقتی روش کلیک میکنم فقط صداست و باز هم هیچ فیلمی نشون نمیده! :میخاستم بدونم به نظر شما مشکل از چیه آیا سیدی پردیس گیمز مشکل داره (چون شنیدم به خاطر این دخترها که توشن ارشاد مجبورشون کرده یه خورده فیلمها رو سانسور بکنن!) یا یه برنامه ای مثل Flash Player چیزی باید نصب کرد؟!

سیستم:
CPU: 3.60GHz
VGA: 8500
RAM: 1GB (میدونم کمه!)

در ضمن یکی از دوستان فرمود حجم بازی نصب شده باید حدود 6GB باشه ولی حجم بازی نصب شده من حدود 4GB هست:و پوشه Movies موجود در دایرکتوری هم خالیست!

میخاستم بدونم کسایی که این مشکلو ندارن از کدوم شرکت بازی رو گرفتن.
ممنون

436:

میبینم که هنوز کسی جواب نداده!

ولی اشکال نداره مشکلم حل شد!

ایراد از سیدی پردیس گیمز بود

بی انصاف تمام فیلم های بازی رو که حدود 2 گیگ بود رو کامل حذف کرده!

من هم رفتم پسش دادم و از سرزمین رایانه گرفتمش 2 دی وی دی بود فیلم هاش رو هم کامل هست!

پیشنهاد میکنم شما هم از سرزمین رایانه خرید کنید و بازی های پردیس گیمز رو نخرید که همش سانسوره!

این وزارت ارشاد فقط توی بازی وارد نشده بود که از این به بعد با ورودش فاتحه بازی ها رو باید خوند!

437:

منم نمیدونم کرکش رو از کجا گیر بیارم چون 1 مرحله بیشتر نمیتونم بازی کنم

من موفق شدم دستون درد نکنه

کسی که گذاشتش طریقه هستفادشم لطفا بگه

438:

میشه یکبار دیگه آپلودش کنید؟ چون در این آدرس نیستش!!

439:


توی Data یا جایی که بازیو نصب کردم آخرررررر؟؟؟؟؟


دریافت پچ ورژن 1.06 بازی Command & Conquer: Red Alert 3 و کرک از این آدرس ها:

Command & Conquer: Red Alert 3 v1.06 Patch | Size: 143MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Command & Conquer: Red Alert 3 v1.06 Patch Crack | Size: 7.7MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دیگه بازی اجرا نمیشه! بفکر کنم مشکل داره کرک!

440:

مطمئن باشین کرک هیچ گونه مشکلی نداره...

خودم چک کرده بودم.


441:

با دیسک بازی اجرا میشه!

442:

این بازی رو من نصب کردم.اما وقنی میریم تو قسمت campain تیم اول وقتی مرحله 6 تموم میشه بازی اتوماتیک خارج میشه و باید از نو بازی بیاد.

چکار کتم؟

443:

برای حل این مشکل از فایلهای کرک اضافی رو از آدرس زیر دریافت کنین و در محل نصب بازی کپی کنین:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

444:

دوستان اون مرحله که با هواپیما می ریم و فقط یک خرس و سرباز می مونه و باید امپراطور رو بکشیم باید چی کار کنم؟
چون تعداد نیروهای دشمن زیاده و نمی شه کاری کرد!
در ضمن تو مرحله های روسیه!

445:

کمپین Soviet - ماموریت 7 - Mt.

Fuji

در حین حرکت فقط باید فاصلتون رو از نیروهای دشمن حفظ کنین.

اما مسیر حرکت:

- به سمت جنوب شرقی حرکت کنین اما پایین نرین.
- سپس به سمت جنوب غربی حرکت کنین و فاصلتون رو از نیروهای دیوار شمالی حفظ کنین.
- حالا به پایین برین و بعد مسیر شمال شرقی (مسیر پایین دیوارهای باغ) رو پیش بگیرین.
- بشکه اطراف ساختمون پایین رو هدف بگیرین.
- حالا از طریق دیوار خراب شده به داخل باغ برین و امپراطور رو بکشین...


446:


447:

باحاله ارزش تجربه کردن رو داره

448:

سلام
من پارسال این بازی رو تموم کردم
حالا دوباره نصب کردم ولی توی کمپین هاش میپره بیرون
قبلا خودم یه فایل چند کیلو بایتی رو از همین تاپیک دانلود کردم ولی حالا نیستش
اگه میشه اون فایل را بذارید
اسمشم اینه:
Grass.tga file
راستی دایال اپیم اگه میشه حجمش کم باشه

449:

کسی نیست کمک کنه؟؟؟


62 out of 100 based on 57 user ratings 1132 reviews

@