10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند


10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند
مرجع : سايت خبری ايتنا


کارشناسان لیست سایت‌هایی را منتشر کرده‌اند که هر کدام از آن‌ها می‌توانند نگاه شما به جهان هستی را تغییر دهند و اطلاعات مفیدی در اختیار شما بگذارند.


10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند

کاربران در هر گوشه از جهان مشغول زندگی هستند، نظرات خود را پیرامون زندگی توئیت می‌کنند، نگاه شخصی خود در مورد جهان هستی را روی فیس‌بوک منتشر می‌کنند، با دیگر کاربران در این باره تبادل نظر می‌کنند و هر کدام به حجم گسترده‌ای از اطلاعات دسترسی دارند.


به گزارش ایتنا، غالب کاربران جهانی همه اطلاعات اصلی پیرامون زندگی را به خوبی می‌دانند و با آن دست‌ به‌گرینانند و البته، سایت‌های اینترنتی مختلفی هم وجود دارند که در زمینه‌های مختلف اطلاعات مورد نیاز کاربران را به درستی ارائه می‌دهند.

با این وجود، کارشناسان مرکز PC World در جریان آخرین بررسی‌های خود لیست سایت‌هایی را منتشر کرده‌اند که هر کدام از آنها می‌توانند نگاه شما به جهان هستی را تغییر دهند و اطلاعات مفیدی در اختیار شما بگذارند.


مشاهده لحظه‌ای سیستم‌های هک شده در جهان
آدرس اینترنتی: Norse - IPViking Live
10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند

این سایت اینترنتی توسط کارشناسان مرکز امنیتی Norse راه‌اندازی شده است و به صورت لحظه‌ای به شما نشان می‌دهد که در چه نقاطی از جهان سیستم‌ها مورد حملات اینترنتی برنامه گرفته‌اند و شدت و ضعف هر یک از این سیستم‌ها چقدر بوده است.


مشاهده لحظه‌ای توئیت‌های منتشر شده در جهان
آدرس اینترنتی: Tweetping
10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند
توئیتر یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان محسوب می‌شود و سایت اینترنتی Tweetping در هر لحظه همه توئیت‌های منتشر شده در جهان را نشان می‌دهد. هر یک توئیت که در نقطه‌ای از جهان منتشر شود به مدت یک لحظه نقطه نورانی را روی نقشه این سایت نمایان می‌کند. نقاط نورانی این نقشه آنلاین نشان می‌دهد که مردمان آن منطقه علاقه بیشتری به توئیتر دارند.


مشاهده لحظه‌ای موضوع توئیت‌های منتشر شده در جهان
آدرس اینترنتی: Real-time local Twitter trends - Trendsmap
10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند

توئیت‌هایی که در هر لحظه در سراسر جهان منتشر می‌شوند چه معانی دارند؟ سایت اینترنتی Trendsmap به
صورت لحظه‌ای موضوع توئیت‌هایی که از گوشه و کنار جهان منتشر می‌شوند را نشان می‌دهد. این سایت بر اساس هشتگ(#) موضوعات را به نمایش می‌گذارد و بر این اساس متوجه می‌شوید که چه موضوعاتی در چه نقاطی از جهان اهمیت بیشتری دارند.


کشف همه اطلاعات در مورد خود و دوستان نزدیک
آدرس اینترنتی: https://digitalshadow.com
10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند

شرکت Ubisoft سایت اینترنتی ویژه‌ای را با نام Digital Shadow راه‌اندازی کرده است که وضعیت شما در حساب
کاربری شبکه‌های اجتماعی را نشان می‌دهد. زمانی که از طریق این سایت وارد صفحه خود در شبکه اجتماعی می‌شوید نزدیک‌ترین دوستان،‌شغل، موقعیت جغرافیایی، معمول‌ترین کلماتی که به‌کار می‌برید، عبارات مورد علاقه دوستان نزدیک شما، سن و تخصص شما،‌ میزان درآمدها ماهانه، میانگین سرمایه و ... را در مورد شما نشان می‌دهد.


مشاهده لحظه‌ای همه اطلاعات در همه خیابان‌های شهر
آدرس اینترنتی: Watch_Dogs WeAreData
10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند

از دیگر سایت‌هایی که همه اطلاعات را زیرنظر می‌گیرد می‌توان به We Are Data اشاره کرد. این سایت نقشه آنلاین با همه جزییات مربوط به خیابان‌ها را دارد و به صورت دقیق و با آدرس پستی نشان می‌دهد که در چه نقاطی در توئیتر، Foursquare، Instagram و Flicker چه اطلاعاتی منتشر می‌شود. در این سایت اطلاعات لحظه‌ای مربوط به وضعیت عبور و مرور جاده‌ها، محل استبرنامه دستگاه‌های خودپرداز، ‌فروشگاه‌های محصولات الکترونیک، مرکز ارایه خدمات اینترنتی و ... موجود است.


مشاهده نقشه لحظه‌ای و اطلاعات به‌روز جهان
آدرس اینترنتی: https://maps.google.com
10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند

سرویس نقشه آنلاین گوگل این امکان را به شما می‌دهد که علاوه بر مشاهده مستقیم و زنده نقشه جهانی،‌ اطلاعات مورد نظر خود در مورد هر نقطه را روی آن منتشر کنید. این نقشه آنلاین یک ابزار ویژه دارد که اطلاعات مورد نظر شما در مورد هرآنچه که می‌خواهید از آدرس رستوران‌های نزدیک گرفته تا وضعیت ترافیک خیابان‌ها را ارایه می‌دهد و حتی اگر سراغ ابزار هم نروید، گوگل به صورت خودکار اطلاعات به‌روز شده را برایتان منتشر می‌کند.


مشاهده تاریخچه فعالیت آنلاین شما
آدرس اینترنتی: https://chrome.google.com/webstore/d...gbbjkfgelookom

10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند

این قابلیت در اصل یک سایت اینترنتی مستقل محسوب نمی‌شود و به عنوان یکی از امکانات مرورگر اینترنتی Chrome یک سابقه کامل از هرآنچه که تاکنون در این مرورگر انجام داده‌اید را به صورت یکجا به شما نمایش می‌دهد. در این اتفاق شما آیکون تمام سایت‌هایی که به آن سر زده‌اید را کنار هم مشاهده می‌کنید و در کنار آن توضیحات مربوط به آیکون هر سایت هم در اختیار می‌گیرید.


مشاهده همه پیام‌ها و ارتباطات با دوستان و میزان نزدیکی آنها
آدرس اینترنتی: https://immersion.media.mit.edu
10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند

دانشگاه MIT سایت اینترنتی ویژه‌ای راه‌اندازی کرده است که نشان می‌‌دهد پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت‌های یاهو، Gmail یا Microsoft Exchange با چه کسانی در ارتباط بودید و چگونه ارتباطات خود را بربرنامه ساخته‌اید. این سایت همچنین نشان می‌دهد که دوستان شما چگونه با یکدیگر در ارتباط هستند. سایت مذکور بر اساس پیام‌هایی که بهم رد و بدل می‌کنید این اطلاعات را منتشر می‌کند و البته این‌ها همان اطلاعاتی هستند که سازمان امنیت ملی آمریکا(NSA) ادعا می‌کند کاری با آن‌ها ندارد.


مشاهده لحظه‌ای همه اخبار و اتفاقات جهان
آدرس اینترنتی: Newsmap
10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند

این سایت اینترنتی همه اخبار و اتفاقات مهم جهان را با اسکن کردن Google News در اختیار شما می‌گذارد و با موضوعاتی که برایش مشخص می‌کنید، مهم‌ترین اتفاقات را به شما گوشزد می‌کند. در این سایت اینترنتی مهم‌ترین و شاید کم‌اهمیت‌ترین اتفاقاتی که از دید سایت‌های خبری دور مانده‌اند به اطلاع شما می‌رسند و شما می‌توانید هر موضوعی که می‌خواهید را به آن اعلام کنید تا در جریان همه اخبار برنامه بگیرید.


مشاهده لحظه‌ای افراد متولد و فوت شده در جهان
آدرس اینترنتی: https://۹۲f۹e۷be۶۴۸۴d۴۰۷e۵۵a۱۴۳e۸۸b۶... �VUZaYnM۱emM/

10 سایتی که دیدگاه شما را نسبت به جهان تغییر می‌دهند

هم‌اکنون بیش از ۷ میلیارد نفر روی کره زمین زندگی می‌کنند و در هر لحظه تعدادی افراد جان خود را از دست می‌دهند و در مقابل افراد دیگر متولد می‌شوند. اما این نقشه آنلاین به صورت لحظه‌ای نشان می‌دهد که در هر شهر و نقطه از جهان چه کسی جان خود را از دست داده و در همین لحظه چه افرادی چشم به جهان گشوده‌اند. نقاط سبزی که روی این نقشه آنلاین در هل لحظه روشن می‌شوند و کنار آن نام شهر و کشور نوشته شده است، نشان می‌دهد که در آن نقطه یک نفر متولد شده است و نقاط قرمز هم با همین اطلاعات نشان‌ دهنده فوت یک نفر است.چرا در روزهای اخیر الکسا اپدیت نمی شود؟

1:

.

دو تا از این سایت ها جزو برنامه تبلیغاتی بازی جدید به اسم watch dogs هستند که با محوریت هک ساخته شده هست، این یکی از انها بود که برای سرگرمی خیلی جالب بود ولی بیشتر نتایج اون بی اعتبار بود:
ولی به خوبی نشان می دهد که اطلاعات عمومی و فعالیت روزانه ما در اینترنت تا چه حد می تواند هویت ما در دنیای مجازی را ترسیم کند و این هویت مجازی تا چه حد می تواند به هویت واقعی یا درونی ما شبیه باشد.

.


تگ html که باید بیشتر در مورد آنها بدانید

2:

میشه از "ویرایش" هات توی ویکیپدیا یا "صفحات پیگیری ها"ت هم متوجه بشی چه شخصیتی داری؛یا اینکه چه دغدغه های فکری داری/.


اهمیت تگ های h1,h2,h3,h4,h5,h6 در چینش صفحات وب سایت
اینجوری به گمونم نتایج دقیق تر از آب در می اون/.


نرم افزار آموزش زبان برنامه نویسی html + دانلود


ایمیل چاپار استخدام میکند

3:

.

این بیشتر در مورد زمینه ای که دوست دارید در مورد ان مطالعه کنید اطلاعات می دهد، مطالبی که در ویکی پدیا می نویسید دست نوشته های شخصی نیستند و در بهترین حالت حاصل پژوهش نویسنده بر پايه منابع معتبرند.


چگونه بدون رفتن به فیس‌بوک اکانت خود را چک کنیم؟
طبق ان چیزی که در این لینک دیدم این سایت می توانست دست نوشته های شخصیتان را جستجو کند و کلماتی که بیشتر از همه هستفاده می کنید بدست بیاورد و از روی بار مثبت یا منفی هر کلمه در مورد شخصیتتان قضاوت کند، در مورد من زیاد درست از آب در نیامد چون اولا" من بیشتر به فارسی می نویسم تا انگلیسی و دوما" ممکن هست از برخی کلمات برداشت سو بشود چون هوش مصنوعی اگاهانه متن را نمیخواند مثلا در جایی نوشته بودم find somthing to die for and live for it و مرا شخصیتی افسرده تشخیص داد صرفا" به این خاطر که از کلمه مرگ هستفاده کرده بودم.


اطلاعات جالبی از فعالیت اینترنتی و وایبری ایرانیها- هموطنان در بالای لیست وایبر جهان


.


افزونه Tab colors: های‌لایت ۴ تب مهم در فایرفاکس

4:

بیش تر منظورم این بود که خود انسان هم اگر کاری رو شروع کنه و سپس گذشتن مدتی برگرده و پشت سرش رو نگاه کنه می تونه قضاوتی درباره شخصیت خودش داشه باشه/.

بالاخره مقالاتی که اونجا درج میشه یا ویرایش هرچند بنابر سیاست ویکیپدیا نباید تحقیق دست اول باشند/.

اما خوب مثلا یکی از بچه ها اونجا مقالات سبیل رو ویرایش می کرد/.

همه متوجه بودند این به سیبیل علاقه داره/.درست مثل آماری از کتاب هایی که رفیقت می خونه یا خودت/.

آماری که بگیری که طرف چه کتاب هایی معمولا غالب اوقات دستش می گیره متوجه احساساتش می شی/.اینکه به یأس فلسفی دچار شده؟ دغدغه پیدا کردن راه درست دین داره؟و ..؟
نمی دونم کجا می خوندم بیش از 50 % محیط اینترنت رو روبوت ها اشغال می نمايند یعنی انسان ها چیزی کمتر از 50 %/.

یک روزی برای همیشه به رویای آقای (آغای؟)تورینگ خاتمه داده می شود؟ در دنیای واقعی و اطراف ما در دنیای کامپیوترها در برنامه نویسی در فیزیک همه تعاریف کراندار هستند پس برنامه هایی هم که می نویسیم هم کراندار هستند در فیزیک هم جهان کراندار تعریف می شه و در عمل از بینهایت صرف نظر می کنیم/.

این درحالی هست که هیلبرت در دفاع از نظریه های کانتور فرمود: هیچ کس نمی تواند ما را از بهشتی که کانتور برایمان ساخته بیرون کند/.

و به قول کورت گودل: یا ریاضیات برای ذهن انسان بسیار بزرگ هست یا ذهن انسان بزرگ تر از ماشین هست/.

که می تواند نشان از ضعف هوش مصنوعی در برآورده کردن یک برنامه کامل منطقی سازگار باشد/.56 out of 100 based on 51 user ratings 226 reviews

@