پشتیبانی از شبکه ی tor در نسخه ی اندرویدی شبکه ی اجتماعی فیس بوک


پشتیبانی از شبکه ی tor در نسخه ی اندرویدی شبکه ی اجتماعی فیس بوکپشتیبانی از شبکه ی tor در نسخه ی اندرویدی شبکه ی اجتماعی فیس بوک
30 دى 1394 - کد خبر پاپسا: 5507

پشتیبانی از شبکه ی tor در نسخه ی اندرویدی شبکه ی اجتماعی فیس بوک

شاید باورش برایتان کمی سخت باشد اما شبکه ی پرطرفدار فیس بوک تصمیم دارد در نسخه ی اندرویدی خود از شبکه ی ناشناس گر تور پشتیبانی کند.
در حالی امروز فیس بوک در اقدامی جالب خبر از گنجاندن پشتیبان نرم افزار گمنام کننده ی TOR در نرم افزار اندرویدی خود داده است که از آخرین باری که این سایت اجتماعی امکان دسترسی به سایت اش را از طریق شبکه ی TOR میسر کرد حدود 2 سال می گذرد.
در اکتبر سال 2014، فیس بوک با راه اندازی وب سایتی با افزونه ی .onionامکان دسترسی امن تر به این سرویس را برای کاربران اش در سرتاسر جهان فراهم کرد. حالا بعد از گذشت دو سال با بسط این دسترسی به نرم فزار اندروید برنامه است این اجازه را به میلیون ها کاربر دهد تا در زمان بازدید از شبکه ی اجتماعی فیس بوک بتوانند از حریم خصوصی شان محافظت کنند.
به گفته ی فیس بوک، از آنجا که تا پیش از این تعداد قابل ملاحظه یی از کاربران برای دسترسی به این سایت پرطرفدار از شبکه ی TOR استفاده می کردند، شرکت فیس بوک به این فکر افتاد تا با استفاده از نرم افزار رایگان پروکسی Orbot که در Play Store شرکت گوگل موجود است، قابلیت دسترسی را به نرم افزار اندروید سرویس خود نیز بیافزاید.
چگونه از طریق شبکه ی تور از فیس بوک استفاده کنیم؟
• به منظور دسترسی یافتن به فیس بوک از طریق شبکه ی تور، اول باید نرم افزار پروکسی Orbot را از Play Store دانلود کنید.
• سپس، نرم افزار فیس بوک را باز و Use Tor via Orbot را در منوی Settings این نرم افزار انتخاب کنید.
با این دو اقدام، به سرویس مخفی Tor فیس بوک متصل می شوید. این سرویس آدرس واقعی IP شما را پنهان و در زمان بازدید از فیس بوک، مانع از دیده شدن تأمین کننده ی سرویس اینترنت شما می شود.
با وجود این قابلیت، حتی اگر سایت فیس بوک در کشور شما مسدود باشد(مثل ایران و چین)، می توانید به این شبکه ی اجتماعی دسترسی یابید.
شرکت فیس بوک ، ضمن اشاره به این که این قابلیت در مرحله ی آزمایشی است، خاطرنشان کرد: "از آن جا که برنامه است این قابلیت طی چند روز آینده به کاربران عرضه شود، کاربران فعلاً انتظار دیدن pop-up را نداشته باشند."


پیوند:http://www.papsa.ir/content/%D9%BE%D...A8%D9%88%DA%A9مجموعه ۹۰ تم جدید و بسیار زیبا برای ویندوز ۷ به نام Great Themes for Windows 7

1:


احتمالا فیلتـر بودن فیس بوک از بین خواهد رفت.

ورژن نهایی قدرتمندترین نرم افزار مدیریت دانلود Internet Download Manager 6.04 Build 1

2:

تور قابلیت اتصال به نت سیاه رو داره جایی که همه چیز توش هست هیچ کی هم نمیتونه بهش نظارت کنه


نرم‌افزاری با کارکرد نزدیک به بابیلون_فارسی-انگلیسی

3:

ظاهرا دوستان متوجه نشدن
فیسبوک اجازه نمیداده افرادی که از تور پروکسی هستفاده میکنن به نرم افزارش کانکت بشن ولی الاون این محدودیت برداشته شده
فیسبوک هم تا وقتی که کاملا مطابق با قوانین internet.ir نشه رفع فیلتر نمیشه


56 out of 100 based on 61 user ratings 886 reviews

@