فتوشاپ cs6 ورژن 13


فتوشاپ cs6 ورژن 13فتوشاپ cs6 ورژن 13
فتوشاپ cs6 ورژن 13

شرکت ادوبی نسخه آزمایشی نسخه جدید برنامه فتوشاپ با عنوان Photoshop CS6 را به صورت رایگان برای دریافت فیدبک و رفع نقاط ضعف احتمالی ورژن نهایی از آخرین نسخه قویترین برنامه ویرایش عکس عرضه کرد.
در نسخه CS5 برنامه فتوشاپ بیشتر بر روی تغییرات طراحی برنامه تمرکز شده بود و حالا در نسخه CS6‌شاهد ۶۲ درصد افزایش قابلیت‌های برنامه هستیم که ۶۵ عدد از این قابلیت‌ها ظاهرا توسط کاربران و با توجه به فیدبک ارسالی از سوی آنها برنامه داده شده است که از راه‌های گوناگون از قبیل صفحه فیس‌بوک و صفحه توئیتر این برنامه و یا وب‌سایت اصلی فتوشاپ دریافت شده است.

در میان قابلیت‌های جدید، قابلیت ویرایش تصاویر ویدیوئی از جمله قابلیت‌های اضافه شده به برنامه است که کاملا برای یک فرد غیرحرفه‌ای مناسب و کامل به نظر می‌رسد و البته باید آن را مرهون ارتقاء موتور گرافیکی برنامه موسوم به Adobe Mercury Graphics Engine دانست.

در نسخه آزمایشی شاهد تغییراتی در رابط کاربری نیز هستیم. رنگ پنجره اصلی برنامه به خاکستری تیره گرایش پیدا کرده و آن را بیشتر به برنامه‌های ادوبی پریمیر پرو و ادوبی لایت‌روم کرده است. بارگذاری تصاویر مورد نظر شما نیز با توجه به موتور گرافیکی جدید برنامه بسیار پیشرفت کرده و خبری از بارگذاری کند و کسل‌کننده تصاویر حجم بالا نیست.

در نسخه جدید امکان تنظیم کنتراست و روشنایی خودکار تصاویر نیز پیشرفت کرده و شرکت ادوبی با بهره‌گیری از تنظیمات دستی صدها هزار عکاس حرفه‌ای کاربر این برنامه، الگوریتم‌های خاصی را برای تنظیم اتوماتیک مقادیر هر عکس به آن می‌دهد. در تنظیم خودکار رنگ نیز در نسخه جدید به هر رنگ کانال مخصوص به آن داده شده است تا مانع از تغییر رنگ و کاهش اطلاعات تصویر در این حالت شود.

فتوشاپ cs6 ورژن 13

قابلیت و امکان اصلی برنامه در اضافه شدن ویرایشگر تصاویر ویدیوئی است که در آن شاهد امکان ویرایش تصاویر چیزی مابین برنامه ساده iMovie و برنامه حرفه‌ای ادوبی پریمیر هستیم که در آن امکان کشیدن و رها کردن در کنار انبوهی از امکانات دیگر برنامه گرفته شده است.
در نسخه ششم این نرم افزار، ویرایش ویدیویی تبدیل به یکی از بخش های اصلی برنامه شده است و امکانات ویژه ای به آن اضافه شده اند. ابزارهای برش جدیدی به آن اضافه شده، قابلیت جستجوی لایه ها را دارید، بازیابی خودکار در اختیارتان هست و دوست داران خطوط نقطه چین برنامه Illustrator هم اکنون ابزارهای وکتوری همانند آن برنامه را در اینجا به خدمت می گیرند.

فتوشاپ cs6 ورژن 1362 out of 100 based on 27 user ratings 802 reviews

@