کارگردان God of War II : فردا منتظر یک خبر دیوانه کننده از طرف سونی باشید


کارگردان God of War II : فردا منتظر یک خبر دیوانه کننده از طرف سونی باشیدکارگردان God of War II : فردا منتظر یک خبر دیوانه کننده از طرف سونی باشید
کارگردان God of War II : فردا منتظر یک خبر دیوانه کننده از طرف سونی باشید

Cory Barlog کارگردان بازی God of War II خبر از بازگشت خود به استدیوی Sony Santa Monica را داد و حال در در آغاز بازگشت خود اعلام کرده است که بر روی یک چیز ناجور بزرگ کار می کند و همچنین وعده داده است که فردا منتظر یک خبر دیوانه کننده از طرف سونی باشید ! آیا سرانجام زمان رونمایی از God of War IV است ؟


Cory Barlog کارگردان بازی God of War II بود که در سال ۲۰۰۷ از سونی جدا شد و پس از آن بر روی پروزه های مختلفی از جمله ریبوت Tomb Raider مشغول به کار بوده است. ولی حال سرانجام شاهد بازگشت او به استدیوی سانتا مونیکا هستیم و Cory Barlog نیز در این مورد اعلام کرده است که آماده است که دوباره به خانه بازگردد.

ولی جالب اینجاست که او اعلام کرده که بر روی یک چیز ناجور بزرگ کار می کند و همچنین یک پیام جالبی نیز در صفحه ی رسمی توییتر خود منتشر کرده که این می باشد :

فردا وبلاگ رسمی playstation را بررسی کنید چرا که من شنیده ام که آن ها یک خبر دیوانه کننده در راه دارند.

آیا چنین نشانه هایی و همچنین با توجه به پایان بحث برانگیز God of War 3 می توانیم شاهد رونمایی از God of War IV باشیم ؟ یا حتی شاید Uncharted 4 در راه است ؟ یا یک بازی کاملا جدید ؟ به هر حال هر چیزی که باشد با چنین اطلاعیه ای که Cory Barlog منتشر کرده ، یک بازی بزرگ و یا خبری بزرگ به وسیله ی سونی در راه است.تریلر جدید از شخصی سازی در Battlefield 4

1:

این که خیلیییییییییییییییییییی خوبه !!!!
من عاشق کریتوس هستم ...


موسس Atari: نینتندو در مسیر نامناسبی قرار دارد


Epic Games تایید کرد:Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد

2:

دوست عزیز منتظر خبر خوب نه منتظر خدای جنگ جدید


56 out of 100 based on 41 user ratings 916 reviews

@