خریداران خشمگین در حال کنسل کردن پیش خریدهای Xbox One خود|ما احمق نمی باشیم!


خریداران خشمگین در حال کنسل کردن پیش خریدهای Xbox One خود|ما احمق نمی باشیم!خریداران خشمگین در حال کنسل کردن پیش خریدهای Xbox One خود|ما احمق نمی باشیم!
خریداران خشمگین در حال کنسل کردن پیش خریدهای Xbox One خود|ما احمق نمی باشیم!

همانطور که می دانید پس از شایعات مختلف در خصوص اجرا شدن عنوان Call Of Duty:Ghosts بر روی Xbox One با رزولیشن ۷۲۰p شب گذشته اینفینیتی وارد رسما تایید کرد که این عنوان با همین مقدار رزولیشن بر روی این کنسول اجرا خواهد شد.اما طرفداران که بسیار از این اتفاق ناراضی بوند به سوی مایکروسافت حمله کردند و خواستار جوابی از آنها شدند و در حساب های شخصی خود و این کمپانی این صحبت هارا بیان کرده اند:
کاملا شما به ما بی حرمتی کرده اید!شایعات گویا هستند که X1 نمیتوانند Call Of Duty:Ghosts را بارزولیشن ۱۰۸۰p اجرا کند.آیا این کنسول ارزش پانصد دلار را دارد؟
@majornelson@Xbox
Rezkingx (@Rezkingx) October 30, 2013
همگی پیش خرید عناوین Battlefield4 و Call Of Duty:Ghosts را کنسل کنید.اینها به روشنی روز در حال دروغ به طرفداران بوند.Xbox One یک تکه…می باشد.
@albertpenello@majornelson
Davy Moyes (@DavyMoyes) October 30, 2013
بنابراین Call Of Duty:Ghosts با رزولیشن ۷۲۰p بر روی X1 اجرا خواهد شد.زمانش رسیده که پیش خریدم را کنسل کنم
@majornelson
James Bushe (@tallynator101) October 30, 2013
اگر من جای دیگران بودم تا بدین لحظه پیش خرید خود را کنسل میکردم.خدا را شکر که این کنسول را پیش خرید نکردم که انرژی خودم را صرف کنسل کردنش کنم.
wayne crawley (@soolander) October 30, 2013
در حال حاضر من پیش خرید x1 را کنسل کردم و به جای ps4 را سفارش دادم.
Anthony King (@RealAnthonyKing) October 30, 2013Steam Machine: اولین تصاویر و اطلاعات از نمونه اولیه iBuyPower

1:

خداییش اینهمه کل کل و طعنه اندازی اخرش اینطوری ختم شد من کلا Xbox رو به خاطر joystick دوست دارم ولی رو سیستم PlayStation اصا حرفی برای فرمودن نیست فقط یکم joystick برای بازی های GUN هستفاده بشه مناسب نیست.


فروش پاییزه استیم آغاز شد


68 out of 100 based on 43 user ratings 1168 reviews

@