استقبال غیر قابل تصور از بازی ندای وظیفه: اشباح


استقبال غیر قابل تصور از بازی ندای وظیفه: اشباحاستقبال غیر قابل تصور از بازی ندای وظیفه: اشباح
GTA V امسال با فروش هشتصد میلیون دلار در روز اول، سریع‌ترین رکورد فروش محصولات صنعت سرگرمی در کل تاریخ را به نام خودش ثبت کرد و کسی تصور نمی‌کرد که این رکورد دست نیافتی به این زودی‌ها شکسته شود. اما دقایقی پیش اخبار اعلام شده از فروش عنوان جدید «کال آو دیوتی»، باارزش‌ترین برند دنیای سرگرمی همه را غافلگیرکرده‌است؛ «ندای وظیفه: اشباح» در عرض 24 ساعت از مرز فروش یک میلیارد دلار در سراسر جهان گذشته‌است!

استقبال غیر قابل تصور از بازی ندای وظیفه: اشباح

به گزارش روزگارنو، به نقل از "کافه بازی"، همان‌طور که پیش از این اعلام شده بود، از نیمه شب پنجم نوامبر فروش رسمی «کال آو دیوتی: گوستز» برای کامپیوترهای خانگی و کنسول‌های اکس‌باکس 360، پلی‌استیشن 3 و وی‌یو در پانزده هزار نقطه‌ی مختلف آغاز شد.

این در حالی است که «اشباح» برای کنسول‌های نسل جدید پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان، حدود دو هفته‌ی دیگر به بازار می‌آید. «بلک اوپس 2» عنوان قبلی از سری بازی‌های «ندای وظیفه»، پاییز گذشته به بازار آمده بود و در روز اول پانصد میلیون دلار و در هفته‌ی اول یک میلیارد دلار فروخته بود. پیش از این به نظر می‌رسید که بازی عظیم GTA V با فروش چند میلیاردی خود، پرفروش‌ترین بازی 2013 خواهد شد. اما شروع حیرت‌انگیز «کال آو دیوتی»، باز هم پیش‌بینی‌ها را به هم ریخته‌است.

علاوه بر فروش فوق‌العاده، COD استقبال نسبی منتقدان را به همراه داشته و وب‌سایت‌های سخت‌گیری هم‌چون «گیم اسپات» و IGN هم به «اشباح» امتیاز 8 و 8.8 داده‌اند.

«ندای وظیفه: اشباح» جدیدترین بازی از سری شوتر (تیراندازی) پرطرفدار ندای وظیفه است که خط داستانی تازه‌ای را برای اولین بار در این سری بازی مطرح می‌کند. ماجرای «اشباح» در آینده‌ای نزدیک اتفاق می‌افتد. زمانی که آمریکا جایگاه خود را به‌‌عنوان ابرقدرت سیاسی و نظامی در جهان از دست داده و کشورهایی از جمله جمهوری‌های آمریکای جنوبی، با تشکیل یک فدراسیون به نهادی متحد و قدرت‌مند برای رهبری دنیا تشکیل شده‌اند. بحران سیاسی میان آمریکا و فدراسیون، جنگی را آغاز کرده که حاصلی جز شکست احتمالی ایالات متحده ندارد. هنگامی که دولت و بازوهای نظامی آمریکا به مرز فروپاشی رسیده‌اند، گروه ویژه‌ای از افسران نیروهای مختلف با نام اشباح تشکیل می‌شود که وظیفه‌اش انجام علمیات‌های مخفیانه و تخریبی پشت خطوط دشمن است.ماشین بخار با فلکه!

1:
تصویر کاور شماره جدید gameinformer منتشر شد

2:

اووووه مای گاد
من عاشق این بازیم
ولی به سیستمم نمیخوره.سیستم فضایی میخواد


بازی زیبای جنگ خان ها

3:

آره بابا
یه بار من نصبش کردم سیستمم کلا دچار فروپاشی شد


خالق«gta» بازی تسخیرلانه جاسوسی رامی‌سازد

4:

همون بهتر که بازیش نکردی


نظر اکتیویژن در مورد نمرات پایین عنوان cod: Ghosts

5:


شما بازی کردی؟!
چه طور بود؟!
بتلفید چه طور بود؟


کنسول xbox one در لیست 10 وسیله ی برتر 2013

6:

آره بابا هم تو 360 هم تو ps3 هم تو pc بازی کردم ، دقیق احساس میکنی که داری دی ال سی mw2 رو بازی میکنی ، فقط گرافیکش بهبود پیدا کرده .
بتل 4 که عالی بودش فقط باگ زیاد داشت بازیش که یک دی ال سی 450 مگی براش امد و همه چیش درست شد
فقط میتونم بگم تنها برتری کال اف نسبت به بتل داستانش بود ، که حالا من تعریف نمیکنم که خودت بازیش کنی


74 out of 100 based on 29 user ratings 754 reviews

@