تاریخ انتشار Pac-Man and the Ghostly Adventures 2 مشخص شد


تاریخ انتشار Pac-Man and the Ghostly Adventures 2 مشخص شدتاریخ انتشار Pac-Man and the Ghostly Adventures 2 مشخص شد
تاریخ انتشار Pac-Man and the Ghostly Adventures 2 مشخص شد

تاریخ انتشار بازی کودکانه ی Pac-Man and the Ghostly Adventures 2 منتشر شد. Bandai Namco ناشر این بازی از تاریخ انتشار این بازی در آمریکای شمالی و انگلستان خبر می دهد.


به نظر می رسد که زمان بازگشت شخصیت محبوب Pac-Man رسیده است. نسخه ی جدید این عنوان با نام Pac-Man and the Ghostly Adventures 2 به زودی منتشر خواهد شد. بنا به گفته ی Bandai Namco، سازنده ی این بازی، Pac-Man and the Ghostly Adventures 2 به زودی و در همین سال در قاره ی آمریکای شمالی منتشر خواهد شد. به نظر می رسد که تاریخ انتشار این بازی در ماه اکتبر، یعنی در زمانی نزدیک به عرضه ی آن در کشور انگلستان باشد.

در این بازی Pac-Man به کمک دوستان خود، Spiral و Cylindria از دنیای خود، یعنی PacWorld در مقابل ارتش Lord Betrayus دفاع خواهد کرد. شخصیت Pac-Man در این بازی از قدرت های مختلف و خودرو های جالبی استفاده خواهد کرد. این بازی برای کنسول های Wii U, 3DS, PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

نسخه ی اول این بازی در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۳ در قاره ی آمریکا، و در تاریخ ۵ مارچ ۲۰۱۴ برای قاره ی اروپا و استرالیا منتشر شد. این بازی در ابتدا برای پلتفرم های Xbox 360, PlayStation 3, Wii U و Microsoft Windows منتشر شد و سپس نسخه ای از آن برای کنسول ۳DS به بازار آمد. نسخه ی اول این بازی نتوانسته بود نظر منتقدین را به خود جلب کند.پیش فروش شبگرد از فردا آغاز می‌شود

1:

الان من نمیدونم این پک من چجوریه
چون فقط همون پک من 20 سال پیشو بازی میکنم اون موقعه ها که 4 سالم بود خیلی جالب بودش هاا


62 out of 100 based on 37 user ratings 1162 reviews

@