شایعه :آیا نسخه بعدی Call of Duty عنوان Call of Duty: World At War 2 است؟


شایعه :آیا نسخه بعدی Call of Duty عنوان Call of Duty: World At War 2 است؟شایعه :آیا نسخه بعدی Call of Duty عنوان Call of Duty: World At War 2 است؟
شایعه :آیا نسخه بعدی Call of Duty عنوان Call of Duty: World At War 2 است؟

عنوان CoD: Advanced Warfare ماه پیش منتشر شد و تحسین بسیاری را برانگیخت. اما به نظر می رسد خالق بسیاری از عناوین این فرنچایز یعنی شرکت Treyarch پروژه بعدی را در دست دارد. زیرا به تازگی این شرکت در صفحه رسمی فیسبوکش پستی مرموز منتشر کرد. در پست انتشار یافته نوشته شده :
7 دسامبر 1941 – تاریخی که به بدنامی باقی مانده است. فرانکلین دلانو روزولت
علاوه بر پست Treyarch یک لینک ویکیپدیایی نیز از رویداد این تاریخ برنامه داده است. در نگاه نخست بسیاری پست را وطن پرستانه می پندارند. اما بسیاری از گیمرها و سایت های گیمی فکری دیگری به ذهنشان رسیده است.
زیرا این شرکت هیچ گاه پستی مبنی بر رویدادی از تاریخ کشورشان را منتشر نمی کردند و به نظر می رسد این پست اشاره ای به پروژه بعدی که احتمالا Call of Duty: World At War 2 است باشد.
یک موضوع دیگر که ممکن است چنین چیزی واقعیت داشته باشد این بوده که در نسخه اول به جنگ جهانی دوم پرداخته شد و اشاره به جنگ جهانی دوم در این پست ، احتمال دارد نسخه جدید ادامه ای بر نسخه پیشین باشد.
همچنین نسخه اول در سال 2008 بازخوردهای مثبتی را به همراه داشته که موجب می شود سازندگان تمایل به ساخت نسخه جدید پیدا کنند. تنها باید منتظر معرفی نسخه جدید بود تا مشخص شود این شایعه حقیقت داشته یا خیر.دومین فرد حملات DDOS به PlayStation و Xbox دستگیر شد | مارمولک در بند پلیس

1:

من advance war بازی کردم.


گیمرها از جراحان حرفه‌ای‌تر هستند
جالبه و گیم پلی عالی داره ولی یجورایی با داستان بازیش حال نکردم ولی در کل میشه نمره عالی بهش داد.


Phil Spencer معتقد است که Windows 10 بهترین سیستم عامل برای بازی در PC می باشد


تعداد کاربران Dota 2 از 10 میلیون نفر گذشت

2:

یعنی Reznov برمیگرده؟ چون تو پنج که معلوم نشد چه بلایی سرش اومد تو هفت هم یهویی سر و کلش پیدا شد، اگر واقعا جنگ جهانی دوم باشه خیلی باحال میشه


Hatred دومین بازی است که به خاطر کلام و خشونت درجه AO را دریافت کرد است.

3:

سری بازی کال اف دیوتی داره کم کم تخیلی میشه

بهتره داستان بازی در دوران حال یا گذشته باشه اینطوری قشنگ تر میشه

نسخه world at war واقعا زیبا و واقع گرایانه بود !


56 out of 100 based on 51 user ratings 226 reviews

@