معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی


معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازیمعرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی


Freemium، یک روش کسب و کار و دریافت پول است که معمولاً یک کالا مانند نرم‌افزار، رسانه، بازی یا خدمات وب به صورت رایگان‌افزار ارائه می‌شود اما برای دسترسی امکانات جانبی مانند امکانات ویژه، خدمات بیشتر، نمایش بهتر نرم‌افزار از کاربر یا مصرف‌کننده پول گرفته می‌شود. طی سال‌های اخیراین شیوه، به راهی بسیار جدی‌تر در صنعت اپلیکیشن‌های موبایل تبدیل شد؛ چرا که امروزه بیش از ۹۰ درصد درآمد تولیدکنندگان بازی و اپلیکیشن‌های موبایل از طریق خرید درون بازی است. اگرچه این شیوه توانسته جلوی ضررهای دزدیده شدن بازی‌ها را هم بگیرد، اما هنوز هم تولید کنندگان می‌دانند چگونه ما را در این شیوه نگه دارند تا به سراغ نسخه‌های دزدی نرویم. اگر شما میانه خوبی با بازی‌های Freemium ندارید، همچنان می‌توانید از بازی‌های اندروید لذت ببرید؛ زیرا هنوز هم سازندگانی هستند که به اصل «۱ بار پرداخت» وفادار مانده‌اند و تنها با یکبار پرداخت، دیگر نیازی به خرج کردن پول در روند آن نیست. با معرفی ۲۱ بازی بدون نیاز به پرداخت درون بازی همراه ما باشید.
معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۱. Baldur’s Gate II، Baldur’s Gate و Icewind Dale

به دلیل اینکه این سه بازی توسط یک ناشر منتشر شده‌اند، آن‌ها را در یک گروه برنامه داده‌ایم. هر سه بازی نقش آفرینی‌هایی بزرگ و خوبی هستند که در سال ۲۰۱۴ از پلتفرم رایانه‌های شخصی، برای اندروید ساخته شدند. هر سه بازی دارای داستان‌هایی طولانی و گیم‌پلی پیچیده هستند که می‌توانند شما را برای ماه‌ها سرگرم نگه دارند. در بازی با گرافیکی مناسب مواجه می‌شوید، اما نمی‌توانید انتظار بالایی از این بخش داشته باشید؛ زیرا حتی نسخه‌ رایانه‌های شخصی این سه بازی هم قدیمی هستند و گرافیک بالایی ندارند. به هر حال هر سه بازی نقش آفرینی‌هایی زیبا و مناسب برای رایانه‌های شخصی و اندروید به شمار می‌روند. به نظر می‌رسد خرید‌های درون گیم پلی در این سه بازی هم وجود دارد، اما چیزی بیش از بسته‌های صدا و دیگر مطالب گوناگون نیستند؛ مواردی که کمترین تاثیر را روی روند گیم‌پلی شما ایجاد می‌کنند.
معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
The Banner Saga .۲

The Banner Sagaیک بازی نقش آفرینی/استراتژی است که توسط اعضای سابق استودیوی بایوور (BioWare) منتشر شد. گرافیک این بازی شباهت زیادی به نقاشی‌های دستی دارد. از طرف دیگر، با داستان عمیقی مواجه می‌شوید که از شما می‌خواهد تصمیمات مهمی در مسیر بازی بگیرید، تصمیماتی که در نحوه روایت داستان نقش دارند. اما در کنار اینها، یادگیری بسیار آسانی در مسیر بازی خواهید داشت. داستان بازی از افسانه‌های اساطیری نورس (Norse ) الهام گرفته است. اگر به بازی‌های استراتژی نقش آفرینی علاقه دارید، The Banner Saga یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما است.
معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۳. Doom & Destiny

Doom & Destiny یک بازی دیگر در سبک نقش آفرینی است که محتویات زیادی را شامل می‌شود و در جریان گیم‌پلی آن، خبری از خرید درون بازی نیست. این بازی از حالت گرافیکی قدیمی شبیه به نقش آفرینی‌های SNES و NES استفاده می‌کند. به طور کلی، بازی شامل ۲۰ ساعت خط داستانی و ۲۰ ساعت برای موارد اضافی است. در کنار این موارد، با ۱۰ هزار خط دیالوگ، هزاران جادو، آیتم‌های گوناگون و دیگر موارد مواجه می‌شوید. قیمت این بازی۰.۹۹ دلار است که آن را در میان بازی‌های ارزان قیمت لیست ما برنامه می‌دهد. یک نسخه مجانی از بازی هم وجود دارد که دارای تبلیغات است.
معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۴. Five Nights at Freddy’s 1 و 2

نسخه اول و دوم بازی Five Nights at Freddy’s دو بازی در سبک ترس هستند. در بازی شما به عنوان یک مامور امنیتی فعالیت می‌کنید؛ فردی که بایدمراقب حمله و حضور موجودات عجیب و غریب در یک پیتزا فروشی باشد. اگر شما به اندازه کافی کار خوب انجام ندهید (یا در نسخه دوم خود را پنهان کنید) آن‌ها شما را پیدا خواهند کرد. این دو بازی بسیار ترسناک و هیجان انگیز بودند و در صف بهترین بازی‌های عرضه شده در سال ۲۰۱۴ برنامه داشتند. همچنین آن‌ها بسیار ارزان هستند و یادگیری گیم‌پلی بازی بسیار آسان است.
معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۵. Goat Simulator

بسیاری از مردم Goat Simulator را دوست ندارند؛ زیرا این بازی یک محصول تمام نشده و پر از باگ است. اما اگر کمی حس شوخ طبعی دارید، این بازی می‌تواند برای شما سرگرم کننده و خنده دار باشد. در بازی شما کنترل یک بز را بر عهده دارید و همه کاری انجام می‌دهید؛ حتی شلیک شدن به هوا توسط یک گلوله توپ! مشکلات و باگ‌های بازی اصلی‌ترین مشکل آن هستند. اما اگر می‌خواهید ساعاتی سرگرم شوید، بهتر است به سراغ آن بروید.
معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۶. سری Grand Theft Auto

راکستار (Rockstar ) تا کنون موفقیت زیادی در عرضه سری بازی Grand Theft Auto برای گوشی‌های موبایل داشته است. یکی از این بازی‌ها San Andreas بود که به یکی از بهترین بازی‌های موبایل در سال ۲۰۱۳ تبدیل شد. این سه بازی بسیار بزرگ هستند و ده‌ها ساعت گیم‌پلی را برای شما به ارمغان می‌آورند. شما می‌توانید تنها به رانندگی در شهر و دیدن مناطق مختلف بپردازید، یا به سراغ ماموریت‌های اصلی بازی بروید. این موضوع به انتخاب شما بستگی دارد. گرافیک هر سه بازی عالی نیست، اما در سطح بدی هم برنامه ندارد. تنها مشکل این سه بازی، بعضی باگ‌های آزاردهنده‌ی آن است.اما در کل، تجربه‌ی یک GTA در گوشی می‌تواند سرگرم‌کننده و جالب باشد.
معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۷. Ingress

Ingress یک بازی بر مبنای سیستم GPS است. در این بازی، شما باید طرفی که می‌خواهید در آن باشید را انتخاب کنید. سپس بعد از ساخت یک پورتال، باید پورتال تیم حریف را هک کنید. کل جهان اطراف شما، زمین بازی شماست. نکته مثبت در مورد این بازی، حرکت دادن به خوره‌های تکنولوژی و افرادی است که ساعات زیادی را پشت میز سیستم خود می‌گذرانند و حرکتی ندارند. همچنین یک مد با نام ماموریت (Mission) در بازی برنامه دارد که با انتخاب آن، به شکار می‌روید تا اهداف مشخص شده در سطح شهر را پیدا کنید. این بازی سراسر هیجان است و می‌تواند شما را به مدت طولانی سرگرم کند.
معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۸. بازی‌های جدید LEGO

سری لگو به تنهایی تاثیر زیادی روی ساخت بازی‌های مجانی و بدون خرید در درون بازی داشته است، تاثیری که بسیار منطقی به نظر می‌رسد. به طور کلی، ۲۹ بازی در این سری وجود دارد که مجانی و بدون نیاز به خرید درون بازی هستند. این سری بازی، برای کودکان بسیار مناسب است و شیوه جدیدی از بازی‌ها را ایجاد کرده است. از بازی‌های سبک هک‌اند‌اسلش گرفته تا بازی‌هایی مربوط به مد و لباس! تعداد زیاد و گوناگونی از بازی‌های لگو وجود دارند که باید تجربه کنید. با تجربه تعدادی از آن‌ها، می‌توانید متوجه شوید کدامیک را بیشتر می‌پسندید. هرچه بیشتر بازی کنید، بازی‌های بهتری در این سری خواهید دید. اگر از طرفداران دنیای لگو هستید، این سری بازی‌ها بهترین انتخاب برای شما است.
معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۹. Leo’s Fortune

Leo’s Fortune یک بازی در سبک پلتفرمر (سکوبازی) بسیار زیبا و لذت بخش است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. این بازی شامل کنترل‌های ساده، گرافیکی واضح و رنگارنگ و یک داستان کامل است. در کنار گیم‌پلی اصلی، می‌توانید مراحلی را در یک زمان مشخص، و بدون برخورد با اشیا مشخص شده طی کنید تا ستاره و امتیازات اضافی را از طریق سرویس گوگل‌پلی دریافت کنید. Leo’s Fortune یکی از بهترین بازی‌ها در سبک پلتفرمر است که همین امروز می‌توانید از تجربه آن لذت ببرید.
معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۱۰. Machinarium

Machinarium یکی از بهترین بازی‌های پازل در اندروید است. در بازی، شما یک روبات را کنترل می‌کنید که باید در محیط اطراف خود حرکت کند و به جمع آوری آیتم‌های گوناگون بپردازد. سپس با به دست آوردن آیتم‌ها، می‌توانید پازل‌های پیش رو را حل کنید. این بازی از زمان عرضه یک بار بازسازی شده است و اکنون از امکانات سرویس‌های گوگل‌پلی، سیو ابری و گرافیک بهینه شده بهره می‌برد. از Machinarium به عنوان یک بازی کلاسیک در سیستم عامل اندروید یاد می‌شود و قیمتی معادل ۴.۹۹ دلار دارد.
معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازیسردار قاسم سلیمانی در بازی آنلاین وحدة النمر، ایران (داعش) اسرائیل

1:

۱۱.


سونی برای تجربه جدیدترین بازی ها
Minecraft Pocket Edition


Minecraft Pocket Edition نسخه اندرویدی بازی معروف Minecraft هست.


دانلود بازی کامپیوتر I Gladiator برای PC
این بازی تمامی ویژگی‌های نسخه رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها را مثل گشت و گذار در محیط بازی را شامل می‌شود و اکنون بزرگترین قابلیت اون، امکان حمل کردن به هر مکانی هست.


انتخاب کنسول بازی
از مدت وقت عرضه بازی تا کنون، این نسخه به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های دارندگان پلتفرم‌های اندرویدی تبدیل شد.


یک سوال در مورد بازی دینو کرایسیس پلی ps1
در کنار اون، توانست بارها به جایگاه برترین بازی‌های اندروید از نظر فروش در ۲ سال اخیر دست پیدا کند.


۱۰ شخصیت برتر تاریخ بازی resident evil
همچنین قابلیت بازی چندنفره محلی هم در این نسخه وجود دارد که بسیار جالب هست.

معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۱۲.


ساخت The Witcher 3 : Wild Hunt به پایان رسید : آخرین حماسه Geralt
Osmos HD


Osmos HD یک بازی پازل بر پايه اتمسفر بازی هست که در اون نقش یک ذره بسیار کوچک را دارید.


GTA V هم اکنون در صدر محبوب ترین بازی های Steam قرار دارد
نقش شما در بازی، به دست آوردن دیگر ذره‌های کوچک هست تا با پیوستن به یکدیگر، به ذره‌ای بزرگ، و چه بسا بزرگترین ذره موجود تبدیل شوید.

در بعضی مراحل، باید ذراتی خاص را به دست بیاورید که عملکرد بخصوصی دارند.

مراحل چالش برانگیز و گرافیک واضح با رنگ بندی بسیار خوب، از جمله ویژگی‌های این بازی هست.

این بازی از بخش چند نفره هم پشتیبانی می‌کند.

این بازی در سال ۲۰۱۳ به عنوان یکی از بهترین بازی‌های اندرویدی شناخته شد.

معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۱۳.

Out There


Out There ترکیبی از سبک ترس و بقا و Sim Games هست.

بازی مراحلی چالش برانگیز، پشتیبانی از امتیازات گوگل‌پلی، ۳ پایان مختلف و روندی هیجان انگیز و سرگرم نماينده دارد.

شما در نقش یک فضانورد برنامه دارید، فردی که در فضای بیکران و مکانی دور دست بیدار می‌شود.

هدف اصلی، نجات یافتن هست.

در این راه، شما باید میزان اکسیژن خود را مناسب نگه دارید، سفینه را تعمیر کنید و از طرفی با بیگانگانی دست و پنجه نرم کنید که به زبان شما صحبت نمی‌نمايند.

پس اگر قصد دارید این بازی سرگرم نماينده و مهیج را تجربه کنید، خود را آماده کنید؛ چرا که نبرد سختی در پیش دارید.

روند مناسب بازی می‌تواند شما را برای مدتی سرگرم کند.

معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۱۴.

Pool Break


اگر به دنبال سرگرمی بیشتری هستید، Pool Break ارزش امتحان کردن را دارد.

این بازی امکان تجربه بازی بیلیارد را با قوانین مختلف و میزهایی گوناگون به شما می‌دهد.

همچنین می‌توانید بازی‌های معروفی مثل Snooker، Carrom یا Crokinole را اجرا کنید.

در کنار این بازی‌ها، انواع سرگرمی‌ها با چوب و توپ در اختیار شما هستند.

در بخش چند نفره بازی، می‌توانید با فردی دیگر، به نوبت به بازی بپردازید و ضربه خود را بزنید تا به امتیاز بالاتری برسید.

Pool Break بهترین بازی بیلیارد روی دستگاه‌های اندرویدی هست و در اون خبری از خرید درون بازی نیست!

معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۱۵.

The Room 1 و 2


دو نسخه بازی The Room در سبک پازل هستند و فضایی منحصر به فرد با گرافیکی بالا به همراه دارند.

هر آیتم در هر اتاق، یک پازل هست.

درون اون پازل، یک پازل دیگر وجود دارد و درواقع این چرخه همینطور تکرار می‌شود.

در پس زمینه هرکدام از پازل‌ها، یک داستان محرمانه و تاریک وجود دارد که درمورد قدرت‌ها و اتفاقات ماوراطبیعه هست.

اتمسفر و حس کلی بازی بسیار تاریک و پیچیده هست و در کنار اون پازل‌ها به خوبی طراحی شده‌اند.

تنها نقطه ضعف بازی، مدت وقت کم اون هست.

این موضوع، عاملی مشترک میان بازی‌های پازل شناخته می‌شود.

اما نباید مدت وقت اون، دلیلی بر بازی نکردن این پازل سرگرم نماينده باشد.

معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۱۶.

The Shadowrun Returns و The Shadowrun Dragonfall


سری The Shadowrun از بازی‌های خوب نقش آفرینی هست که برای اولین بار در سال ۱۹۸۷ عرضه شد.

در کنار داستان و تاریخی غنی در بازی، با گرافیکی مناسب مواجه می‌شوید.

در کنار اون، گیم‌پلی بازی برای یادگرفتن بسیار ساده هست.

هر دو بازی The Shadowrun Returns و The Shadowrun Dragonfall در سبک نقش آفرینی هستراتژی هستند که از المان‌های هستیم‌پانک و فانتزی برای تلفیق دنیایی از ماشین‌ها و جادوها هستفاده می‌نمايند، دنیایی که بسیاری به اون علاقه‌ دارند.

در میان دیگر قسمت‌های این سری، بازی‌های مناسبی را در سبک نقش آفرینی مشاهده می‌شود.

معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۱۷.

بازی‌های شرکت Square Enix


در چندسال اخیر شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) تعداد مناسبی از بازی‌های خود را روی دستگاه‌های اندرویدی عرضه کرده هست؛ بازی‌های دوباره عرضه شده مثل نسخه‌های ۱، ۲، ۳، ۴، ۵ و ۶ سری فاینال فانتزی، Dragon Quest، Chrono Trigger و Secret of Mana که همگی برای اندروید عرضه شده‌اند.

یکی از نقاط قوت این بازی‌ها، عدم تغییر در محتوای بازی و افزایش کیفیت جلوه‌های بصری اون هست.

در کنار این موارد، عدم وجود سیستم پرداخت درون بازی، یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود.

ممکن هست قیمت بعضی از اون‌ها بسیار بالا باشد، اما بهتر هست یادآوری کنیم که این بازی‌ها، ساعت‌ها گیم‌پلی، داستان‌هایی عمیق، بعضی از بهترین موسیقی‌های درون بازی و مزایایی بسیار ارزشمند را در خود جای داده‌اند.

معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۱۸.

Star Wars: Knights of the Old Republic


Star Wars: Knights of the Old Republic یک نقش آفرینی قدیمی هست که سروصدای زیادی به همراه داشت.

بازی به شما اجازه می‌داد تا تصمیماتی بگیرید و در نتایج به دست آمده تاثیر گذار باشید و از طرفی بتوانید هر طور که دوست دارید بازی را پیش ببرید.

این بازی یکی از محصولاتی بود که به شکل گیری بازی‌هایی همچون Fallout: New Vegas کمک کرد؛ بازی‌هایی که در اون‌ها «شما» داستان را می‌سازید.

این بازی با تمامی ابعاد و محتویات خود برای اندروید عرضه شده و هیچ کاستی ندارد.

برای طرفداران سبک نقش آفرینی، این بازی یک توصیه قطعی هست!

معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۱۹.

Surgeon Simulator


Surgeon Simulator یکی دیگر از بازی‌های طنز مشابه بازی Goat Simulator هست.

در این بازی، شما نقش یه جراح یا دکتر را بازی می‌کنید.

اما هدف شما نجات دادن بیمار نیست؛ بلکه مرگ یا از دست دادن او هست! شما می‌توانید با هستفاده از لوازم و وسایل متفاوت این کار را اجرا کنید.

البته انتخاب میان دکتر یا دندان پزشک، برعهده شما هست.

بازی، بر پايه حس شوخ طبعی ساخته شده هست؛ پس اگر در این زمینه مهارت دارید، باید منتظر ماند و دید چه بلاهایی برسر بیماران خود خواهید آورد!

معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۲۰.

World of Goo


World of Goo یک بازی پازل هست که در اون باید قطعات کوچک ماده‌‌های سیاه (Goo) را به یکدیگر وصل کنید تا به مقصد مورد نظر برسید.

چالش اصلی بازی، فیزیک اون هست؛ زیرا با توجه به تعداد محدود قطعات Goo، اگر اون‌ها را به درستی کنار یکدیگر برنامه ندهید، به مقصد نمی‌رسید و پل ایجاد شده سقوط خواهد کرد.

بازی گیم‌پلی خوب و رنگ بندی بسیار جالبی دارد.

همچنین مراحل بسیار زیادی برای بازی در نظر گرفته شده هست.

در کنار این مراحل، یک حالت آزاد هم وجود دارد که باید بلندترین ساختمان از قطره‌ها را کنار هم بگذارید.

World of Goo یک بازی سرگرم نماينده هست که می‌تواند مخاطب را به خوبی جذب کند.

معرفی ۲۱ بازی برتر اندرویدی بدون نیاز به خرید درون بازی
۲۱.

XCOM: Enemy Within


XCOM: Enemy Within یک بازی در سبک هستراتژی هست که در سال ۲۰۱۴ از روی نسخه رایانه‌های شخصی برای اندروید پورت شد.

بازی، گرافیک بسیار بالایی را دارد که بسیار فراتر از سطح گرافیک در بازی‌های موبایل هست.

در کنار اون گیم‌پلی بسیار هماهنگ و گوناگونی در بازی وجود دارد.

در این بازی، شما در نقش انسان‌ها بازی‌ می‌کنید که قصد دارند درمورد تکنولوژی بیگانگان تحقیق نمايند و با هستفاده از این تکنولوژی، اون‌ها را نابود نمايند.

درواقع این نسخه، ادامه‌ای بر بازی XCOM: Enemy Unknown هست که ماموریت‌ها و قابلیت‌های بیشتری دارد.

همچنین یک حالت چندنفره هم برای این بازی در دسترس هست.


68 out of 100 based on 63 user ratings 838 reviews

@