دانلود نرم افزار بهینه ساز رم RAM Manager Pro v7.0.5


دانلود نرم افزار بهینه ساز رم RAM Manager Pro v7.0.5دانلود نرم افزار بهینه ساز رم RAM Manager Pro v7.0.5
نرم افزار بهینه ساز رم RAM Manager Pro
روت مورد نیاز است! هر کاربر با دستگاه روت شده باید این نرم افزار را داشته باشد!

RAM Manager Pro رم تمامی دستگاه های اندرویدی را بهینه کرده و عملکرد و کارایی آنها را از هر لحاظ افزایش می دهد. نرم افزار، مموری شما را مدیریت کرده و سیستم شما را به سریع ترین حالت ممکن می رساند و بهترین تعادل بین فضای خالی کافی مموری و اپلیکیشن های در حال اجرا در مموری را ایجاد می کند. این نرم افزار بهترین راه حل برای تمامی افرادی که با فضای خالی مموری، چند وظیفگی، سوئیچ بسیار آهسته بین اپلیکیشن ها و عملکرد ضعیف دستگاهشان مشکل دارند می باشد.

ویژگی ها و امکانات نرم افزار :

- تعادل: گزینه ای که رم شما را در بهترین حالت بهینه شده برنامه می دهد. این گزینه برای استفاده همه روزه است. اگر دستگاهی سریع بدون هیچ لگی می خواهید، از این گزینه استفاده کنید.

- فضای خالی بیشتر مموری: این گزینه به همان شکل گزینه تعادل عمل می کند، با این تفاوت که فضای خالی مموری بیشتری به شما می دهد و تا حدی چند وظیفگی را کاهش می دهد.

- چند وظیفگی بیشتر: این گزینه به همان شکل گزینه تعادل عمل می کند، با این تفاوت که چند وظیفگی و تا حدی فضای خالی مموری بیشتری را به شما می دهد.

- گیمینگ سنگین: گزینه ای برای تثبیت رم شما برای اجرای سنگین ترین بازی ها. از این گزینه برای اجرای بازی هایی که لگ دارند استفاده کنید. بازی های شما روان تر و بدون لگ اجرا خواهند شد.

- چند وظیفگی سنگین: گزینه ای برای کسانی که به صورت خیلی سنگین با دستگاه خود کار و نرم افزارهای زیادی را اجرا می کنند. با استفاده از این گزینه شما می توانید اپلیکیشن های در حال اجرای بسیاری را داشته باشید و خیلی سریع و بدون هیچ لگی بین آنها سوئیچ کنید.

- پیش فرض: این گزینه رم شما را بر اساس تنظیمات پیش فرضتان پیکربندی می کند.

مزایای نسخه Pro نرم افزار :

- بدون تبلیغات

- تمامی امکانات (ویجت و…)

- بروز رسانی های مداوم بیشتر
http://dl.androidlux.com/2014-10/App...oidlux.com.apk80 out of 100 based on 80 user ratings 830 reviews

@