دانلود بازی فرودگاه سازی Airport City v2.20.01


دانلود بازی فرودگاه سازی Airport City v2.20.01دانلود بازی فرودگاه سازی Airport City v2.20.01
بازی شهر فرودگاهی Airport City برای اندروید
Airport City بازی با گیم پلی جدید برای اندروید می باشد بازی که شاید قبلا مشابه آن را بازی کرده باشید، اما به هیچ وجه بازی با چنین گیم پلی عرضه نشده بود. در این بازی شما باید بتوانید یک فرودگاه بسازید! تمام امکانات لازم برای ساخت یک فرودگاه بزرگ در اختیارتان برنامه خواهد گرفت تا بتوانید با استفاده از آنها یک فرودگاه عظیم بنا کرده و مدیریت پروازها را در طول روز به عهده بگیرید. در کنار این فرودگاه می توانید یک شهر نیز بسازید.

گیم پلی بازی Airport City :

برای اولین بار است که شاهد عرضه چنین بازی هستیم. بازی که تا پیش از این هیچگاه شاهدش نبوده ایم. اما این بار این بازی عرضه شده است تا کاربران بتوانند در گوشی خود از آن لذت ببرند. در این بازی باید با استفاده از لوازم و تجهیزاتی که در اختیارتان برنامه خواهد گرفت بتوانید یک فرودگاه عظیم بنا کنید. شما باید تمام تلاش خودتان را بکنید تا بتوانید برای فرودگاه خود مشتری های بیشتری جمع اوری کرده و پول بیشتری به دست بیاورید. هدف اصلی بازی این است که شما را به سمت ساخت فرودگاه ببرد تا در این چالش شرکت کنید. شما به عنوان یک مدیر فرودگاه به سراسر جهان سفر خواهید کرد و با عادات و رسوم مختلف این شهرها و کشورها آشنا خواهید شد. شما مدیریت هواپیمها را به عهده خواهید داشت و می توانید تعیین کنید که هواپیماها به کدام نقاط سفر کنند. با به دست آوردن پول بیشتر می توانید هواپیما و امکانات بهتر و بیشتری خریداری کنید و برای پیشبرد هدف هایتان از آنها استفاده کنید. یکی دیگر از کارهایی که می توانید برای به دست آوردن پول انجام دهید، قابلیت صادرات و واردات اجناس به کشورهای مختلف می باشد. به این ترتیب می توانید با وارد یا صادر کردن اجناس مختلف به کشور و کشورهای دیگر، پول به دست بیاورید و با استفاده از آن امکانات و تجهیزات جدیدی خریداری نمایید.

گرافیک، صداگذاری و محیط بازی Airport City :

واقعا بسیار دو از واقعیت به نظر می رسد که بازی با چنین حجمی، دارای گرافیک HD باشد. اما در Airport City شاهد گرافیکی بسیار عالی و کم نظیر خواهید بود. گرافیکی که در آن شاهد محیطی بسیار زیبا و با کیفیت هستید. صداگذاری بازی جای هیچ بحث و انتقادی را باقی نگذاشته است. صداگذاری بسیار عالی انجام شده است و هر صدا دقیقا در زمان مناسب پخش خواهد شد. به طبع صداگذاری یک بازی بر روی گیم پلی و هیجان آن تاثیر بسیار زیادی دارد. یکی از مواردی که در این بازی به توجه خاص و ویژه ای شده است، همین صداگذاری آن است که بسیار عالی انجام شده است.

امکانات و ویژگی های بازی Airport City :

اگر بگوییم که بازی Airport City یکی از زیباترین بازی های سبک فرودگاه و خلبانی است، اغراق نکرده ایم. این بازی که مدت زیادی نیز از عرضه آن نمی گذرد توانسته است به یک بازی محبوب و مشهور در بین کاربران تبدیل شود. شاید دلیل این امر نیز یکتا بودن گیم پلی آن بوده باشد که تاکنون در بازی های اندروید، شاهد چنین گیم پلی، ان هم با چنین امکانات و گرافیکی نبوده ایم. این بازی کاملا رایگان عرضه شده است.

ابزارها و لوازم های مختلفی در اختیار کاربران برنامه می گیرد که می توانید از آنها استفاده کنید تا یک فرودگاه شخصی شده و به دلخواه خودتان ایجاد نمایید. از جمله قابلیت ساخت باندهای مختلف برای فرود هواپیماها، قابلیت ساخت انواع ساختمان های مسکونی و تجاری در محیط و خارج فرودگاه، برنامه دادن تعمیرگاه های مختلف و … برای کاربران فراهم شده است.

برخی از ویژگی های بازی Airport City :

– دارا بودن گرافیک HD خیره کننده

– گیم پلی سرگرم کننده و اعتیادآور

– صداگذاری بسیار عالی

– قابلیت هدایت کردن هواپیماها به مکان های دلخواه

– رونق کسب و کار و به دست آوردن پول بیشتر

مشخصات بازی Airport City :

قیمت: رایگان

ورژن: ۲٫۲۰٫۰۱

نیاز به روت: خیر

نیاز به اینترنت: خیر

سیستم عامل مورد نیاز: اندروید ۲٫۳٫۳ به بالا

امتیاز در گوگل پلی: ۴٫۳ از ۵
دانلود بازی فرودگاه سازی Airport City v2.20.01 | اندرویدلوکس56 out of 100 based on 61 user ratings 1036 reviews

@