دانلود برنامه واتس اپ پلاس WhatsApp+ v6.30D FULL


دانلود برنامه واتس اپ پلاس WhatsApp+ v6.30D FULLدانلود برنامه واتس اپ پلاس WhatsApp+ v6.30D FULL
نسخه جدید برنامه واتس اپ پلاس WhatsApp+ برای اندروید
مسنجر واتس اپ به عنوان یکی از محبوب ترین و پراستفاده ترین مسنجرهای فعلی در بین کاربران شناخته می شود که طرفداران بسیار زیادی نیز در سراسر جهان دارد. این مسنجر به واسطه قابلیت های بسیار زیادی که در اختیار کاربران برنامه میدهد، به عنوان یکی از محبوب ترین های پلی استور نیز شناخته می شود. واتس اپ یک مسنجر کاملا رایگان است که قابلیت ارسال پیامک و برقراری تماس های صوتی با کیفیت عالی را به صورت رایگان در اختیار کاربران برنامه می دهد. اینها همگی به صورت رایگان برای کاربران برنامه داده شده اند تا کاربران بتوانند تنها با استفاده از اینترنت گوشی و حتی با سرعت پایین نیز از آن استفاده کنند. اگر در جریان باشید، به تازگی این مسنجر به صورت کامل توسط فیس بوک خریداری شد. به طور حتم فیس بوک نیز تغییراتی در آن خواهد داد.

این بار قصد معرفی مسنجر واتس اپ پلاس را داریم. WhatsApp Plus را می توان نسخه تکمیلی مسنجر محبوب WhatsApp دانست که قابلیت هایی بسیار بیشتر از واتس اپ را نیز برای کاربران فراهم می آورد. قابلیت هایی که برنامه واتس اپ پلاس در اختیار کاربران برنامه می دهد را به صورت لیست وار در ادامه آورده ایم.

۱- قابلیت شخصی سازی : واتس پلاس به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند فونت و رنگ و سایز آن را شخصی کنند. شما می توانید برای نمایش متن چت ها از فونت با رنگ و سایز دلخواه خودتان استفاده کنید تا با همان ویژگی ها نشان داده شود.

۲- قابیت ارسال فایل های حجیم : در نسخه معمولی برنامه WhatsApp شما می توانید فایل هایی حداکثر با حجم ۱۶ مگابایت را ارسال کنید. اما در نسخه پلاس این محدودیت برداشته شده است و می توانید فایل هایی با حجم نامحدود ارسال کنید.

۳- ارسال تصاویر : این قابلیت در نسخه معمولی نیز وجود دارد. اما شاید ندانید که در نسخه معمولی برای ارسال تصاویر و برای آن که تصاویر زودتر ارسال شوند، کیفیت آنها کاهش می یابد. اما در نسخه PLUS تصاویر با کیفیت اصلی ارسال خواهند شد و در هنگام ارسال تصویر شاهد افت کیفیت نخواهید بود.

۴- چت گروهی : قابلیت ایجاد اتاق های گفتوگو و برقراری چت به صورت گروهی نیز در نسخه PLUS این نرم افزار گنجانده شده است و شما می توانید با دوستان خود در یک اتاق چت، به گفتوگو بپردازید.

۵- ظاهری متفاوت : ظاهر این برنامه کاملا با نسخه معمولی متفاوت است. به علاوه، شما قادر خواهید بود از تم ها و پوسته هایی که برای تغییر ظاهر ان برنامه داده شده است استفاده کرده و یک محیط دلخواه ایجاد کنید!
دانلود برنامه واتس اپ پلاس WhatsApp+ v6.30D FULL | اندرویدلوکس50 out of 100 based on 55 user ratings 580 reviews

@