دانلود برنامه ePSXe for Android v1.9.24


دانلود برنامه ePSXe for Android v1.9.24دانلود برنامه ePSXe for Android v1.9.24
شبیه ساز بازی های پلی استیشن ۱ در اندروید با ePSXe for Android
حتی الان هم پلی استیشن ۱ به عنوان یک نوستالوژی برای بسیاری از افراد شناخته می شود که با آن خاطره های بسیار زیادی دارند. اگر شما هم یکی از همین افراد هستید و دوست دارید دوباره این کنسول را بازی کنید، توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه ePSXe for Android که برای اسمارت فونهای اندرویدی عرضه شده است را از دست ندهید. این برنامه این امکان را در اختیار کاربران برنامه می دهد تا بتوانند بازی های پلی استیشن ۱ را بر روی گوشی اندرویدی یا تبلت خود اجرا نمایند. در اصل نرم افزار ePSXe for Android را می توان یک شبیه ساز عالی و قدرتمند برای اجرای بازی های PlayStation 1 در دستگاه اندرویدی دانست که قادر است با نهایت کیفیت ممکن آن را برای کاربران به اجرا بگذارد.

نکته جالب در مورد برنامه ePSXe for Android قابلیت اجرای بازی های دو نفره به صورتی بسیار ویژه است. برای بازی هایی که به صورت دو نفره انجام می شود، صفحه گوشی به دو قسمت مساوی تقسیم خواهد شد که هر کاربر می تواند بر روی قسمت مختص به خود نظارت داشته باشد و بازی را پیش ببرد. یعنی شما می توانید به سادگی با دوستان خود بازی را انجام داده و از آن لذت ببرید!

نرم افزار ePSXe for Android بازی های پلی استیشن را به صورت کلی پشتیبانی می کند. برای استفاده از این نرم افزار نیازمند دانش خاصی نخواهید بود و می توانید به سادگی از آن استفاده کرده و بازی هایی که دوست دارید را در گوشی اندرویدی خودتان اجرا نمایید.

توجه: برای دانلود بازی های پلی استیشن که توسط این نرم افزار اجرا می شوند می توانید به این لینک مراجعه کنید.

ویژگی های برنامه ePSXe for Android :

- اجرای بازی ها با کیفیت بسیار بالا

- قابلیت پشتیبانی از تمام بازی های پلی استیشن ۱

- قابلیت انجام بازی به صورت دو نفره و تقسیم صفحه به دو قسمت مساوی

- دارا بودن محیطی ساده و کاربر پسند
دانلود68 out of 100 based on 33 user ratings 508 reviews

@