دانلود برنامه تورنت tTorrent – Torrent Client App v1.4.2


دانلود برنامه تورنت tTorrent – Torrent Client App v1.4.2دانلود برنامه تورنت tTorrent – Torrent Client App v1.4.2
برنامه دانلود از تورنت tTorrent – Torrent Client App
تورنت چیست؟

احتمالا تا به حال بارها در محیط اینترنت نام تورنت را شنیده باشید اما با آن هیچ آشنایی نداشته اید. تورنت نام یک شبکه بسیار بزرگ است که در آن می توانید هر گونه فایلی را بیابید. در تورنت انواع فایل های مختلف وجود دارند که می توانید بسته به نیاز خودتان آنها را دانلود کنید. در تورنت انواع مختلف فایل ها نظیر موسیقی، عکس، فیلم و دیتا وجود دارد که می توانید آنها را دانلود کنید. اما نکته ای که مهم است، این است که این فایل ها به سادگی دانلود نمی شوند و برای دانلود آنها به برنامه های جانبی نیاز دارید تا با استفاده از آنها بتوانید فایل ها را دانلود کنید. اگر به دنبال چنین برنامه ای هستید، توصیه می کنیم در این پست سایت اندروید لوکس با ما همراه باشید.

برنامه tTorrent – Torrent Client App :

tTorrent – Torrent Client App برنامه ای قدرتمند و عالی برای گوشی های اندروید می باشد که دانلود این فایل ها از طریق تورنت را برای کاربران فراهم کرده است. این نرم افزار به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند فایل هایی که در تورنت برنامه دارند را توسط گوشی خود دانلود نمایند. امکان دانلود کردن فایل ها از طریق دانلود منیجرهای مختلف و همچنین مرورگر نیز امکان پذیر نمی باشد. پس اگر شما نیز از سایت تورنت دانلود می کنید توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه tTorrent – Torrent Client App را از دست ندهید. این نرم افزار قادر است با سرعت بالا فایل ها را از تورنت دانلود نماید.

قابلیت دانلود چندین فایل به صورت هم زمان از تورنت در نرم افزار tTorrent – Torrent Client App برنامه داده شده است. این نرم افزار قابلیت محدود کردن سرعت برای هر فایل را در اختیار کاربران برنامه می دهد تا بتوانید پهنای باند مشخصی برای هرکدام از آنها تعیین کنید و دانلود از آنها، با سرعتی بیشتر از آنچه که در نظر گرفته اید، بیشتر نشود. همچنین این نرم افزار قابلیت جستوجو در وب سایت تورنت را نیز قادر می باشد.
دانلود56 out of 100 based on 61 user ratings 436 reviews

@