***Drchrono با استفاده از تاچ آیدی سوابق سلامتی را به پزشکان نشان می‌دهد***


***Drchrono با استفاده از تاچ آیدی سوابق سلامتی را به پزشکان نشان می‌دهد******Drchrono با استفاده از تاچ آیدی سوابق سلامتی را به پزشکان نشان می‌دهد***
اپل در iOS 8 بستري را براي توسعه‌دهندگان فراهم کرد که آنها بتوانند از تاچي آيدي در اپليکيشن‌هايشان استفاده کنند. اکنون برخي از طرفداران حفظ سلامتي قصد استفاده مفيد و بهتري از اين سنسور کاربردي را دارند.
Drchrono، عملکردی را برای سنسور اثر انگشت‌خوان آیپد ساخته که به پزشکان در مرور سوابق سلامتی بیمار خود کمک می‌کند. این عملکرد سنسور علاوه بر کمکی که به دکتر‌ها در بررسی سوابق بیمار می‌کند، همچنین می‌تواند حصاری امنیتی برای دیگر افرادی به وجود آورد که اجازه دیدن و بررسی این اطلاعات پزشکی را ندارند.

این نوع افزایش عملکرد‌ها برای تاچ آیدی می‌تواند به اپل کمک کند که در آیفون بعد یا آیپد‌ها توجه بیشتری به بخش پزشکی و سلامتی داشته باشد. همین موضوع می‌تواند به گروه‌های بزرگ دارویی یا بیمارستان‌ها نیز کمک کند تا به استفاده از این تکنولوژی روی آورند. با عرضه محصولات جدید اپل، اکنون آیپد ایر ۲، آیپد مینی ۳، آیفون 5s، آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس به سنسور تاچ آیدی مجهز شده‌اند.

در هر جایی که سوابق دارویی مورد نیاز باشد، دکمه تاچ آیدی می‌تواند در دسترسی سریع و آسان به اطلاعات موثر باشد. برای مثال در برنامه‌ Drchrono، تنها با سه بار لمس دکمه خانگی آیپد، سوابق پزشکی شخص نمایش داده می‌شود. بدون اینکه هیچگونه رمز عبوری نیاز به حفظ یا وارد کردن باشد، از این طریق دسترسی به اطلاعات مهم با امنیت زیاد میسر می‌شود.
فروشگاه اینترنتی گوشی، لوازم جانبی، خدمات و مرجع قیمت آیفون62 out of 100 based on 27 user ratings 52 reviews

@