Dino Run Dinosty بازی مخفی مرورگر کروم برای اندروید


Dino Run Dinosty بازی مخفی مرورگر کروم برای اندرویدDino Run Dinosty بازی مخفی مرورگر کروم برای اندروید

Dino Run Dinosty همان بازی مخفی در مرورگر کروم است که هنگامی که یک آدرس اینترنتی با موفقیت باز نمی‌شد خود را به شما نشان می‌داد و هم‌اکنون نیز به صورت مستقل برای اندروید منتشر شده است.
Dino Run Dinosty بازی مخفی مرورگر کروم برای اندروید
مدتی پیش مرورگر کروم در خود یک بازی مخفی برنامه داد تا هر وقت ارتباط اینترنتی از بین رفت و صفحه‌ی باز شده با ارور مواجه شد، این بازی به سرگرم شدن کاربران کمک کند. این دایناسور کوچک با وجود آن که بسیار ساده بود و تنها برای بخش کمی از کاربرانی که دچار مشکل در ارتباط اینترنتی می‌شدند به نمایش در می‌آمد، با این‌حال به شدت مورد توجه برنامه گرفت و تعداد بسیاری از کاربران به امید انجام این بازی، ارتباط اینترنتی خود را قطع می‌کردند تا این بازی برای آن‌ها ظاهر شود.
حال این بازی به طور کاملا مستقل برای دستگاه‌های اندرویدی منتشر شده است و شما می‌توانید بدون نیاز به مرورگر کروم یا قطع بودن ارتباط اینترنتی خود، به طور جداگانه‌ این بازی را در گوشی خود نصب کنید. داستان بازی درباره‌ی یک دایناسور کوچک است که می‌تواند بِدَود و از موانع موجود بر سر راهش بپرد و تا زمانی که شما موفق به کنترل آن شوید، برای شما رکوردهای جالبی ثبت کند.
Dino Run Dinosty بازی مخفی مرورگر کروم برای اندروید
پرش‌های بلند‌تر با دو بار ضربه روی صفحه، اشتراک‌گذاری امتیازها به صورت آنلاین و محیط قدیمی و خاطره‌انگیز آن که شبیه به بازی‌های آتاری‌دستی می‌باشد از ویژگی‌های مهم این بازی ساده اما شیرین هستند. Dino Run Dinosty برای اجرا به اندروید 2.3 به بالا نیاز دارد و شما می‌توانید از لینک زیر این بازی را دریافت کنید

Dino Run Dinosty بازی مخفی مرورگر کروم برای اندروید Dino Run Dinosty بازی مخفی مرورگر کروم برای اندرویدبرنامه آندروید صد و بیست راز زیبایی

1:

سلام امیر جان
فدایی داری
دستت درد نکنه

من که همون آفلاین بازی میکنم لا مشکل


50 out of 100 based on 35 user ratings 460 reviews

@