گوشی با بدنه نامرئی نيز از راه رسيد!


گوشی با بدنه نامرئی نيز از راه رسيد!گوشی با بدنه نامرئی نيز از راه رسيد!
به گزارش جی‌اس‌ام آریا، پيشرفت تكنولوژی روز بروز بيشتر می شود و كمپانی ها محصولات شگفت انگيزی را معرفی می كنند كه باعث تعجب كاربران می شوند. محصول جديدی در دنيای فناوری همراه معرفی شده است كه بدنه ای نامرئی به همراه دارد.

كمپانی توليدكننده تایوانی "پلی‌ترون تکنولوژی"، با استفاده از فناوری‌های جدیدی که برای ساخت صفحه نمايش ها ارائه شده‌، نمونه‌ اولیه از تلفن همراه نامرئی، یا تمام شیشه‌ای را ارائه كرده است.

طرح گوشی جدیدی كه رونمایی شده، تقریبا نامرئی است، زیرا قطعات الکترونیکی ریزتر از آن هستند که بتوان آنها را به سادگی دید. مدارهای این گوشی از سیم‌پیچ‌هایی با سیم‌های بسیار باریک تشکیل شده‌اند که در میان دو لایه‌ شیشه‌ای برنامه گرفته‌اند.

اين كمپانی كه در زمینه ساخت صفحه نمايش های تلفن همراه سابقه طولانی دارد، محصولی شیشه ای خاص را وارد بازار کرده‌است. در این شیشه مولکول‌های کریستال مایع درزمان قطع جریان ترتیبی نامنظم دارند اما در زمان وصل شدن جریان برق،‌ مولکول‌ها مرتب شده و به نور اجازه عبور می‌دهند.


گوشی با بدنه نامرئی نيز از راه رسيد!بر همین اساس، موبایل جدید تازمانی که روشن باشد، نسبتا نامرئی خواهد بود. بنا به گفته اين كمپانی تاکنون چندین شرکت نسبت به ابداع جدید این شرکت تایوانی توجه نشان داده‌اند.

این موبایل هنوز در مراحل اولیه طراحی و ساخت است و علاوه بر این، بخش‌هایی از موبایل نیز نمی‌توانند نامرئی باشند که از آن جمله می‌توان به سیم‌کارت و باطری اشاره کرد. همچنین هنوز برای آن سیستم عاملی درنظر گرفته نشده است.

گوشی نامرئی تمام شیشه‌ای باید از ماده‌ای ساخته شده‌باشد که در برابر ضربات مقاوم باشد.طرح مفهومی اکسپریا z3 ، ابر قدرت آینده سونی

1:

چـه چیـزا :|


"iPad Air 2"چه ويژگي‌هايي دارد؟ / تصاوير

2:

قدیمی شده ..


اطلاعات و تصاویر متفاوت از g3 ال جی
طراحیش مال سال 2008 بود

کمپانی تانورما کمپانی نوپایی بود که می توانست در عرض کم تر از دوسال تکنولوژی هایی فراتر از

این درست کند ..


بررسی Nokia X
که بعد با پافشاری ساوقت سیا و موساد ..


خبری از یک گوشی هوشمند با دوربین ۸۰ گیگاپیکسلی!
جلوش گرفته شد

الانم این کمپانی تبدیل به دستگاهای اطلاعاتی که در اسرائیل هست شروع به کار کرده

این اطلاعات کاملا محرمانه ..


رونمایی از یک گوشی هوشمند اندرویدی و باکیفیت
بدور از دسترس بیگانه

اپل هم بعدش طراحی کرد همچین گوشی رو ولی هیچوقت به مدل اولیش نمی رسه


68 out of 100 based on 63 user ratings 538 reviews

@