با گوشی های سری لومیا میتوانید Slowmotion تصویربرداری کنید


با گوشی های سری لومیا میتوانید Slowmotion تصویربرداری کنیدبا گوشی های سری لومیا میتوانید Slowmotion تصویربرداری کنید
با گوشی های سری لومیا میتوانید Slowmotion تصویربرداری کنید

روز گذشته سیستمی طراحی شده که دوربین ها را مجهز به قابلیت اسلوموشن برای تصویر برداری کرده است.


با گوشی های سری لومیا میتوانید Slowmotion تصویربرداری کنید


به گفته پشتیبانی رسمی سری لومیا، نسخه RTM ویندوز 10 موبایل نهایتا تا آذر ماه از راه خواهد رسید، این در حالی است که مایکروسافت کماکان وعده افزایش امکانات موجود را با انتشار بسته های به روز رسانی داده است. در همین رابطه روز گذشته برنامه سیستمی دوربین این پلتفرم با قابلیت تصویر برداری به صورت اسلوموشن برای استفاده کنندگان از بیلد 1058 به بعد منتشر شد.
هرچند هنوز در هیچ بازاری به صورت رسمی عرضه لومیا 950 و 950 XL آغاز نشده، با این حال رو گذشته ردموندی ها نسخه جدید برنامه دوربین سیستمی ویندوز 10 موبایل را بر روی استور برنامه دادند که امکان تصویربرداری به صورت اسلوموشن را برای گوشی‌های لومیا 1520، 930 و لومیا icon رو به همراه دارد.
دارندگان گوشی‌های لومیا که از پیش‌نمایش ویندوز 10 موبایل استفاده می‌کنند می‌توانند پس از دریافت آپدیت جدید با انتخاب آیکون لاک‌پشت در قسمت تصویربرداری، ویدیوهایی با وضوح 120 فریم در ثانیه و با رزولوشن 720 پیکسل به صورت اسلوموشن را ثبت کنند.
البته امکان ویرایش این گونه ویدئوها پس از اتمام کار با انتخاب گزینه "Edit slow motion” نیز امکان‌پذیر است به طوری که قادر خواهید بود قسمت‌هایی از فیلم را کمی آهسته‌ و یا سریع‌تر برای نمایش تنظیم کنید.


منبع : وب سایت علم دیلی
www.elmdaily.ir88 out of 100 based on 68 user ratings 718 reviews

@