واتس اپ درجهان ٫تلگرام درایران


واتس اپ درجهان ٫تلگرام درایرانواتس اپ درجهان ٫تلگرام درایران
برترین نرم‌افزارهای پیام‌رسان‌
واتس‌اپ در جهان، تلگرام در ایران
در میان بالاترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان برای اندروید، واتس‌اپ با حضور در 109 کشور معروف‌ترین پیام‌رسان در جهان به شمار می‌رود، در حالی که این لقب در ایران متعلق به تلگرام است.
آفتاب :
 وب‌سایت تک‌تایمز تحلیلی از بررسی‌های یک شرکت ارایه کرده که واتس‌اپ را در صدر پیام‌رسان‌ها برنامه می‌دهد و ادعا می‌کند که این اپلیکیشن معروف‌ترین پیام‌رسان موبایلی برای اندروید در بیش از 100 کشور است.

در حالی که استفاده از گوشی همراه در حال افزایش است، اپلیکیشن‌های پیام‌رسان بخش بزرگی از راه‌های ارتباطی این روزهای ما هستند. ما ‌گزینه‌های زیادی برای انتخاب داریم و هر یک از اپلیکیشن‌ها منافع و موانع خود را دارد، هرچند به نظر می‌رسد واتس‌اپ با مالکیت فیس‌بوک دستورالعمل موفق‌تری دارد و در بین اپلیکیشن‌ها رهبری می‌کند.

بر اساس مطالعه‌ صورت‌گرفته با استفاده از داده‌های اندرویدی از بین 187 کشور، واتس‌اپ با حضور در 109 کشور در بالای جدول برنامه گرفته و 55.6 درصد از مصرف جهانی را به خود اختصاص داده است. همچنین تماس ویدیویی واتس‌اپ که به کاربران وعده داده شده، درخواست‌ها برای این اپلیکیشن را حتی دو برابر خواهد کرد.

پس از واتس‌اپ، فیس‌بوک مسنجر نیز با حضور در 109 کشور در رده دوم برنامه می‌گیرد و در حالی که اپلیکیشن‌های پیام‌رسان متعدد دیگری وجود دارد، سومین این اپلیکیشن‌ها وایبر است. پس از آن، اپلیکیشن‌های لاین، وی‌چت و تلگرام به ترتیب در رده‌های چهارم تا ششم برنامه دارند.

اگرچه وایبر هنوز فاصله بسیار زیادی تا اول شدن در جهان دارد، اما تنها اپلیکیشن موجود در کنار واتس‌اپ و فیس‌بوک مسنجر است که در 10 کشور و یا بیش‌تر کاربر دارد. این پیام‌رسان در اروپای شرقی بسیار شناخته‌شده است و در کشورهای مولدووا، بلاروس، اوکراین و برخی کشورهای دیگر بالاترین اپلیکیشن پیام‌رسان است.

این پیام‌رسان از آوریل 2016 بر روی 65 درصد دستگاه‌های اندرویدی در اوکراین نصب شده است و در سایر نواحی جهانی همچون سری‌لانکا، لیبی و عراق نیز مشهور است.به گزارش ایسنا، با وجود برنامه گرفتن تلگرام در رده ششم اپلیکیشن‌های پیام‌رسان در جهان، این پیام‌ر‌سان در حال حاضر در ایران بیشترین استفاده را در میان سایر پیام‌رسا‌ن‌ها دارد و حتی طبق برخی بررسی‌های انجام‌شده، بیشترین کاربران تلگرام افراد ایرانی هستند.آنتی ویروس موبایل

1:

قبلا ویچت بود که ایرانی ها رکورد زده بودند
بعدش شد نیمباز که دومین کشور هستفاده نماينده از چت مسنجر نیمباز ایرانی ها بودند که اون هم به تاریخ پیوست با فیلتر شدنش

حالا هم تلگرام در ایران تو بورسه

در کل از لحاظ آماری یکی از کشور های صدر در زمینه نت و اینترنت و شبکه های اجتماعی در دنیا هستیم!


فارسی ساز برای سری ۶۰ گوشی های نوکیا

2:

درود گرامی
یه بنده خدایی که اسمش خاطرم نیست فرموده:
کسی که یک ساعت از عمرشو به بطالت بگذرونه، ارزش زندگی رو درک نکرده.
من مطمئن هستم که با ما نبوده!!!!!


62 out of 100 based on 37 user ratings 1162 reviews

@