فرهنگ ایران به قلم «آنتونلو ساکتی» در ایتالیا منتشر شد


فرهنگ ایران به قلم «آنتونلو ساکتی» در ایتالیا منتشر شدفرهنگ ایران به قلم «آنتونلو ساکتی» در ایتالیا منتشر شد
«آنتونلو ساکتی» خبرنگار ایتالیایی در کتاب جدیدش از ادبیات و فرهنگ ایرانی می‌گوید. وي در اين اثر از شيفتگي‌اش به فرهنگ و سرزمين ايران سخن گفته است.-
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از سایت خبری ایتالیا، آنتونلو ساکتی خبرنگار و نویسنده ایتالیایی اهل رم، به تازگی کتابی را با نام «ترنس ایران» منتشر کرده است.

وی که علاقه بسیاری به ایران دارد، در کتابش انعکاسی گسترده از فرهنگ و به ویژه ادبیات ایران آورده است. نویسنده، در میانه راه، سفری هم به تهران دارد.

آنتونلو ساکتی می‌نویسد: «شناخت من از ایران به دلیل شغلم نیست. من خبرنگار هستم و به مقوله ارتباطات در محیط کاری مشغولم. در سال 2005 برای نخستین بار به ایران سفر کردم، کشوری که همیشه مرا شیفته خود کرده بود و دلم می‌خواست آنجا را ببینم، بنابراین به عنوان توریست به ایران مسافرت کردم و این جرقه از آن جا آغاز شد. سفرم به ایران چهار ماه به طول انجامید و از آن پس تبدیل به علاقه ای شد که در زندگی‌ام سهم داشت».

وی تا کنون کتاب‌هایی با نام های «بچه های ایران» و «رازهای پارسی» نوشته و در کتاب نخست جوانان ایرانی و در کتاب دوم فرهنگ ایران را بررسی کرده است.

نشر «اینفینیتو» نشر کتاب های «ساکتی» را بر عهده دارد.

«ساکتی» تا به حال برای معرفی کتاب جدیدش به رم، فلورانس، تورین و جنووا سفر کرده است.

وی در حال حاضر در یک نهاد گسترش ارتباطات کار می‌کند.

مترجم : مریم مجدی نسبكتاب‌هاي پرفروش سال به روايت كتاب‌فروشان

1:

بانو چرا کاربری رو دعوت برای این جستار نکردین ؟

خیلی موضوع جالبی هستش .


کتاب کیمیای محبت(زندگينامه مرحوم شيخ رجب علي خياط)


62 out of 100 based on 37 user ratings 1162 reviews

@