توزیع تیراژ دوم آلبوم «بنیامین ۹۳ » در سراسر ایران!


توزیع تیراژ دوم آلبوم «بنیامین ۹۳ » در سراسر ایران!توزیع تیراژ دوم آلبوم «بنیامین ۹۳ » در سراسر ایران!
توزیع تیراژ دوم آلبوم «بنیامین ۹۳ » در سراسر ایران!


خبرها حکایت از استقبال خوب علاقه‌مندان موسیقی از آلبوم‌های پاپ این روزها دارد و یکی از این آلبوم ها آلبوم بنیامین 93 است که به تیراژ دوم رسیده است و شرکت هنر اول تهیه کننده این آلبوم برای بار دوم این آلبوم را تولید و در سراسر ایران به بازار عرضه کرد.

با وجود انتشار چند آلبوم پیاپی از چهره‌های مطرح موسیقی پاپ در ماه پایانی سال ۹۲، آلبوم سوم بنیامین بهادری با تیراژ بالایی منتشر و در کمتر از ۱۰ روز، تمام نسخه‌های آن به فروش رسید. مدیر روابط عمومی شرکت هنر اول درباره توزیع مجدد آلبوم بنیامین ۹۳ در پی استقبال مخاطبان می‌گوید: «در پی سفارش فروشگاه‌های عرضه کننده این آلبوم، با وجود دشواری فراوان تولید اثر در روزهای پایانی سال، شرکت هنر اول تیراژ دوم آلبوم را از روز ۲۸ اسفند با برچسب «تیراژ دوم» به بازار عرضه کرده است. لازم است تاکید کنم که آلبوم بنیامین ۹۳ قطعا یکی از پرفروش‌ترین آلبوم سال ۹۲ بوده است.»

آلبوم بنیامین ۹۳ با ۱۲ آهنگ و همراهی همکاران اصلی او در آلبوم موفق اولش یعنی فرید احمدی و نیما وارسته پنج شنبه دو هفته پیش و به شکلی غیرمنتظره و بدون اعلام خبری در رسانه‌ها، به بازار عرضه شده بود؛ آلبومی که روی جلدش تصویر بنیامین همراه با دخترش بارانا را می‌بینیم و البته «نسیمی» که در میان مو‌هایشان جاریست.50 out of 100 based on 55 user ratings 1180 reviews

@