هر هفته کنسرت راه می اندازند تا در آن لاابالی‌گری کنند /در بین جوانان هیجان ایجادکنند


هر هفته کنسرت راه می اندازند تا در آن لاابالی‌گری کنند /در بین جوانان هیجان ایجادکنندهر هفته کنسرت راه می اندازند تا در آن لاابالی‌گری کنند /در بین جوانان هیجان ایجادکنند
علم الهدی:
بحث ما، بحث اصل گرایی و غیر اصل گرایی است، این‌که اصولگرا چه می‌کند و اصلاح‌طلب چه می‌کند همه برای غبارآلود کردن میدان است برای بهره‌برداری؛ تنها یک جریان داریم که اصل گرا و ولایت گرا است، جریانی که در کشور ولایت را قبول ندارند اقلیت هستند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : حجت الاسلام علم الهدی گفت: هم اکنون با دو جریان در کشور مواجه هستیم، دشمن خارجی و جریان‌های سیاسی داخلی؛ جریان‌های سیاسی داخلی به این نتیجه رسیده‌اند که اگر بنا باشد رهبری تضعیف شود و ستون این خیمه پایین بیاید، ایران نیز همچون دیگر کشورها شده و می‌توانند قدرت را در دست بگیرند؛ می‌توانند بدزدند و معامله کنند اما باوجود چنین قدرتی نمی‌توانند کاری انجام دهند.

به گزارش «انتخاب»، امام‌جمعه مشهد مقدس با تأکید بر این‌که حکمت رهبر معظم انقلاب باعث جلوگیری از ذخیره قدرت برای جریان‌های خاص می‌شود، تصریح کرد: حکمت رهبری طوری است که کسی نمی‌تواند قدرت را برای خود نهادینه کند؛ تمام مشکل جریان‌های سیاسی و جناح‌هایی که ساز مخالف می‌زنند و هر روز یک مصاحبه می‌کنند تنها به خاطر مسئله رهبری است، مسئله آنان مشکل رهبری است و اگر رهبری نبود از هر موقعیتی استفاده‌های بسیاری می‌کردند.

وی افزود: رهبری در مردم نفوذ دارد، مردم وابسته به رهبری ایستاده‌اند و باوجود درصحنه بودن مردم نمی‌توانند از آنان بدزدند، رهبری باعث بیداری همیشگی مردم هستند ازاین‌رو جریان‌های سیاسی که به دنبال رقابت در قدرت هستند به دنبال تضعیف و تنزل رهبری هستند.

علم‌الهدی با یادآوری این نکته که بحث اصولگرا و اصلاح‌طلب وجود ندارد، یادآور شد: بحث ما، بحث اصل گرایی و غیر اصل گرایی است، این‌که اصولگرا چه می‌کند و اصلاح‌طلب چه می‌کند همه برای غبارآلود کردن میدان است برای بهره‌برداری؛ تنها یک جریان داریم که اصل گرا و ولایت گرا است، جریانی که در کشور ولایت را قبول ندارند اقلیت هستند.

وی ادامه داد: این اقلیت قصد دارند فضا را برهم بزند و از بخش خاکستری جامعه برای خود پیاده‌نظام ایجاد کرده و از اقلیت خارج کند؛ اگر فضای کشور به فضای لاابالی‌گری و لاییک بودن تبدیل شد، گرایش به ولایت و دین ضعیف شده، اصل گرایی و ولایت گرایی تنزل پیدا می‌کند و به همین جهت برای برگزاری کنسرت در شهرهای مختلف به‌صورت هفته‌ای به راه افتاده‌اند.

نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر این‌که ما بر سر هنر فاخر موسیقی بحث نداریم، اظهار کرد: مسأله ما کنسرتی است که در شعاع آن لاابالی‌گری صورت گیرد، در دختران و پسران هیجان ایجاد کنند، هیجان خود را به یکدیگر نشان دهند و این امر را در عرصه جامعه اجرا کنند؛ اگر فضای دینی در کشور وجود داشته باشد، جریان ولایت گرا بر فضای سیاسی کشور حاکم می‌شود و دیگر نمی‌توانند حیات از بین رفته سیاسی خود در فتنه 88 را احیا کنند.

وی با اعلام هشدار نسبت به این‌که فعالیت این جریان‌های سیاسی آرزوی آمریکاست، خاطرنشان کرد: جریان‌های سیاسی در عرصه رقابت و قدرت سیاسی نیز همین را می‌خواهند؛ اگر این‌طور شد که کشور تحت رهنمود رهبری نباشد، آنان هر طور خواستند در اختلاس، دادوستد و معامله حرکت کرده و قدرت را برای خود نهادینه می‌کنند.

امام‌جمعه مشهد بابیان این‌که فضای سیاسی کشور جز با جریان منحرف فرهنگی برهم نمی‌خورد، یادآور شد: متأسفانه موطن این جریان‌ها ابتدا دانشگاه است و بعد سایر ابعاد جامعه هدف برنامه می‌گیرد.خواننده زیرزمینی مجوز گرفت و مجاز شد

1:

شاید تو اینجوری فکر می کنی یا دلت می خواد اینو باور داشته باشی علم الهدی!!!


چرا «پرینس» نابغه موسیقی بود؟

2:


خوب ما هم بر سر اصل موسسه ماليداری و موسسات مالی و صندوق های قرض الحسنه بحث نداریم.اما مسئله ی اصلی رباخواری این موسسه مالي ها و موسسات هست که در شعاع اون ترویج نزول خواری صورت می گیرد! خوب ایشان بفرمایند چگونه هست که با قدرت و رایزنی باعث لغو کنسرت ها می شوند! اما مشکلی با رشد قارچ گونه ی این نزول خواران ندارند ؟!
شاید بد نباشد ایشان را یاد اون حدیث بیاندازیم که گناه هر یک سکه که از راه ربا بدست آید برابر هست با 70 بار زنا با محارم خویش در خانه ی خدا !!!
ایشان نعل وارونه می زنند و فضا را غبارآلود می نمايند تا فساد اصلی را پنهان نمایند!


گلن فری، خوانندۀ هتل کالیفرنیا درگذشت

3:

یادمه از یه بنده خدای ولایت مداری وقتی راجع به وام های موسسه ماليی پرسیدم اذعان داشت که " ایت الله بهجت اون رو حرام کرده،اما تشخیص داده شده که (وام)لازمه و باید وجود داشته باشه"
بنابراین با توجه به توجیهات ضدو نقیض وی اسلام یک چیز لازم و حیاتی رو منع کرده؟
عجب ها!
هر دم ازین باغ بری میرسد


دو زن ساختارشکن موسیقی ایران

4:


مغالطه مسموم کردن سر چشمه


علم‌الهدی با یادآوری این نکته که بحث اصولگرا و اصلاح‌طلب وجود ندارد، یادآور شد: بحث ما، بحث اصل گرایی و غیر اصل گرایی هست، این‌که اصولگرا چه می‌کند و اصلاح‌طلب چه می‌کند همه برای غبارآلود کردن میدان هست برای بهره‌برداری؛ تنها یک جریان داریم که اصل گرا و ولایت گرا هست، جریانی که در کشور ولایت را قبول ندارند اقلیت هستند.
دیدین غیر مستقیم اعتراف کرد چقدر تک حزبی تشریف داریم :)

_______________________
دوستان قبول دارید علم الهدی یه شباهت خیلی شدیدی با بعضی اعضای اینجا داره؟


ممنوع‌الفعالیتی ترفندی برای شهرت خوانندگان

5:

من شناختی از ایشان ندارم
اما هر وقت حرفی میزنند عده ی زیادی از ایشان انتقاد می نمايند!


74 out of 100 based on 29 user ratings 304 reviews

@