برترین خواننده پاپ سال 90 انتخاب شد


برترین خواننده پاپ سال 90 انتخاب شدبرترین خواننده پاپ سال 90 انتخاب شد
چه كسي فكرش را مي‌كرد رقابت براي كسب عنوان برترين خواننده پاپ سال 90 تا اين حد نفس‌گير باشد؟ چه كسي فكرش را مي‌كرد كمپين‌هاي اينترنتي براي جمع راي تشكيل شود؟ چه كسي فكر مي‌كرد طرفداران خواننده‌هاي مختلف به دفتر ايده‌آل بيايند تا از صحت آرا مطمئن شوند؟ چه كسي فكر مي‌كرد يك خواننده مشهور به صورت پيامكي از طرفدارانش بخواهد به او راي بدهند؟ به هر حال اين اتفاقات افتاد و در نهايت احسان خواجه اميري در حالي كه رضا صادقي به يك قدمي او رسيده بود اين عنوان را كسب كرد


رضا صادقي (خواننده):

خواجه‌اميري اجراهاي خارجي خوبي داشت

فكر مي‌كنم در سال 90 احسان خواجه‌اميري بهتر از ديگران ظاهر شد. اجراهاي خوبي خارج از كشور داشت و در جايگاه تلاش براي ارائه موسيقي پاپ ايراني در خارج از كشور تلاش قابل توجهي كرد. بابك جهانبخش هم در سالي كه گذشت روند صعودي چند پله‌اي داشت. لازم بود تحولي در كارش داشته باشد و اين تحول به موقع بود. خوب است كه مردم مقايسه كنند و نظر بدهند ولي موافقم كه بايد نظر كارشناسي هم باشد. البته كارشناسان نبايد راي سليقه‌اي بدهند. اگر من كنسرت دوستي را تاييد نمي‌كنم نبايد كل كارش را رد كنم. شايد بهتر باشد در اين نوع نظرسنجي‌ها ابتدا هركسي معرفي شود يا اول كارشناس‌ها نظر بدهند تا مردم با آگاهي راي بدهند. طبيعي است كه مردم احساسي برخورد مي‌كنند و دوست دارند خواننده مورد علاقه‌شان را در جايگاهي ويژه ببينند.


برترین خواننده پاپ سال 90 انتخاب شد


بامداد بيات (آهنگساز):

با موسيقي بزرگ شده

به‌نظر من در سال 90 احسان خواجه‌اميري خواننده موفقي بوده چون هم سواد آكادميك خوانندگي دارد و هم پيشرفت لازم را داشته. احسان خواننده‌اي است كه هيچ‌وقت درجا نزده و هميشه در حال رشد بوده. در خانواده‌اي بزرگ شده كه با موسيقي رشد كرده و خودش موسيقي را خيلي‌خوب مي‌شناسد. نيما مسيحا، ماني رهنما و حميد حامي هم كساني هستند كه در كارشان موفق بوده‌اند.


تورج شعبان‌خاني (آهنگساز):

احسان خواجه‌اميري از بچگي زحمت كشيده است

موفقيت يك امر نسبي است. در سالي كه گذشت كارهاي زيادي را گوش كردم كه بعضي‌ها در نوع خودش خوب بود. مثلا آلبوم مازيار فلاحي كار خوبي بود. از آن‌دسته خواننده‌هايي است كه به حق زحمت كشيده و به اين جايگاه رسيده. محسن يگانه هم مخاطبان جوان و خاص خودش را دارد. در بين اين‌ها احسان خواجه‌اميري خيلي بااستعداد است و من بسيار قبولش دارم. كسي است كه از بچگي زحمت كشيده است و به اين جايگاه رسيده است.


امين قباد (آهنگساز):

در مجموع احسان بهتر از بقيه است

به‌نظر من هيچ‌كدام از خواننده‌هاي پاپ كه راي بيشتري درنظرسنجي شما آورده‌اند، حركت رو به رشدي در سال 90 نداشته‌‌اند. بقيه خواننده‌ها هم كم‌وبيش دچار تكرار شده‌اند. در كل سال 90 اتفاق جديدي در موسيقي پاپ نيفتاد. در مجموع احسان خواجه‌اميري بهتر از بقيه است. موسيقي را خوب مي‌شناسد و خيلي‌خوب مي‌خواند.

برترین خواننده پاپ سال 90 انتخاب شداولین تصویر لو رفته از فرزند ادل+عکس

1:

عجیبه ..


راز خواننده آهنگ تایتانیک سلن دیون
البته تقصیر خود چاوشی هستش که جاشو به خواجه امیری و ..


خواننده رپ فرانسوی مسلمان شد
داده ..


آلبوم اندیشه فولادوند !


آواز «شواليه» برای دانش آموزان شين‌ آباد

2:

اییییش

رو چه حسابی اونوقت یگانه و چاوشی کمتر شدن ؟؟؟؟


گشت ارشاد همسر و خواهر آهنگساز کنسرت عقیلی را برد!

3:

مگه خوانندهای ایران فقط همین مجازها هستند؟
سرآمد و هستاد همه اینها هستاد سیاوش قمیشی هست.


حرکت عجیب لیدی گاگا دوباره هوادارانش را شوکه کرد +عکس


آکادمی موسیقی ایرانی/ محصول تازه شبکه‌ی ۳ سیما

4:

البته رضا یزدانی رو هم چرا جزو پاپ خوان ها حساب کرده اند ؟

رضا راکره !


50 out of 100 based on 55 user ratings 1180 reviews

@