فول آلبوم رایگان ویولنیست آلمانی دیوید گرت


فول آلبوم رایگان ویولنیست آلمانی دیوید گرتفول آلبوم رایگان ویولنیست آلمانی دیوید گرت
فول آلبوم رایگان ویولنیست آلمانی دیوید گرت

فول آلبوم نوازنده ویولن برجسته و مشهور آلمانی دیوید گرت را برای شما عزیزان به رایگان برنامه داده ایم.ویولنیستی که حتما با نام آن آشنا هستید و کارهای وی را شنیده و دیده اید.چیره دست ترین ویولنیست جهان که نام اور به عنوان سریعترین ویولنیست جهان در کتاب رکورد های گینس به ثبت رسیده.قطعات کلاسیک در آثار وی را میتوان جزو برجسته ترین و زیباترین آثار کلاسیک به شمار آورد که قطعا برای دوستداران سبک کلاسیک حائز اهمیت است.
در پست های قبلی سایت آلبومی از این هنرمند را در سایت برنامه دادیم و در این پست فول آلبوم این هنرمند از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۳ که شامل ۹ آلبوم میباشد را برای شما عزیزان گردآوری کردیم.
هم اکنون از شما دعوت میکنیم این فول آلبوم را که پیش تر در وب سایت های گوناگون به صورت غیر رایگان ارائه شده بود از سایت موسیقی بی کلام به صورت رایگان دانلود و نهایت لذت را ببرید.
منتظر نظرات ارزشمند شما دوستان هم در بخش نظرات سایت هستیم:)
بیوگرافی دیوید گرت:
دیوید بونگارتز (david Bongartz) ملقب به دیوید گرت (David garrett)، از نوازندگان برجسته ویولن است.
او در ۴ سپتامبر سال ۱۹۸۰ (۱۳ شهریور ۱۳۵۹) در شهر آخن آلمان متولد شد واز سال ۱۹۸۵(سال ۱۳۶۴) فعالیت هنری داشته‌است.
پدرش یک فروشنده معروف ویولن های آنتیک و البته یک نوازنده نچندان معروف ویولن بود و مادرش یک بالرین تراز اول آمریکایی. دیوید لقب «گرت» را از نام فامیل مادرش گرفته و به این نام معروف است. دلیل این انتخاب را اینطور بیان کرده: نمی‌خواستم وقتی میگفتند یا میخواندند Bongartz یاد پدرم بیفتند و بگویند: من بخاطر پدرم موفق شده ام!
وقتی دیوید ۴ سال داشت، پدر او برای برادر بزرگترش یک ویولن می‌خرد و دیوید جوان به ویولن علاقه‌مند می‌شود و خیلی زود نواختن این ساز را می‌آموزد. یک سال بعد، دیوید با شرکت در یک مسابقه نخستین جایزهٔ خودش را کسب میکند این آغاز موفقیتهای گرت بود. او یک هفتهٔ کامل اجرای زنده درمقابل جمعیت داشت.دیوید در «کنسرواتوآر لودویک» آموزش دیده‌است.
در سن ۱۲ سالی با یکی از نوابغ ویولن لهستان به نام «ایدا هندل» آغاز به کار کرد.او اغلب برای دیدن «ایدا» به لندن و دیگر شهرهای اروپایی سفر می‌کرد. دیوید تحصیلاتش را در زمینهٔ موسیقی در «رویال کالج لندن» ادامه داد و روز بروز موفق تر می‌شد.
در سال ۲۰۰۴ دیوید گرت از دانشگاه موسیقی «ژولیارد» در شهر نیویورک فارق التحصیل شد و تنها دانشجویی است که توانسته در همان دانشگاه و در کنار بزرگانی همچون «آیزاک پرلمان» تدریس کند و بدرجهٔ استادی برسد.


فول آلبوم رایگان ویولنیست آلمانی دیوید گرت | موسیقی بی کلام|musicbikalam
دانلود آهنگ جدید مرتضی پاشایی به نام غیر ممکن

1:

اجراهای قشنگی داره...
چند تا اجراش رو خیلی دوست دارم.(کاور)


راز مرگ خواننده قبل انقلاب نعمت الله آزموده معروف به آغاسی

2:

سلام, چرا نمی شه دانلودش کرد؟


68 out of 100 based on 23 user ratings 898 reviews

@