<گنجشکک اشي‌مشی> به دنبال زمان مناسب اکران


<گنجشکک اشي‌مشی> به دنبال زمان مناسب اکران<گنجشکک اشي‌مشی> به دنبال زمان مناسب اکران
<گنجشکک اشي‌مشی> به دنبال زمان مناسب اکران


وحيد نيکخواه‌آزاد، کارگردان سينما و تهيه‌کننده فيلم «گنجشکک اشي‌مشي» که خود نيز کارگرداني يکي از سه اپيزود اين فيلم را برعهده دارد در مورد زمان اکران اين فيلم توضيح داد: هنوز زمان اکران اين فيلم مشخص نشده است.
وي افزود: در حال رايزني با سازمان سينمايي و شوراي صدور پروانه نمايش هستم تا زماني مناسب و سينماهاي خوبي براي اکران بيابيم.

نيکخواه‌آزاد در پاسخ به اين که آيا فيلم براي اکران عمومي تدوين مجدد مي‌شود؟ گفت: تدويني که در جشنواره فيلم فجر بود بازخورد بهتري نسبت به نسخه‌اي که در جشنواره فيلم کودک اصفهان نمايش داديم، داشت پس اين نسخه را براي اکران آماده خواهيم کرد. «گنجشکک اشي‌مشي» را وحيد نيکخواه آزاد، غلامرضا رمضاني و مسعود کرامتي کارگرداني ‌کرده‌اند که نويسندگي آن بر عهده نيكخواه‌آزاد بود. فيلم «گنجشکک اشي‌مشي» يک فيلم سه اپيزودي است که براي بار اول در جشنواره کودک و نوجوان اصفهان به نمايش درآمد و بعد با تدويني متفاوت به جشنواره فيلم فجر سال پيش راه يافت.

سروش صحت، نگار عابدي، مسعود کرامتي، پوريا ايماني، خشايار قهرماني، يکتا ناصر، ليلا زارع، کيميا حسيني، حسن پورشيرازي، فاطمه گودرزي، شيوا ابراهيمي، کاوه احمدي، ارشيا صادقي، و نگار نيکخواه آزاد در اين اثر به ايفاي نقش پرداخته‌اند.

اپيزود اول فيلم «گنجشکک اشي مشي» به نام «نفس» درباره نسيبه است که با آزاد شدن شوهرش از زندان مجبور است دخترش را که سال‌ها پيش به سپيده واگذار کرده است، پس بگيرد.

اپيزود دوم اين فيلم به نام «مرا بشنو» درباره نرگس دختر ناشنواي پانزده ساله اي است که نوجواني موفق و مورد توجه همه است اما پدرش قصد دارد او را به اجبار به عقد عليرضا درآورد و اين ازدواج اجباري به معني فرو ريختن کاخ آرزوهاي نرگس است.

اپيزود سوم فيلم «گنجشکک اشي مشي» به نام «بن بست» درباره جليل، نوجوان 15 ساله اي است که پس از سه سال زندان بودن از کانون اصلاح و تربيت آزاد مي‌شود اما نمي‌تواند ردي از مادرش که خود را از او مخفي مي‌کند، بيابد.50 out of 100 based on 35 user ratings 310 reviews

@