حجت الله ایوبی به "بهمن" سرزد


حجت الله ایوبی به "بهمن" سرزدحجت الله ایوبی به "بهمن" سرزد
دکتر "حجت الله ایوبی" معاون وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی ،در روند بازدیدهای خود از پشت صحنه فیلم های سینمایی در دست تولید،با حضور در پشت صحنه فیلم "بهمن"با عوامل این فیلم دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،در فیلم"بهمن" به کارگردانی مرتضی فرشباف که روزهای پایانی فیلمبرداری‌اش را به مدیریت هومن بهمنش پشت سرمی گذارد،احمد حامد وفاطمه معتمدآریا ایفاگر نقش‌های اصلی هستند وتهیه‌کنندگی آن نیز برعهده جواد نوروز بیگی است.

در جریان این بازدید،هر یک از عوامل تولید فیلم"بهمن" در پاسخ به سئوالات دکتر ایوبی توضیحاتی را درباره روند تولید این فیلم ارائه کردند.

لوکیشن فیلم "بهمن"در منطقه قیطریه تهران ودر مجاورت موزه و نگارخانه استاد علی اکبر صادقی است.

پس از بازدید ایوبی از پشت صحنه فیلم "بهمن"،وی با حضور در موزه و نگارخانه استاد علی اکبر صادقی،ضمن بازدید از آثار این هنرمند با وی دقایقی به گفت و گو نشست.

ایوبی پیش از این نیز از پشت صحنه فیلم های "شهرموش ها2"به کارگردانی مرضیه برومند،"معراجی‌ها" به کارگردانی مسعود ده نمکی،"آتش بس2" به کارگردانی تهمینه میلانی،"دلم می خواد" به کارگردانی بهمن فرمان آرا بازدید کرده بود و در برنامه آتی خود برنامه است از پشت صحنه فیلم "مزارشریف"به کارگردانی عبدالحسن برزیده بازدید کند.50 out of 100 based on 25 user ratings 700 reviews

@