تاسفی دیگر... سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها


تاسفی دیگر... سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماهاتاسفی دیگر... سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها
تاسفی دیگر... سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها

روزهای گذشته حوزه سینمای ایران دستخوش یک حاشیه سازی شد که البته مسبوق به سابقه است. اتفاقی که اگر نگاهی گذرا به حواشی مشابه آن در سال های قبل داشته باشیم، چندان هم غیرقابل پیش بینی و غیرمنتظره به نظر نمی‌رسد.
هر چند در گذشته نظایر این اتفاق به صورت غیرقانونی رخ می‌داد، اما این بار با دستور اداره نظارت بر اماکن عمومی صورت گرفت.

به گزارش بانی فیلم، با دستور این اداره، کلیه پوسترها و سر در سینماهای نمایش دهنده فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» از سطح شهر جمع آوری شد. کارگردان فیلم در صفحه شخصی خود در اینستاگرام این اقدام را توهین آمیز خواند و یادآور شد بنرهای تبلیغاتی فیلم با مجوز و مهر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نصب شده بودند. او همچنین اظهار امیدواری کرد این مشکل رفع شود.
سال گذشته همین اتفاق برای فیلم " استرداد " افتاد...
چندی قبل هم شاهد بودیم که عکس ناصر ملک مطیعی از سر در سینماها و پوسترها و سایر اقلام تبلیغاتی فیلم «نقش نگار» (علی عطشانی) حذف شد تا تصویر این ستاره سینمای پیش از انقلاب در انظار عمومی برنامه نگیرد. در سال ۹۰ هم بیلبوردهای فیلم «ندارها» (محمدرضا عرب) مورد حمله اشخاص ناشناسی برنامه گرفت و تصویر هانیه توسلی از آن جدا شد. پیش از آن هم شاهد بودیم که بیلبوردهای فیلم «اینجا بدون من» (بهرام توکلی) به دلیل حضور فاطمه معتمد آریا مورد هجوم افراد ناشناس برنامه گرفت. یا بیلبوردهای فیلم «زندگی با چشمان بسته» که به تصویر باز بودن دستان ترانه علیدوستی در آن ایراد گرفته شد تا سرنوشت آن هم به پایین کشیده شدن بینجامد.
این بار درباره فیلم «من سالوادور نیستم» هم بی‌حجاب بودن بازیگر زن خارجی آن دردسرساز شده است. هر چند مشخص نیست چرا با گذشت حدود دو هفته از آغاز اکران، این قضیه دامنگیر فیلم شده ."هفت" برنامه نود سينمايي

1:

سانسور عجیب بنر فیلم «من سالوادور نیستم» بر سردر سینماها

تاسفی دیگر... <br><br><br><a target= گربه های ایرانی در فرانسه رکورد شکست!
سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها" />


بهترین بازیگر مرد سینمای ایران

2:

به تازگی و پس از اکران فیلم «من سالوادور نیستم» به دلیل وجود عکس بازیگر زن برزیلی، بسیاری از بیلبوردهای فیلم بر سردر سینماها پاره شد.
رضا عطاران بازیگر «من سالوادور نیستم» در واکنش به این اتفاق عکسی از بیلبورد پاره سردر یک سینما را در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:
«سردرهاى فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» بخاطرحضور بازیگر زن برزیلى، به این روز درآمد.
…………….


معتمدآریا در جشنواره کن؛ کشف حجاب + عکس
این نقطه چین خیلى حرف توشه»

تاسفی دیگر... <br><br><br><a target= کدام زوج بازیگری در ایران؟؟
سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها" />


خوش تیپ ترین بازیگر سینمای ایران ...؟؟!!...

3:

تاسفی دیگر... <br><br><br><a target= نماینده ایران برای اسکار
سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها" />

کسی با محتوای فیلم مشکلی ندارد

حبیب اسماعیلی پخش نماينده فیلم سینمایی«من سالوادور نیستم» که روز گذشته تعدادی از بیلبوردهای اون به دلیل بدحجاب بودن بازیگر زن خارجی فیلم از سطح شهر جمع آوری شده هست، در خصوص این اتفاق به بانی فیلم می‌گوید: «ما در جامعه ای زندگی می کنیم که قوانین خاصی دارد و باید به این قوانین احترام گذاشت.


ماجراي فيلم پايان نامه
شاید تصویر یک بازیگر زن خارجی بدون حجاب کامل برای عده ای آزاردهنده باشد، عقاید دیگران برای ما قابل احترام هست.

بنابراین برای نشان دادن حسن نیت خودمان تصمیم گرفته ایم که با طراحی یک بیلبورد جدید، بیلبوردهای قدیمی را از سطح شهر جمع آوری کنیم».
اسماعیلی در ادامه ضمن تأکید به موضوع و مفاهیم ارزشی در فیلم سینمایی«من سالوادور نیستم» می‌افزاید: «واقعیت این هست که خوشبختانه کسی با موضوع فیلم و محتویات اون هیچ مشکلی نداشته و مسئله تنها مربوط به پوستر فیلم هست.

حال اونکه این پوستر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز داشته هست، اکران اون ادامه خواهد داشت.

«من سالوادور نیستم» واقعاً فیلم شریف و ارزشمندی هست و ما می خواهیم در اسفند ماه که معمولاً فروش ها ناامید نماينده هستند به گیشه سینماهای کشور کمک کنیم.

تا همین امروز سینماهای زیادی از ما درخواست اکران داشته اند و این به معنای هستقبال بسیار ویژه از یک فیلم در بازه وقتی ماه پایانی سال هست که انتظار فروش پایین هست».
وی در آخر می‌گوید: «اینکه بتوانیم با یک فیلم ایرانی جمع کثیری از مخاطب ها را از تماشای سریال ها و شبکه های ماهواره ای دور کنیم، اتفاق بزرگی هست و من از حمایت رسانه ها و امت تشکر می کنم».

منوچهر هادی:
پوستر «من سالوادور نیستم»
مجوز وزارت ارشاد دارد
منوچهر هادی، کارگردان «من سالوادور نیستم» هم که تا به امروز فیلمش فروش بسیار بالایی داشته هست، در خصوص جمع آوری بیلبوردهای این فیلم از سر در سینماها به شدت معترض هست و با این موضوع چندان محافظه کارانه هم برخورد نمی‌کند.

هادی در این باره به بانی فیلم می‌گوید: «این فیلم سپس انقلاب جزو۳یا۴ فیلم پرفروش بوده هست.

این اتفاق یعنی یک اکران شفرمود انگیز در اسفندماهی که وضعیت اکران همیشه کساد بوده هست.

برای من عجیب هست چرا حوزه هنری، اداره اماکن و… به مسائل مربوط به فیلمی که از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز دارند دخالت می‌نمايند؟! متأسفانه در مملکت ما تکلیف خیلی چیزها روشن نیست و خیلی از اتفاقات را نمی توانیم پیش بینی کنیم.

اگر واقعاً پوستر این فیلم اینقدر بحران زا بوده هست که باید اون را از سر در سینماها پایین می آوردند، بهتر بود که از یک هفته قبل به ما اخطار می دادند تا ما اقدامات لازم را انجام می دادیم.

البته من به طور کلی با این واکنش اشتباه موافق نیستم، چرا که فیلم سینمایی«من سالوادرو نیستم» از یک وزارتخانه اصلی به اسم فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز گرفته هست».
کارگردان فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری هست» در ادامه اظهار می‌دارد: «وقتی یک فیلم سینمایی برنامه هست اکران شود، پوستر اون پیش از اکران مهر تأیید از وزارتخانه دریافت می‌کند تا برای انتشار در سطح شهر مشکلی نداشته باشد.

روزی که به پوستر این فیلم مجوز داده شد، آیا کسی فکر نمی کرد که تصویر یک خانم خارجی بدون حجاب که البته پوشش پوشیده ای دارد و فقط روسری به سر نکرده هست، می تواند مشکل ساز باشد؟! ای کاش مسؤولان همان وقتی که برنامه هست فیلمی اکران شود، جلسه شورایی تشکیل دهند و از نمایندگان هر ارگان دیگری که ممکن هست بعدها اظهار نظری داشته باشند، دعوت کند تا همه با هم تصمیم بگیرند و سپس اکران، هرکسی با هر دلیل مشخص و غیرمشخصی به خودش اجازه ندهد در موضوعات مختلف دخالت کند.

چنین اقداماتی باعث بدبینی می‌شود و توهین روشنی به هنر و هنرمندان هست.

این درست نیست که ما سپس مشکلات مختلفی که برای ساخت فیلم در خارج از کشور داشتیم، حالا در وقت اکران با چنین اقداماتی ضربه بخوریم».

او همچنین در پایان می‌گوید: «آقای ایوبی باید پاسخگوی این اقدامات باشد.

هرچند به نظر من سالوادور حتی بدون پوستر همچنان می تواند فروش بالایی داشته باشد.

اگر برنامه بود من به تنهایی تصمیم گیرنده باشم، پوستر جدیدی برای فیلم «من سالوادور نیستم» طراحی نمی کردم و برای اولین بار در تاریخ سینمای یک فیلم بدون پوستر در سینما اکران می شد.

خیلی عجیب هست که شبکه یک خانم هایی با حجاب های نامتعارف تر و آرایش غلیظ و… را نشان می دهد و این خانم خارجی با این اندازه از حجاب روی بیلبوردهای سینما مشکل ساز شده هست!».
واکنش تهیه‌نماينده فیلم
منصور سهراب‌پور تهیه نماينده فیلم هم نسبت به پاره شدن بیلبوردهای شهری اون نظرات خود را دارد.

منصور سهراب‌پور در فرمود و گو با باشگاه خبرنگاران جوان می‌گوید: «به شدت از اتفاقی که افتاده تعجب می‌کنم و از لحاظ روحی و کاری کاملا به هم ریخته‌ام و متأسفم که اینچنین اتفاقات در سینمای ما رخ می‌دهد.

درحال حاضر مشخص نیست از طرف چه کسی و یا چه ارگانی این اتفاق رخ داده هست.

در هر صورت واقعه ناگواری برای سینما هست.

امیدوارم بتوانیم علت اون را بدانیم».
وی ادامه می‌دهد: «اعتقاد من این هست که در این فیلم موضوعات و نکات اخلاقی و ارزشمندی وجود دارد که ظاهرا به کام بعضی ها خوش نیامد تا ببیند کام امت شیرین شده هست.

شاید برخی از مسئولان یا رقیبان ما از رکوردزنی این فیلم که در بخش خصوصی ساخته شده ناراحت شدند و افرادی را جهت این کار ناشایست علم کردند».
او در پایان می‌گوید: «من سالوادور نیستم فیلمی قابل دفاع و امتی هست که در اکران این موضوع را ثابت کرد.

امیدوارم خود امت و مسوولان امر ما را که در بخش خصوصی فیلم می سازیم یاری نمايند تا بتوانیم کارهای بعدی را نیز بسازیم».
لزوم موضعگیری وزارت ارشاد
در بررسی چنین اتفاقی، نخستین مسئله‌ای که ضرورت اون روشن به نظر می‌رسد، لزوم موضعگیری صریح مسوولان وزارت ارشاد به عنوان متولیان قانونی اکران فیلم و نظارت بر امور تبلیغاتی اون هست.

همانطور که پیشتر واکنش‌های این مقامات را در قبال اقدامات برخی از گروه‌ها در جلوگیری از برگزاری کنسرت‌های موسیقی شاهد بودیم.

این در حالی هست که سخنگوی وزارت ارشاد در نشست خبری روز گذشته خود با خبرنگاران هیچ اشاره‌ای به این ماجرا نداشت و از ورود به اون صرف نظر کرد یا خوشبینانه‌تر اونکه از وقوع اون اطلاعی نداشت.
4:

باز جای شکر داره که فیلم توقیف نشده!!!


5:

اتفاقهایی که در این حوزه می افته واقعا مضحک و مسخره س
بقول اون فیلمه...
اینا خودشون ، خودشون رو هم قبول ندارن
یکیشون مجوز میده...


اون یکی میگه ما قبول نداریم

6:

ذهن ها مريضِ ..

مريض

7:

بعضی وقتا آدم میترسه لابلای اینا زندگی کنه

8:

واقعا هم ترسناكند

حالا بايد منتظر خاله زنك بازيشون پشت سر عطاران بود

9:

فقط بعضی وقتا؟؟

10:

احتمالا اون بعضی وقتاش که نه...
باورم میشه سلطان م

11:

با این اوضاع انتظار دارند گیشه های سینما هم لبریز از تماشاچی باشه .

بدبخت ها ؛

لابد خوف برشان داشته کسی از دیدن موی سر خانوم به گناه بیفته.

12:

حالا شما یک لحظه ...
فقط یک لحظه تصور کن این بازیگر زن برزیلی اگه این خبر رو بشنوه
چه فکری میکنه در مورد ایران
آیا حق داره مارو با داعش بزاره کنار هم؟!!!

13:

چه کسی بنرهای فیلم عطاران را تخریب کرد؟

تاسفی دیگر... <br><br>سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها

سینماژورنال/محمدصادق عابدینی: تازه ترین فیلم رضا عطاران با نام “من سالوادور نیستم” در حالی که حدودا یک هفته از اکران اون می‌گذرد با اتفاق غیرمنتطره ای روبرو شده هست.
به نقل سینماژورنال شهروندانی که امروز در مسیرشان از سینماهای مختلف شهر شهرستان تهران می‌گذشتند با تخریب بنرها و هستندهای تبلیغی مربوط به این فیلم مواجه شدند.
بخشهایی از این بنرها که تصویر بازیگر زن برزیلی فیلم بوده کاملا از بین رفته هست.
گزارشهای رسیده به سینماژورنال حکایت از اون دارد که سینماهای آزادی، سپیده، پارس و فلسطین از جمله سینماهای پایتخت بوده اند که در اونها اقلام تبلیغی “من سالوادور نیستم” دچار تخریب شده اند.
عجیب هست که این تخریب در برخی از سینماها به قیمت از بین رفتن لوگوی عنوان فیلم هم بوده هست!!!

تاسفی دیگر... <br><br>سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها

تاسفی دیگر... <br><br>سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها

14:

تصاویری از حضور این بازیگر دردسر ساز

تاسفی دیگر... <br><br>سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها

تاسفی دیگر... <br><br>سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها

تاسفی دیگر... <br><br>سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها

15:

وقتی 50 % سینماههای ما در مالکیت سپاهه چه انتظاری دارید

16:

حتماً دچار خودپارگی خودجوش شده اند !

17:

نخست که جلوی سینماها دوربین مدار بسته وجود دارد.
اونجا نباشد،در خیابان ها و دیگر قسمت های خیابان وجود دارد.
با این اوصاف! هنوز هم نمی دانند چه کسانی این بنرها را تخریب کرده اند ؟!

پ.ن:
این عزیزان اگر نگران نمایش تصویر زن بی حجاب بر سر در سینماها هستند!! چطور به رسانه ی میلی اجازه ی پخش فیلم و سریال های خارجی را می دهند ؟! : ))

18:

در ایران، زیبا بودن جُرم هست چون آقایان را به گناه می اندازد!!!:-)

19:

واقعا اینگونه افراد از داعش هم بدترن!
اخه با این سینمای ورشکسته دیگه این کارها چه معنی می دهد؟
حالا اگه ده نمکی می ساخت چقدر به به و چه چه می کردن که سینمای ایران رو به تمام دنیا آشنا می کنه !
چرا این دلواپسان برای اون منشی موی بلوند و قد بلند آرش که توی سریال کیمیا بود معترض نشدن که از رسانه ملی پخش میشد؟

20:

البته که بیشتر بازیگرای زن سینما و تلویزیون ایران همیجوریش از این خانم زیباترند.


21:

نوشته اصلي بوسيله hashem1359 نمايش نوشته ها
واقعا اینگونه افراد از داعش هم بدترن!
اخه با این سینمای ورشکسته دیگه این کارها چه معنی می دهد؟
حالا اگه ده نمکی می ساخت چقدر به به و چه چه می کردن که سینمای ایران رو به تمام دنیا آشنا می کنه !
چرا این دلواپسان برای اون منشی موی بلوند و قد بلند آرش که توی سریال کیمیا بود معترض نشدن که از رسانه ملی پخش میشد؟


درود

هنگامی که با وجود همه اینها نتوانستند اسیدپاشان را پیدا نمايند خب حتما یک چیزی کم هست یا نیست...

پ.ن.

هنوز بنده در شفرمودم چگونه توانستند تصویرگیسوان گلوریا خانم هاردی را بارها و بارها از همان رسانه ای که فرمودید را پخش بنمایند تازه اون هم ایشان که یعنی 50 %شان هم ایرانیست؟ گذشته از همه اینها چرا هنوز به تیپ نیوشا ضیغمی گیری نداده اند؟!! این پرسشیست که سالها بدون جواب مانده!!!

22:

ولی اگر بی حجاب بشوند ممنوع الکار میشوند

23:

درود

به احتمال زیاد بیشتر ایرانیها می دانند مشکل در واقع موی ایشان نیست و همان اشاره به برزیلی بودن ایشان خود گویای همه چیز هست...اون مجری خانم مراسم آغازین جام جهانی بود چه بود را به یاد دارید؟!! اون مجری خانم شبکه پرس تی وی هم بدین گونه....با اندک اندیشه م یتوان پی برد دقیقا چه در این زنها برخی مردان را از خود بیخود کرده... کم کم "خرده آبرویی" که در جهان داشتیم هم از دست می رود...

24:

سلام
واقعا توی چنین مواردی که اسید پاشی می کنن و به کل مخربگر هستن اصلا نمیشه ردی ازشون پیدا کرد!
واقعا خیلی جالبه که برای اون خانم گلوریا هاردی چرا معترض نشدن!؟
چون که اون سریال در راستای کارهای خودشون ساخته میشده ..

نیوشا ضیغمی جای خود داره..
و بد نیست هم یادی کنیم از دلقک خود فروخته سینمای ایران که به خیال خودش مثلا سوپر هستاره و اونهم در فیلم مزخرف رسوایی ساخته ده نمکی..الناز شاکر دوست که عکس ها توی فضای مجازی منتشر شده..


25:

این فیلم عامل و ترویج دهده فساد «رفتاری» هست(نظر شخصی)
+
این فیلم مذهبی ها را مسخره میکند.(واقعیت)
+
همین الان هم تلویزیون به صورت اگهی تبلیغ کرد فیلم رو

26:

درود بزرگوار...
البته امیدواریم خانم گلوریا مثل خانم دارین حمزه بازیگر فیلم کتاب قانون! سر از فیلمی مثل هتل بیروت در نیاورند ! : ))

27:

باید به حال این روزهای جامعه تأسف خورد
به حال سینما و دست اندرکاران و جشنواره ی فجر(!)
الان هم که حرف و حدیث ها در مورد پرستویی به گوش می رسه
که بله سیمرغی که به ایشون اهدا شد مصلحتی بود!
از واکنش هستاد پرستویی لذت بردم وقتی که فرمودند:
"سیمرغ مصلحتی؟؟ مال خودتان، ما نخواستیم"

28:

ترجمه:
کارکردن توو سینمای ایران سخت تر از کار کردن با سی آی اِی & اف بی آی می باشد

29:

قربانت دوست خوبم..
و بابت لینک ها هم متشکرم
خیلی لینک جالبی بود درباره این بازیگر که از کجا به کجا رسید!!!
البته توی سینمای پر از باند بازی این مملکت جایی برای ادمهای باشرف نیست..

امثال فخری خوروش ها یا بهرام بیضایی برای همیشه رفتن و این چند وقت اخیر هم چند تا بازیگر قید بازی توی این مملکت رو زدن و رفتن اونور اب ها..
امثال گلوریا هاردی ها توی هنر سینما عددی نیستن ..
زود میایند و زود هم فراموش می شوند..


30:

وقتی 50 % سینماههای ما در مالکیت سپاهه چه انتظاری دارید

31:

حتماً دچار خودپارگی خودجوش شده اند !

32:

نخست که جلوی سینماها دوربین مدار بسته وجود دارد.
اونجا نباشد،در خیابان ها و دیگر قسمت های خیابان وجود دارد.
با این اوصاف! هنوز هم نمی دانند چه کسانی این بنرها را تخریب کرده اند ؟!

پ.ن:
این عزیزان اگر نگران نمایش تصویر زن بی حجاب بر سر در سینماها هستند!! چطور به رسانه ی میلی اجازه ی پخش فیلم و سریال های خارجی را می دهند ؟! : ))

33:

در ایران، زیبا بودن جُرم هست چون آقایان را به گناه می اندازد!!!:-)

34:

واقعا اینگونه افراد از داعش هم بدترن!
اخه با این سینمای ورشکسته دیگه این کارها چه معنی می دهد؟
حالا اگه ده نمکی می ساخت چقدر به به و چه چه می کردن که سینمای ایران رو به تمام دنیا آشنا می کنه !
چرا این دلواپسان برای اون منشی موی بلوند و قد بلند آرش که توی سریال کیمیا بود معترض نشدن که از رسانه ملی پخش میشد؟

35:

البته که بیشتر بازیگرای زن سینما و تلویزیون ایران همیجوریش از این خانم زیباترند.


36:

نوشته اصلي بوسيله hashem1359 نمايش نوشته ها
واقعا اینگونه افراد از داعش هم بدترن!
اخه با این سینمای ورشکسته دیگه این کارها چه معنی می دهد؟
حالا اگه ده نمکی می ساخت چقدر به به و چه چه می کردن که سینمای ایران رو به تمام دنیا آشنا می کنه !
چرا این دلواپسان برای اون منشی موی بلوند و قد بلند آرش که توی سریال کیمیا بود معترض نشدن که از رسانه ملی پخش میشد؟


درود

هنگامی که با وجود همه اینها نتوانستند اسیدپاشان را پیدا نمايند خب حتما یک چیزی کم هست یا نیست...

پ.ن.

هنوز بنده در شفرمودم چگونه توانستند تصویرگیسوان گلوریا خانم هاردی را بارها و بارها از همان رسانه ای که فرمودید را پخش بنمایند تازه اون هم ایشان که یعنی 50 %شان هم ایرانیست؟ گذشته از همه اینها چرا هنوز به تیپ نیوشا ضیغمی گیری نداده اند؟!! این پرسشیست که سالها بدون جواب مانده!!!

37:

ولی اگر بی حجاب بشوند ممنوع الکار میشوند

38:

درود

به احتمال زیاد بیشتر ایرانیها می دانند مشکل در واقع موی ایشان نیست و همان اشاره به برزیلی بودن ایشان خود گویای همه چیز هست...اون مجری خانم مراسم آغازین جام جهانی بود چه بود را به یاد دارید؟!! اون مجری خانم شبکه پرس تی وی هم بدین گونه....با اندک اندیشه م یتوان پی برد دقیقا چه در این زنها برخی مردان را از خود بیخود کرده... کم کم "خرده آبرویی" که در جهان داشتیم هم از دست می رود...

39:

سلام
واقعا توی چنین مواردی که اسید پاشی می کنن و به کل مخربگر هستن اصلا نمیشه ردی ازشون پیدا کرد!
واقعا خیلی جالبه که برای اون خانم گلوریا هاردی چرا معترض نشدن!؟
چون که اون سریال در راستای کارهای خودشون ساخته میشده ..

نیوشا ضیغمی جای خود داره..
و بد نیست هم یادی کنیم از دلقک خود فروخته سینمای ایران که به خیال خودش مثلا سوپر هستاره و اونهم در فیلم مزخرف رسوایی ساخته ده نمکی..الناز شاکر دوست که عکس ها توی فضای مجازی منتشر شده..


40:

این فیلم عامل و ترویج دهده فساد «رفتاری» هست(نظر شخصی)
+
این فیلم مذهبی ها را مسخره میکند.(واقعیت)
+
همین الان هم تلویزیون به صورت اگهی تبلیغ کرد فیلم رو

41:

درود بزرگوار...
البته امیدواریم خانم گلوریا مثل خانم دارین حمزه بازیگر فیلم کتاب قانون! سر از فیلمی مثل هتل بیروت در نیاورند ! : ))

42:

باید به حال این روزهای جامعه تأسف خورد
به حال سینما و دست اندرکاران و جشنواره ی فجر(!)
الان هم که حرف و حدیث ها در مورد پرستویی به گوش می رسه
که بله سیمرغی که به ایشون اهدا شد مصلحتی بود!
از واکنش هستاد پرستویی لذت بردم وقتی که فرمودند:
"سیمرغ مصلحتی؟؟ مال خودتان، ما نخواستیم"

43:

ترجمه:
کارکردن توو سینمای ایران سخت تر از کار کردن با سی آی اِی & اف بی آی می باشد

44:

قربانت دوست خوبم..
و بابت لینک ها هم متشکرم
خیلی لینک جالبی بود درباره این بازیگر که از کجا به کجا رسید!!!
البته توی سینمای پر از باند بازی این مملکت جایی برای ادمهای باشرف نیست..

امثال فخری خوروش ها یا بهرام بیضایی برای همیشه رفتن و این چند وقت اخیر هم چند تا بازیگر قید بازی توی این مملکت رو زدن و رفتن اونور اب ها..
امثال گلوریا هاردی ها توی هنر سینما عددی نیستن ..
زود میایند و زود هم فراموش می شوند..


45:

والام چی بگم...


اوضاعی شده مملکت،چه اصراری به ظاهر سازی دارن اینها...


46:

ممکن بود امت به گناه بیفتند !!
اقدام پسندیده ای بود برای مقابله با شیطان رجیم ...


47:

به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
" ﺗﺮﻯ ﻛﺜﻴﺮﺍ ﻣﻨﻬﻢ ﻳﺘﻮﻟﻮﻥ ﺍﻟﺬﻳﻦ ﻛﻔﺮﻭﺍ ﻟﺒﺌﺲ ﻣﺎ ﻗﺪﻣﺖ ﻟﻬﻢ ﺃﻧﻔﺴﻬﻢ ﺃﻥ ﺳﺨﻂ ﺍﻟﻠﻪ ﻋﻠﻴﻬﻢ ﻭﻓﻲ ﺍﻟﻌﺬﺍﺏ ﻫﻢ ﺧﺎﻟﺪﻭﻥ
ﻭﻟﻮ ﻛﺎﻧﻮﺍ ﻳﺆﻣﻨﻮﻥ ﺑﺎﻟﻠﻪ ﻭﺍﻟﻨﺒﻲﺀ ﻭﻣﺎ ﺃﻧﺰﻝ ﺇﻟﻴﻪ ﻣﺎ ﺍﺗﺨﺬﻭﻫﻢ ﺃﻭﻟﻴﺎﺀ ﻭﻟﻜﻦ ﻛﺜﻴﺮﺍ ﻣﻨﻬﻢ ﻓﺎﺳﻘﻮﻥ "
" میبینی فراوانی ازِشان سرپرست می گیرند کَسهاییُ روگرداندند تا بدی چه پیش فرستاد تا اونها را خویششان که خشم سخت گرفتشان خداوند هم در ناگوار اونها پیوسته هایی
هم تایا بودند باور می نمايند به خداوند هم پیامبر هم چه فرود آمد سویش چه چند گیرندشان سرپرستهایی؟ هم تا بود فراوانی ازِشان بدکارهایی "
ببینید دیدگاه بنده اینِ که برخی از هممیهنهامان فرهنگ از بیگانه بر می دارند پوچ هست چه نمایش ها فیلم هاش چه برخی جنس ،بخواهد ارشاد بگوید نه یا گمرک بگوید نه هم سازِ بیشتر امت باهاشان یکسو باشد برایم پایه نیست ،که دیدگاه خداوند در آیین ارزشمند هست،خداوندا تویی که ناباورها را دوست نداری باهاشان خوب باشیم هم مرا برپادار نماز کن

48:

فیلم کمدی
سانسور کمدی


تاسفی دیگر... <br><br>سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها

49:

چه مسخره ! واقعا بعضی ها فکر میکنن؟!پوفففف اینا چقدر احمقا خداااا!!

50:

کجای هستی دادا؟یه کلمه از حرف هات رو نفهمیدم

51:

به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
" ﻗﻞ ﻫﻞ ﻧﻨﺒﺌﻜﻢ ﺑﺎﻷﺧﺴﺮﻳﻦ ﺃﻋﻤﺎﻻ ‏ 103 ‏
ﺍﻟﺬﻳﻦ ﺿﻞ ﺳﻌﻴﻬﻢ ﻓﻲ ﺍﻟﺤﻴﺎﺓ ﺍﻟﺪﻧﻴﺎ ﻭﻫﻢ ﻳﺤﺴﺒﻮﻥ ﺃﻧﻬﻢ ﻳﺤﺴﻨﻮﻥ ﺻﻨﻌﺎ ‏ 104
‏ ﺃﻭﻟﺌﻚ ﺍﻟﺬﻳﻦ ﻛﻔﺮﻭﺍ ﺑﺂﻳﺎﺕ ﺭﺑﻬﻢ ﻭﻟﻘﺎﺋﻪ ﻓﺤﺒﻄﺖ ﺃﻋﻤﺎﻟﻬﻢ ﻓﻼ ﻧﻘﻴﻢ ﻟﻬﻢ ﻳﻮﻡ ﺍﻟﻘﻴﺎﻣﺔ ﻭﺯﻧﺎ ‏ 105 ‏ "
"گو اینجا آگاه می کنیمتان به تباه شده ترین کارهایی 103
کَسهایی گم شد انجامهاشان در زندگی نزدیک سرا هم اونها شمار می آورند که اگرند نیکو می نمايند هنری 104
اوندسته کَسهایی رو گرداندند به نشانه های پروردگارشان هم روبروشدنش باز ناچیز شد انجامهاشان باز نه برپا می کنیم تا براشان وقتی برپا شدن سنجشی "
درود می اندیشی کجایی باشیم؟
گر یه گزاره یا جمله بود باورش آسانتر یا یه واژه یا کلمه که نفهمیدید؟
منهم چیزی از کارهای بازیگرهای نمایشی نمی فهمم که بیخود پَرُ بال خود می شنمايند بیشتر زندگیشان هدر رفته، مگر اونها که برای خداوند کار می نمايند داستان سخن خداوند قراون به نمایش می گذارند در پِی خوشنودی خداوند گام می نهند از زشتیِ دروغ دزدی بی بندُباری می گویند از خوبیِ پاکی سادگی اندیشه درست می گویند هم همه جا توانایی خداوندُ به رخ بنده های خداوند می کشند.
خداوندا مرا بهانه گير مکن هم برپا دار نماز کن

52:

جونم ریوالدو و دیگر هیچ
تاسفی دیگر... <br><br>سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها

53:

والام چی بگم...


اوضاعی شده مملکت،چه اصراری به ظاهر سازی دارن اینها...


54:

ممکن بود امت به گناه بیفتند !!
اقدام پسندیده ای بود برای مقابله با شیطان رجیم ...


55:

به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
" ﺗﺮﻯ ﻛﺜﻴﺮﺍ ﻣﻨﻬﻢ ﻳﺘﻮﻟﻮﻥ ﺍﻟﺬﻳﻦ ﻛﻔﺮﻭﺍ ﻟﺒﺌﺲ ﻣﺎ ﻗﺪﻣﺖ ﻟﻬﻢ ﺃﻧﻔﺴﻬﻢ ﺃﻥ ﺳﺨﻂ ﺍﻟﻠﻪ ﻋﻠﻴﻬﻢ ﻭﻓﻲ ﺍﻟﻌﺬﺍﺏ ﻫﻢ ﺧﺎﻟﺪﻭﻥ
ﻭﻟﻮ ﻛﺎﻧﻮﺍ ﻳﺆﻣﻨﻮﻥ ﺑﺎﻟﻠﻪ ﻭﺍﻟﻨﺒﻲﺀ ﻭﻣﺎ ﺃﻧﺰﻝ ﺇﻟﻴﻪ ﻣﺎ ﺍﺗﺨﺬﻭﻫﻢ ﺃﻭﻟﻴﺎﺀ ﻭﻟﻜﻦ ﻛﺜﻴﺮﺍ ﻣﻨﻬﻢ ﻓﺎﺳﻘﻮﻥ "
" میبینی فراوانی ازِشان سرپرست می گیرند کَسهاییُ روگرداندند تا بدی چه پیش فرستاد تا اونها را خویششان که خشم سخت گرفتشان خداوند هم در ناگوار اونها پیوسته هایی
هم تایا بودند باور می نمايند به خداوند هم پیامبر هم چه فرود آمد سویش چه چند گیرندشان سرپرستهایی؟ هم تا بود فراوانی ازِشان بدکارهایی "
ببینید دیدگاه بنده اینِ که برخی از هممیهنهامان فرهنگ از بیگانه بر می دارند پوچ هست چه نمایش ها فیلم هاش چه برخی جنس ،بخواهد ارشاد بگوید نه یا گمرک بگوید نه هم سازِ بیشتر امت باهاشان یکسو باشد برایم پایه نیست ،که دیدگاه خداوند در آیین ارزشمند هست،خداوندا تویی که ناباورها را دوست نداری باهاشان خوب باشیم هم مرا برپادار نماز کن

56:

فیلم کمدی
سانسور کمدی


تاسفی دیگر... <br><br>سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها

57:

چه مسخره ! واقعا بعضی ها فکر میکنن؟!پوفففف اینا چقدر احمقا خداااا!!

58:

کجای هستی دادا؟یه کلمه از حرف هات رو نفهمیدم

59:

به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
" ﻗﻞ ﻫﻞ ﻧﻨﺒﺌﻜﻢ ﺑﺎﻷﺧﺴﺮﻳﻦ ﺃﻋﻤﺎﻻ ‏ 103 ‏
ﺍﻟﺬﻳﻦ ﺿﻞ ﺳﻌﻴﻬﻢ ﻓﻲ ﺍﻟﺤﻴﺎﺓ ﺍﻟﺪﻧﻴﺎ ﻭﻫﻢ ﻳﺤﺴﺒﻮﻥ ﺃﻧﻬﻢ ﻳﺤﺴﻨﻮﻥ ﺻﻨﻌﺎ ‏ 104
‏ ﺃﻭﻟﺌﻚ ﺍﻟﺬﻳﻦ ﻛﻔﺮﻭﺍ ﺑﺂﻳﺎﺕ ﺭﺑﻬﻢ ﻭﻟﻘﺎﺋﻪ ﻓﺤﺒﻄﺖ ﺃﻋﻤﺎﻟﻬﻢ ﻓﻼ ﻧﻘﻴﻢ ﻟﻬﻢ ﻳﻮﻡ ﺍﻟﻘﻴﺎﻣﺔ ﻭﺯﻧﺎ ‏ 105 ‏ "
"گو اینجا آگاه می کنیمتان به تباه شده ترین کارهایی 103
کَسهایی گم شد انجامهاشان در زندگی نزدیک سرا هم اونها شمار می آورند که اگرند نیکو می نمايند هنری 104
اوندسته کَسهایی رو گرداندند به نشانه های پروردگارشان هم روبروشدنش باز ناچیز شد انجامهاشان باز نه برپا می کنیم تا براشان وقتی برپا شدن سنجشی "
درود می اندیشی کجایی باشیم؟
گر یه گزاره یا جمله بود باورش آسانتر یا یه واژه یا کلمه که نفهمیدید؟
منهم چیزی از کارهای بازیگرهای نمایشی نمی فهمم که بیخود پَرُ بال خود می شنمايند بیشتر زندگیشان هدر رفته، مگر اونها که برای خداوند کار می نمايند داستان سخن خداوند قراون به نمایش می گذارند در پِی خوشنودی خداوند گام می نهند از زشتیِ دروغ دزدی بی بندُباری می گویند از خوبیِ پاکی سادگی اندیشه درست می گویند هم همه جا توانایی خداوندُ به رخ بنده های خداوند می کشند.
خداوندا مرا بهانه گير مکن هم برپا دار نماز کن

60:

جونم ریوالدو و دیگر هیچ
تاسفی دیگر... <br><br>سانسور بنرهای یک فیلم از سر در سینماها


50 out of 100 based on 15 user ratings 790 reviews

@