معرفی برندگان جوایز تلویزیونی «امی» 2014


معرفی برندگان جوایز تلویزیونی «امی» 2014معرفی برندگان جوایز تلویزیونی «امی» 2014
خبرگزاری ایسنا: برندگان چهل‌ویکمین دوره «امی» روزانه طی مراسمی که در هتل «بیورلی هیلتون» برگزار شد، جوایز خود را دریافت کردند.

در این مراسم سریال «جوان و بی‌قرار» که در 26 بخش نامزد شده بود، به عنوان بهترین اثر درام برگزیده شد. این سریال تلویزیونی همچنین در چهار بخش دیگر شایسته دریافت «امی» شناخته شد.

معرفی برندگان جوایز تلویزیونی «امی» 2014

«بیلی میلر» که نقش «بیلی ابوت» را در این سریال ایفا کرده، عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد سریال‌های درام را از آن خود کرد. جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل سریال‌های درام نصیب «امیلیا هینل»، هنرپیشه نقش «ویکتوریا نیومن» شد.

«هانتر کینگ» برای هنرنمایی در «جوان و بی‌قرار» جایزه «امی» بخش بهترین بازیگر زن جوان درام‌های تلویزیونی را به دست آورد. این سریال همچنین در بخش بهترین گروه نویسندگی آثار درام برگزیده شد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، سازندگان «زندگی برای زندگی» موفق شدند جایزه بهترین گروه کارگردانی «امی» 2014 را دریافت کنند.

«ایلین دیویدسون»، هنرپیشه «روزهای زندگی ما» جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی زن سریال‌های درام را به خانه برد و جایزه بهترین بازیگر مرد جوان این بخش به «شندلر ماسی» همبازی او تعلق گرفت. جایزه بهترین بازیگر مرد مکمل سریال‌های درام نیز از آن «اریک مارتسولف» بازیگر همین سریال شد.

«نیل پاتریک هریس»، بازیگر سریال پرمخاطب «آشنایی با مادر» برای دومین سال متوالی اجرای این مراسم معتبر را برعهده داشت.74 out of 100 based on 59 user ratings 634 reviews

@