لو رفتن عکسهای خصوصی چهره ها


لو رفتن عکسهای خصوصی چهره هالو رفتن عکسهای خصوصی چهره ها
لو رفتن عکسهای خصوصی چهره ها


هفته گذشته در کمال تاسف گوشی های تعداد کثیری از چهره های مشهر زن در عرصه های مختلف هنری که به آنها اصطلاحا celebrity اطلاق می شود هک شد و کلیه عکسهای خصوصی و عمدتا برهنه آنها در صفحات اینترنت جای باز نمود.امری که باعث آزردگی خاطر آنها و طرفدارانشان شد.

لو رفتن عکسهای خصوصی چهره هااز جمله این خانمها جنیفر لارنس ، کیت آپتون ، کریستن دانست و خیلیهای دیگر را میتوان نام برد.عکسهای سکسی این چهره ها همه جای اینترنت را پر کرد.این عکسها اساسا و در ابتدا به سایت 4chan پست شد.سپس سر از سایت reddit در آورد.حالا سایت پس از گذشت مدتی تازه اعلام کرده که قصد برداشتن این عکسها را دارد!برخی از کاربران ردیت از این امر ناراحت شده اند و سایت را به باد انتقاد گرفته اند!

لو رفتن عکسهای خصوصی چهره ها

مسئولان سایت گفته اند که آنها تاکنون چند بار عکسها را از روی سایت حذف کرده اند اما با کمال تعجب عکسها مجددا روی سایت برنامه داده شده اند... .

لو رفتن عکسهای خصوصی چهره ها

حالا بطرز عجیبی یک جنگ میان سایت و برخی از کاربرانش شروع شده است و هر گاه سایت عکسها را حذف می کند کاربران دیگر عکسها را دو مرتبه جایگزین می کنند!

لو رفتن عکسهای خصوصی چهره ها


بهرحال این افتضاح همچنان ادامه دارد.خانم جنیفر لارنس این امر را تجاوز به حریم خصوصی خود و همقطارانش تلقی می نماید.

لو رفتن عکسهای خصوصی چهره ها

تعدادی از خانمها حالا با وکیل هایشان موضوع را از نظر قضایی دنبال می کنند و شکایتهایی نیز تنظیم و تسلیم دادگاه های آمریکا نموده اند.لو رفتن عکسهای خصوصی چهره هامستندی تازه درباره هیتلر: خودکشی یا فرار؟

1:

خب یه فیلتر برای حریم خصوصیشون نصب کنن

به هر حال بشریت هیچگاه از دسترنج خودش راحت نبوده


تاثیر سینما بر آرام کردن مردم در جنگ جهانی دوم

2:

خدارو شکرتمثال مبارک مشاهیر وطن لو نرفته


56 out of 100 based on 21 user ratings 796 reviews

@