معرفی سریال زیر گنبد


معرفی سریال زیر گنبدمعرفی سریال زیر گنبد
زیر گنبد (به انگلیسی: Under the dome) یک سریال تلویزیونی علمی تخیلی آمریکایی است که از تاریخ ۲۴ ژوئن ۲۰۱۳ در شبکه سی‌بی‌اس به نمایش درآمده است. این سریال توسط برایان کی. وان (Brian K. Vaughan) توسعه داده شد و بر اساس رمانی با همین نام از استفان کینگ (Stephen King) است. وان و کینگ هردو به عنوان تهیه کنندگان اجرایی به همراه استیون اسپیلبرگ، Neal Baer، Justin Falvey، Darryl Frank، Jack Bender و Stacey Snider هستند. نیلز آردن اپلو (Niels Arden Oplev) کارگردان دانمارکی قسمت Pilot را تهیه و کارگردانی کرد.
خلاصه داستان

خطر لوث‌شدن: آنچه در زیر می‌آید ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد!
زیر گنبد داستان ساکنین شهر کوچک چسترزمیل (Chester's Mill) واقع در ایالت مین است، جایی که گنبدی عظیم، شفاف و فنا ناپذیر آنها را از بقیه جهان جدا می‌کند. بدون دسترسی به اینترنت و موبایل و ارتباط محدود رادیویی مردم به دام افتاده داخل گنبد باید راهشان را برای زنده ماندن با کاهش منابع و بالا گرفتن تنش‌ها پیدا کنند. در حالی که نیروهای نظامی، دولت و رسانه‌های مستقر در خارج این حصار دور تا دور اقدام به شکست آن می‌کنند، گروه کوچکی از مردم داخل گنبد در پی کشف چرایی گنبد، گنبد از کجا آمده و اینکه چه زمانی خواهد رفت، هستند.
در قسمت اول کسی که در حال کندن آن قبر بوده، "باربی" باربارا (با بازی مایک ووگل) است که زمانی که گنبد بسته می‌شود نمی‌تواند از جرمی که مرتکب شده فرار کند. کلانتر شهر (جف فاهی) و همکارش (ناتالی مارتینز) به نظر نمی‌رسد لازم باشد تلاش زیادی برای شغلشان حفظ کنند. یکی دیگر از شخصیت‌های این قسمت سردبیر روزنامه شهر یعنی جولیا (راشل لفور) است.
مشکلاتی که پیش می آیند مشخص هستند. اگر یک ژنراتور پشتیبان نداشته باشند، برق نخواهند داشت. هیچ سیگنال رادیویی نمی‌تواند وارد شود. ساکنان شهر نمی‌توانند صدای افرادی که دقیقاً جلویشان در آن طرف گنبد ایستاده‌اند بشنوند. به تدریج و به آرامی مردم شروع می‌کنند به فکر کردن درباره مدت زمانی که این گنبد وجود خواهد داشت، چون مشکل آب و غذا را پیش می‌آورد. ماموران دولتی هم در آن سمت گنبد حلقه زدند و برای بدترین شرایط ممکن آماده می شوند.
با وجود اینکه خونریزی های زیادی به خاطر پایین آمدن گنبد به وجود می آید و حتی چند قسمت بریده شده بدن هم نمایش داده می‌شود، اما شخصیت های داستان بیشتر از اینکه نگران به نظر برسند حیرت‌زده هستند. با این حال انتظار می‌رود ترس آنها به زودی شروع شود چون کینگ در تمام کتاب‌هایش دوست دارد ترس‌ها و رازهای نهفته درون مردم را آشکار کند.


https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B2...D9%86%DB%8C%29مسابقه ي سينمايي!بدو بيا تو!

1:

زیر گنبد معرفی سریال زیر گنبد ژانر
توسعه‌دهنده Brian K.


فیلم های دینی و فلسفی
Vaughan بازیگران
آهنگساز W.


Box Office
G.


زیر تیغ نقد!!!
Snuffy Walden کشور سازنده United States زبان‌ها English تعداد فصل‌ها ۲ تعداد قسمت‌ها 26 ([[[۱]|فهرست قسمت‌ها]]) تولید تهیه‌نماينده اجرایی
تهیه‌نماينده Randy Sutter تدوین‌نماينده Timothy A.


جايي كه سينما، با زندگي به شدت تصادف مي كند !
Good فیلمبرداری Cort Fey مدت ۴۳ minutes تولیدشرکت‌ها
پخش نماينده شبکه اصلی سی‌بی‌اس (شبکه) اجرای اصلی ۲۴ ژوئن ۲۰۱۳ – present


منتخبی از فیلمهای سال 2008

2:

معرفی سریال زیر گنبد

معرفی سریال زیر گنبد
معرفی سریال زیر گنبد

معرفی سریال زیر گنبد

معرفی سریال زیر گنبد68 out of 100 based on 63 user ratings 1138 reviews

@