بازیگر ِ نقش ِ پرنسس دایانا را ببینید ..


بازیگر ِ نقش ِ پرنسس دایانا را ببینید ..بازیگر ِ نقش ِ پرنسس دایانا را ببینید ..
خبرگزاری فارس: در حالی که کمی پیش‌تر خبرهایی مبنی بر بازی «نوامی واتز» در نقش «پرنسس دیانا» منتشر شد، امروز صبح نیز اولین تصویر از گریم این بازیگر هالیوودی در این نقش روی خروجی سایت‌های خبری برنامه گرفت.
بازیگر ِ نقش ِ پرنسس دایانا را ببینید ..
به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم سینمایی «سرگردان کوچ» که برنامه است به زودی جلوی دوربین برود، داستان زندگی و مرگ «شاهزاده دیانا» است که «نوامی واتز»
بازیگر هالیوودی برنامه است نقش او را بازی کند.
در حالی که خبرهای بازی واتز در نقش پرنسس دیانا چندی پیش منتشر شده بود، امروز صبح اولین تصویر از گریم این بازیگر نیز روی خروجی سایت‌های خبری جهان برنامه گرفت.

بازیگر ِ نقش ِ پرنسس دایانا را ببینید .. گریم نوامی واتز بازیگر هالیوودی برای بازی در نقش پرنسس دیانا
«واتز» که تاکنون در فیلم‌هایی چون «کینگ‌کونگ» و «21 گرم» بازی کرده است، درباره بازی در این فیلم گفت: بی‌صبرانه منتظر بازی در این نقش هستم و در عین حال که به بازی در این نقش افتخار می‌کنم، از آن نیز وحشت دارم. او شخصیت خاصی است که بازی در نقش او به هیچ وجه کار آسانی نیست، تنها کاری که از دستم بر می‌آید این است که بهترین بازی که در توانم است را ارائه دهم.
فیلم «سرگردان کوچ» برنامه است به زودی در انگلستان به کارگردانی «اولیویر هیرشبیگل» جلوی دوربین برود.
این فیلم در تاریخی نامشخص طی سال 2013 میلادی به نمایش درخواهد آمد.

بر اساس این گزارش، پرنسس دایانا همسر اول شاهزاده چارلز بود که در سن 36 سالگی در یک حادثه رانندگی در پاریس درگذشت. ورود به خانواده سلطنتی بریتانیای کبیر، زیبایی، مُدگرایی و کمک‌های انساندوستانه، دایانا را به یکی از سرشناس‌ترین زنان جهان تبدیل کرد. مرگ دایانا یکی از خبرسازترین وقایع سال بود و تا مدت‌ها فشار افکار عمومی بر روی خانواده سلطنتی پادشاهی متحده به ویژه ملکه الیزابت و پرنس چارلز سایه افکنده بود.62 out of 100 based on 17 user ratings 142 reviews

@