شما دوست دارید سری سوم سریال «ستایش» ساخته شود؟


شما دوست دارید سری سوم سریال «ستایش» ساخته شود؟شما دوست دارید سری سوم سریال «ستایش» ساخته شود؟
بعد از پایان فصل دوم مجموعه «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی ، اخبار و حواشی پیرامون آن فروکش کرد. حالا امیر محمد زند بازیگر سری دوم «ستایش» از نگارش سری سوم این مجموعه توسط سعید مطلبی خبر داده است.
امیر محمد زند به خبرگزاری مهر گفت: سال گذشته سعید مطلبی نویسنده سریال «ستایش» را دیدم و او اعلام کرد در حال نگارش سری سوم این سریال پرمخاطب است.وی افزود: به نظر می رسد مخاطبان حتی از خارج از کشور نیز پیگیر این موضوع هستند که «ستایش» چگونه ادامه پیدا می کند.این بازیگر تاکید کرد: من هم نمی دانم سری سوم به کجا خواهد رسید. امیدوارم که نگارش به خوبی انجام شود و من هم در اولین فرصتی که پیش بیاید، در خدمت پروژه خواهم بود.
مورد عجیب زند
زند در حالی از ابراز علاقه به حضور در «ستایش 3» گفته که در زمان پخش سری دوم این سریال اعتراضش را از كش دار بودن سریال رسانه ای كرده بود:« هر اثری كه برنامه است ساخته شود باید بر اساس اصول باشد؛ نمی توان یك بنای 50 طبقه را روی فونداسیون ساختمانی 5 طبقه برنامه داد.»
اعتراض میرامینی
البته فقط امیرمحمد زند نبود كه به فصل دوم «ستایش» اعتراض دارد. حدیث میر امینی بازیگر نقش نازگل هم گفته بود: « سری دوم «ستایش» کار خوبی نشده، چون قصه ندارد. ما فقط یک سری دیالوگ می شنویم. در واقع بدون اینکه قصه ای داشته باشیم، به همان شخصیت های قبلی تکیه شده است. قصه لق می زند. یک سری کاراکتر می آیند یک سری چیزها می گویند و می روند. ما می رویم دو قسمت راجع به یک موضوع با دو کاراکتر صحبت می کنیم و هیچ داستانی پیش نمی رود.»

زند در حالی از ابراز علاقه به حضور در «ستایش 3» گفته که در زمان پخش سری دوم این سریال اعتراضش را از كش دار بودن سریال رسانه ای كرده بود:« هر اثری كه برنامه است ساخته شود باید بر اساس اصول باشد؛ نمی توان یك بنای 50 طبقه را روی فونداسیون ساختمانی 5 طبقه برنامه داد.»


او همچنین عنوان کرده بود:« در کشور ما یک سیستم است که کارها بدون فیلمنامه کلید می خورد. اگر هم سراغ فیلمنامه را بگیری می گویند مگر تو به ما اعتماد نداری... می خواهند بگویند ببینید ما چقدر بازیگر کنار هم چیده ایم؟ در حالیکه به هیچ یک از این شخصیت ها پرداخته نمی شود. من در مورد کاراکتر خودم می گویم، اگر نازگل از کل کار حذف شود هیچ لطمه ای به قصه نمی خورد!


دفاع تهیه کننده
با این حال آرمان زرین کوب تهیه کننده «ستایش» تمام قد پشت مجموعه ایستاد؛ با این استدلال:« سریال یک ملودرام اجتماعی است که به درستی مشکلات و معضلات هر دو نسل را به تصویر کشیده است و به سلیقه مخاطب ایرانی بسیار نزدیک است، این نشان می دهد که «ستایش» مورد توجه مخاطب برنامه گرفته است . البته شروع طرح ما به این شدت اشک انگیز نبود، بعد از نوشته شدن حدود پنج قسمت از مجموعه متوجه شدم نویسنده محترم بسیار خوب سلیقه مخاطب را می شناسد، و از همان موقع مطمئن شدم هدفی را که دنبال می کنیم درست است و با مجموعه ای پر مخاطب روبرو خواهیم شد.

شما دوست دارید سری سوم سریال «ستایش» ساخته شود؟
اگر «ستایش» قصه ای است كه دوره اش سر آمده پس چطور 64 درصد بیننده دارد. چرا ثبت احوال اعلام می كند اسم ستایش در مقطعی بیشترین طرفدار را داشت الان هم دوم است . ما یادمان نرود «ستایش» هفتگی پخش می شود آن هم در دوره ای كه شبكه های ماهواره ای هر روز گسترش پیدا می كنند.
من خوشحال می شوم وقتی خیلی ها می گویند در «ستایش» مفاهیمی است كه در رفتار بچه های ما تاثیر گذاشته. مثلا می گویند در این سریال به بحث تحكیم خانواده درست اشاره شده كه اتفاقا در سیاست برنامه سازی سیما این هست: جانمایی مفاهیم دینی و موضوعات ارزشی همچون خانواده. یا می گویند شما در سریال یك كرد نشان دادید كه چه قدر درستكار و سمپات بود و وجهه كردها را خوب نشان دادید: تقویت وحدت ملی و توجه به قومیت های كشور. یا می گویند خانواده نادری در مقابل خانواده حشمت فردوس چه قدر بهتر زندگی می كند این دقیقا همان فرهنگ سازی و ترویج ساده زیستی است. موارد زیادی درباره تاثیر چادر شنیده ام و بارها گفته اند بچه های ما تحت تاثیر کاراکترهای سریال احترام شان به پدر و مادر دو چندان شده :تكریم والدین و متدینین و شعار چادر حجاب برتر. خیلی ها می گویند سریال تان حرف بد و فحش ندارد. این یعنی استفاده نكردن از دیالوگ های نامربوط، بد دهنی ، فحاشی كاراكترها.... »
ستایش 3 باشد یا نه؟
حالا شما بگویید دوست دارید سری سوم سریال «ستایش» ساخته شود یا نه؟تبیان
قسمت اول ماه عسل 94 ( مردی که برای اثبات دوست داشتن همسر، خودش را پرت کرد)

1:

مثل ترکیه شدن!
شورشو در اوردن !


زمان پخش و تکرار سریال دردسرهای عظیم 2

2:

سریال مزخرف ستایش یکی از گندترین سریالای تاریخ بشریته!
واقعا هدف از ساختن چنین سریال بی سر و ته چی می باشد!؟
اون زنیکه ستایش که همش در حال گریه و زاری هست که قشنگ شده رب النوع گریه و بدبختی و فلاکت..
یکی نیست بگه این همه ملت گرفتاری و بیچارگی دارن اونوقت هی شما از این سریالای فوق العاده گند بسازید...


دانلود تمام قسمت های ماه عسل 92


ناکامی ماه عسل در کشف راز خواهران غریب

3:

یکی از مزخرفترین سریالهایی که بود دیدم اونم تکرار کلمه افتاد که رو اعصابم بود این هنرپیشه ستایش فقط به درد گریه کردن میخوره جالبی ش اینه تو المپیک نیشش باز شده بود با اون ارایش جلفش سوژه خبرنگارها در کل عین سریال های بی محتوا ترکیه دارن هی کشش میدن


دانلود قسمت سوم ماه عسل 94 - 30 خرداد

4:

سریال مزخرف ستایش یکی از گندترین سریالای تاریخ بشریته!
واقعا هدف از ساختن چنین سریال بی سر و ته چی می باشد!؟
اون زنیکه ستایش که همش در حال گریه و زاری هست که قشنگ شده رب النوع گریه و بدبختی و فلاکت..
یکی نیست بگه این همه ملت گرفتاری و بیچارگی دارن اونوقت هی شما از این سریالای فوق العاده گند بسازید...


دانلود قسمت سوم سریال پایتخت 4 - 30 خرداد


سریالی که اعصاب خانواده را هدف گرفت

5:

اصلا نگاه می کردم


یک گاف تاریخی بزرگ در “پایتخت۴″

6:

خیلی قشنگه شیر بلال شیر بلاله اموزندست بعض خرم سلطانه

7:

ادامه بدبختی‌های «ستایش»!

در این میان خود بازیگران فیلم هم به گروه مخالفان پیوستند و از روند سریال انتقاد کردند.

حدیث میرامینی بازیگر نقش نازگل فرموده بود قصه فصل دوم فاقد موقعیت دراماتیک هست و تماشاگر را خواه، ناخواه به سمت ایرادهایی مثل اینکه بازی‌ها چگونه هست، سوق می‌دهد.
کارگردان سریال «ستایش» می گوید که برنامه هست سری سوم اون به زودی کلید بخورد.

فصل سوم از سریالی که دیدگاه های متناقضی پیرامونش وجود داشت.

عده ای اون را دوست داشتند و با اشتیاق دنبال می کردند.

عده ای هم اون را تلخ و کپی برداری از فیلم های هندی نامیدند.

حتی فراخوان شد که ضرغامی، رئیس صدا و سیما نسبت به کیفیت پایین اون اعتراض کرده و خواستار توقفش شده هست.

با این حال خبرها حاکی از اون هست که فصل سوم این ملودرام اجتماعی برنامه هست ساخته شود و داستان فصل دوم را ادامه دهد.

به نقل فرارو، پخش سری اول مجموعه از آذرماه 1389 آغاز شد.

داستان دختری جوان که همسر خود را از دست داده بود و پدرشوهری جبار که قصد داشت پسرکوچکش را از او بگیرد.

کشمکشی که آخر به فرار او انجامید.

یک ملودرام تلخ اما با داستانی جذاب که توانست مخاطبان را به خود جلب کند.

در اون وقت مسئولان به موفقیت اون بالیدند و فرمودند حال تلویزیون هم به سمتی می رود که بتواند با محصولات خارجی و سریال های ماهواره ای مبارزه کند.
شما دوست دارید سری سوم سریال «ستایش» ساخته شود؟

البته روند رسیدن «ستایش» به اونتن تلویزیون هم به این سادگی ها انجام نشده بود.

فیلمنامه دست 2 کارگردان دیگر چرخید تا در نهایت به سعید سلطانی رسید.

اول ایرج قادری آمد و شیلا خداداد را برای نقش اول انتخاب کرد اما وقتی خودش به دلیل بیماری از ادامه همکاری کنار کشید خداداد هم دیگر تن به ادامه کار نداد، سپس اصغر هاشمی امور را به دست گرفت و میترا حجار را برای نقش پیشنهاد داد و کار آغاز شد.

هاشمی از تهیه نمايندگان میخواست تا پروژه را تا اتمام کامل متن فیلمنامه متوقف نمايند که اونان رضایت ندادند و هاشمی و به تبع اون حجار هم از پروژه جدا شدند.

قرعه کار به نرگس محمدی افتاد که «ستایش» خیلی زود و یک شبه او را به شهرت رساند.

وقتی مسئولان وقت دیدند که «ستایش» توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند خیلی زود بحث سری دوم را مطرح کردند.

از همان وقت اما و اگر های ادامه داستان «ستایش» مطرح شد.

چگونه می توان موفقیت داستان را تضمین کرد؟ چه کسی نقش ستایش را بازی خواهد کرد؟
شما دوست دارید سری سوم سریال «ستایش» ساخته شود؟

تهیه نماينده و کارگردان و نویسنده تا مدت ها بر سر انتخاب بازیگر ستایش چالش داشتند.

کارگردان بر حضور مجدد نرگس محمدی پافشاری میکرد و تهیه نماينده ونویسنده بر حضور یک بازیگر دیگر.

اسم های لعیا زنگه، ماه چهره خلیلی و حتی مریلا زارعی به میان آمد.

با لعیا زنگه برنامه داد بسته شد و حتی چندین قسمت هم بازی کرد اما پافشاری کارگردان بر ماندن نرگس محمدی بر نظرات دیگر چربید.

هرچند که تلاش برای افزایش 22 سال سن او چندان هم موفقیت آمیز نبود و همین باعث شد که برخی از مخاطبان نتوانند به راحتی گذشته با او ارتباط بربرنامه نمايند.

«ستایش» در سری دوم زنی 40 ساله بود که با دو فرزندش در شمال کشور رستورانی را اداره می کردند.

اما سپس 22 سال باز پای حشمت فردوس به زندگی اونان باز شد.

پس از اتمام سری نخست فراخوان شد که سری دوم برنامه هست با 44 قسمت دیگر بر روی اونتن برود.

با اونکه مسئولان برای جذاب ماندن سریال تلاش کرده بودند اما تنها چند قسمت سپس آغاز پخش سری دوم، صدای اعتراض های مخالفان بلند شد.

نتیجه داستان «ستایش» به فرموده منتقدان شده بود خرده داستان های آبکی و کشدار که بیشتر به فیلم های هندی شباهت داشت.

اگر تمام این ها کافی نبود.

فلاش بک های بیشمار در هر قسمت که داستان های گذشته را برای چندمین بار تکرار میکرد شد دلیل تایید " آب بستن" مسئولان در سریال که با فراخوان خبری مبنی بر اعتراض رئیس صدا و سیما به اوج خود رسید.
شما دوست دارید سری سوم سریال «ستایش» ساخته شود؟

پس از پخش چندین قسمت از سری دوم سریال «ستایش» خبری منتشر شد مبنی بر اینکه عزت الله ضرعامی از کیفیت پایین ساخت این مجموعه گلایه کرده و خواستار توقف و یا بازتدوین این مجموعه شده هست.

فرموده شد که رئیس وقت صدا و سیما نسبت به بی محتوا بودن و به درازا کشاندن فیلم معترض بوده و دستور داده هست که اگر مشکل این فیلم با بازتدوین حل نمی شود، جلوی پخش اون از همین ابتدا گرفته شود تا تهیه نمايندگان متوجه شوند که هر چیزی را نباید برای پخش تحویل صدا و سیما دهند.

هرچند بعدها این خبر از سوی ساوقت صدا و سیما تکذیب شد اما نشان می داد ستایش اونچنان که باید نتوانسته بود موفقیت پیشین خود را در ادامه داستانش حفظ کند.

منتقدان از ادامه دار شدن داستانی که مضمون متعددی ندارد و تنها تکرار مکررات هست انتقاد کردند.

اونان فرمودند علت موفقیت سریال های ماهواری و ادامه دار شدن اونان تا 300 – 400 قسمت به این خاطر هست که نه تنها برای ساخت فیلم هایی با مضامین متعدد دستشان باز هست بلکه بر روی اونچه برای بیننده جاذبه دارد دست می گذارند.

این در حالی هست که به فرموده اونان سازندگان سریال ستایش تنها بر روی یک مضمون واحد دست گذاشته و قصد دارد اون را تا 100 قسمت هم ادامه دهند.

مگر چقدر می توان بدون وقوع هیچ اتفاقی بدبختی های ستایش را تحمل کرد؟

در این میان خود بازیگران فیلم هم به گروه مخالفان پیوستند و از روند سریال انتقاد کردند.

حدیث میرامینی بازیگر نقش نازگل فرموده بود قصه فصل دوم فاقد موقعیت دراماتیک هست و تماشاگر را خواه، ناخواه به سمت ایرادهایی مثل اینکه بازی‌ها چگونه هست، سوق می‌دهد

او در فرمودگویش فرموده: «اگر شما در سری اول یک قسمت را نمی‌دیدید ، خیلی چیزها را از دست می‌دادید، فرار داشتیم، مرگ داشتیم، رفت و آمد داشتیم و...

اما در سری دوم هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد.

امت چقدر بنشینند و ببینند یک‌سری بازیگر می‌آیند مدام دیالوگ می‌گویند بدون اینکه قصه‌ای پیش برود.

در این شرایط کم‌کم توجه امت به این موضوع معطوف می‌شود که چقدر این بازیگر، جوان یا گریمش نامناسب هست.

در واقع در این شرایط ایرادهای کار بیرون می‌زند.»
شما دوست دارید سری سوم سریال «ستایش» ساخته شود؟

امیر محمد زند هم اعتراضش را از کش دار بودن سریال رسانه ای کرد و فرمود: «هر اثری که برنامه هست ساخته شود باید برپايه اصول باشد؛ نمی توان یک بنای 50 طبقه را روی فونداسیون ساختمانی پنج طبقه برنامه داد.»

با اونکه تهیه نماينده و کارگردان سریال کارت زرد ضرغامی به سریالشان را تکذیب کردند اما بر خلاف فرموده های پیشین، «ستایش» 2 در 26 قسمت تمام شد.

پس از اتمام فصل دو واکنش ها هم متفاوت بود.

عده ای فرمودند که از اتمام قصه پر غصه راضی هستند و بر خلاف فصل اول، «ستایش» 2 در هیچ قسمتی غافلگیری و جذابیت جدیدی برای مخاطب نداشته هست و بینندگان تا قسمت آخر منتظر پایان بندی مناسب بودند.

از اون طرف آرمان زرین کوب تهیه نماينده سریال فراخوان نمود که طبق نظرسنجی تلویزیون «ستایش 2» 64 % بیننده داشته که این برای یک مجموعه هفتگی آمار قابل توجهی هست و نشان می‌دهد مخاطبان تلویزیون فصل دوم این مجموعه را به دلیل داستان پرکشش و جذاب اون می‌پسندند.

وقتی در آخرین قسمت قصل دوم «ستایش» قصه شخصیت های اصلی به پایان بندی مناسبی نرسید معلوم شد که این داستان ادامه دارد.

سلطانی هم فراخوان نمود که فصل سوم «ستایش» هم ساخته می شود تا داستان شخصیت ها را ادامه دهد.

او فرمود: «داستان سری جدید «ستایش» در ادامه ماجرای گذشته اون بوده هست که در قصه جدید چند ویژگی دیگری اضافه شده هست و ساختار جدیدی در «ستایش 3» به وجود آمده هست.»

به فرموده او داستان شخصیت های اصلی به سرانجام نرسید تا مخاطبان در انتظار ادامه داستان در سری جدید اون باشند.

سری جدیدی‌ ای که با توجه به کیفیت سری دوم ستایش، امید زیادی درباره هستقبال مخاطب از اون نمی‌توان داشت.

سازندگان فرمودند که در ادامه سری دوم «ستایش» ماجراهای عجیب وغریب زیادی اتقاق می‌افتد که مخاطب انتظار اینگونه اتفاقات را ندارد و بیننده در ادامه از روند قصه متعجب می‌شود.

فصل سوم شامل 30 قسمت دیگر می‌شود، یعنی برنامه هست «ستایش» در قسمت 100 تمام شود.

داستانی که پرش وقتی نداشته و ادامه سری دوم اون هست و قصه‌های قهرمانان اصلی داستان دنبال می‌ شود.

با انتشار خبر آغاز تولید فصل سوم «ستایش» در آینده نزدیک منتقدان فراخوان نمودند که اگر فصل سوم تکرار مکررات باشد و نتواند مخاطب را همراه کند، سازندگان این سریال هر صد قسمت را باخته اند.

مگر اون که اونان روند خود را تغییر دهند.

سریال «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی، نویسندگی سعید مطلبی و تهیه نمايندگی آرمان زرین کوب از شبکه سه سیما پخش شد.

داریوش ارجمند، مهدی سلوکی، نرگس محمدی، حدیث میرامینی، رامسین کبریتی، فریبا نادری، سیما تیرانداز، نرگس امینی، امیر محمدزند، فریبا طالبی، نازلی رجب پور گروه بازیگران اصلی این مجموعه تلویزیونی را تشکیل می دهند.

فرارو


74 out of 100 based on 29 user ratings 154 reviews

@