جسد نیما نهاوندیان ( مجری ورزش از نگاه 2) در خانه اش پیدا شد!!!!!


جسد نیما نهاوندیان ( مجری ورزش از نگاه 2) در خانه اش پیدا شد!!!!!جسد نیما نهاوندیان ( مجری ورزش از نگاه 2) در خانه اش پیدا شد!!!!!
تحقیقات جنایی برای شناسایی علت مرگ نیما نهاوندیان مجری صدا و سیما از سوی پزشکان جنایی و تیم پلیسی آغاز شد. این در حالی است که براساس اعلام مسئولان قضایی احتمال به قتل رسیدن این مجری جوان ضعیف است. به گزارش خبرنگار مهر، جسد نیما نهاوندیان مجری جوان برنامه های ورزشی بامداد امروز یکشنبه در منزل شخصی اش در غرب تهران پیدا شد.
یک مقام آگاه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: جسد این مجری صدا و سیما بامداد امروز در خانه اش در غرب تهران کشف شد پس از اطلاع تیمی از ماموران همراه بازپرس جنایی در محل حاضر شده و هیچ آثاری از قتل بر روی بدنش مشاهده نشد.
وی با اعلام اینکه در خانه او نیز آثاری از درگیری یا ورود به زور نیز وجود نداشته، افزود : تاکنون پرونده به اداره دهم فرستاده نشده و باید منتظر اعلام علت مرگ از سوی پزشکی قانونی باشیم.
نیما نهاوندیان از مجریان جوان ورزشی شبکه های مختلف تلویزیون و مجری رادیو بود که اجرای برنامه ورزش از نگاه دو یکی از مهمترین کارهای مرحوم نیما نهاوندیان به شمار می رفت.مردم از خستگی، «حریم سلطان» می‌بینند

1:


2:

آخي من يبار تو هواپيما ديدمش..صندلي جلو من نشست...باور نكردنيه

ولي خب

كل نفس ذائقه الموت..روحش شاد

3:

پوریا تابان مجری ورزش از نگاه ۲: شوک زده ام ، متاسفانه نیما نهاوندیان فوت کرده جسد نیما نهاوندیان ( مجری ورزش از نگاه 2) در خانه اش پیدا شد!!!!!

جسد نیما نهاوندیان ( مجری ورزش از نگاه 2) در خانه اش پیدا شد!!!!!

مدیریت ورزش - پوریا تابان مجری و یار همیشگی نیما نهاوندیان خبر درگذشت مجری برنامه ورزش از نگاه دو را تائید کرد.

پوریا تابان مجری برنامه ورزش از نگاه دو در فرمود و گویی کوتاه با خبراونلاین با تائید خبر درگذشت نیما نهاوندیان فرمود:« متاسفانه یک ساعت قبل این خبر را شنیدم و در شوک هستم .

فعلا دارم به سمت خانه نیما می روم.

راستش واقعا نمی دانم چه می توانم بگویم.» نیما نهاوندیا از همکاران خوب ورزشی ما در خبرگزاری ایپنا بود که با حضور در شبکه دوم سیما تا اجرای برنامه های مهمی چون ورزش از نگاه 2 ، دورخیز و توپ طلایی پیش رفت.

جسد این مجری جوان تلویزیون ، بامداد امروز در منزل مسکونی او در شهرآرا پیدا شده .

خبراونلاین این اتفاق دردناک را به خانواده نهاوندیان و جامعه ورزش ایران تسلیت می گوید.

منبع: خبر اونلاین

4:

بنظرتون كشتنش؟

5:

جسد نیما نهاوندیان ( مجری ورزش از نگاه 2) در خانه اش پیدا شد!!!!!
متاسفانه خبر به قتل رسیدن مجری ورزشی معروف و محبوب کشورمان نیما نهاوندیان (یکی از مجریان ورزشی شکه دو سیماکه از چندی قبل فعالیت خود را در شبکه شما آغاز کرده بود) تایید شد .

جسد این مجری جوان تلویزیون ، بامداد امروز در منزل مسکونی او در شهرآرا پیدا شده و در حال حاضر پلیس در حال پیگیری این قتل می باشد.

پلیس می گوید: جسد این مجری صدا و سیما بامداد امروز در خانه اش در غرب شهرستان تهران کشف شد پس از اطلاع تیمی از ماموران همراه بازپرس جنایی در محل حاضر شده و هیچ آثاری از قتل بر روی بدنش مشاهده نشد.

تاکنون پرونده به اداره دهم فرستاده نشده و باید منتظر فراخوان علت مرگ از سوی پزشکی قانونی باشیم.صبح امروز مادر و پسرخاله نیما نهاوندیان بعد از تماس های بدون جواب با او به منزل او رفته بودند که با جسد او مواجه شده و با ۱۱۰ تماس گرفتند.
تکمیل خبر: مجتبی سجادی تهیه نماينده در خصوص جزئیات فوت نیما نهاوندیان فرمود: متاسفانه شب گذشته نیما نهاوندیان در اثر برخورد با یک میز خون ریزی مغزی می کند و به دلیل اونکه به تنهایی در خانه حضور داشته و کمک رسانی با تاخیر صورت گرفته سپس کما رفتن و مرگ مغزی فوت می کند.

به طور احتمال سپس انجام کارهای مورد نیاز فردا در قطعه هنرمندان به خاک سپرده می شود.خبرهای مبنی بر خودکشی نیما نهاوندیان کذب محض هست و برپايه جزییات شرح داده شده مرگ وی صورت گرفته هست.


6:

مركز اطلاع رساني فرماندهي انتظامي شهرستان تهران بزرگ: علت مرگ مجري صدا و سيما در دست بررسي هست / سجادي: خبر فوت نهاونديان مرا شوكه كرد.

مركز اطلاع رساني فرماندهي انتظامي شهرستان تهران بزرگ، صبح امروز از كشف جسد نيما نهاونديان از مجريان صدا و سيما در منزل شخصي‌اش اظهار داشت.


آزادنگار وحید مدرس زاده : بامداد امروز یکشنبه سوم دیماه در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر فوت نیما نهاوندیان مجری برنامه ورزش از نگاه 2 در منزل شخصی اش، بلافاصله مامورین کلانتری 137 شهرآرا و کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی شهرستان تهران بزرگ در محل حاضر و ضمن حفظ صحنه، به بررسی در این خصوص پرداختند.


شایان ذکر هست، جسد این مجری جهت تشخیص علت فوت به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات قضایی و پلیسی در این زمینه ادامه دارد.
فرمودنی هست علت مرگ وی در حال بررسی هست.
تهیه نماينده برنامه "ورزش از نگاه دو":
خبر فوت نهاوندیان مرا شوکه کرد/حضور او در "ورزش از نگاه دو" تاثیرگذار بود
مرگ ناگهانی نیما نهاوندیان با توجه به تاثیرگذاری نقش او در برنامه "ورزش از نگاه دو" برایم شوک آور بود.
مجتبی سجادی تهیه نماينده برنامه "ورزش از نگاه دو" در فرمودگو با خبرنگار در خصوص انتشار خبر فوت نیما نهاوندیان فرمود: متاسفانه از جزئیات فوت وی بی خبر هستم اما به محض شنیدن این خبر بسیار شوکه شدم.
وی در ادامه در خصوص همکاری با وی عنوان کرد: به مدت 3 ماه در برنامه "دورخیز" اجرا داشت و قبل از اون هم نقل های ورزشی در هستان گلستان تهیه می کرد.
سجادی ادامه داد: سپس اجرا در یک برنامه فرهنگی در شبکه 2 دوباره برای همکاری مجدد با برنامه ورزش از نگاه دو به مدت یک سال به گروه ما اضافه شد.
وی در خصوص شخصیت ورزشی نهاوندیان فراخوان نمود: نهاوندیان از مجری های ورزشی و معروف صدا و سیما بود که امت علاوه بر علاقمندی به او برنامه ورزشی ما را نیز دنبال می کردند.
سجادی در پایان خاطرنشان کرد: نهاوندیان برنامه های ورزشی را به سبک و سیاق خود اجرا می کرد و در حد و اندازه اجراهای خود شناخته شده بود.
فرمودنی هست؛ نیما نهاوندیان از مجریان ورزشی شبکه 2 سیما بود که در شبکه جام جم نیز به عنوان مجری فعالیت داشت همچنین برنامه های "دورخیز"، "توپ طلایی" و "ورزش از نگاه دو" را اجرا کرده هست

7:

جسد نیما نهاوندیان ( مجری ورزش از نگاه 2) در خانه اش پیدا شد!!!!! نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های ورزشی تلویزیون و گوینده رادیو درگذشت.

به نقل ایسنا، نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های «دورخیز»، «توپ طلایی» و «ورزش از نگاه دو» بوده هست و صبح امروز جسد وی در منزل شخصی‌اش کشف شد.نیما نهاوندیان علاوه بر شبکه دو در شبکه جام جم نیز برنامه اجرا می‌کرد.

او با رادیو گلستان نیز همکاری داشته هست.نهاوندیان درباره‌ی نحوه اجرایش فرموده بود: یک عده اجرایم را آبی و یک عده قرمز می‌بینند ولی اینها مصداق هر کسی از ظن خودشد یار من هست، چون من بی‌رنگ اجرا می‌کنم.او در جواب به اینکه آیا سهم مخاطب از اجرایتان را پرداخته‌اید؟ هم فرموده بود: با صراحت می‌گویم که حتی تا آخر عمرم هم نمی‌توانم سهم مخاطب را بپردازم.

امت سرزمین مقدس ایران خیلی لایقند که همه چیز داشته باشند، ولی من همه توانمندی‌ها را ندارم.

امت سرزمین ما وارث مردان بزرگی همچون شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران هستند.مرحوم نهاوندیان که در وقت حیاتش دل پری از زخم‌هایی که از اجرا خورده‌ بود، داشت، بیان این زخم‌ها را به صورت شعر فرموده بود:

نیمه شب و من تازه نفس/ ره خوابم زد و ماندم بیدار/ ریخت از پرتو لرزنده شمع سایه درخت، گلی بر دیوار/ همه گل بود ولی روح نداشت/ سایه‌ای مضطرب و لرزان بود/ چهره‌ای سرد وغم‌انگیز و سیاه/ سرگردان بود/ شمع خاموش شده از تیزی باد/ چیزی از سایه بر دیوار نماند/ کس نپرسید کجا رفت/ که بود/ که دمی چند در اینجا گذراند/ این منم خسته در این کلبه تنگ/ ولی فدای یک لبخند امت.همیشه به خودم می‌گویم نیما دریای آرامی هست که ناخدای قهرمان نمی‌خواهد.بر پايه فراخوان مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی شهرستان تهران بزرگ، بامداد امروز (یکشنبه سوم دی‌ ماه) در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر فوت فردی به نام «نیما» از مجریان صداوسیما در منزل شخصی‌اش، بلافاصله ماموران کلانتری 137 شهرآرا و کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی شهرستان تهران بزرگ در محل حاضر و ضمن حفظ صحنه، به بررسی در این خصوص پرداختند.جسد متوفی برای تشخیص علت فوت به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات قضایی و پلیسی در این زمینه ادامه دارد.


8:

علت مرگ مجری ورزشی فراخوان شد

جسد نیما نهاوندیان ( مجری ورزش از نگاه 2) در خانه اش پیدا شد!!!!!

مجتبی سجادی در فرمود‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فرمود: به فرموده‌ی مادر اون مرحوم، ظاهرا نیما نهاوندیان شب گذشته در منزل خود بر اثر اصابت سرش به میز که منجر به زمین خوردن او شده هست، دچار خونریزی مغزی شده و تا رسیدن خانواده‌اش به منزل فوت کرده هست.

وی در پایان درباره‌ی مراسم خاکسپاری مرحوم نیما نهاوندیان خاطرنشان کرد: در حال حاضر برای تشییع پیکر وی در حال هماهنگی هستیم تا جواز دفن وی را در قطعه‌ی هنرمندان بگیریم.

نیما نهاوندیان از مجریان برنامه‌های ورزشی سیما شب گذشته درگذشت.

مرحوم نهاوندیان اجرای برنامه‌های «ورزش از شبکه دو»، «توپ طلایی» و «دورخیز» را در کارنامه‌اش داشت و سابقه 10 سال اجرا در برنامه‌های ورزشی را دارد.

او متولد 12 فروردین ماه 1359 و دارای مدرک لیسانس علوم کشاورزی از دانشگاه گرگان بوده هست.

نهاوندیان از یکم اسفند سال 78 همکاری خود را با صداوسیما مرکز گلستان آغاز کرده و همچنین از یکم تیر ماه 1383 تاکنون مجری برنامه‌های ورزشی و اجتماعی شبکه دو سیما بوده هست.

نهاوندیان در شبکه جام جم اجرای برنامه های متعددی را عهده‌دار بوده هست و در رادیو ایران هم به عنوان گوینده و مجری کارشناس حضور داشته هست.

مرحوم نهاوندیان در صداوسیمای مرکز گلستان هم به عنوان گوینده رادیو و گزارشگر بازی‌های بسکتبال تلویزیون مشغول به کار بوده هست.

سایت شبکه دو هم در پیام تسلیت درگذشت نیما نهاوندیان مجری جوان برنامه‌های ورزشی این شبکه، از عارضه مغزی به عنوان دلیل مرگ وی نام برده هست.

به نقل خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، مراسم تشییع پیکر نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های «ورزش از نگاه دو»، «دورخیز» و «توپ طلایی» با حضور مدیران، هنرمندان و برنامه‌سازان رسانه ملی و با همراهی خانواده و دوستان اون مرحوم، ساعت 9 و 30 دقیقه روز سه شنبه از مقابل ساختمان شبکه دو واقع در خیابان الوند انجام می‌شود.


9:

خدا رحمتش کنه!!!مجری خوبی بود!!!

10:

دفن مجری از دست رفته، به تعویق افتاد / توضیحات مجری همکار نهاوندیان درباره‌ی ادامه تحقیقات پزشک قانونی


جسد نیما نهاوندیان ( مجری ورزش از نگاه 2) در خانه اش پیدا شد!!!!!
نیما نهاوندیان(چپ)در کنار پوریا تابان
پوریا تابان رفیق صمیمی نیما نهاوندیان در فرمودگو با شبکه ایران از ادامه تحقیقات پزشکی قانونی برای یافتن علت مرگ این مجری جوان اظهار داشت.

به نقل کافه سینما به نقل از شبکه ایران در حالی که ساعاتی قبل خبر مرگ یکی از مجریان شبکه دوم تلویزیون منتشر شده بود و گمانه زنیهای شبکه ایران هم حکایت از این داشت که این مجری نیما نهاوندیان هست، پوریا تابان دوست نزدیک نهاوندیان که مدتها با وی سابقه همکاری داشت در فرمودگو با شبکه ایران این خبر را تایید کرده و اضافه کرد:«متاسفانه نیما درگذشته هست اما باور کنید خودم هم نمی دانم علت مرگ نیما چه بوده هست.

باید موقعيت دهیم تا کارشناسان پزشکی قانونی در این باره تحقیقات لازم را اجرا کنند.»

وقتی از تابان می پرسیم که آیا نهاوندیان به قتل رسیده یا به مرگ طبیعی درگذشته هم وی جواب می دهد:«به خدا خودم هم نمی دانم.

اصلا حالم خوب نیست و واقعا در شوک هستم.

باید وقت بگذرد تا کمی آرام شوم.»
تابان درباره آخرین دیدارش با نیما نهاوندیان هم می افزاید:«دورادور با نیما در ارتباط بودم اما دقیق خاطرم نیست که آخرین بار چه وقتی با او صحبت کردم.

هین الان که با شما صحبت می کنم هم درگیر اجرایی کردن برنامه تشییع جنازه این دوست عزیزم هستم.»

پوریا تابان با فرمودن این جمله که «از خدا می خواهم نیما را رحمت کند و از امت هم می خواهم برای تازه درگشته طلب مغفرت نمايند.» به فرمودگو با شبکه ایران پایان داد.

از سوی دیگر با توجه به صادر نشدن جواز دفن نیما نهاوندیان مجری ورزشی سیما، دفن پیکر او در روز سه‌شنبه پنجم دی ماه صورت خواهد گرفت.

به نقل خبرنگار مهر، با وجود فراخوان عارضه مغزی به عنوان عامل مرگ نیما نهاوندیان مجری جوان برنامه‌های ورزشی شبکه 2 در پیام تسلیت سایت این شبکه، تا این لحظه هنوز پزشکی قانونی جواز دفن پیکر وی را صادر نکرده هست.

پیکر وی سه‌شنبه 5 دی‌ماه از مقابل شبکه دو سیما تشییع خواهد شد.

همچنین امروز خبر رسید با درخواست انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی و موافقت بهرام افشارزاده دبیرکل کمیته ملی المپیک، پیکر زنده‌یاد نیما نهاوندیان در صورت موافقت خانواده‌اش در قطعه هنرآوران بهشت زهرا (س) به خاک سپرده خواهد شد.


11:

جسد نیما نهاوندیان ( مجری ورزش از نگاه 2) در خانه اش پیدا شد!!!!!


خبرگزاری مهر: سایت شبکه دو در پیام تسلیت درگذشت نیما نهاوندیان مجری جوان برنامه‌های ورزشی این شبکه، از عارضه مغزی به عنوان دلیل مرگ وی نام برده هست.


روابط عمومی شبکه دو سیما در این مطلب ضمن ابراز تأسف از فراخوان این اتفاق، درگذشت این هنرمند را به خانواده و مخاطبان شبکه دو تسلیت فرموده هست.

نیما نهاوندیان متولد سال 1360 در شهرستان گرگان بود که از سال 82 همکاری با ساوقت صدا و سیما را آغاز کرد.

اجرای چند دوره برنامه "ورزش از نگاه دو"، "طعم ورزش"، "توپ طلایی"، "دورخیز"، "هفت سنگ" و "عید کبریا" از جمله برنامه‌های نهاوندیان در شبکه دو سیما هست.

این مجری برنامه‌های تلویزیونی علاوه بر شبکه دو در رادیو و شبکه جهانی جام جم نیز برنامه داشت.

وقت و مکان مراسم تشییع و خاکسپاری این مجری جوان متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر

12:

مرگش عادی به نظر نمی رسه!
روحش شاد

13:چقدر راحت ....

خوردن سر به ميز اون هم با اين هيكل و قواره .....

چقدر مرگها راحت شده ....


خدا رحمتش كنه ....

روحش شاد

14:

خداحافظی اهالی ورزش با نیما نهاوندیان در بهشت زهرا (س)


جسد نیما نهاوندیان ( مجری ورزش از نگاه 2) در خانه اش پیدا شد!!!!!

به نقل سینماپرس،‌ علی بخشی زاده مدیر شبکه دو سیما در این مراسم ضمن ابراز همدری با خانواده نهاوندیان، از این مجری جوان سیما تجلیل و از خداوند برای این هنرمند طلب مغفرت کرد.

همچنین مسعود احمدی افزادی، مدیر شبکه شما در سخنان کوتاهی به توصیف شخصیت نیما نهاوندیان پرداخت و فرمود: مدت زیادی در شبکه هستانی گلستان توفیق همکاری با نیما عزیز را داشتم و امیدوارم مورد رحمت خداوند برنامه گیرد.در ادامه شرکت نمايندگان بر پیکر نهاوندیان نماز گزاردند و پیکرش را برای خاکسپاری در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (‌س) همراهی کردند .در مراسم تشییع پیکر نیما نهاوندیان برخی از چهر‌های اجرای تلویزیونی از جمله مجید قناد ، کاظم احمد زاده، فرزاد حسنی ،مهدی واعظی، پوریا تابان ، پیمان یوسفی و نیما کرمی حضور داشتند

همچنین فرشاد پیوس، ، حمید هستیلی، حسن رنگرز‌( نائب رییس فدراسیون کشتی )،‌ عبدالرحمان شاه‌حسینی ( رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیو ن فوتبال)، افشین داوری ( رئیس فدراسیون دو میدانی)، افشار زاده ( دبیر کل کمیته ملی المپیک)، مهدی تاج (عضوهیات مدیره باشگاه پرسپولیس) نیز چهره های ورزشی بودند که به بدرقه پیکر نیما در شبکه دو آمده بودند.

مراسم یادبود این مجری ورزشی فردا ششم دی ماه ساعت 30/14 در مسجد بلال ساوقت صدا و سیما بر پا می شود.


15:

پیکر مجری سابق صدا و سیما در قطعه هنرمندان تشییع شد

جسد نیما نهاوندیان ( مجری ورزش از نگاه 2) در خانه اش پیدا شد!!!!!

پیکر مرحوم «نیما نهاوندیان» مجری برنامه‌های ورزشی از مقابل ساختمان شبکه دو به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) تشییع شد.
تشییع پیکر «نیما نهاوندیان» مجری برنامه‌های ورزشی شبکه دو سیما، صبح امروز -5 دی ماه- از جلوی در ساختمان شبکه دو سیما انجام شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم چهره‌های هنری و ورزشی نظیر فرشاد پیوس، حمیدرضا هستیلی، مجید قناد، سیدکاظم احمدزاده، پیمان یوسفی، مهدی تاج، فرزاد حسنی، مهدی واعظی، پوریا تابان، عبدالرحمن شاه‌حسینی رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و...

حضور داشتند.

به نقل فارس، در این مراسم مسعود احمدی افزادی مدیر شبکه شما و علی بخشی‌زاده مدیر شبکه دو سیما نیز حضور داشتند.بخشی‌زاده در این مراسم در سخنانی فرمود: متاسفانه دیگر صورت زیبای نیما را نمی‌بینیم.

او خیلی با اخلاص بود، انشاءالله با حضرت سیدالشهدا(ع) محشور شود.

بخشی‌زاده از شرکت نمايندگان در این مراسم تشکر و برای زنده‌یاد نیما نهاوندیان طلب مغفرت کرد.

احمدی نیز در سخنانی کوتاه فراخوان نمود: به عنوان یکی از همکاران قدیمی نیما در شبکه هستانی گلستان برای او طلب مغفرت می‌کنم.

پیمان یوسفی نیز سخنان کوتاهی بیان کرد.

در ادامه و پس از مطالعهنماز بر مرحوم نهاوندیان، پیکر وی برای خاکسپاری به سمت قطعه هنرمندان تشییع شد.

مراسم یادبود «نیما نهاوندیان» فردا -6 دی ماه- ساعت 14:30 در مسجد بلال ساوقت صداوسیما انجام می‌شود.


16:

ادعای برخورد اتفاقی سر مجری تلویزیون به میز تکذیب شد

جسد نیما نهاوندیان ( مجری ورزش از نگاه 2) در خانه اش پیدا شد!!!!!

یک مقام آگاه در پزشکی قانونی به شوک فرمود که آزمایشات سم‌شناسی و آسیب‌شناسی برای علت‌یابی در دستور کار هست و تا 2 ماه دیگر مشخص خواهد شد.
به نقل کافه سینما به نقل از شوک، ساعت 4 و 30 دقیقه بامداد سوم دی‌ماه سال جاری تلفن پلیس 110 شهرستان تهران به صدا درآمد و مرگ مرد جوانی در آپارتمانش نقل شد، دقایقی بعد تیمی از کلانتری 137 گیشا برای بررسی ماجرا وارد عمل شدند.

مأموران پس از وارد شدن به آپارتمان مرد تنها با جسد وی که روی زمین افتاده بود روبه‌رو شدند و با توجه به گذشت چندین ساعت از مرگ وی، ماجرا به بازپرس رسولی از شعبه 5 دادسرای جنایی شهرستان تهران فراخوان شد و وی همراه با پلیس و تیم بررسی صحنه جرم به بررسی علت مرگ پرداختند که شواهد نشان می‌داد اثری از درگیری و به‌هم‌ریختگی وسایل آپارتمان دیده نمی‌شود.
براین پايه با دستور بازپرس رسولی، جسد مرد جوان که نیما نهاوندیان و مجری سرشناس صدا و سیما بود برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی انتقال داده شد.
کارآگاهان جنایی با توجه به اینکه هیچ سرنخی از مرگ مرموز مجری جوان در دست نداشتند برای به دست آوردن یافته‌های جدید از مادرش که پلیس را در جریان مرگ بچه‌اش برنامه داده بود تحقیق کردند.
وی به اونان فرمود: نیما پنجشنبه خانه بود، شب یلدا هم خانه ما جمع می‌شدند، پس از این که مهمانی تمام شد وی به خانه خودش رفت، صبح جمعه هم تلفنی با من صحبت کرد ولی دیگر خبری از وی نشد، پس از این که دیگر جوابگوی تماس‌های ما نبود نگرانش شدم و به خانه‌اش رفتیم و وقتی در را باز نکرد به داخل آپارتمانش رفتیم و با جسد وی مواجه شدیم.
با توجه به شایعاتی که عنوان شده بود سر نیما نهاوندیان به میز برخورد کرده و وی دچار خونریزی مغزی شده هست و علت مرگ وی آسیب از ناحیه سر هست ولی با پیگیری خبرنگار شوک یک منبع آگاه در پزشکی قانونی با رد این شایعه عنوان کرد که علت مرگ این مجری ورزشی ضربه مغزی نیست، معاینات نشان داده که هیچ آثار ضرب و جرح روی بدن وی وجود نداشته هست و برای مشخص شدن علت مرگ، آزمایشات سم‌شناسی و آسیب‌شناسی از جسد نیما صورت گرفته هست و نتایج اون نیز به دلیل پیچیدگی‌هایی که دارد تا 2 ماه آینده فراخوان می‌شود.
بنابراین نقل کارآگاهان پلیس نیز تا فراخوان نتایج پزشکی قانونی در حال بررسی سایر ابعاد مرگ مرموز مجری تلویزیونی هستند.68 out of 100 based on 43 user ratings 868 reviews

@