ابوبکر بغدادی در محاصره است


ابوبکر بغدادی در محاصره استابوبکر بغدادی در محاصره است
ابوبکر بغدادی در محاصره است
فرمانده گردان‌های نینوا در عراق گفت: ابوبکر بغدادی به دلیل حملات جنگنده‌های روسی در مناطق تحت تصرف خود در سوریه محاصره شده است..
کد خبر: ۵۶۹۶۳۰تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۰ - 21 February 2016
فرمانده گردان‌های نینوا در عراق گفت: ابوبکر بغدادی به دلیل حملات جنگنده‌های روسی در مناطق تحت تصرف خود در سوریه محاصره شده است..

به گزارش ایسنا، فرمانده گردان‌های نینوا در عراق که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خبرگزاری اسپوتنیک روسیه از کشته شدن سه تن از خطرناکترین فرماندهان داعش در موصل از جمله مسئول انبار مهمات داعش در سنجار، مسئول شرعی شهر موصل و فرماده نظامی داعش در شمال موصل خبر داد.

فرمانده گردان‌های نینوا در ادامه به رفت‌و‌آمدهای ابوبکر بغدادی، رهبر داعش میان شهرهای دیر الزور و رقه سوریه اشاره کرد و گفت: خبرهای بسیاری از محل استبرنامه بغدادی در سوریه به دست ما رسیده مبنی بر اینکه وی نمی‌تواند به موصل بازگردد و در حال حاضر به دلیل حملات جنگنده‌های روسی در مناطق تحت تصرف خود در سوریه محاصره شده است.

فرمانده گردان‌های نینوا در ادامه هویت خطرناکترین زن در تشکیلات داعش در موصل را فاش و اعلام کرد: وی که متولد 1966 است، ملقب به ام انس بوده و در میان داعشی‌ها "الحجیه" خوانده می‌شود. او از خطرناکترین زنان داعشی است که مسئول گردان "الخنساء" است که شامل زنان مهاجر عرب و خارجی و تعداد کمی زن عراقی عضو داعش است.

وی تاکید کرد:‌ خطرناکترین فرماندهان داعش در موصل روس هستند. آنها از هوش بالایی در تشخیص خطرات علیه خود دارنددیدارهای مهم تروریستهای حزب آزادی کردستان،با موساد،وزیر دفاع اسرائیل و...!+تصاویر

1:

خدا کنه خبر مرگش هم برسه تا یه جشنی بگیریم


ایران یکی از ۴ قدرت سازنده رادار در جهان

2:

خبر بد برای داعشی های وطنی


ایران یکی از ۵ قدرت لیزری دنیاست

3:

خود ابوبکر هم رییس بزرگ داره و سربازه...


فرمانده تفنگداران دستگیر شده آمریکایی در ایران: نمی خواستم توافق اتمی به هم بخورد
ساده لوح نباشین


آیا چیزی به اسم "پان کرد" وجود داره؟!!

4:سرلشکران ایران

5:

خودشون آوردن، خودشون هم میبرن (وقتی کار-شون باهاشون تموم شد)


زخمی فتنه ‌۸۸، شهید مدافع حرم شد

6:

فقط این رو بدونین تو این دنیا هیچ گروهی نمی تونه بدون اجازه امریکا و روسیه قد اعلم کنه.اینا دوتا دارن همه چیرو میچینن .عین پلیس خوب و بد با هم هماهنگن

7:

باید او را دستگیر نمايند و سر از تنش با گیوتین جدا نمايند

8:

شما بیمار توهم توطئه هستی.
برو دکتر خوب میشی

9:

خسته نشودی هنوز دنبال پروانه میدویی


62 out of 100 based on 27 user ratings 652 reviews

@