بدن بی سر مدافع حرم به آغوش مادر بازگشت+تصاویر (18+)


بدن بی سر مدافع حرم به آغوش مادر بازگشت+تصاویر (18+)بدن بی سر مدافع حرم به آغوش مادر بازگشت+تصاویر (18+)
منبع مشرق
پیکر مطهر شهید اسماعیلی را درحالی یافتیم که سری بر بدن نداشت و این موضوع...
به گزارش مشرق به نقل از ابنا ، از زمان آغاز بحران سوریه در سال 1390 (2011 میلادی) مردم و كشور سوریه شاهد ورود گروه‌های مسلح تروریستی از كشورهای مختلف جهان از جمله كشورهای همجوار سوریه به این كشور بوده است.
این گروه‌های تروریستی علاوه بر جنایات فجیع و آدم کشی های فراوان، به بقعه ها و مقدسات اسلامی هم رحم نمی کنند. حمله به حرم حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س)، تخریب و نبش قبر جناب حجر بن عدی، تعرض به مقبره ابوذر غفاری و اویس قرنی و ... از این حملات بوده است. همچنین تروریست های تکفیری در خرداد سال گذشته در حمله‌ای جدی و خطرناک تلاش داشتند تا با یك كامیون بمب‌گذاری شده حرم مطهر حضرت زینب(س) را منفجر كنند اما این كامیون پیش از ورود به ترمینال خودروهای نزدیك به حرم مطهر منفجر شد و این عملیات انتحاری ناكام ‌ماند.

در همین راستا٬ شیعیان کشورهای مختلف برای دفاع از حرم حضرت زینب و رقیه سلام الله علیهما٬ بقاع متبرکه و مناطق شیعه نشین سوریه با تشکیل گردان‎هایی فعالیت خود را آغاز کردند؛ که "کتائب اهل الحق"٬ "فاطمیون"٬ "خدام العقیلة"٬ "ذوالفقار" و "اباالفضل العباس" از جمله آنها است.گردان فاطمیون که متشکل از شیعیان افغانستان می‎باشد٬ عملکرد قابل توجهی در صیانت از مقدسات اسلامی در سوریه دارد و در آذرماه سال جاری هم مراسم تشییع پیکر 10 تن از شهدای این گردان در شهرهای قم، مشهد، اصفهان و تهران برگزار شد.

اما اخیراً اخبار حکایت از آن دارد که تروریست های تکفیری راه و روش عبیدالله بن زیاد را پیش گرفته و به طرز وحشیانه‎ای سر یک مدافع حرم حضرت زینب(س) به نام «رضا اسماعیلی» که عضو گردان "فاطمیون" بود از بدن جدا کردند و آن را به رسم اسلافشان ـ یزید و عبیدالله ـ در طَبَق برنامه دادند.شهید رضا اسماعیلیخبرگزاری ابنا برای اطلاع از صحت و سقم این ماجرا٬ با یکی از اعضای گردان فاطمیون به گفتگو پرداخت ولی به دلیل مسایل امنیتی٬ از انتشار نام واقعی وی اجتناب کرده و وی را با نام جهادی "ابو حیدر" معرفی می‎کند.

این عضو گردان فاطمیون اظهار داشت: شهید رضا اسماعیلی یکی از شیعیان افغانستانی مقیم ایران بود که حدوداً 19 سال سن داشت و چهره‎اش حقیقتاً از معصومیت خاصی برخوردار بود.

ابو حیدر با اشاره به اینکه "این شهید در دانشگاه فردوسی مشهد به تحصیل علم می‎پرداخت" خاطرنشان کرد: رضا جوانی برازنده و ورزشکار بود که نایب قهرمانی وزن 55 کیلوگرم پرورش اندام استان خراسان رضوی را نیز در کارنامه داشت.وی در ادامه گفت: شهید اسماعیلی مدت ها پیش به عنوان مدافع حرم حضرت زینب(س) داوطلب اعزام به سوریه شد و به زمره فاطمیون پیوست و بسیار سریع فنون رزم را آموخت.

این مدافع حرم حضرت زینب(س) درمورد ماجرای شهادت این شهید والا مقام گفت: هفته پیش بود که برای باز پس گیری شهرک شیعه نشین "زمانیه" واقع در غوطه شرقی از چنگال گروه های تکفیری درگیری شدیدی رخ داد و هر روز فقط چند ساعت آتش بس داشتیم. در یکی از این آتش بس ها متوجه عدم حضور یکی از نیروها شدیم که شهید اسماعیلی برای جستجوی او به محل درگیری رفت.

ابو حیدر اضافه کرد: رضا در حین جستجوی نیروی مفقود شده٬ با نیروهای دشمن درگیر و سپس زخمی ‎شد. متأسفانه وی به دلیل شدت مجروحیت توان بازگشت نداشت و اسیر تکفیریون می‎شود.این عضو گردان فاطمیون درباره سرنوشت جنگ غوطه گفت: صبح یکشنبه گذشته ـ ششم بهمن ماه 1392ـ توانستیم شهرک زمانیه را از دست این قوم ظالم نجات دهیم و سریعاً منطقه را برای پیدا کردن نیروهای مفقود و شهید خود واکاوی کردیم.

این مدافع حرم حضرت زینب(س) با تاکید بر اینکه "9 تن از تروریست ها را به اسارت گرفتیم" گفت: پیکر مطهر رضا اسماعیلی را درحالی یافتیم که سری بر بدن نداشت و این موضوع همگان را به گریه انداخت. تا همین الان که با شما صحبت می کنم نتوانستیم سر بریده شده رضا را پیدا کنیم.

ابو حیدر با بیان اینکه "رضا لیاقت اینگونه شهادت را داشت" تصریح کرد: پس از پایان درگیری وقتی به منطقه زینبیه رسیدم٬ دوستان از انتشار تصویر سر بریده رضا به وسیله تروریست ها خبر دادند. من هنوز هم نتوانسته ام آن عکسها را مشاهده کنم چراکه هرگز تحمل دیدنش را ندارم.

عضو گردان فاطمیون خاطرنشان کرد: تا آنجایی که اطلاع دارم٬ پیکر بی سر شهید رضا اسماعیلی شب گذشته ـ دوشنبه 7 بهمن ـ برای خانواده اش که از مهاجرین افغانی هستند به ایران فرستاده شد.

گفتنی است درباره نحوه شهادت شهید رضا اسماعیلی٬ برخی صفحات شخصی اعضای گروهک تروریستی جبهة النصرة در شبکه های اجتماعی مدعی شدند که سر شهید ابتدا به صورت نیمه و با رد شدن خودروی این تکفیریون وحشی از روی آن٬ جدا و سپس با چاقو به صورت کامل بریده شد.شاکی پرونده تیراندازی مداح معروف : محمود کریمی در حال حرکت به ما شلیک کرد !

1:

بدن بی سر مدافع حرم به آغوش مادر بازگشت+تصاویر (18+)

بدن بی سر مدافع حرم به آغوش مادر بازگشت+تصاویر (18+)

بدن بی سر مدافع حرم به آغوش مادر بازگشت+تصاویر (18+)

بدن بی سر مدافع حرم به آغوش مادر بازگشت+تصاویر (18+)


چشم اندازنابودی حکومت عربستان در منطقه

2:

خب
ما امنیتمون خارج از مرزهای جغرافیایی باید تامین بشه و گرنه داعش الان تو شهرستان تهران بود


مرکز جاسوسی جهان اینجاست + تصاویر

3:

روحش کنار مادرش


پروژه اندیشکده امریکن اینترپرایز:استراتژی ایران برای نفوذ در منطقه چند بعدی است

4:

مفت مفت فرستادنش زیرخاک..منم اینکارو میکنم..یکی یکیشونو گیر میارم و میفرستمشون زیرخاک..بدت نیاد خان دایی شما دیگه عمرتون و کردین...


جاسوسی از کامپیوترهای منفک از اینترنت


تصاویر تکان دهنده از جنایت آمریکایی‌ها در عراق

5:دوش‌پرتاب‌های ایرانی؛ هجوم با چشمان عقاب +تصاویر

6:

بچه ها جنگ نمی رن.


7:

افغانی های بیچاره را به خرج ملت ایران به کلک دفاع از حرم روانه سوریه برای دفاع از بشار اسد جنایتکار مینمايند


این دوران بالاخره کی تمام میشه!!!!!!!!!!!!!!!!

8:

ایرانیها هم می رن.

افغانیها راحت تر می رن.


9:

اولا جنایتکار امثال تو هستن که خون شهدا رو پایمال مینمايند.
دوما تو و امثال تو به بشار السد مدیونی که 8 سا دفاع مقدس ما رو تجهیز کردن و نگذاشتن
عراق کاری کنه.
سوما اونها به خواست خود و به علاقه ی خود به دفاع از حریم اهلبیت میپردازن چون میدونن که اگر سوریه بدست دشمنان بشار بیوفته اثری از حرم باقی نخواهد بود.
چهارما کم تر ناقص العقل بودن خودت را مشخص کن.
پنجما الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء و الجهلاء

10:

این چه سوالی برادر

روحانی وظیفه تایین خطو مشی اسلامیست
وظیفه اخلاق اسلامی
وظایف مشخص و جدا هستند

11:

حالا اگر این حرم ها یا قبرها خراب بشه بعد اخر جنگ دوباره چند میلیارد خرجش کنن و درسش کنن چی میشه؟ چند بدن باید تیکه تیکه بشه و چند تا سر باید بریده بشه برای یه قبر؟
به نظر شما حضرت رقیه رازیه برای محافظت از قبرش هزاران جوان کشته و مثله بشن؟آخه یعنی چی؟

12:


13:

ایگوم ای جغلکو مال کجنه؟!!

هیکلس فیتنسه سی رینگ بوک خوبه

14:

عالی و به موقع از قیصر

15:

خب واقعا توقع داری ایران بذاره سوریه بیافته دست عقبستان و داعش و رفقای وحشی شون؟
کدوم عقل سلیمی این کارو میکنه؟

16:

ینی واقعا فکر میکنید ایران برای چنتا قبر اینهمه هزینه میده تو سوریه؟
روسیه واس چی هزینه میکنه؟
چین واس چی داره میاد ؟
حجاز و آمریکا واس چی اینهمه دارن زور میزنن؟ حتما واسه اینکه قبرا رو خراب کنن!

17:

مقصود تویی کعبه و بتخانه بهانه هست...50 out of 100 based on 55 user ratings 130 reviews

@