ماهيت صهيونيستي سايت بالاترين:گندابی بنام " بالاترین " : ترویج دروغ، باندبازی


ماهيت صهيونيستي سايت بالاترين:گندابی بنام " بالاترین " : ترویج دروغ، باندبازیماهيت صهيونيستي سايت بالاترين:گندابی بنام " بالاترین " : ترویج دروغ، باندبازی
سایت صهیونیستی بالاترین که مدتهاادعای بی طرفی در گزینش اخبار می‌کرد، امروز با تغییر لگوی سایت خود تصویر پرچم رژیم صهیونیستی و علامت داوود را در آن برنامه داده است.
گروه سیاست نکته نیوز: سایت بالاترین که مدت‌ها عوامل پشت پرده و ماهیت گردانندگان خود را پنهان می‌کرد، امروز با تغییر لوگوی سایت خود، علامت ستاره داوود و پرچم اسرائیل را به جای آن برنامه داد و ضمن تبریک روش‌هشانا آغاز سال ۵۷۷۲ یهودی لوگوی فارسی بالاترین را به زبان عبری تغییر داد.
در این زمینه مدتی قبل روزنامه کیهان از ماهیت واقعی این سایت ضدانقلاب پرده برداشه بود، که همواره با انکار گردانندگان این سایت صهیونیستی مواجه می‌شد.
گفتنی است در اوج آشوب‌های خیابانی، سایت صهیونیستی بالاترین با انتشار انواع دروغ‌ها و تحریک عناصر ساده‌لوح تلاش داشت به اغتشاش دامن بزند و برخی از شعارهای ضدانقلابی نظیر نه غزه نه لبنان و جمهوری ایرانی (با حذف اسلامی) از سوی شبکه‌هایی نظیر بالاترین به عناصر میدانی القا شد.

اما به مرور زمان شبکه‌های اینترنتی وابسته به آمریکا و رژیم صهیونیستی، موضوعیت و اثرگذاری خود را از دست دادند و خود تبدیل به مصیبتی برای طراحان آشوب و سامان دهندگان فتنه شدند. لذا پس از ناامید شدن از تاثیرگزاری در ایران اسلامی بالاخره مجبور شدند پرده از ماهیت واقعی خود بردارند.
چندی پیش نیز روزنامه کیهان درباره کمک‌های مالی فراوان به این رسانه‌های مطلبی را به این شرح منتشر کرده بود: رادیو زمانه که اغلب محصولات و تولیدات رادیو فردا- ارگان رسمی سازمان سیا- را در پوشش رسانه ای هلندی مصرف می کند، درباره لزوم استفاده از بودجه های اختصاصی آمریکا برای براندازی نرم سراغ مهدی یحیی نژاد گرداننده سایت بالاترین و امید معماریان روزنامه نگار فراری رفت. کنگره و دولت آمریکا اعلام کرده اند علاوه بر مبالغ قبلی، ۵۵ میلیون دلار برای تغییر و براندازی در ایران در پوشش حمایت از آزادی اطلاعات اختصاص می دهند.

مهدی یحیی نژاد مدیر بنگاه دروغ پراکنی «بالاترین» – سایتی که مدیریت اصلی آن را منوشه امیر مسئول بخش فارسی رادیو اسرائیل برعهده دارد- در توجیه لزوم دریافت پول های اعطایی رژیم آمریکا گفت: فعالان ایرانی خارج از ایران به خصوص کسانی که با فضای داخل آشنا هستند خیلی ابا داشتند از این که نظراتشان را به کشورهای خارجی در این رابطه که بودجه های بین المللی اختصاص یافته چگونه صرف شود، اعلام کنند.
نتیجه این شده که بودجه های صرف شده از سوی کشورهای غربی و آمریکا برای ایران به نوعی هدر برود. نتیجه هم این شده که این پول ها صرف پروژه هایی شده که تأثیر آن در ایران خیلی زیاد نبوده است. یا کسی از محصولات این پروژه ها استفاده نکرده یا اینکه اصلاً محصولات به درد نخوری بوده اند.
در حالی که در میان برخی محافل گروهکی کارچاق کن و مزدور بر سر چگونگی گرفتن سهم بیشتر از دلارهای خون آلوده آمریکایی ها رقابت و دعوا وجود دارد، یحیی نژاد به توجیه اصل پول ها پرداخت و گفت: یک مشکل این است که نیت کشورهای غربی نیت ساده ای نیست.
بالاخره آنها به دنبال منافع خود هستند و همیشه دلشان برای ایرانی ها نسوخته است ولی باز هم مأسساتی هستند که حداقل افرادی که در آنها کار می کنند، خیلی به دنبال دموکراسی هستند. این بودجه ها را باید بشود هدایت کرد به خصوص توسط ایرانیان مقیم خارج. باید به شکلی، ابایی که قبلاً بود، ترسی را که قبلاً داشتند، کنار بگذارند و به سراغ این کشورها بروند تا اتفاقی که قبلاً اتفاق افتاده دوباره نیفتد و این بودجه ها هدر نرود چون بالاخره این کشورها این بودجه ها را تصویب خواهند کرد و آنها را خرج خواهند کرد.
اظهارات مدیر «بالاترین» در حالی است که این شبکه هم به لحاظ تأمین محتوا و هم تأمین مالی از سوی سرویس های دولتی آمریکا و رژیم صهیونیستی تغذیه می شود.

امید معماریان هم در گفت وگو با رادیو زمانه با اذعان به اینکه کمک گرفتن از خارجی ها در ایران با بدبینی دنبال می شود، به ستایش از دولت آمریکا پرداخت و مدعی شد دولتی که دستش به خون مردم افغانستان و عراق و دیگر کشورهای دنیا آلوده است، به واسطه اختصاص بودجه های یاد شده «می خواهد از حقوق بشر و دموکراسی در ایران حمایت کند».

وی می گوید: «یکی از اموری که دولت جدید آمریکا به آن اهتمام می ورزد، شعارش را می دهد و به عنوان یکی از استراتژی ترین محورهای سیاست خارجی شان مطرح می شود، این است که اقتدار اخلاقی آمریکا را که در هشت سال دوران ریاست جمهوری بوش مخدوش شده بود و تا حد زیادی صدمه دیده بود، دوباره بازیابی کنند.
بنابراین وزارت خارجه آمریکا امروز به موضوعاتی مانند حقوق بشر، دسترسی آزاد به اینترنت برای همه، آزادی بیان و… توجه بیشتری نشان می دهد و بیشتر حکم یک موضوع اخلاقی را برایشان دارد تا یک موضوع سیاسی. هر چند به هر حال هر نوع دسترسی آزاد به اطلاعات خود می تواند تحولات سیاسی را به دنبال بیاورد».
وی همچنین درباره نقش عناصر ضد انقلاب مقیم خارج و پیوند آنها با پروژه وزارت خارجه آمریکا گفت: تنها چیزی که اینها می خواهند استفاده از امکانات برای دسترسی آزاد مردم به اطلاعات است. آنها خواهان مداخله نظامی یا اقتصادی کشورهای دیگر نیستند.
گفتنی است نامبرده در برخی نشریات زنجیره ای نظیر حیات نو، یاس نو و وقایع اتفاقیه همکاری داشت و در پرونده ارتباط شبکه وبلاگ نویسان با محافل اطلاعاتی و ضد انقلابی در خارج از کشور بازداشت شد اما پس از آزادی به آمریکا رفت و سر از کلوپ های روتاری و فراماسونری درآورد. وی پیش از این در مواردی و تحت عنوان جایزه، از پول های اعطایی محافل آمریکایی و صهیونیستی بی نصیب نمانده است.چرا فقط ۱۰ دقیقه پیاده روی؟(طنز)

1:

آزادی و دموکراسی در ایران از راه بالاترین و بی بی سی حاصل نمی گردد!
بالاخره گند بالاترین هم در آمد! مدت ها بود که از دیکتاتوری مدیران سایت بالاترین و فضای مسموم حاکم بر این سایت سخن می فرمودیم.


شكايت۵۰ نماينده از مطهري
مدت ها بود که سایت بالاترین را نه یک رسانه آزاد و در راستای اطلاع رسانی صحیح و منصفانه به خوانندگان خود، بلکه سایتی مغرض و وابسته به یک جناح سیاسی خاص می دانستیم که در اون مجال بروز و ظهور هیچ صدای مستقلی وجود ندارد.


جنگ نفت آخرین حربه عربستان علیه ایران است
اما هر بار در برابر انتقادات خود، پاسخی جز دعوت به سکوت (از سوی برخی از دوستان ساده اندیش و زودباور) و یا توهین و افترا (از جانب بالاترینی ها و رفقایشان) نمی شنیدیم.

اقدام چند روز پیش مدیریت سایت بالاترین در مسدود کردن حساب بسیاری از کاربران و حذف لینک های اونان، نشان داد که انتقادات ما نه از سر غرض ورزی و حسادت [!] که از سر واقع بینی و دلسوزی بوده هست.


غنی‌سازی 60 درصدی، پاسخ زیاده‌خواهی 1+5
متأسفانه هشداری که مدت ها پیش نسبت به فضای آلوده سایت و اقدامات غیردموکراتیک مدیران اون داده بودیم، به اندازه کافی مورد توجه برنامه نگرفت تا کار به جایی برسد که امروز سایت بالاترین برای کاربران خود (که هر چه دارد از اونهاست) شدیدترین تبعیض ها و محدودیت ها را قائل شود و هر روز به بهانه ای دست به حذف و اخراج برخی از اونها بزند.

اتفاقاتی که در روزهای اخیر بوقوع پیوست، اولین مورد از رفتارهای مشکوک و پرسش برانگیز مدیران سایت بالاترین نبود.


چپاول 22 میلیاری دولت پیشین
کسانی که با این سایت آشنایی دارند از برخوردهای ناپسند مسئولین این سایت در چند سال گذشته کاملا آگاهی دارند.


از کمپين مردمی تا بحران مشروعیت شارلی‌ها
در زیر به چند نمونه از این برخوردها به اختصار اشاره می کنم:


1- حذف سلیقه ای کاربران سایت و نظرات اونان:

برخورد مدیران سایت با اونچه که اونها «تخلف از قوانین بالاترین» می نامند، همواره برخوردی چندگانه و تبعیض آمیز بوده هست.


اعتراف :عملیات تروریستی پاریس با چراغ سبز دولت فرانسه
کاملا روشن هست که مدیران سایت در برابر لینک ها و نظرات توهین آمیز برخی از کاربران سایت (که به خط فکری خاصی وابسته هستند) سکوت می نمايند، اما در مقابل رفتار مشابه برخی دیگر از کاربران بلافاصله واکنش نشان داده و به شدت با اونان برخورد می نمایند.


2- سکوت در برابر فعالیت های ایران ستیزانه گروههای تجزیه طلب:

یکی از مصادیق این برخوردهای چندگانه، رفتار منفعلانه و سئوال برانگیز مسئولان سایت در قبال فعالیت های ضدملی و ضدایرانی باندهای تجزیه طلب هست.


حضور آقای ظریف دیپلماتیک در پاریس چه توضیح قابل قبولی دارد؟!
همه کسانی که سابقه فعالیت در سایت بالاترین را داشته اند بخوبی از وجود این باندها آگاه اند.

عده ای که به ظاهر با نام «هویت طلب» و در باطن با عنوان «تجزیه طلب» اقدام به ارسال لینک ها و نظرات توهین آمیز می نمايند و به فرهنگ و هویت ایرانی و شخصیت های مورداحترام تاریخ ایران دشنام می دهند، اما مدیریت سایت کوچکترین عکس العملی در برابر اونان نشان نمی دهد.

نحوه فعالیت این باند و چگونگی و ترتیب آرای مثبت و منفی که به لینک ها می دهند، بوضوح نشان می دهد که برخی از این کاربران دارای چندین حساب کاربری می باشند که این خود تخلف آشکاری از قوانین سایت هست (تخلفی که به هستناد اون تاکنون مدیران بالاترین حساب بسیاری از کاربران را مسدود کرده اند).

این موضوع را بارها به مسئولین سایت گوشزد کردیم، اما متأسفانه اونان در برابر این تخلفات همچنان سکوت پیشه کرده اند تا شائبه حمایت غیرمستقیم و پشت پرده خود از گروههای تجزیه طلب و ضدملی را در اذهان تقویت نمايند.

منبع : وب نوشته يك ضدانقلاب

2:

فخرآور و سایت ضد انقلابی بالاترین به جان هم افتادند! + سند

این جور افراد حال آدم رو به هم میزنن.

ادعای دموکراسی و آزادی بیانشون گوش فلک رو کر کرده اونوقت هنوز به هیچ کجا نرسیده و هیچ ...

نشده توی انحصارطلبی و بستن مسیر آزاد اخبار اسیر شدند
امیرعباس فخرآور عضو کمیته اصلی کنفرانس " گذار به دموکراسی در ایران" که با حمایت مالی دانشگاه امنیت ملی و سیاست خارجی واشینگتن "آی دبلیو پی" به فعالیت علیه نظام جمهوری اسلامی ایران می پردازد در صفحه فیس بوکش خطاب به مدیر سایت ضد انقلابی بالاترین که با بودجه صهیونیستها اداره می شود، اینگونه نوشته هست : " به یحیی نژاد مدیر سایت بالاترین اخطار داده بودم ولی ترجیح داد که راه سخت تر رو انتخاب کنه! این جور افراد حال آدم رو به هم میزنن.

ادعای دموکراسی و آزادی بیانشون گوش فلک رو کر کرده اونوقت هنوز به هیچ کجا نرسیده و هیچ ...

نشده توی انحصارطلبی و بستن مسیر آزاد اخبار اسیر شدن! آقای یحیی نژاد، مثلا وبسایت من رو بلاک کردی، به اهدافت در مبارزه میرسی؟ واقعا برات متاسفم!"فخرآور که با هستفاده از روابط قبلی خود با رامین عسگرد مدیر فعلی صدای امریکا ، که پیش از اون مشاور سیاسی ژنرال پترائوس در ستاد فرماندهی ارتش ایالات متحده امریکا بوده و در وقت فرار فخرآور از ایران در سفارت آمریکا در دوبی مشغول به کار بوده اکنون همه کاره صدای امریکا شده توقع داشت سایت ضدانقلابی بالاترین در دعوایش با باطبی دیگر مدعی مدیریت صدای امریکا ، طرف وی را بگیرد که با حذف پی در پی اکانتهایش در این سایت مواجه شد! و مخالفانش در بالاترین با تمسخر فخرآور که مدعی هست با بوش رئیس جمهور پیشین امریکا، روابط نزدیکی دارد او را یک دروغگوی کلاش نامیده اند که تنها به فکر منافعش در صدای امریکاست.

ماهيت صهيونيستي سايت بالاترين:گندابی بنام " بالاترین " : ترویج دروغ، باندبازی

رفتارهای اینچنینی گروههای ضد انقلاب بر سر قدرت های خیالی، همه و همه بار دیگر این حقیقت را اثبات می کند که اینها که مطرود امت عزیز کشورمان هستند اگر قدرت ناچیزی به دست بیاورند چطور عملکرد دیکتاتور موابانه و رادیکال گونه شان، نقاب از چهره های دروغینشان بر می دارد و حقیقت زشتشان را هویدا می کند./


70 out of 100 based on 40 user ratings 190 reviews

@