آن افشاگری کار دست رسایی داد !


آن افشاگری کار دست رسایی داد !آن افشاگری کار دست رسایی داد !
گذارنیوز

توقیف هفته نامه ۹دی با واکنش هایی مواجه شده است . به گزارش آریا این هفته نامه متعلق به حمید رسایی است که صبح امروز توقیف شد .

آن افشاگری کار دست رسایی داد !

در بیانیه ای که درمورد این هفته نامه منتشر شده با ذکر مصادیق آمده است :«مطلب اول شائبه اهانت به امام راحل (ره) دارد. همچنین مطلب دوم، مغایر سیاست‌های هسته‌ای نظام در حوزه هسته‌ای و مصداق بند ۸ ماده ۶ قانون مطبوعات تشخیص داده شد.مطلب سوم نیز مصداق بندهای ۸ و ۱۱ ماده ۶ قانون مطبوعات و سیاه‌نمایی شناخته شد و مقرر گردید به دلیل انتشار این مطالب و مطالب مشابه و همچنین بی‌توجهی به شش تذکر هیأت در یکسال گذشته، این نشریه، توقیف و پرونده آن به دادگاه ارجاع شود.یادآور می‌شود مطابق تبصره ۲ ماده ۶ قانون مطبوعات، اصرار بر تخلف به لغو پروانه منجر می‌شود»
حالا در واکنش به این حکم سایت رجانیوز که رسانه های جبهه پایداری به شمار می آید نوشته است :«یک هفته پس از بیان برخی مطالب انتقادی از سوی حمید رسایی نسبت به دولتمردان و به مجلس کشیدن برخی وزرا برای بیان توضیح نسبت به کم کاری‎های صورت گرفته، افشای ماجرای کمک ۵ میلیاردی و همچنین پرسش از سرنوشت مدیر درگیر در پرونده جیسون رضائیان، معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد اعلام کرد هفته نامه ۹ دی که رسایی صاحب امتیازی و مدیرمسئولی آنرا بر عهده دارد، توقیف شده است.»
آن افشاگری کار دست رسایی داد !
یک سایت دیگر نزدیک به جبهه پایداری هم با درج خبر توقیف تیتر زد :«باز هم تحمل منتقدان/ هفته نامه “۹ دی” هم توقیف شد» . این سایت نوشت :«یک روز پس از توقیف نشریه «رمز عبور»، هفته نامه “۹ دی” هم توقیف شد تا موج جدید بستن رسانه های منتقد دولت از سر گرفته شود.»
این ادعا در حالی مطرح شد که نشریه رمز عبور روز گذشته با حکم دادستانی توقیف شد نه هیات نظارت . ذکر این نکته نیز ضروری است که هیت نظارت بر مطبوعات بر اساس قانون دارای هفت عضو است. یکی از قضات به انتخاب رییس قوه قضاییه، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یا نماینده تام الاختیار وی، یکی از نمایندگان مجلس به انتخاب مجلس، یکی از استادان دانشگاه به انتخاب وزیر علوم، یکی از مدیران مسوول مطبوعات به انتخاب مدیر مسوولان، یکی از اساتید حوزه علمیه به انتخاب اعضای شورای عالی حوزه علمیه قم و یکی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی به انتخاب شورا از جمله اعضای هیات نظارت بر مطبوعات هستند که باید در مورد صدور مجوز برای نشریات، توقیف، تذکر یا ادامه کار مطبوعات تصمیم بگیرند.واکنش ظریف به سخنرانی نتانیاهو در کنگره

1:

البته بنده کلا با توقیف مشکل دارم

امت امروز باشه یا 9 دی...


تمامی واکنش ها به سخنرانی نتانیاهو

2:

بله به نظرم این کاردرست نیست!!!


68 out of 100 based on 33 user ratings 1108 reviews

@