نصب بنر رهبری جلوی کنسولگری سعودی+ تصاویر


نصب بنر رهبری جلوی کنسولگری سعودی+ تصاویرنصب بنر رهبری جلوی کنسولگری سعودی+ تصاویر


جمعی از جوانان مشهدی تصویری از تذکر رهبر معظم انقلاب به دولت سعودی را جلوی کنسولگری عربستان در مشهد نصب کردند.
به گزارش مشرق، کنسولگری عربستان در بلوار امام سجاد شهر مشهد این روزها شاهد تغییرات زیادی است. در روزهای گذشته دیپلمات های سعودی برای مقابله با خشم معترضین مشهدی، فنس های فلزی مقابل ساختمان کنسولگری عربستان در مشهد نصب کردند.


جوانان مشهدی نیز در روزهای اخیر سخنان رهبری خطاب به حکام سعودی را جلوی این ساختمان نصب کردند.

گفتنی است رهبر معظم انقلاب در سخنان اخیر خود در جمع مداحان اهل بیت(ع) به شدت سیاست‌های آل سعود در منطقه را زیر سؤال بردند و در بخشی از بیانات خود فرمودند: «کاری که امروز دولت سعودی در یمن دارد انجام می‌دهد، عیناً همان کاری است که صهیونیست‌ها در غزّه انجام دادند. دو جنبه دارد: یکی اینکه جنایت است، نسل‌کشی است، قابل تعقیبِ بین‌المللی است، بچّه‌ها را می‌کشند، خانه‌ها را خراب می‌کنند، زیربناها را نابود می‌کنند، ثروت‌های ملّی را در یک کشور از بین می‌برند؛ خب، این یک جنایت بزرگ است؛ این یک طرف قضیّه است؛ طرف دیگر قضیّه این است که سعودی‌ها در این مسئله خسارت خواهند کرد، ضرر خواهند کرد و به‌هیچ‌وجه پیروز نخواهند شد. دلیل خیلی واضحی دارد؛ دلیلش این است که توانایی‌های نظامی صهیونیست‌ها چندین برابر توانایی نظامی این سعودی‌های کذا و کذا [است]؛ چندین و چند برابر اینها، آنها توانایی نظامی داشتند؛ طرف مقابل آنها هم غزّه‌ی یک وجبی بود.»
نصب بنر رهبری جلوی کنسولگری سعودی+ تصاویر


نصب بنر رهبری جلوی کنسولگری سعودی+ تصاویر


نصب بنر رهبری جلوی کنسولگری سعودی+ تصاویر


منبع: تسنیمدو میلیارد «ین»، خطای چشم مرتضوی

1:

ای وای بنر آقا رو کج و کوله نصب کردن !


محمدجواد ظریف به روایت حمید بعیدی نژاد

2:

انتقاد حضرت ایت الله جوادی املی حفظه الله از پخش شیرینی در مقابل سفارت حجاز

ایشان همچنین با بیان اینکه موضع ما در مقابل حجاز مشخص هست، خاطرنشان کردند: ولیعهد حجاز که می میرد می روند مقابل سفارت حجاز شیرینی پخش می نمايند این کار نه واجب هست نه مستحب، دلیلی ندارد بر زخم کسی نمک بپاشیم، نه یهودی، نه زرتشتی و نه ملحد این کار را نمی کند ما دینی آوردیم که صبغه الهی دارد.

حضرت آیت الله جوادی آملی اضافه کردند: امروز ادب یک دستور بین المللی هست، مثل نماز و روزه نیست که مختص مسلمانان باشد، ما مگر برنامه هست با همه از راه دعوا وارد شویم، می گویند قلب پادشاه حجاز از کار ایستاده هست، اگر مرد ما باید تسلیت بگوییم نه اینکه برویم جلوی سفارت حجاز شیرینی پخش کنیم.

رییس موسسه اسراء در بخش دیگری از سخنان خود فرمودند: من شنیدم در صحنه عرفات امسال چند نماز جماعت انجام شده هست، این درست نیست.

ایشان با بیان اینکه غالب امت عمری یک بار به حج می روند، خاطرنشان کردند: حج کار مکرری مثل نماز و روزه نیست که انسان هر روز عمل کند، به همین دلیل مسایل روشن نیست و در بسیاری موارد حجاج نیازمند آگاهی به مسایل هستند باید نمایندگان بعثه ها پاسخگویی مسایل حجاج باشند.

انتقاد آیةالله جوادی آملی از پخش شیرینی در مقابل سفارت حجاز - سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAK


74 out of 100 based on 19 user ratings 544 reviews

@