(تصویر) فتوشاپ، ترفند جدید برای تخریب ظریف!


(تصویر) فتوشاپ، ترفند جدید برای تخریب ظریف!(تصویر) فتوشاپ، ترفند جدید برای تخریب ظریف!
تلاش فتوشاپی برای توهین به وزیرخارجه کشورمان، ترفند جدید کاسبان تحریم است.

روزنامه جمهوری اسلامی با این مقدمه، آورده است: چند روزی است که در فضای مجازی و گروه‌های وابسته به جریان‌های مخالف دولت در وایبر و تلگرام، تصویری دست به دست می‌شود که محمدجواد ظریف را «در بحبوحه جنگ تحمیلی» بر سرکلاس درس در کشور آمریکا نشان می‌دهد!

این تصویر که حکایت از تلاش جریان‌های دلواپس برای تحقیر و توهین به وزیر خارجه کشورمان در سخت‌ترین ایام مذاکرات دارد، در تیراژ وسیع در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

بر روی این تصویر، این جمله قید شده «جناب ظریف در بحبوحه جنگ تحمیلی مشغول جهاد علمی در کشور برادر و دوست شیطان بزرگ آمریکا»! و در انتها نیز آورده است: «... و حالا وزیر امور خارجه ایران اسلامی با 200 هزار شهید».

اما بررسی‌ها حکایت از آن دارد که این تصویر که ظریف را بر سر کلاس درس نشان می‌دهد، نیز مانند بسیاری دیگر از مستندات این جریان، جعلی و فتوشاپی است!

تلاش ناجوانمردانه برخی جریان‌های مخالف دولت برای تحقیر ظریف و معرفی کردن وی به عنوان چهره‌ای غیرملی در شرایطی است که شخص دکتر محمدجواد ظریف و اعضای گروه مذاکره‌کننده ایرانی بارها مورد حمایت و حتی تمجید رهبر انقلاب برنامه گرفته‌اند و کار آنها از نظر مردم ایران جهاد در عرصه سیاست خارجی محسوب می‌شود. تصاویر زیر را سایت انتخاب منتشر کرده است:

http://cdn.fararu.com/files/fa/news/...210798_701.jpg


و

http://cdn.fararu.com/files/fa/news/...210799_618.jpgظریف: شکست مذاکرات آخر دنیا نیست

1:

البته این جور چیزها طرف مقابل میبینه
(تصویر) فتوشاپ، ترفند جدید برای تخریب ظریف!
کاملا مشخصه تصویر دوم خاوری نیست
هرچند خاوری خشکل کرده ولی نه این قدر


استفاده ابزاری از شهدا ممنوع!

2:68 out of 100 based on 33 user ratings 958 reviews

@