کوچک‌زاده طی تذکری در صحن مجلس: فحش دفاع از مظلومان و مستضعفان را می‌خوریم


کوچک‌زاده طی تذکری در صحن مجلس: فحش دفاع از مظلومان و مستضعفان را می‌خوریمکوچک‌زاده طی تذکری در صحن مجلس: فحش دفاع از مظلومان و مستضعفان را می‌خوریم
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵
شناسه خبر : ۲۲۹۶۵۵

کوچک‌زاده طی تذکری در صحن مجلس: فحش دفاع از مظلومان و مستضعفان را می‌خوریم


نمانده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فحش دفاع از مظلومان و مستضعفان را می‌خوریم، گفت: فحش‌دهندگان به ما هر روز برای صاحبان قدرت خوش رقصی می‌کنند، یک روز برای احمدی‌نژاد و یک روز روحانی.


گروه سیاسی - رجانیوز: مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه‌شنبه پارلمان با استناد به ماده ۷۹ آیین نامه داخلی مجلس گفت: طبق این اصل اگر کسی نسبت سویی به یکی از نمایندگان دهد آن نماینده می‌تواند تا پنج دقیقه نطق کند.

به گزارش رجانیوز، مهدی کوچک‌زاده نماینده مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه) با قرائت بخش‌هایی از فرمایشات بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی که فرمود: «اگر بنا باشد که شما به جای اینکه اقتصاد مردم را درست کنید، به جای اینکه این کشور را بررسی کنید، ببینید کجاهاست که مخروبه است و مردم از همه چیز ساقط هستند، به جای این اگر بنشینید سر مسند و با حرف و با فحاشی به هم، مسائل را غفلت از آن بکنید، این همان است که قدرتهای بزرگ می‏خواهند تا این مملکت خرابه بماند و صدای مردم درآید. این همان است. شما هم عمال امریکایید، منتها ملتفت نیستید! یک عاملی داریم که مستقیما از سفارت امریکا دستور می‏گیرد، یک عاملی داریم که برای او کار می‏کند و خودش نمی‏فهمد. خود آدم نمی‏فهمد که برای کی دارد کار می‏کند. اگر شما به مردم کار نداشته باشید، به مصالح مردم، به مصالح کشور کار نداشته باشید، فقط مشغول این باشید که من چطور، شما چطور، من چطورم، شما چطورید، مردم با من هستند، مردم با شما هستند، اگر فکر این باشید، این همان است که امریکا می‏خواهد و شما از عمال امریکا هستید و در عذاب با آنهایی که از عمال امریکا بودند با توجه، مشترک هستید، با کم و زیادش» اظهار داشت:سخن امام خمینی(ره) برای من حجت است و در اینجا نیز این حجت مصداق پیدا می‌کند.

کوچک‌زاده ادامه داد: آقای لاریجانی در زمان ریاست شما از این تریبون زمانی که به شیخ ساده‌لوح فتنه اشاره کردم، گفتند نگذارید کوچک‌زاده‌ها راجع به بزرگ‌زاده‌ها صحبت کنند، این فرد اکنون استاندار شده است؛ البته من در آن زمان می‌خواستم تذکر ماده ۷۹ بدهم اما به خاطر همین سخن امام خمینی(ره) این اقدام را انجام ندادم.

وی اضافه کرد: روز دیگری فرد دیگری از همین تریبون به بنده گفت شعبان بی‌مخ و من چیزی نگفتم،‌ روز دیگری نام فامیلی که همسر وزیر بهداشت آن را دارد و زمانی نیز وزیر کشاورزی آن را داشت به لجن کشیده شد، توسط کسی که در منزل خاندان ما روضه می‌خواند.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین گفت: من در تمامی این موارد چیزی نگفتم نه اینکه حرفی نداشتم،‌ بلکه شرم می‌کنم. زیرا وقتی مردم از لحاظ اقتصادی و معیشتی طبق گزارش معاون وزیر کشور به فحشا و مصیبت کشیده می‌شوند جرأت نمی‌کنم از خودم دفاع کنم.

وی اضافه کرد: ما در چند جلسه قبل هم در جهت دفاع از مردم و در جهت مخالفت با اقتصاد لیبرالی و در جهت دفاع از محرومان حرفی زدیم، به نظر من اینگونه رفتارها درست نبود اما نهایتا شما بی‌طرفی را رعایت نکردید.

کوچک‌زاده با اشاره به اینکه بنده استعفایی دادم که تاکنون پس نگرفته‌ام، خاطرنشان کرد: این موضوع دستمایه عده‌ای شده و آنچه لیاقت خودشان است را به ما نسبت دهند؛ این آخرین حرف من به عنوان ماده ۷۹ بود در این مجلس. تصور نکنید ما حرفی نداریم بلکه ما نمی‌خواهیم از این تریبون از خودمان دفاع کنیم.

کوچک‌زاده با تأکید بر اینکه ما امروز فحش دفاع از مظلومان، مستضعفان و بدبختان را می‌خوریم،‌ اظهار داشت: کسانی به ما فحش می‌دهند که هر روز برای افراد دارای قدرت خوش رقصی می‌کنند،‌ یک روز برای احمدی‌نژاد و یک روز برای روحانی.

«ما از ابتدا یک سخن داشتیم و هم‌اکنون نیز برآنیم. جنگ ما جنگ پابرهنگان، جنگ فقرا و مقابله با مرفهین و آقازاده‌هاست حال هر چه می‌خواهید فحش دهید و رسانه‌هایتان نیز بنویسند.»

به گزارش فارس، علی لاریجانی پس از تذکر کوچک‌زاده گفت: چون مطلبی را آقای حسینی صدر نماینده خوی گفته بودند این حق برای آقای کوچک‌زاده وجود داشت که از خود دفاع کنند هر چند آقای صدر اسم فردی را نیاورده بود اما فحوای کلام به گونه‌ای بود که متوجه فرد خاصی می‌شد.«حاج قاسم» در راهپیمایی 22 بهمن

1:

بگردم برات......


علت علامه نبودن سید حسن خمینی مشخص شد
از بس از ما مستضعفان دفاع کردی داری از بین میری!!!! :-)
شما یک لطفی بکن و در مجلس بجای بازی هسته ای با رفقای ارزشی!، یکمقدار به فکر مشکلات واقعی مستضعفان( بیکاری و گرانی و ناامیدی ) باشید و وقت مجلس را صرف اصلاح اقتصاد کنید بعد ادعای طرفداری از ما مستضعفان را داشته باشید.....


جلاد 4 ساله داعش انگلیسی است!


علت گریه تفنگدار آمریکایی چه بود؟

2:

ایشون نبودن که هستعفا دادن؟؟


سهم خواهی‌ها برای لیست مشهد جواب نداد/آتش توپخانه تخریب شروع به کار کرد!

3:

هستعفا را کی داده کی گرفته!!! :-)


استفاده جناحی از تریبون سخنرانی 22 بهمن؛روحانی فقط کاندیداهای خود را معرفی نکرد!

4:

ایشون هستعفا دادن اقای لاریجانی هم تحویل گرفتن اتفاقا به شدت بده بستان شد


زیرپوست وزارت کشور/ معاون سیاسی وزیر کشور؛ حامی هاشمی یا مجری قانون؟

5:

اون حرکت که فیلم قشنگی بود که جا دارد در جشنواره فجر، اکران شود !!! :-)


سه سال به آب و آتش زدن برای دولت به بهای سهمیه محقرانه سه نفری

6:

و باز هم سفسطه های شما شروع شد با تیکه کلام های مخصوص خودتون از قبیل ارزشی ...

هر چیزی باید در جاش بررسی بشه.انرژی هسته ای یک طرف بقیه چالش ها یک طرف.همه چیز دست نمایندگان مجلس نیست.یکی باید وزیران اقتصاد و صنعت و مسکن رو بگیره که پدر این سه حوزه رو در آوردند!!! اگر مجلس در کل مقصر باشه که هست دولت هم به همون اندازه هست که همه چیز رو واگذار کرده به قول شما بازی هسته ای!

شما و هم فکران شما انگار وخامت اوضاع هسته ای دستتون نیومده;هنوز هم خودتون رو به خواب می زنید و برای فرار به موضوع های دیگر چنگ می زنید.کسی منکر اصلاح اقتصاد از پایه نیست همان طور که از پایه مشکل داریم در حوزه اجرا و نوع تفکر اقتصادی هم مشکل داریم.بگذریم.اگر فقط به فکر اصلاح اقتصاد باشیم از اونطرف امنیت کشور به خطر بیفته شما اونوقت جواب گو هستید؟ اونوقت چه فایده اصلا"؟

اگر سخنان منتقدان که توسط شما با عنوان برادران ارزشی تخریب می شود غلط هست پس چرا رهبر انقلاب در 28 پیش شرطی که برای برجام ملزم به اجرا دونستند همون سخنان برادران ارزشی هست که بار ها فریاد می زدند اونوقت شما ها تندرو و ارزشی میخوندید؟

بهتره تحلیل های برجام رو بشنوید و نگاه کنید بعد این طور ناعادلانه قضاوت کنید.گر چه فرمود و گو سر چیز دیگری بود اما فرمودن این چیز ها لازم بود.


7:

امثال آقای رسایی با رای ما مستضعفان به مجلس رفتند تا مشکلات ما را حل نمايند نه اینکه سرگرم بازیهای حزبی و جناحی بشوند و امت را فراموش نمايند.....

ایشان و همفکرانشان اگر ذره ای دلشان برای ملت میسوخت و فکر و ذکرشان بجای بازیهای جناحی، به فقر و بیکاری و سایر مشکلات امت بود، الاون قطعاً وضع مملکت این نبود.....
البته که دولت و مجموعه نظام هم مقصر هستند اما وظیفه یک نماینده ملت، دفاع از حقوق ملت هست نه فقط حقوق یک عده خاص......پ ن : علامت ! نشانه تعجب هست نه تحقیر.....

وقتی میگویم ارزشی!، به معنای این هست که ارزشهای مورد نظر این گروه از افراد، معلوم نیست و درحالی که ادعای مسلمانی مینمايند بارها خلاف اسلام و عدالت حرف میزنند و دوگانه برخورد مینمايند......پ ن : درباره حمایتهای آقایان از این جریانات که باعث شده از کاپیتولاسیون برخوردار شوند و هرکجا دلشان خواست هرکاری را خلاف قانون اجرا کنند، حرفهای زیادی برای فرمودن هست....


8:

درود آقای حق نگار
ایشان تنها جلمه ایی که برایشان شایسته هست جمله بر..نم برات هست.
ایشون اگر خیلی شجاع ومیهن دوست وطرفدارمستضعفان هستند بجای حرافی ودرافشانی دست رسایی ومیرکاظمی وکریمی قدوسی رابگیرند در جبهه سوریه به کشور خدمت نمايند.
+
سالهاست حنای اینها رنگی ندارد(حتی برای خودشان هم رنگی ندارد)

9:

باز هم سخنان قبلیتون رو تکرار کردید.به هر حال آقای کوچک زاده رو نمیدونم اما آقای رسایی حداقل میدونم در دولت قبل از طریق اخباری که در وبلاگ مخصوصش پیگیری کردم و ...

به بعضی سیاست های دولت قبل و به کارگیری بعضی از افراد نظیر مشایی و کارهایش اعتراض داشت.حتی یک بار هفته نامه 9 دی ایشان در دولت قبل به خاطر اعتراض های صریح و قاطع و بی رودربایستی ایشان توقیف شد.به قول خودشان "ما با کسی تعارف نداریم" .

اون چیزی که مهم هست بیان اشتباه و ضعف هست.به فرض که آقایون در دولت قبل اونچنان بررسی و تفحص نداشتند که جای بحث بسیار داره اما دیگر نباید از این طرف بوم بیفتیم! بعضی ها این طور هستدلال می نمايند که چون برخی در گذشته در مقابل آسیب ها ساکت بودند پس هر سخنی که در آینده می زنند حتی با سند و مدرک بنابراین اشتباه هست.هم در بیان های این گونه افراد هم در بیان های افراد کاملا" مغرض,وقت هایی میشه به نکته های مثبت رسید.نکته هایی که در اثر حامیان طیف صاحب قدرت در هر حزبی و میزان تعصبی که به طور طبیعی حاکم میشه از دید ما پنهان میمونه.

درسته که بیشتر دستاوردهای هسته ای در دولت قبل اتفاق افتاده اما اون چه که در اثر زیان یا فایده این دستاورد به دست می آید متوجه همه امت هست.رهبر انقلاب فرمود:مذاکرات هسته ای وسیله ای برای نفوذ هست.پس اگر مسئولان امر مواظب نباشند که نبودند با توجه به فجایایی که در متن برجام گنجانده شده(مراجعه شود به تحلیل ها),زمینه برای نفوذ بیشتر فراهم میشه.دومین نکته که در پست قبل اشاره کردم هم خوانی 28 پیش شرط رهبر انقلاب با فرموده های منتقدان هست.در نامه ای که رهبر انقلاب به آقای روحانی نوشت از منتقدین سپاسگزاری کردند بابت نقد های دلسوزانهشان.پس بازی هسته ای که از اون نام بردید و دو گانگی حداقل در این قضیه دیده نمیشه یا حداقل نمیشه به همه منتقدان رو به یک چیز نیت خوانی کرد.

سوم-با توجه به نقش انرژی هسته ای در توسعه یافتگی کشور و تاثیری که در سایر حوزه ها از جمله اقتصاد دارد,به اون اهمیت زیادی می بخشد.

به هر حال اگر ناخواسته تهمت نابجایی زدم معذرت می خواهم.

درباره حمایت ایشون از یک جریان خاص و حق کاپیتولاسیون یک تاپیک جداگانه بزنید و هر اونچه را که در چنته دارید به انضمام سند و مدرک نه اخبار های زنجیره ای ها که مغرضانه هستند بفرمایید.


10:

هر کسی در جایگاه خودش بنا به نقش-تخصص-تجربه و پستی که دارد انجام وظیفه می کند.استدلال شما خیلی سطحی هست و بیشتر نشان بر عقده گشایی شما دارد.

هستدلال های امثال شما هم سال هاست رنگی ندارند.من گول شما رو نمی خورم.


11:

فحش که خوردنی نیست!! اونچه خوردنیست کارت هدیه هست ! : ))
در ضمن ایشان فحش می دهند ! اما فحش نمی خورند !
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85...A7%D8%AF%D9%87

12:

این منو یاد اون یارو آمریکایی کاندید ریاست جمهوری میندازه که جنجالی هست و فرموده مسلمانان رو له آمریکا راه نمیده

13:

از سخنان حسینیان معلوم شد که این همه انرژی هسته ای کردن به خاطر ساخت بمب اتم بوده و کسی به فکر رفاه این امت نبوده

14:

باز هم جمله خودمو تکرار میکنم مدیونید اگر به این رای بدید توی اسفند
کشور ما افراد چاپلوس ولنگ به دست نمیخاد کشور ما امروز نیازمند افراد متخصص هست که مسیری که امثال این به بیراهه بردن رو عوض کنه
موفق باشید

15:

این چه شوخی ای بود که در اون به اسم جلاله سوگند خورده بود؟

16:

حرف های عوام فریبانه قشنگی بود !!!

17:

حرف.

حساب پاسخ.

نداره .

حال و روز امروز مملکت.

اینو تایید میکنه
مذاکرات هسته ای که اینهمه روش ادعا داشتن که به.

فنا رفت
اقتصاد.

مملکتم.

که نیاز به فرمودن.

نداره
اعتبار پاسپورتمون هم که دیگه نگو
فضای.

مملکت و دانشگاه ها هم.

که برای.

منتقد گل و بلبله
سیب زمینی.

هام که بسلامتی دفن شدن و مشکل کشاورزا.

حل شد
نقدینگی ؟ کدوم نقدینگی ؟اینی که تو این دو ساله دو برابر شده ؟

مشکل صنعت گرا هم که بابا حل شد رفت .

خدا برکت بده کارگر چینی رو .
ازدواج ؟مهمه ؟ ازدواج چیه بابا .

ماشین های سایپا.

و ایران.

خودرو را عشقه
بسلامتی کشور درپیتی نمونده که ما را تهدید نکنه
حسن .حسن .

حسن .

حسن .

یا فریدون
بابا جان مادرت اون کلیدت را بزار جیبت بسه.

انقدر در باز کردی

18:

به نام خدا.

درود.

1-شما جواب پرسشم رو ندادید که حجت الاسلام روح الله حسینیان کجا فرمودند ایران به دنبال بمب اتمی هست+صدا

2-فایل صوتی حجت الاسلام روح الله حسینیان در مورد فرمود و گویشان با صالحی که بعد صالحی سه بار قسم جلاله دروغ خوردند.البته خود شما در تاپیک پایان پی ام دی و ورود ایران به عصر پسابرجام تایید کردید انرژی هسته ای ایران به تاریخ پیوست.پس قسم دروغ آقای صالحی بابت از بین نرفتن دستاوردهای هسته ای مشخصه.مورد بعدی تهدید به قتله.

پیوند خبر+ صوت:فایل صوتی سخنان حسینیان درباره علی اکبر صالحی | به آقای ظریف

البته این صوت رو از تارنمای رجانیوز اولین بار گوش دادم اما چون در اختیار نداشتم از تارنمای ghatre.com و نقل اون و به منبع تابناک براتون برنامه دادم.

متن دقیق صوت:

سپس لوزان و بیانیه لوزان من یک ایرادی گرفتم به آقای ظریف.فرمودم آقای ظریف این چیزی را که شما پذیرفتید 20% رو از بین بردید.کارخانه آب سنگین اراک که تولیدنماينده پلوتونیوم بوده از بین بردید.

یک حربه روانی رو به دست دشمن دادید یعنی حالا ما دنبال بمب اتم ساختن نبودیم ؛ولی دشمن خیال می کرد ما این توانایی بالقوه رو داریم.

فردا اسرائیل ما رو تهدید می کنه به بمباران هسته ای.وقتی شما این دو اصل رو از بین بردید.

اتفاقا" چیزی نگذشته بود که وزیر سابق دفاع اسرائیل ما رو بمباران کرد به.

تهدید کرد به بمباران هسته ای.

من همین مطلب رو خدمت آقای ظریف فرمودم.

فرمودم آقای ظریف من اوندفعه به شما فرمودم که چنین اتفاقی می افته.

الاون هم عرض می کنم به شما که اگر می بینید.

تمام حرف های منو نقل نکرد.

اگر اسرائیل به ایران حمله کرد، اگر آمریکا به خاطر برجام به ایران حمله کرد، امت شما رو دستگیر می نمايند و محاکتون خواهند کرد و من هم اگر کاره ای بودم، اگر کاره ای بودم، آقای صالحی گوش بدید.

آقا بذارید من حرف خودمو بزنم.

آقای صالحی شما رو وادار می کنم همون قلب راآکتور اراک که پر از سیمان کردید برید خالی کنید.

بعد شما رو می کنم توی همون راآکتور و سیمان میریزم دورتون.

رو سرشم نفرمودم، فرمودم دورت میریزم.


چند ثانیه آخر، راجبه کاریکاتور ها و عکس های منتشرشده از این موضوع که در شبکه های اجتماعی وجود داشت صحبت شد که متنشو ننوشتم.

این اولین بار نیست که روزنامه های زنجیره ای حمله به سمت حجت الاسلام حسینیان رو در دستور کار برنامه می دهند.چند مورد در قبل بوده که نادرستی ادعاهای این رسانه ها را نشان داده به زعم خودشان.

پیوند اخبار مربوطه:آقای صالحی!ولله ولله ولله شما اخلاق را هم باختید!افشای پشت پرده دروغ اصلاح طلبان علیه حسینیان+عکس


نظر شما چیه؟
19:

در همین متنی که خودتان هم قبول دارید آقای حسینیان فرموده.من از سخنرانی دیگری سخن نفرموده ام که بخواهم فایل صوتی بگذارم.مگر آقای حسینیان نفرموده باید توانایی ساخت بمب اتم را داشته باشیم تا اونها فکر نمايند بمب داریم و به ایران حمله ننمايند؟ خب این حرف یعنی این که هدف از ایران از داشتن انرژی هسته ای(حتی اگر دنبال بمب اتم نباشیم) تامین رفاه بیشتر برای امتمان نیست بلکه ترسیدن اسراییل از ماست.
تایید کردید انرژی هسته ای ایران به تاریخ پیوست.

ای کاش لینک پستم را هم برنامه می دادید تا همه بدانند چه فرموده ام.سخنی که به اون جواب ندادید.این هم سخن بنده در اون تاپیک که هنوز هم منتظر پاسختان هستم.
نوشته اصلي بوسيله bisavad نمايش نوشته ها
من هم قبول دارم که انرژی هسته ای به تاریخ پیوست اما انرژی هسته ای نداشته باشیم بهتر هست تا عراق و سوریه دیگری شویم.
قسم دروغ آقای صالحی بابت از بین نرفتن دستاوردهای هسته ای مشخصه
گرچه من هم قبول دارم که انرژی هسته ای به تاریخ پیوست اما این حرف من به معنی این نیست که آقای صالحی سوگند دروغ خورده هست.شاید ایشان واقعا فکر میکند دستاوردهای هسته ای حفظ شده.گرچه به نظرم اشتباه فکر می کند.


20:

رای ندادن کافی نیست!
چون ممکنه کسای دیگه رای بدن و این افراد وارد مجلس بشن
باید رای منفی داد!
رای منفی یعنی رای دادن به رقیب، یعنی رای دادن به لیست.
شما شاید پنج شش نفر رو بشناسید و بهشون رای بدید، اما ظرفیت شهرتون ده نفر باشه! و این افراد وارد مجلس بشن.

برای جلو گیری از این اتفاق، باید به لیست افرادی که چندنفرشون رو میشناسید و قبول دارید رای بدید، تا همه اون ها کل ظرفیت نماینده های شهر شما رو پر کنن و کس دیگه ای نتونه وارد مجلس بشه.
این خیلی مهمه که باید همه بدونن وگرنه باز هم شاهد نماینده هایی خواهیم بود که...


21:

بدبخت تر و بیسوادتر و زبون درازتر از این فرد در مجلس سراغ ندارم! فقط داد و قال....


22:

گمون نکنم اقتصادی که توی 8 سال احمدی نژاد از ایران محو کرد 2 ساله درست بشه..میشه؟؟؟؟؟؟

23:

کوچکوف روس تبار یا فحش میده یا فحش میخوره
این بشر عجب سوژه‌ای هست اگه امثال کوچکوفها نبودن مجلس پاک و سالم میماند و وضیفشو میتوانست انجام بدهد اما در میان یک جعبه سیب تنها چند سیب گندیده میتواند بیشتر بار رو خراب کنه

24:

دوستان میگن همه چیز مجلس شده هسته ای؟!
بله کاملا درست میگن
و این کار مجلس اشتباه هست
.
اما مقصر اصلی دولت هست که این تفکر رو در جامعه ایجاد کرد که همه مشکلات به قول روحانی(باید تحریم ها برداشته بشه تا مشکل آب امت حل بشه) با توافق هسته ای حل میشه
سپس توافق جواب روحانی در مورد رفع تحریم ها
ما برای رفع تحریم ها توافق نکردیم
برای رفع تهدید نظامی توافق کردیم
وزاری و مسئولین این دولت
قیمت مسکن به توافق هسته ای ربطی نداره و پایین نمیاد
در مورد قیمت خودرو و ارز هم همین رو فرمودن
.
ما به هسته ای واقعا نیاز داریم
الان فرانسه 80 % برق کشورش از سایت های هسته ای هست
بیشترین سایت های هسته ای دنیا در امریکا هست که خودش جزو سه کشور اول دارای ذخایر نفتی هست
و اولین خریدار نفت جهان
.
وقتی ذخایر تموم بشه
اون وقت هست که برای یه مقدار سوخت هسته ای
باید کاسه گدایی دست گرفت
.
لطفا همه چیز رو قاطی نکنید
هرچیزی سرجای خودش

25:

به نام خدا.

خیر.نفرموده."یک حربه روانی رو به دست دشمن دادید یعنی حالا ما دنبال بمب اتم ساختن نبودیم ؛ولی دشمن خیال می کرد ما این توانایی بالقوه رو داریم." من متن دقیق صدا رو گذاشتم.شما اومدید متن اصلی رو تحریف و به باب میل خودتون به وجود آورید که یک کار غیر اخلاقی هست.

چند نکته:1-فرموده حالا ما دنبال بمب اتم ساختن نبودیم.از این واضح تر؟
2-ولی دشمن خیال می کرد ما این توانایی بالقوه را داریم.توانایی بالقوه یعنی چه؟ مثال میزنم.شخصی گواهینامه موتور رو دریافت کرده و آموزش و یاد گرفته.این میشه توانایی بالقوه.بعد هر وقت شرایط فراهم شد یا کاری پیش اومد از موتور هستفاده می کنه.در اینجا توانایی بالقوه یه بالفعل(عمل) تبدیل میشه.خلاصه، توانایی بالقوه یعنی آموزش و یادگیری که به تخصص منجر میشه.توانایی بالفعل،عملی کردن تخصص هست.پس حسینیان فرموده ما تخصص ساخت سلاح اتمی رو نداشتیم که بخواهیم بمب اتم بسازیم.
3-شخص اول کشور یعنی رهبر انقلاب فرمودند ساخت سلاح اتمی از نظر شرعی جایز نیست.در رسانه های غربی کلی انعکاس داشت.یادم نیست این فرموده مربوط به چه وقتی هست.اما به احتمال زیاد این خبر رو در تلویزیون دیدم.یعنی آقای حسینیان از ساخت سلاح اتمی خبر داره؛اما رهبر انقلاب که همه چیز بهش نقل میشه خبر ندارد؟

ای کاش لینک پستم را هم برنامه می دادید تا همه بدانند چه فرموده ام.سخنی که به اون جواب ندادید.این هم سخن بنده در اون تاپیک که هنوز هم منتظر پاسختان هستم.

من به اون سخن جواب دادم.! دوم من هیچ وقت سخنان هیچ کسی رو تحریف نمی کنم.چه افکار شخص مورد نظر با من همخوانی داشته باشد،چه نداشته باشد.چه دشمنی بینمون وجود داشته باشد و ...

من پیوند تاپیک رو برنامه دادم.اگر قصد تحریف داشتم که پیوندش رو برنامه نمی دادم.

گرچه من هم قبول دارم که انرژی هسته ای به تاریخ پیوست اما این حرف من به معنی این نیست که آقای صالحی سوگند دروغ خورده هست.شاید ایشان واقعا فکر میکند دستاوردهای هسته ای حفظ شده.گرچه به نظرم اشتباه فکر می کند.

سپس تصویب برجام در مجلس، آقای صالحی در فرمودگوی اختصاصی با روزنامه لوفیگارو فرانسه فرمود:برچیده شدن سانترافیوژ ها ادامه دارد که در رسانه های اصولگرا و اصلاح طلب و ...

درج شد.پیوند:صالحی:فرآیند برچیده شدن سانترافیوژها ادامه دارد

و اظهارنظرهای مختلف دیگر قبل و بعد تصویب برجام در مجلس فرمایشی.در ضمن برجام چه کلیات،چه جزییات به فرموده خود هاشمی رفسنجانی از قبل تصویب شده بود.
هاشمی رفسنجانی پشت پرده تصویب طرح مجلس در حمایت از برجام را فاش کرد: قبلا لاریجانی به روحانی فرموده بود که این طرح در مجلس رد نمی شود!

وقتی ظریف در وقت مطالعهبیانه مشترک خود با خانم موگرینی سپس توافق ایران و 5+1 از ورود به جهانی امن سخن می گوید و از این دست اظهار نظر ها؛از سویی دیگر، کسی که خود را دوستدار واقعی رهبر انقلاب و میراث دار انحصاری انقلاب می داند که میراث دار که هیچ،از بین برنده اون هست؛بگذریم.انتظار دیگری نمیشه داشت.گلی که هاشمی به منافع ملی زد

نتیجه گیری در مورد اظهار نظر آقای صالحی در مجلس:
1- 3 بار قسم دروغ که گناهی کبیره هست.دروغ فرمودن در مورد دستاورد های هسته ای که سخن های خودشان روشن نماينده تمام حقایق و ذات اصلی چنین شخصی و کسانی مثل ظریف که در مجلس سکوت کردند.
2-بردن آبرو یک مسلمان به همراه نسبت تهدید به قتل دروغ با پیوست قسم جلاله در صحن علنی مجلس که در تلویزیون پخش شد و تمام امت دیدند و همچنین بدبینی ای که نسبت به حجت الاسلام روح الله حسینیان در بین امت ایجاد شد؛گناه کبیره بعدی را پدیدار کرد.از شانتاژ های خبری رسانه های زنجیره ای که هر کدام تمام تلاش خود رو برای بهره برداری از این موضوع و نادیده گرفته شدن موضوع اصلی یعنی برجام که جزییاتش در 15 دقیقه تصویب شد و سرنوشت 15 سال آینده مملکت در این مورد مشخص شد و از ارائه 200 پیشنهاد با دیکتاتوری شخص آقای لاریجانی که فراکسیون رهروان مجلس در دستانش هست و خود رو یک اصولگرا می داند که سخنی خنده دار هست؛و هر کدام از این رسانه ها بخشی از مخاطبان خود را فریفتند؛بگذریم،موارد زیاد دیگری برای بیان هم وجود دارد...

فایل صوتی سخنان صالحی در مجلس منتشر شد حضرت آقا به آقای ظریف فرمودند شما هم فکت شیت ایران را در اختیار امت برنامه دهید + صوت

26:

به نام خدا.

جست و جو کنید،پیدا می کنید.! همین فرد بدبخت ترین و بی سوادترین و زبون درازترین، خیلی وقت ها سخنان درست و حقیقی می زند که از افراد به اصطلاح با سواد،زده نمی شود و سکوت جایگزینش هست.فرمود و گو در این نوع موارد زیاد هست.بگذریم.

ایشون دکتری آبیاری دارند.مدرکشون به دنیای سیاست سازگاری ندارد.امیدوارم شخص های با تحصیلات علوم سیاسی و علوم مربوط و عامل مهمتر افراد به معنای واقعی انقلابی-با ایمان و دیندار جایگاه این افراد و افراد بدتر از ایشون رو کسب نمايند.ایشون اشتباهاتی هم داشتند.چه بزرگ،چه کوچک.هر دو را در صورت اطلاع و یقین نشر میدهم.

زیر سایه خدا.


27:

به نام خدا.

درود.

در مورد موارد 1-3-4-5-6-7 اگر تصاویر-فیلم و صدا وجود دارد برنامه بدید.به صرف درج در Wikipedia نمیشه هستناد کرد.در این تارنما سند و مدرکی یافت نشد.

اما در مورد محمد قوچانی،به طور کامل درست فرموده.
در خواست امت قوچان برای تغییر نام «محمد قوچانی» سردبیر روزنامه توقیف شده امت امروز

همه نشریاتی که محمد قوچانی به تعطیلی کشاند

....

درباره علی مطهری:اظهارنظرهای ایشون که دارای حب و بغضه و هر از چند گاهی در مورد فتنه 88 و نفوذ با روزنامه های زنجیره ای توجیهاتی رو برای کم جلوه دادن این دو مقوله یا اونچه که باب میل خودشان هست همراه با جعل و تحریف حقایق می نمايند؛ملاک عادلانه نمیشه برنامه داد.

ایشون مبدع کفکرگی زدن در مجلس و زد و خورد های متفاوت با نمایندگان مجلس هست و معتقده:برخی مواقع کفکرگی لازمه! فیلم هایش در سطح اینترنت موجوده.یک جست و جو کوچک کنید،می یابید.

باور کنید این مجلس اصولگراست+ فایل صوتی
متن و فایل صوتی فحاشی علی مطهری در مجلس شورای اسلامی
همه درگیری های مطهری و کوچک زاده در مجلس
مشروح مناظره جنجالي نبايشانان و مطهري در دانشگاه شريف؛مطهري: اراذل سانديس‌خور در ماجراي وقف دانشگاه آزاد جلايشان مجلس آمدند!/ نمي‌توانم "پیشرفت" را تعريف كنم/ نبايشانان: از كجا اين‌همه براي انتخابات خرج كرده‌ايد؟/ با فحش چاله ميداني مي‌خواهيد مجلس برايشاند؟

همه این ها به کنار،مورد آخر و خائن خطاب کردن ظریف،نظر های گوناگونی هست که خب دراین باره زیاد نمیشه سخن فرمود.!

28:

درود..
این از باب عجوزه خوانده خانم اشتون !

عجوزه خطاب کردن خانم کاترین اشتون

باقی را هم خودتان بگردید و بیابید !
اگر ویکی را قبول ندارید! منابع داخلی را بگردید ! مثل همین آپارت و یا نظیر این !

از زنازاده خطاب کردن یک خبرنگار تا خائن مطالعهظریف

این هم بقیه ی شاهکارهای ایشان !

کوچک زاده


50 out of 100 based on 25 user ratings 1150 reviews

@