همنوایی ظریف با نتانیاهو علیه نمایشگاه‌ هولوکاست


همنوایی ظریف با نتانیاهو علیه نمایشگاه‌ هولوکاستهمنوایی ظریف با نتانیاهو علیه نمایشگاه‌ هولوکاست
سه شنبه 11 خرداد 1395 ساعت 14:21
شناسه خبر : 243557

همنوایی ظریف با نتانیاهو علیه نمایشگاه‌ هولوکاست


این فعال رسانه ای گفت: چه شده که ایشان دلواپس هولوکاست شده‌اند و اینگونه اصرار بر تأیید هلوکاست دارند و با هر اقدامی که رنگ و بوی انکار هولوکاست دارد، مخالفت می‌کنند؟!

به گزارش خبرگزاری بسیج، سید محسن میرشمسی، فعال رسانه ای، : هولوکاست حربه صهیونیست‌ها برای حکومت و سلطه بر دنیا و غارت ثروت ملت‌های دنیاست. صهیونیست‌ها تمام جنایات خود از اشغال فلسطین گرفته تا قتل و کشتارها و کودک‌کشی‌ها را با ادعای هولوکاست و مظلوم‌نمایی از طریق این ادعا، توجیه و لاپوشانی می‌کنند، تا جایی که یکی از نمایندگان عرب پارلمان رژیم صهیونیستی اخیرا هولوکاست را «ابزار اسرائیل برای ارعاب و سرکوب دیگران» توصیف کرده است. صهیونیست‌ها و حامیان صهیونیست‌ها حتی اجازه کوچکترین سؤال و انتقاد در مورد صحت و سقم ادعای هولوکاست را به هیچ کس در دنیا نمی‌دهند.

وی افزود: منتقدان و مخالفان هولوکاست در دنیا با ابزارهای مختلف، سرکوب و ممنوع‌البیان یا ممنوع‌الفعالیت می‌شوند و دیگر برای همه روشن شده که در دنیای تحت سلطه استکبار و استعمار امروز، همه چیز حتی توهین به خدا و پیامبران الهی آزاد است به غیر از انکار و یا حتی سؤال درباره هولوکاست!

میرشمسی با انتقاد از موضعگیری های ظریف درباره افسانه هولوکاست، اظهار داشت: در این شرایط آقای ظریف از روزی که مسئولیت تصدی وزارت خارجه دولت جمهوری اسلامی را بر عهده گرفته، تا امروز چند موضع شفاف و روشن درباره هلوکاست اتخاذ کرده‌ که بیش از آنکه با سیاست‌های جمهوری اسلامی هم‌خوانی داشته باشد، با مواضع و ادعاهای بیگانگان همسو و همسان است. آقای ظریف یک بار توئیت کرد که آن مرد که هولوکاست را انکار می‌کرد، رفته است. ایشان بار دیگر گفت که هولوکاست یک جنایت است و نباید دیگر تکرار شود. این دو موضع، تأیید رسمی ادعای صهیونیست‌ها درباره هولوکاست است، آن‌هم از سوی شخصیتی که فعلاً یکی از مسئولان رده‌بالای جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌آید.

این فعال رسانه ای با طرح این سوال از ظریف که «چه شده که ایشان دلواپس هولوکاست شده‌اند و اینگونه اصرار بر تأیید هلوکاست دارند و با هر اقدامی که رنگ و بوی انکار هولوکاست دارد، مخالفت می‌کنند؟!» ادامه داد: آقای ظریف همچنین اخیرا با برگزاری نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست در ایران تلویحا مخالفت کرده و این نمایشگاه را با گروه‌های نژادپرست و سازمان‌های تنفرپراکن نژادپرستانه در آمریکا مقایسه و تأکید کرده که دولت این نمایشگاه را تأیید و حمایت نمی‌کند و ما به این نمایشگاه نخواهیم رفت! این اقدام ایشان نیز شباهت زیادی به سرکوب‌هایی که علیه منتقدان و مخالفان هولوکاست در دنیا صورت می‌گیرد، دارد.

وی تاکید کرد: برگزاری این نمایشگاه در ایران موجب عصبانیت شدید صهیونیست‌ها و رسانه‌های وابسته به جریان استکباری در دنیا شده، تا آنجا که بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم جعلی صهیونیستی رسماً از وزیر خارجه آمریکا می‌خواهد که برگزاری این نمایشگاه در ایران را محکوم کند و مدیر رادیو فارسی اسرائیل هم برگزارکنندگان نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست را «آدم‌خوار» می‌خواند. با این تفاسیر، این سؤال مهم مطرح می‌شود که چرا آقای ظریف مواضعی درباره این نمایشگاه اتخاذ می‌کند که به مواضع صهیونیست‌ها و غربی‌های حامی اسرائیل درباره نمایشگاه هولوکاست نزدیکی و قرابت دارد؟

میرشمسی افزود: این قرابت مواضع آنجا مهم‌تر و مبهم‌تر می‌شود که ما شاهد بودیم در جریان مذاکرات هسته‌ای و توافق موسوم به برجام، همکاران و حامیان آقای ظریف، منتقدان رویکرد دولت در جریان مذاکرات را به هم‌نوایی با صهیونیست‌ها و اسرائیل متهم می‌کردند. حتی آقای هاشمی رفسنجانی که حکم پدر معنوی برای دولت روحانی که ظریف وزیر خارجه آن است، دارد، درباره انتقادات به شیوه عمل دولت و تیم مذاکره‌کننده در مذاکرات هسته‌ای رسماً می‌گوید «دلواپسان با نتانیاهو همنوا شده‌اند». با این توضیحات، حال که نتانیاهو رسماً با برگزاری نمایشگاه هولوکاست در ایران مخالفت کرده، آقای ظریف هم باید به این سؤال مهم که در افکار عمومی مطرح شده، پاسخ دهد که چرا ایشان در مخالفت با نمایشگاه هولوکاست و همچنین در تأیید هولوکاست و مخالفت با انکار آن با نتانیاهو و صهیونیست‌ها هم‌نوا شده‌اند؟! چرا حرفی مشابه آنچه نتانیاهو از وزیر خارجه آمریکا مبنی بر محکوم کردن نمایشگاه هولوکاست درخواست کرده، بر زبان جناب آقای ظریف جاری شده است؟!


پیوند:http://www.rajanews.com/news/243557/...A7%D8%B3%D8%AAنمودار کاهش تورم که از سوی روحانی ارائه شد

1:

آلمان نازی هم نمایشگاه و جلسه ضد یهودی داشتن
نازی ها با سواستفاده از هنر چه نقاشی و چه فیلم تلاش میکردن احساسات امت رو ضد یهود هدایت کنن
کنترل افکار عمومی با ایجاد شایعات و شبهات همچنین سواستفاد از تصاویر دلخرات انجام میشه
اگر یک یهودی فلان کار نادرستی رو انجام بدهد، یهودستیزان همان را برجسته میکن تا امت یهودی مورد نفرت باشن
به بهانه وجود کشور و دولت اسراییل و با هدف انتقام از نظامیانی که نژاد یهودی دارن، هولوکاست رو انکار میکنن.
این منطق یهودستیزان هست که حالا که بیشترین یهودی در اسرائیل یک جا جمع شدن پس باید به حادثه هولوکاست هحمله کرد ودر دفاع از این رفتار شرم‌آور به سفسطه روی آورد

مشکل خود کاریکاتور کشیدن نیست که در شارلی ابدو هم کاریکاتور یهود و هولوکاست رو کشیدن و هم پیامبر و مسلمان رو.
ولی وقتی یک حرکت ساوقتدهی شده باشهاونم با هدف انکار قتل عام یهود و در نتیجه مظلوم نشان دادن هیتلر و حزب نازی، در این شرایط پی به نیت شوم یهودستیزان میبریم که دنبال جواب و انتقاد نیستن و دارن گروگانگیری میکنن حالا که اسرائیل از یهودی تسکیل شده پس برای انتقام هم که سده هولوکاست رو انکار میکنن


ایران با این کارهاشبدنام تر شده و به عنوان کسوری ضد یهودی میشناسنش اما حساب امت از حکومت جداست؟


حسن عباسی بازداشت شد

2:

هلوکاست قبل از اینکه یک جنایت باشه یک تفکر افراطی و نژاد پرستانه هست


واکنش دکتر غلامحسین الهام سخنگوی دولت نهم به انحلال مجدد سازمان مديريت و برنامه ريزی؛

3:

فقط در آلمان نازی و ایران از هنر بعنوان پروپاگاندا هستفاده شده، جای دیگر
هستفاده از این تکنیک‌ها مشاهده نشده، مخصوصا وسط یهودیان

مشکل خود کاریکاتور کشیدن نیست که در شارلی ابدو هم کاریکاتور یهود و هولوکاست رو کشیدن و هم پیامبر و مسلمان رو.
شارلی هبدو هرکس که میفرمود بالای چشم جهود ابرویی هم هست را بایکوت میکرد،
هم چه میتوانست کرد تا حزب جبهه‌یِ ملی فرانسه را ممنوع نمايند.


عکسی بیاد ماندنی از دکتر عباسی

نمونه‌ای از آزادی برابر ملت برای نقد جهود در فرانسه: دیودونه


روحاني گرفتار دوستان بي‌وفا شده است...

4:

کاریکاتور خاخام ها یهودی رو هم منتشر کرده
دیودونه عضو شارلی هبدو بوده؟
در شارلی هبدو کاریکاتورهایی با موضوعات مختلفی کشیده شده ولی این دیودونه از تروریسم و حمله به یهودیان هستقبال میکنه و بشدت ضد یهود هست مانند مازیار بیژنی که نفرتش رو از نژاد یهود نشان میدهد و صهیونیسم فقط بهانه هست

همنوایی ظریف با نتانیاهو علیه نمایشگاه‌ هولوکاست

همنوایی ظریف با نتانیاهو علیه نمایشگاه‌ هولوکاست
همنوایی ظریف با نتانیاهو علیه نمایشگاه‌ هولوکاست
همنوایی ظریف با نتانیاهو علیه نمایشگاه‌ هولوکاست


اگر تهدید نجومی بگیران ادامه یابد، فیش های حقوقی آنان را منتشر می کنیم

5:

کسی نفرمود دیودونه جزئی از چارلی هبدو بوده.


بازداشت کاظم جلالی تکذیب شد
فرمودم آزادی بیان تنها برای چپ هست
و حتی اسم بردن از قدرت یهودیان هم ممنوع هست و زندان دارد.


محمود در پایتخت اصلاحات
این کاریکاتورها
ربط چندانی به قدرت یهودیان ندارند، بگذریم که اونارشیست‌ها و کمونیست‌های چارلی
هبدو صدبرابر این‌ها را روزانه بر ضد دیگران و به قول خودشان اسلامستیزان میکشیدند،
علت کشیدن اون چند دانه کاریکاتور بر ضد مسلمانان را هم بیشتر باید در اثرات بیکاری و نهیلیسم جستجو کرد، تا بیطرفی و صداقت چپی‌هایِ چارلی هبدو.

اینکه چطور فرمودن « من امشب حس چارلی کولیبالی را دارم» میشود ترویج خشونت.
ولی کشیدن هر روزه‌یِ کاریکاتورهای جنسی از عیسی مسیح و هرچه مربوط به سنت
فرانسه یا بقول خوشان «راستگرایان» هست ترویج خشونت و فرانسوی ستیزی حساب
نمیشود هم من نمیدانم با چه معیاری ممکن هست.

اوضاع آزادی بیان از نظر یک نویسنده‌یِ غیر چپ (و لابد اتوماتیک مروج خشونت) فرانسوی:

همنوایی ظریف با نتانیاهو علیه نمایشگاه‌ هولوکاست


68 out of 100 based on 23 user ratings 1198 reviews

@