احمدي نژاد: امام زمان تا 4 سال ديگر مي آيد!!!


احمدي نژاد: امام زمان تا 4 سال ديگر مي آيد!!!احمدي نژاد: امام زمان تا 4 سال ديگر مي آيد!!!
خبرگزاری ایسنا: شب گذشته طی مراسمی با حضور تعدادی از نمازگزاران و خانواده‌های محله نارمک تهران از محمود احمدی‌نژاد تقدیر شد؛ در شبی که وی در سخنرانی‌اش حرف سیاسی نزد و در برابر پرسش‌های مکرر خبرنگاران، سکوت کرد، طفره رفت و لبخند زد و البته پیش‌بینی کرد که امام زمان تا چهار سال دیگر ظهور می‌کند.

محمود احمدی‌نژاد طی سخنانی در این مراسم گفت: خدا را سپاسگزارم که توفیق حضور دوباره در جمع مومنین و نمازگزاران و هم‌محله‌ای‌های خوب و عزیزمان را داد. از هیات امنای مسجد نارمک و امام جماعت این مسجد کمال تشکر را دارم چراکه من توقع تقدیر و تشکر نداشتم.

وی با بیان اینکه "باورم این است که ما بدهکار خانواده شهدای هستیم"، افزود: ما همواره بدهکار مسئولیت‌های عظیم الهی خود هستیم و چنانچه خدا توفیقی می‌دهد که حتی به ظاهر بخشی از این بدهکاری را بپردازیم باید سپاسگزار خداوند متعال باشیم که این توفیق را به ما داده است.

احمدی‌نژاد افزود: خدا را شکر می‌کنم که به محله خود برگشتم. این را نه به دلیل تعصب محلی بلکه به این دلیل می‌گویم که افتخار این است که از کودکی در این مسجد بزرگ شدم و نماز و قرآن خواندن را در این مسجد یاد گرفتم. من در این مسجد با امام و ارزش‌های اسلامی آشنا شدم.

رییس‌جمهور سابق با بیان اینکه "بزرگترین افتخار من خادمی مسجد است"، اظهار کرد: من به عنوان کوچکترین عضو این محل افتخار می‌کنم که در بین شما اهالی مسجد باشم. افتخار می‌کنم که می‌توانم به مسجد بیایم و این مسجد را جارو بزنم، چراکه خادمی مسجد بزرگترین افتخار من است.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از صحبت‌هایش با بیان اینکه "ما بنده‌ایم و ارباب، فرد دیگری است"، با اشاره به میلاد امام رضا(ع) گفت: امروز روز میلاد امام رضا(ع) است و باور همه ما این است که امروز همه ملکوت و هستی ذره ذره وجود همگی خوشحالند و این خوشحالی به دلیل وجود امام است ما از زمانی که چشم باز می‌کنیم پدران و مادران ما را با اهل بیت آشنا می‌کنند و عشق اهل بیت در ما رشد پیدا می‌کند.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه راه انسان شدن و رسیدن به خدا یک راه بیشتر نیست، افزود: راه رسیدن به خدا امام است چراکه امام حلقه اتصال بین عالم و خدا است. خداوند به بشریت لطف کرد و یک حلقه اتصال به نام امام ایجاد کرد. همه موجودات عالم نشانه هستند اما امام تجلی عظم است. خدای متعال نعمتی بالاتر از امام برای بشریت ایجاد نکرده است، چراکه امام صراط مستقیم و راه ارتباط با آسمان‌ها است دینداری با امام معنا می‌دهد.

وی بزرگترین توطئه شیطان را غافل کردن انسان از امام دانست و اظهار کرد: گسترش عدالت و تحقق آروزها زمانی امکان می‌پذیرد که همگی به امام وصل شوند چرا که کسی که به امام متصل می‌شود مانند لامپی است که به نیروگاه وصل می‌شود.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه "بشریت به دلیل جهل خود و فتنه شیطان 11 امام را کشت"، گفت: برخی حاضرند برای دو روز مقام تمام بشریت را به آتش بکشانند من کشورهایی را دیدیم که مردمش ثروت فراوانی داشتند اما به دلیل جهل خود در فقر به سر می بردند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با تاکید بر اینکه بناست در عالم اتفاق بزرگی بیفتد، تصریح کرد: روزی همه انسان‌ها باید احساس آزادی، عزت و شرف بکنند که این احساس نیازمند وجود امام است.

احمدی‌نژاد در پایان با بیان اینکه "ملت ایران در عشق به اهل بیت و امام زمان و همچنین تلاش برای حاکمیت امام زمان همواره پیشتاز و پیشگام است"، خطاب به حاضران گفت: از خداوند متعال می‌خواهم که همه شما را از یاران ویژه امام زمان برنامه دهد. امیدوارم که همگی عمر طولانی داشته باشید و بتوانید در رکاب امام زمان عدالت جهانی را بگسترانید.

به گزارش ایسنا، احمدی‌نژاد در ابتدای ورود به مسجد توسط نمازگزاران حاضر در مسجد جامع نارمک مورد استقبال برنامه گرفت.

وی پس از نشستن در شبستان مسجد، در پاسخ به پرسش خبرنگارانی که به او مراجعه می‌کردند با لبخند عید را به آنها تبریک می‌گفت: «امشب عید است و فقط راجع به عید صحبت می‌کنیم».

زمانی که احمدی‌نژاد برای سخنرانی به سمت جایگاه می‌رفت، یکی از نمازگزاران فریاد زد: احمدی‌نژاد وقتی رفت چاق بود. ما احمدی‌نژاد را اینطور تحویل شما دادیم که الان لاغرش کردید؟!

در پایان این مراسم، احمدی‌نژاد در حلقه خبرنگاران و برخی از نمازگزاران به سمت درب ورودی حرکت کرد و در این بین با پرسش‌های پرشمار خبرنگاران و برخی از نمازگزاران مواجه شد.

یکی از خبرنگاران خطاب به احمدی‌نژاد گفت: خبرنگاران دوست دارند یک نشست خبری با شما داشته باشند و در مورد هشت سال خدمات شما سوالاتی بپرسند. آیا شما چنین وقتی را برای آنها در نظر می‌گیرد؟

احمدی‌نژاد پاسخ داد: من هم این کار را دوست دارم. زمانی که وقتش برسد حتماً این کار را انجام می‌دهم.

وی در پاسخ به پرسش یکی دیگر از خبرنگاران مبنی بر اینکه "زمانی که می‌بینید جمعیت استقبال‌کننده از شما، کم شده است چه احساسی دارید؟" گفت: برای من هر یک نفر به اندازه همه جهان ارزشمند است.

احمدی‌نژاد در برابر پرسش یکی دیگر از خبرنگاران که پرسید "به نظر شما چرا در سال‌های اخیر اصولگرایان شما را تنها گذاشتند؟"، ابتدا سن و سال خبرنگار و سپس رشته تحصیلی وی را پرسید و بعد هم به او توصیه کرد که به جای پرداختن به این مسایل، درسش را بخواند!

یکی از نمازگزاران نیز خطاب به احمدی‌نژاد گفت: آقای احمدی‌نژاد آیا ما می‌توانیم از الان تبلیغات خود را برای چهار سال دیگر شروع کنیم؟

احمدی‌نژاد در پاسخ گفت: آیا شما می‌گویید تا چهار سال دیگر امام زمان نیاید؟ امام زمان تا چهار سال دیگر می‌آید و همه دنیا را اصلاح می‌کند.

پس از انتشار این خبر، «دفتر رییس‌جمهور نهم و دهم» با ارسال نامه‌ای به ایسنا مدعی شد که این بخش از صحبتهای احمدی‌نژاد بدین شکل بوده است: «در پایان مراسم تقدیر از آقای محمود احمدی‌نژاد در مسجد جامع نارمک فردی خطاب به ایشان گفت: آقای احمدی‌نژاد ما از حالا تا چهار سال آینده لحظه‌شماری و منتظر هستیم تا برگردید و اوضاع را مجدداً اصلاح نمایید. آقای احمدی‌نژاد نیز در پاسخ اظهار داشت: باید منتظر امام زمان (عج) بود که مصلح واقعی اوست و دعا نماییم در فرج ایشان تعجیل شود.»

وی در پاسخ به پرسش دیگری درباره جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز گفت: منظورتان چیست؟ منظورتان این است که نورش چقدر است؟ میوه هست یا نه؟ شیرینی و چای؟ یک عده حرف می‌زنند، یک عده گوش می‌دهند، دوباره حرف می‌زنند، عده دیگری گوش می‌دهند، دستور جلسه می‌گذارند، بحث می‌کنند، بعد تصمیم می‌گیرند.

خبرنگاری هم به احمدی‌نژاد گفت که "بعد از رفتن شما، گفته می‌شود که با کامیون، هدایایی را از ریاست جمهوری خارج کرده‌اید"، و وی پاسخ داد: حرف زیاد می‌زنند.

ویرایش شد

منبعپروتکل الحاقی چه تبعات جبران ناپذیری برای ایران دارد؟

1:

پس از انتشار این خبر، «دفتر رییس‌جمهور نهم و دهم» با ارسال نامه‌ای به ایسنا مدعی شد که این بخش از صحبتهای احمدی‌نژاد بدین شکل بوده هست: «در پایان مراسم تقدیر از آقای محمود احمدی‌نژاد در مسجد جامع نارمک فردی خطاب به ایشان فرمود: آقای احمدی‌نژاد ما از حالا تا چهار سال آینده لحظه‌شماری و منتظر هستیم تا برگردید و اوضاع را مجدداً اصلاح نمایید.


گرافیک اطلاع رسان: آمریکا قابل اعتماد نیست!
آقای احمدی‌نژاد نیز در جواب فراخوان نمود: باید منتظر امام وقت (عج) بود که مصلح واقعی اوست و دعا نماییم در فرج ایشان تعجیل شود.»


دوستان به این بخش از متن هم توجه نمايند و زود قضاوت ننمايند.

+
عنوان تاپیک به نظر مغرضانه می آید با اینکه در متن هم این جمله تکذیب شده هست.


/ واقعیت تلخی درباره مذاکرات ژنو که نمی‌تواند محرمانه بماند


بدهی‌های دولت گذشته بیش از 180 هزار میلیارد

2:

ماست مالی؟!!
کمی دقت در انتخاب عنوان کنید لطفا!!!
دستتون درد نکنه


سی‌ان‌ان: آمریکا با صدای واحد با ایران گفتگو کند

3:

دقت فرموديد بنده هيچ دخل و تصرفي در اصل تاپيك نداشتم؟
حتي تيترموضوع
لطفا به منبع دقت كنيد

........................................
پ.ن
اون قسمت هم بله از نظر بنده ماست مالي بود


روحانی: حجم بدهی‌های دولت گذشته بیش از 180 هزار میلیارد تومان است

4:

دوستان عزیز که مشکل دارند توجه نمی دونند چی هست !

خبر تکذیبه رو خونده بعد هم تاپیک زده ! = پزشک


چرا با کلنگ به جان مردم بختیاری و خوزستان افتاده اند؟

5:

بابا از کوزه همان برون تراود که دراوست
چرا خاطر عزیزتون رو مکدر می کنید...


چامسکی: آمریکای لاتین از یوغ آمریکا آزاد شده

6:

کاملا مشخصه که برداشت مغرضانه بوده و خبرنگار محترم داشته دنبال سوژه میگشته..
و الا مشخصه جملات آقای احمدی نژاد جملاتی دعاییه و رجائیه هست؛
یعنی" ان شاالله، امام (عج) تا جهار سال دیگر می آیند، منتظر او باشید
و خودتون رو برای ظهور او اماده کنید."

در دعای عهد آمده: «..و عجل لنا ظهوره، انهم یرونه بعیدا و نریه قریبا»
از صفت منتظران منجی موعود این هست که بر خلاف مخالفان، ظهور رو بسیار
نزدیک میدونند و نسبت به ان بسیار امیدوارند.


7:

دوستان
من فايل صوتي اين فرمودگو را فعلا نشنيدم
اگر كسي فايل صوتي اين فرمودگو رو تونست گوش بده
ممنون ميشم خيلي مستدل در مورد صحت و سقم اين خبر
ابراز نظر بكنه
اگر چنانچه از دوستان تونستند كه فايل صوتي اين فرمودگو رو گوش بدهند
لطفا حتما براي روشن شدن موضوع در اين جستار اطلاع رساني بكنند

بعلاوه اينكه خوشحال ميشم اگر لينك فايل صوتي اين فرمودگو را هم اينجا برنامه
بدن تا احيانا به خطا باعث نشر اكاذيب نشيم.

علي الحساب اين مطلب به نقل از اغلب پايگاه خبريهاي رسمي داخلي
درج شده هست.


8:

درود گندمك عزيز
با تمام احترامي كه به شما قائل هستم ولي در مورد تفسير و مصادره به مطلوب
فرمودگوهاي ديگران با شما هم راي نيستم
ولي عليرغم انتقاداتي هم كه به ايشون دارم هرگز نمي پسندم دروغي رو حتي
به ايشون نسبت بدم
به نظرم شايسته ترين كار اينه كه فايل صوتي فرمودگو را گوش بديم تا صحت و سقم
اين خبر كه در اصل از طريق پايگاه خبريها انتشار يافته مشخص بشه.
ما كم نداريم كساني كه در ظاهر سعي دارند خودشون رو متعهد به اصول ديني و
اعتقادي نشان بدهند ولي در بطن موضوع و چه بسا اصلا ناخواسته ضربات جبران
ناپذيري به همين بنيان هاي ديني وارد مي كنند.
به نظر بنده در عصر حاضر و براي فرمودگوهاي ما امتان ديگر نياز به تفسير نيست
فقط بايد فرمودگو را گوش بديم و ببينيم آيا ايشون همين جمله بندي را به كار بردند
يا احيانا خبرنگار باعث نشر چنين خطايي شده.
به هر صورت حتي در بحث هاله هم مناقشات زيادي بود و به هر حال اون موضوع
هم براي ايشون چندان مناسب نبود و چه خوب بود كه اين اتفاقات براي ايشون
كه در اصل رئيس جمهور ما بودند رخ نمي داد كه بعدش يك نفر تفسير بكند يا يك
نفر مصادره به مطلوب نمايد.
ولي با اين حال خودم شخصا به دلايل مختلف اميدوارم كه اين خبر رسما تكذيب بشود

9:

نمیدونم چی بگم واقعا که!!!!

10:

دوست عزیز.
من فایل صوتی رو شنیدم:
ایسنا - محمود احمدی‌نژاد: امام وقت تا 4 سال دیگر ظهور می‌کند+فایل صوتی
آخر صفحه فایل صوتی موجود هست.
هرکسی مدعی کذب هست ؛ برود گوش دهد.
شرح:
-تبلیغات رو برای چهار سال دیگه شروع کنیم؟
-شما یعنی میگین تا چهار سال ِ دیگه امام وقت نیاد؟
-انشاالله که میاد
-امام وقت میاد همه دنیا اصلاح میشه.

11:

دوست عزیز ؛ ابتدا فایل صوتی رو گوش بده ؛ بعد بیا این چرندیات ِ تحریف شده ات را اینجا برنامه بده.
فایل صوتی آخر صفحه:

ایسنا - محمود احمدی‌نژاد: امام وقت تا 4 سال دیگر ظهور می‌کند+فایل صوتی

12:

دعوا نداره بابا جان ،مگر شما می دانید که امام وقت کی ظهور می کند.من هم می گویم انشاالله که همین جمعه این هفته اقا ظهور کند .تازه اقای احمدی نژاد اگر فرموده چهارسال دیگه شاید بی توجه به این بوده که ما هر جمعه منتظر ظهور هستیم .حتی اگر هم فرموده بودند انشاالله همین جمعه هیچ موردی برای انتقاد نداشت .


13:

سلام و درود دیلک گرامی
از اینکه بعداز مدتها هم پستتون میشم و این پستها بهانه ای برای فرمودگو ایجاد کرده خوشحالم و همیشه نگاه تیزبینانه شما رو در مباحث و مصصم بودنتان در پی گیری و کشف حقیقت رو ارج نهاده و تحسین میکنم و در این راستا موفقیت و کامیابی رو براتون آرزو دارم.

-با توجه به متن فرمودگو و چیزی که کاربرای دیگه از فرمودگوها شنیده و نقل کردند،آقای احمدی نژاد در بیانشون درمقام خبر از آینده و تعیین وقت ظهور نیستند، بلکه به لزوم امید به ظهور در آینده ای نزدیک و توجه به منجی حقیقی امت که امام معصوم (عج) هست، اشاره دارند.

با این حال من از محتوای همه بیانات ایشون در وقت ریاست جمهوری دفاع نمیکنم و معتقدم
واقعا لازم بود ایشون به عنوان نماینده امت ایران در سطح جهان از ادبیات بهتر و عالمانه تری
هستفاده میکردند.


14:

بله دعوا نداره...

مساله ی به این کم اهمیتی...

فقط همین طرز فکر که امام وقت بزودی ظهور میکنه باعث شد همه منابع و موقعيت های کشور رو بدون دور اندیشی خرج کنه و از دست بده و کشور رو به این روز بندازه که میبینم ...

چون معتقد بود امام وقت بزودی ظهور میکنه و همه مشکلات رو حل میکنه...

شما هم بانو دیلک، برید از فروش زنان در اسراییل و جهاد نکاح در سوریه خبر بذارید...

و از فساد جنسی عمه خاله مجری بی بی سی...

"ان شاء الله" رو دقیقا کجا فرموده؟ این سخن احمدی نژاد در فایل صوتی هست: شما یعنی می گویید امام وقت تا چهار سال دیگر نیاد؟ امام وقت می یاد همه دنیا اصلاح بشه.


15:

کذب الوقّاتون

16:

منتظران حضرت مهدی معتدل ترین انسانها هستند نه مثل بچه ای که فکر کند که چون باباش فردا میاد پول بیشتری بهش میدهد همه دخلش را همون روز خرج کند.چرا همه چیز را قاطی می کنید .مگر کسانی که منتظر ظهور هستند هر کاری دلشون بخواد می نمايند به این بهانه که اقا ظهور می کند و همه چیز را درست می کند .هیچ ارتباطی بین کارهای غیر معقول و ظهور وجود ندارد.


17:

متاسفم براش

18:

حداقل کاری که از شما بر می آمد تحقیق بود گرامی
که اون نیز فراموش شد
یادمه در یک تاپیکی به شخصی انتقاد می کردید که چرا بدون سند چیزهایی به فراماسون ها نسبت می دهد و ...
لااقل از شما انتظار می رفت به نقد خود عمل کنید...
هر چند تا الاون دیگر دیر شده و کذب این خبر برملا شده و مغرضانه بودن عنوان تاپیک مشخص شده هست.
عنوانی که در تاپیک شما دیده می شود با عنوانی که در لینک دادید فرق می کند گرامی
عنوان این بود:احمدی‌نژاد و ظهور امام وقت تا 4 سال دیگر
به هر حال از زحمت شما در تبیین حقایق متشکرم
والسلام علی من اتبع الهدی

19:

یه سال پیش سیدیشم پخش کردن
میفرمودن خود نایب امام وقته که کاملا مسخره و غیر قابل باور بود

20:

درود johar عزیز
سپاسگزارم از لینکی که برنامه دادید
من متاسفانه الان برام مقدور نیست ولی حتما امشب این فایل را گوش میدم
ولی الظاهر چیزی که شما می گید با اصل خبر تطابق داره

21:

درود بر شما دوست عزیز.
بله ؛ فرموده های ِ ما سخنان شما را تایید کرد ؛
متاسفانه عده ای سعی در نابود کردن حقیقت دارند ؛
موفق باشید

22:

به هر حال اینگونه رفتار افراط گونه که در جامعه ی ما دیده می شود به ضرر همه هست.
بهتر هست از اون اجتناب شود.
اینکه سخن را به دلخواه خود تفسیر و یا حتی تاویل کنیم ناپسند هست .
والسلام علی من اتبع الهدی

23:

این سخنتان را باید روی ِ طلا نوشت.
حتی اعراب هم که با آتش زدن کتابخانه ها
قصد نابود کردن تاریخ ایران زمین را داشتند
نتوانستند به خودشان هویت ببخشند
در این مورد بیشتر تحقیق کنید؛
اون بقیه که اصلا عددی نیستند...فقط قصد
عوامفریبی را دارند ...همین

24:


سخنان شما درست ؛ ولی حمله ی ِ حشیانه ی ِ اعراب و تنفر ما از اون ها تا به امروز یک جور فریب هست.ممکن این سخنان ؛ تاپیک را به انحراف بکشد ؛ولی چون به انحراف کشیده شده ؛ماهم اون را بیشتر منجرف می کنیم.
ابتدا بیایید یک تمرین ذهنی_منطقی بکنیم:

بیایید فرض کنیم این جمله درست هست که: از اونجا که مجموعه ای انسان _که زیرمجموعه ای از مجموعه ی "اعراب" بوده اند_ با عملی در 1400 سال پیش؛
بلاهای بسیاری بر سر ما آوردند،
ما باید نه تنها از زیر مجموعه ی مذکور،
بلکه از خود مجموعه ی مرجع اون (یعنی اعراب، اون هم اعراب همه ی تاریخ) هم متنفر باشیم.

بر پايه گزاره ی بالا این گزاره ها هم درست هست:
چون مجموعه ای انگلیسی در 200 سال پیش با قراردادی پاکستان را از کشور ما جدا کردند؛
و نیز چون با فرانسه و روسیه و آمریکا بارها بر ضد ما دست به یکی کردند،
و چون کودتایی بر علیه دولت ملی ما در 1332 کردند،
و چون در جنگ جهانی ایران را بین خودشان و روسیه تقسیم کردند
و چون کلی بلای دیگر سرمان آوردند و دارند می آورند و خواهند آورد،
ما باید از کل انگلیسی ها و اونگلوساکسون ها متنفر باشیم.

چون روسیه از دیرباز تاکنون پدر این مملکت را در آورده
(جنگ های فرسایشی و قراردادهای گلستان و ترکمنچای، همدستی
با فرانسه و انگلیس بر علیه ایران، دخالت های فراوان در امور مملکتی
در وقت قاجار، برنامه دادهای اقتصادی کاملا یک طرفه، و حالا هم که
دیگه خودتون مستحضر هستید که همدست بزرگ دیکتاتورهاست)،
ما از کل روس ها باید متنفر باشیم.

به همین ترتیب باید از کل انسان های هم نژاد
فرانسوی ها
پرتغالی ها
افغانی ها
زردپوستان (چنگیز را به یاد آورید) و حتی آریایی ها! (مگر اریایی ای نبوده که ضربه ای مهلک
به این مملکت زده باشه؟ ببینم اون روحانیونی که باعث بدبختی امت
در وقت ساسانیان بودن مگه آریایی نبودن؟) متنفر باشیم.

از طرفی من اگر به جمله ی اول اعتقاد محکم داشته باشم،
باید از کل خانواده ی دخترخاله ام،
به خاطر اینکه مداد منو گم کرد متنفر باشم، شاید هم از کل نژادش،
حداقل باید تا حدی نفرت نسبت به خانواده اش پیدا کنم نه؟

اما یک بررسی تاریخی_اخلاقی: همین حس نفرت نژادی را که خیلی از ماها در باره ی اعراب داریم، وقتی آلمانی ها هم درباره ی یهودی ها داشتند.


اونها فکر می کردند که علت شکستشان در جنگ جهانی اول کارشکنی ها و خیانت های یهودیان بوده.


نتیجه ی این نفرت نژادی هم همان کارهایی بود که الان خیلی از آلمانی ها
به خاطر انجام دادنشان از خودشان هم خجالت می کشند:
کوره های آدم سوزی
و اردوگاه های مرگ بار
و خفه کردن دسته جمعی و
کشتن بیش از 6 میلیون یهودی، به خاطر یک هستدلال نادرست و کودکانه!

موفق باشید.

25:

بصورت پیش فرض دلیل چندانی وجود نداره خبر گزاری ای چون ایسنا همچین خبری رو جعل کنه.

پس بدون فایل صوتی هم شک زیادی نمیشه کرد.

مضاف بر این، اگه یک شخص خوش سابقه بود جای شک بیشتر داشت ولی داستان هاله نور و همینطور گزارشهایی مشابه ِ این اظهارات جدید، باورشو منطقی تر میکنه.

بحث آبرو هم کاملا غلطه.

ما که به زندگی شخصی کسی گیر ندادیم ایشون مسئول دولت در طول این 8 سال بوده.

باید پیه این چیزها رو هم به خودش می مالید.

ما حق داریم با شکاکیت بهش نگاه کنیم و بیرحمانه نقدش کنیم چون سرنوشتمون تو دستش بوده...

منظور تکذیبیه دفتر احمدی نژاد هست؟ انتشار تکذیبیه از سوی این سایت، به معنی تکذیب نیست.

به هر حال شما میتونی فایل صوتی رو هم مثل داستان هاله نور قبول نکنی ولی شواهد زیادی برای واقعی بودن ماجرا وجود داره...

جالبه در صورت دروغ بودن ماجرا هم اعتبار رسانه های دولتی بیش از پیش زیر سئوال میره.

خود من هم تا وقتی که دیدم فایل صوتی رو منتشر کردن، به قضیه شک داشتم چون واقعا سابقه خوبی ندارند.

دوستان در صفحات قبل توضیح داده اند که این جملات ناشی از احساس رجا مانند و فرهنگ انتظار هست.مبسوط در صفحات قبل توضیح داده شده هست.
اما اینکه بگوییم آقای احمدی نژاد فرمودند که امام وقت(عج) دقیقا 4 سال دیگر ظهور می نمايند,کذب هست.مشخص هست.
هر خبرگذاری می تواند اشتباه کند گرامی.صرف بیست وسی بودن ملاک اشتباه کردن نیست(اگر عاقلانه فکر کنیم)
داوری با خوانندگان که معنی این سخن چیست:

شما یعنی می گویید امام وقت تا چهار سال دیگر نیاد؟ امام وقت می یاد همه دنیا اصلاح بشه.

26:

موقعی که اقای احمدی نژاد صحبت میکرد من همیشه بودم

27:

جواب احمدی‌نژاد در رابطه امام وقت عجیب نیست و کاملن عادیست.

رسیدن به 313 نفر......

اگه با این نیت باشد درست و طبیعی هست.

ولی چون یه سیاسی این حرف رو زده غیر طبیعی هست.

درمورد حقیقت ؟ حقیقت برای مخالفین ش....

غیر حقیقت هست.

هر کسی فکر می کند حق با اوست.

بستگی دارد به چه شکل به ان حقیقت معزوم نگاه کرد.انتقاد شما یعنی دشمنی شما حقیقت هست.

خیر نیست.

حقیقت رو از دشمن نمی گیرند حقیقت رو از عقل سلیم می گیرند.

ان کنتم تعقلون.


28:

جملات هستارتر با این جملات که شما میگویید فرق داره
انشاالله بیاد!
میاد!
یکی هستند؟

29:

در ضمن فقط یک خبر نگار زرد میتونه با وجود قرائن لحنی و لفظی چنین تیتری بنویسه متاسفم برای زود باوران عزیز

30:

دوست عزیز ؛
هیچ جا مفرموده انشاالله.

31:

با توجه به سوابی آقای احمدی نژاد و حرفهاشون در مورد هاله نور و نایب امام وقت بودن و خیلی حرفهای دیگه اصلا چیز عجیبی نیست این حرفشون.

البته که خیلی ها منتظرن امام وقت بیان و همه چیز رو اصلاح نمايند ولی هیچکس نمیتونه بگه ایشون کی ظهور می نمايند.

ولی خب ظاهرا آقای احمدی نژاد عادت دارن به پیشگویی کردن.


32:

نوشته اصلي بوسيله johar نمايش نوشته ها
دوست عزیز.
من فایل صوتی رو شنیدم:
ایسنا - محمود احمدی‌نژاد: امام وقت تا 4 سال دیگر ظهور می‌کند+فایل صوتی
آخر صفحه فایل صوتی موجود هست.
هرکسی مدعی کذب هست ؛ برود گوش دهد.
شرح:
-تبلیغات رو برای چهار سال دیگه شروع کنیم؟
-شما یعنی میگین تا چهار سال ِ دیگه امام وقت نیاد؟
-انشاالله که میاد
-امام وقت میاد همه دنیا اصلاح میشه.

مگه متن شما نیست؟
قضیه این قدر روشنه که من حتی صوت را هم دانلود نکردم
خودتان فکر نمیکنید دارید شورش را در میاورید؟


33:

بی سواد عزیز ؛ انشاالله را خبرنگار فرمود ؛ برای ِ بار nام می گویم ؛ بروید گوش دهید و دیگر
اینجا این چرندیات را نپرانید ؛
ضریب هوشیتان اینقدر پایین هست که نتوانستیدفرق میان فرمود و گوی احمدی نژاد با خبر نگار را در متن بفمهمید.

34:

گرامی
تا وقتیکه یک ماست چرب و چیلی به نام تفسیر باشد
آش همین آش هست و کاسه هم همین کاسه!
ما داریم توی هر مسئله ای در ظاهر چوب تفسایر و در
اصل چوب ماست مالی بزرگان و برخی ها را می خوریم
چیز چندان غریبی نیست
توی روز روشن برای صحبت امت عادی هم تفسیر راه می اندازند
حساب کنید برای کسانی که هزار سال پیش دستوری را صادر
کرده اند چه آش شله قلمکارهایی تا الان پخته شده هست
ما حریف تاریخ زنده خودمان نیستیم چه برسد به تاریخ روزگاران گذشته
بی خیال...

35:

به نقل افکارنیوز، آخرین سفر خارجی محمود احمدی نژاد هم برای دولت حاشیه ساز شد.

این تنها سفری نبود که رئیس جمهور خانواده و نزدیکانش را با خود همراه می برد.

در سال های گذشته از مسکو تا نیویورک، محل بازدید اعضای خانواده رئیس جمهور برنامه گرفته اند

شهریور ماه سال ۹۰ هنوز دو سال از عمر دولت احمدی نژاد باقی بود که او، برای حضور در اجلاس ساوقت ملل عازم نیویورک شد.

چند روز بعد اما خبری روی سایت های خبری به ضمیمه چند سوال از احمدی نژاد منتشر شد که نشان می داد رئیس جمهور در این سفر پسر، عروس و همسر خود را به همراه برده هست.

همسر اسفندیار رحیم مشایی و همسر بقایی در قالب هیات همراه به نیویورک رفته بودند.

سوالاتی که از رئیس جمهور پرسیده شده بود این بود که اولا - هزینه کل این سفر چقدر برآورد شده هست؟ ثانیا - تعداد اعضای هیات ایرانی و همراهان رئیس جمهور در این سفر چندنفر بوده هست؟ ثالثا - هویت همراهان آقای رئیس جمهور چه بوده هست؟ و رابعا- همراه بردن اعضای خانواده رئیس جمهور در سفر به آمریکاچه توجیهی داشته هست؟
محمود احمدی نژاد که اولین رئیس جمهور ایرانی بود که در تمامی اجلاس های ساوقت ملل حضور پیدا کرده و سخنرانی کرده بود، این بار حاشیه ای از جنس دیگر آفریده بود.

اگر در سال ۸۸ حضور او در دانشگاه کلمبیا و سخنرانی اش در این دانشگاه از سوی هوادارانش تعبیر به فتح الفتوح شده بود و سخنرانی اش در دانشگاه کلمبیا را از نبرد فاو دانسته بودند، در سال ۹۰ به صورت خانوادگی به نیویورک رفت.

برپايه فهرستی که در اون وقت سایت الف منتشر کرد برای خانم فراحی شاندیز (همسر رئیس جمهور)، مهدی احمدی نژاد (پسر رئیس جمهور)، طیبه رحیم مشایی (عروس رئیس جمهور)، فاطمه احمدی نژاد (دختر رئیس جمهور)، مهدی خورشیدی (داماد رئیس جمهور) درخواست ویزا شده بود.

در اون وقت نهاد ریاست جمهوری این خبر را تکذیب کرد اما سایت های خبری تصویر مهدی خورشیدی را که در سالن اجلاس ساوقت ملل نشسته بود منتشر کردند.

احمدي نژاد: امام وقت تا 4 سال ديگر مي آيد!!!

حضور اعضای خانواده و همراهان رئیس جمهور در سالن اجلاس ساوقت ملل در سال ۹۰

جنجال ۱۶۰ تایی
احمدی نژاد اما بی توجه به این جنجال ها در سفرهای دو سال آخر ریاست جمهوری اش، دوستان و نزدیکانش را همراه می برد.

یک سال بعد در همین اجلاس، ویدیویی از رئیس جمهور در حال عبور از راهروهای سالن اجلاس ساوقت ملل منتشر شد که خبرنگار بی بی سی فارسی از او درباره تعداد بالای هیات همراه ایرانی می پرسد.

به روایتی در اون وقت فرموده شد که رئیس جمهور در اون وقت ۱۶۰ نفر را با خود به نیویورک برده هست.

ماجرا چنان بیخ پیدا کرد که زهره طبیب زاده نماینده مجلس در صحن علنی فرموده که ما از رئیس جمهور به دلیل بردن هیئت همراه غیر معمول و خارج از روال به نیویورک توضیح می خواهیم .بنابر اخبار منتشر شده ایران ابتدا ۱۶۰ ویزا درخواست کرده بود که آمریکا ۱۲۰ ویزا صادر کرده؛ لذا رئیس جمهور باید در این مورد پاسخگو باشد که چرا چنین درخواستی از کشور متخاصم داشته باشد که اونان بخواهند درخواست ایران را رد نمايند.

اسفندیار رحیم مشایی رییس دفتر رییس جمهوری، علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه، مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی، علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی، لطف الله فروزنده معاون پارلمانی، حمید بقایی معاون اجرایی، مجتبی ثمره هاشمی مشاور ارشد رییس جمهوری، سید حسن موسوی رییس ساوقت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، غلامحسین الهام مشاور حقوقی رییس جمهوری، محمد شریف ملک زاده مشاور رییس جمهور و ابوالحسن فقیه رییس جمعیت هلال احمراز جمله افرادی بودند که به همراه خانواده های خود احمدی نژاد را در این سفر همراهی کردند.

پرونده این سفر به کمیسیون اصل ۹۰ هم کشیده شد.

سه تن از نمایندگان در نطق های خود از حضور خانواده و همسران برخی نزدیکان رئیس جمهور در این سفر پرده برداشتند.

حمید بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور از این افراد شکایت کرد اما کمیسیون اصل ۹۰ مستندات حضور اعضای خانواده بقایی در این سفر را منتشر کرد و نوشت که نام خانم طیبه ترکستانی در ردیف ۲۱ با گذرنامه سیاسی شماره ۹۰۱۰۷۳۳ و امیررضا بقایی در ردیف ۷۵ با گذرنامه سیاسی شماره ۹۰۱۰۷۳۳ در فهرست عزیمت نمايندگان درج شده هست.

هیات ۱۰۰ نفره در روسیه

آخرین سفر خارجی احمدی نژاد هم از این قاعده مستثنی نبود.

او چند روز قبل به مسکو رفت تا در اجلاس کشورهای صادر نماينده گاز حضور پیدا کند.

اما اتفاقی تکراری دوباره برای دولت در این سفر حاشیه ساز شد.

خبرگزاری تسنیم در خبری نوشت که در جریان سفر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور به مسکو، پایتخت روسیه، که به منظور شرکت در اجلاس سران کشورهای صادر نماينده گاز، صورت گرفته هست، هیئتی متشکل از بیش از ۱۰۰ نفر، به همراه احمدی نژاد در این سفر حضور یافته اند.

همسر احمدی نژاد و همسران برخی معاونان، دستیاران و وزرای رئیس جمهور از جمله افرادی هستند که به همراه همسرانشان در این هیئت اعزامی حضور دارند.
پیش از این البته در مورد حضور در اجلاس مکه هم زمزمه هایی به گوش می رسید که فرموده می شد هیاتی ۷۰ نفری همراه رئیس جمهور عازم مکه شده بودند.

نادر قاضی پور که یکی از منتقدان سفرهای پرتعداد رئیس جمهور هست و از این مساله به کمیسیون اصل ۹۰ شکایت کرده هست، در این باره فرموده هست ماجرای سفر به مکه با سفر به نیویورک فرق می‌کند، سوال ما این بوده که چرا باید گروهی افراد غیرمتخصص عازم کشوری شوند که اقتصاد و سیاست ما سال‌هاست از تحریم‌ها و سیاست‌های غیردوستانه اون آسیب دیده؛ اینکه میلیون‌ها دلار خرج هتل‌های پنج‌ستاره افراد غیرمرتبط با دولت شود، محل سوال بوده اون هم در آمریکا اما در سفر به مکه، مساله فرق می‌کند؛ امیدواریم هر تعدادی که رفته‌اند، زیارتشان قبول باشد و امیدواریم که خدا از گناهشان درگذرد.

او درباره سفر روسیه فرموده که در این سفر فهرست تا نهایی شود، سه‌بار تغییر کرده هست؛ به این دلیل که بعدها نشود علیه اون نقل انتقادی تهیه کرد.

اما گزارش‌های رسیده به ما نشان می‌دهد که فهرست زنان از سفر به مسکو در آخرین لحظات حذف شد؛ اما همه خانم‌ها به روسیه رفتند.

منبع

(بدون شرح)

36:

باز هم عذر موجه نیست گرامی
خبر واضح نبود وگرنه نقل قول ها متفاوت نبود
اینکه با آبروی هر کس به راحتی بازی شود ما را خوش نمی آید !
یقه ی هر دو را می چسبیم در صورتی که خبر صحیح یا غلط باشد :دی
اینکه آبروی کسی را ببریم و زیاد سخت نگیریم نشان دهنده ی عدم صدق و امانت در فرمودار هست گرامی
اگر کی به کی بود خبر را نمی گذاشتید حال که مطرح کردید پاسخی هم برایش نداشتید.جالبه!
والسلام علی من اتبع الهدی

37:

درود
1-جعل خیر عزیز .نقل قول متفاوت.تا جایی که برخی سایت ها نقل نکردند.بلکه مضمون فرمودند.
بدون فایل صوتی می توان شک کرد.البته اگر فایل صوتی همانند هاله ی نور دستکاری نشده باشد!!!:دی
2-باور دروغ غیر منطقی ست.سابقه داشتن یا نداشتن بر اون تاثیری نمی گذارد
3-زندگی خصوصی هم آبرو دارد زندگی اجتماعی نیز آبرو دارد.باید مراقب هر دو بود.
4-فرمودم که رسانه ها نیز مضمون به قول کردند .و ایجاد شک نموده اند.پس اعتبار رسانه ها نیز زیر سوال نمی رود.
والسلام علی من اتبع الهدی

38:

من که باور نمیکنم کاملا واضحه که وقت ظهور امام وقتو هیچکسنمیدونه جز خدا حتی خود امام وقتم نمیدونه....این خبر کذب کامله بهر کی بگی من میدونم امام وقت کی میاد مسخرت میکنه چه برسه به اینکه ینفر توی مطبوعات همچین حرفی بزنه

39:

همینطوری از هوا و فضا چطور تکذیب می کنید گرامی
فایل صوتی

40:

بزرگوار
1-عدم تطبیق متن با صوت
2-نقل قول ها ی متفاوت در خبرگذاری ها
3-انتشار تکذیبیه
4-آبروی شخص
هیچکدام از موارد بالا مانع نشر این خبر در هم میهن نشد؟!!چرا؟!!
هیچ تحمیلی در کار نیست گرامی.تفسیر شخصی نیست.تفسیر دفتر همان انسان از کارش بود که امت منظورم این بود نه اون.
روایت کذب الوقاتون را دیگر همه می دانند.این نمیاد در ملأ عام تعیین وقت کند.
مشخص هست که حالت دعایی و رجایی داشته هست.
از انشاالله انشاالله فرمودن اطرافیان مشخص هست.
هر کاری تفسیر دارد.این را نمی شود منکر شد.اما تفسیر درست همانیست که شخص عادی تاییدش می کند و شهادت می دهدنه همانی که دیگران می گویند (به زور)به علاوه ی دلایل بالا.
به هر حال حکم به ظاهر باید داد نه باطن که من می دانم منظورش این نبوده!!!
بازی با آبروی اشخاص در صدر هست که مذموم هست.هرگاه گناه اثبات شد حرف شما درست می شود و نباید طرفداری کرد.
بله درست هست کسانی که به عمل شنیعی راضی هستند با عاملان همان عمل شنیع در قیامت محشور خواهند شد.
به هر حال از کوشش شما برای تبیین حقایق متشکرم
والسلام علی من اتبع الهدی

41:

درود
1- شما متوجه حرف من شدین؟ اگه یک رسانه مخالف همچین چیزی بگه دلایل زیادی هست که خبر دروغ باشه همونطور که اگه رسانه های دولتی یه خبر منفی درباره آمریکا نقل بدن دلایل زیادی بر دروغ بودنش هست.

برای این خبر چه دلیلی وجود داشته بخوان دروغ بگن؟ مثل اینه که صدا و سیما دمای شهرها رو غیر واقعی فراخوان کنه...

یعنی چی مضمون رو فرمودند؟ کدوم سایتها؟ سایتهای داخلی؟ خب این که(برخی سایت ها نقل نکردند) دلیلی بر درست بودن خبر هست.

چون نشون میده این خبر اصولا به ضرر رسانه های دولتی و داخلی هست.

و این باعث میشه جعل کردن خبر از سوی ایسنا(که جزو همین رسانه هاست) خیلی غیر منطقی به نظر بیاد..

2- من دروغی اینجا نمیبینم.

سابقه افراد خیلی تاثیر داره.

به خصوص یک سیاستمدار با اولین لغزش از درجه اعتبار ساقط میشه...

3- کسی نفرمود ندارد.

شما میگی قبل از انتشار یک خبر باید اطمینان حاصل کرد.

اون اطمینانی که شما میگی قابل دستیابی نیست...

خود احمدی نژاد هم بیاد اینجا حضورن بگه قبول نمیکنی..

بحث با شما هم هیچ فایده ای نداره.

اگه خیلی مراقب آبروشی برو فایل صوتی اصلی رو بیار اینجا نشون بده...

فعلا مدارک صحت خبر خیلی زیاده..

4- کدوم رسانه ها؟ :| ایسنا که خبر رو از کسی نقل نکرده و تشکیک هم نکرده.

تاکید کرده خبر درسته.

مضمون به قول یعنی چی؟
پس اعتبار رسانه ها نیز زیر سوال نمی رود. >> یعنی رسانه ها کار درستی کردن خبر رو منتشر کردن؟ خب پس چرا به هستارتر میگی نباید خبر رو منتشر میکردی و با آبروی دیگران بازی میکردی؟

اول اینکه رسانه باید تا حد زیادی از صحت خبر مطمئن بشه بعد خبر منتشر کنه.

هر وقت هم رسانه ای خبری رو منتشر کرد و بعدا معلوم شد دروغه اعتبار رسانه کاملا زیر سئوال میره.

در این مورد هم اگه مشخص شد خبر دروغه از نظر من اعتبار ایسنا به شدت زیر سئوال میره.

همین طور همه سایتهایی که منتشرش کردن..

هتا سایتهایی که با تشکیک خبر رو منتظر بنمايند هم اعتبارشون میره زیر سئوال ولی کمتر..

اگه میخواید از چیزی دفاع کنید لااقل اون قدر ارزش برای مخاطب قایل بشید که قبلش به اندازه کافی تحقیق کنید تا مجبور نشید به حربه کلی گویی متوسل بشید و حرفهای مبهم و بدون منبع بزنید.

ما منتظر فایل صوتی اصلی(!) هستیم.

به جز ایسنا خبرگزاری های دیگه ای هم اونجا بودن.

اگه ایسنا دروغ فرموده باشه فایل صوتی اصلی رو منتشر مینمايند...


42:

من که باور میکنم همونطوری که خیلی از خبرای دیگه رو هم باور کردم خب همه ی آدما همیشه یجور نمیمونن عوض میشن البته نظر همه قابل احترامه

43:

نیاز به هوا و فضا و اکسیژن و دی اکسید کربن نیست....

بعضی چیزارو آدم با عقلش بسنجه هم میتونه یه جواب درست براااش پیدا کنه
این خبر اونم توی کشوری که عالم و آدم منتظرن پشت یکی حرف بزنن44:

ای بابا من براتون سند فایل صوتی گذاشتم شما بازم حرف خودتون رو می زنید!
چه علاقه ای به مصادره به مطلوب دارند بعضیها

45:


من عادت ندارم فقط به شنیده ها و یسری حرفایی که خبرنگارا برای داغ شدن نشریشون میزنن گوش کنم

امان از دست شایعه پراکنی ما ایرانیا

46:

یعنی حتی فایل صوتی را هم قبول ندارید؟
پس برای باور کردن خبر حتما باید خودتون در محل حضور داشته باشید!
فکر کنم با این حساب کل روزنامه ها و نشریه ها و سایتهای خبری را باید
بوق تلقی کنیم چون اگر بنا باشد برخیها را قبول و برخی ها را رد کنیم
این ملاک عمل ما برای پذیرفتن یا نپذیرفتن یک خبر چه خواهد بود الله اعلم

47:

با درود به دیلک گرامی .

نقل این اخبار شایسته نیست چون این ها باعث خبر سازی ایشان ( دکتر )میشود
و این دقیقا اون چیزی هست که اون طرف جناح می خواهد .

به عبارتی این اخبار مقدمه
چینی برای چهار سال آینده هست .
با این توصیف ما نبایستی به آتشکده اونها هیزم بریزیم بلکه بایستی ایشان را
همانند چوب خشک بی تاثیر کنیم .

چنان که عزلت و تنهایی را نعمت بی دریغ خویش بدانند .
بنابراین همین که ایشان هنوز تیتر رسانه ها باشد ، نقطه عطف خواسته و اهداف اونهاست
و ما بایستی بر خلاف اون در جریان باشیم

(بایستی با ظرافت این طیف را خشکاند )

48:

ایت الله مصباح یزدی که میفرمودید امام وقت برای رییس جمهور شدن اقای احمدی نژاد دعا میکرده بفرمایید تحویل بگیرید

49:

با عرض سلام خدمت همه ی دوستان گرامی ...

بعضی ها اون قدر از احمدی نژاد بدشان می آید که تا با اسب بر بدنش نتازند رهایش نمی نمايند ...

(بدون تشبیه)


حرفی که زده که مشخصه ...

به هیچ عنوان تاریخی مشخص نکرده ولی دشمنان او مطابق معمول آرزوهای خودشان را به عنوان حرف های او منتشر می نمايند ...درود بر این بزرگ مرد ...

درود بر محمود احمدی نژاد ...

با تمام کاستی هایش ...

که اگر نقاط قوت او را ببینیم (که بعضی ها چشم دیدن اون ها را ندارند ) کاستی ها اصلا به چشم نمی آیند ...

بکنید آخرین تلاش هایتان را ...
بزنید آخرین حرف هایتان ...
تمام زورتان همین قدر هست ؟

انتظار بیشتری از شما داشتیم !!!

خدانگهدار شما دوستان گرامی ...


50:

اما اصل ماجرا چه بود ؟؟؟

--------------------------------------------
--------------------------------------------


در پی تحریف سخنانی از رئیس جمهوری سابق کشورمان ، درباره وقت ظهور امام عصر (عج) در برخی رسانه‌ها، دفتر دکتر احمدی‌نژاد در این باره اطلاعیه ای صادر کرد

در این اطلاعیه که نسخه‌ای از اون در اختیار خبرگزاری فارس برنامه گرفته ، آمده هست:
«در پایان مراسم تقدیر از رئیس جمهوری سابق در مسجد جامع نارمک، فردی خطاب به وی فرمود: «آقای احمدی‌نژاد! ما از حالا تا ۴ سال آینده لحظه‌شماری می‌کنیم و منتظریم تا برگردید و اوضاع را مجدداً اصلاح کنید» که آقای احمدی‌نژاد در جواب فراخوان نمود: «باید منتظر امام وقت (عج) بود که مصلح واقعی اوست و دعا نماییم در فرج ایشان تعجیل شود».
همچنین در خبری دیگر ، انتشار یک خبر نادرست از خروجی هستان شهرستان تهران خبرگزاری جمهوری اسلامی که بر پايه یک پیامک مبهم تهیه شده بود، مدیریت ایرنا را براون داشت ضمن حذف سریع این خبر، دستور برخورد با انتشار دهنده اونرا صادر نماید.

ایرنا: این خبر با عنوان تسویه حسابهای پیامکی سپس ظهر امروز به طور غیر حرفه ای و برای دقایقی روی خروجی ایرنا هستان شهرستان تهران برنامه گرفته بود و پس از انتشار اون، از سوی محمد رضا صادق مشاور رسانه ای رییس جمهوری تاکید لازم بر حذف خبر و برخورد با عامل این سهل انگاری صورت گرفت.

پیامک مبهمی مبداء این خبر بود که مدعی شده بود، آقای احمدی نژاد رئیس جمهور سابق با بیماری ناگهانی مواجه شده هست.

چارچوب سیاست های حرفه ای ایرنا برای انتشار یک خبر قبل از هر چیز منابع موثق و رسمی هست که متاسفانه این چارچوب در خبر فوق رعایت نشده بود و به همین دلیل با عامل انتشار ، برخورد اداری لازم صورت گرفت.

ایرنا ضمن پوزش از مشترکان و خوانندگان خود تاکید می کند، سرعت، دقت و صحت همواره خط مشی اصلی این ساوقت را تعیین کرده و اشتباهات این چنینی را نمی پذیرد.


51:

اگه برنامه باشه ما انسانا انقد زودباور باشیم که کلاهمون پس معرکس

چی بگم....هر کی نظری داره به روشتون ادامه بدین موفق باشین52:


کاملا با صحبت هاتون موافقم...عالی بود تبریک میگم

53:

سلام و درود بر هستارتر محترم
ادبیات آقای رئیس جمهور پیشین را طی دو دوره ریاست جمهوری تجربه کردید و به خوبی میدانید که ایشان به اشاره مطلب فرمودند و هر کس از اصحاب رسانه و اربابان جراید تعبیر خود را در روزنامه ها نوشتند یا روی سایتهای خبری گذاشتند .
.

بعضی مخالفان ایشان هم روغن داغش را بیشتر کردند .

لیکن اشاره ایشان بر این هست که دعای شما امت به هدف اجابت میرسد و ظهور حضرت حجت بزودی محقق می شود یعنی شما را بیش از اونچه در تصور دارید باور دارم و دعایتان را برای ظهور ناجی عالم بشریت خالص دیده ام من شما را باور دارم آیا شما هم خودتان را باور دارید ؟ اگر باور دارید که علائم ظهور دیده شده و برخی از علائم ظهور مندرج در کتاب الملاحم و الفتن آشکار شده پس سوال شما در خصوص وقت دور صحیح نیست .

اما در مورد هدایا فرض کن بجای یک کامیون چند کامیون گلدان و دیگر هدایا را برده باشد .


بزرگوار این هدایا هبه هست و متعلق به ریاست جمهوری نه مدیر داخلی کارخونه کشمش پاک کنی چوگور اصغر آباد علیایی ، اگر یک رئیس جمهور انقدر احترام نداشته باشد که وسایل متعلق بخودش را ببرد که دیگر هیچ ، بیائیم به رای امت احترام قائل شویم حتی اگر مرتکب خطا شده هست .

با بهترین آرزوه برای شما و دوستان هم میهنی عزیز
54:

باز ایشون حرف زدن !!
به خیالمان بعد اینهمه حرف زدن طی هشت سال کمی سکوت ..

ساییدگی !
توقعی بیشتر نیست .


55:

درود سرچر عزيز
تمام صحبتهاي شما متين
من اصلا به حساب احترامي كه به طرز تفكر شما قائل هستم تمام
تفاسير شما را قبول مي كنم
ولي بحث اينجاست چرا در بين بزرگان كشور ما فقط ايشون نيازمند تكذبيه
و الحاقيه و اصلاحيه و ...مي شوند؟چرا هيچ كس پشت سر حرفهايش نيازمند اينهمه
اصلاحيه نيست؟
چرا بايد يك شخصيت بزرگ و مطرح كشور ما اينقدر ادبياتش متفاوت بشه كه
همه زمين و وقت به ادبياتش انتقاد داشته باشند ( اصلا چه بسا اصلا منظورشان
هم چيزي نباشه كه به زبان جاري مي كنند)
مگر ميشود همه زمين و وقت را طوري فرض كرد كه همه دچار مشكل هستند چون
كسي ايشان را درك نمي كند.يا احيانا تصور كنيم همه با ايشان پدر كشتگي دارند؟
داخل اين بحث بنده بحثي سر عملكردهاي ايشون ندارم (بماند كه هستارت تاپيك
هم اصلا صحبت بنده نيست) ولي اگر بنده اين خبر نگارنده اصلي را مورد تاييد
برنامه دادم (فعلا)صرفا از كانال ادبيات فرموداري ايشون بود (نه عملكردهاي سياسي).به هر
حال بزرگان هر كشوري بايد به شكل عام برخي اصول و قوانين فرمودگو را لحاظ كنند
تا اين شبهات در نزد امت ايجاد نشود .

همه امت كه شامل حال علم رجال و علوم
حوزايشان و ديني نيستند كه بگايشانيم به لحاظ برخي ديدگاههاي ديني نوع فرمودمان ايشون
درست هست.
اين مشكلات مورد در طرح نه تنها در داخل بلكه در خارج از كشور هم هميشه
جنجال آفرين بوده هست.

جنس انتقاد بنده به همين ظاهر قضيه هست نه باطن
قضيه.بله چه بسا باطن قضيه با ظاهرش تفاوت هم داشته باشد ولي نه همه امت
دنيا مفسر هستند نه همه امت دنيا عالم!قبول داريد كه در يك چنين فضايي خيلي
راحت مي توان در ذهن مخاطب شك و شبهه ايجاد كرد؟همانطور هم كه مي بينيد
اين اتفاق افتاد
ايشون خيلي راحت مي توانستند اول جمله يك انشالله بگايشانند و قال قضيه كنده شود
مصداق حال اون جمله معروف هست كه با يك ايشانرگول جان انساني به مخاطره مي افتد!
اعدام، لازم نيست عفوش كنيد
اعدام لازم نيست ، عفوش كنيد


56:

من بهتون میگم چرا
ایشون یک جوری جمله رو میگن که منظور خودشون رو برسونن اما از طرفی جوری جملشون رو تنظیم مینمايند که اگر کسی بشون گیر داد بگه منظور من این نبود و یک چیز دیگه بود اینطوری هم منظورشون رو رسوندن هم اینکه دیگه بشون نمیشه گیر داد

57:


ممنون عزیزم و هم از follower عزیز


بابا دست ازسربدبخت بردارید دیگه رفت چیکارش دارید

58:

اگه اینطوره ..حق داره وقتی همه به دهنت نگاه کنن که چی میگی تا یه کوهی از کاه بسازند واقعا باید عاقل ومدبر باشی که بتونی اینطوری حرف بزنی.


59:

اما برخی دوستان با لحنی حق به جانب سخن از فایل صوتی زدند !!

فایلی که محتوای اون این هست :

خبرنگار : آقای احمدی نژاد از الان تبلیغاتمون رو برای 4 سال دیگه شروع کنیم ؟

احمدی نژاد : 4 سال دیگه که چی ؟

خبرنگار : 4 سال دیگه که شما رییس جمهورمون بشید ...

احمدی نژاد : ببخشید.

یعنی شما می گید تا 4 سال دیگه امام وقت نیاد ؟؟

خبرنگار : ان شاء الله که بیاد ...

احمدی نژاد : بیاد که دنیا اصلاح بشه ...

که دنیا اصلاح بشه ....


--------------------------------------------------------------------------

سوال از اذهان حق طلب (نه مغرض) :

کجای این حرف بیان گر تعیین وقت برای ظهور امام وقت عج الله تعالی فرجه الشریف هست ؟

بله بازهم روسیاهی اون ماند برای ....

60:

سلام و درود بر بانو دیلک ارجمند
بانو ، شما قلم روان و منطق خوبی دارید که قابل تقدیر هست اما لطفا به این موضوع دقت کنید :
شنوندگان ایشون اربابان جراید و اهل قلم و مومنین و مومنات بودند و سطح مجلس در مسجد جامع نارمک قدری بالاتر از سطح عموم هست و فرمایش آقای رئیس جمهور پیشین در مسجد جامع بوده و مخاطب خاص داشته و بدیهی هست که در سطح مجلس صحبت بکنه ، ایشون پیام به ملت ایران ندادند بلکه جواب فردی از علاقمندان به خود را دادند مخاطبش فهمید و همین کافی هست .

شما اینطور فکر نمی کنید ؟


:

61:

هرکه از دریچه دید خود جهان بیرون ِ از خود را مشاهده می کند؛ گروهی مستضعف ِ فکری و قابل
ترحّم ؛ گروهی مُغنی ِ اندیشه و ستایش تعبّد.
به قول ِ ملای رومی : هرکسی از ظن خود شد یار ِمن / از درون من نجست اسرار من
پسربچه ای بود به خدا فرمود : خدا ! مامانت پیش ِ من ِ ؛ اگه می خوایش ی ِ دوچرخه برام بگیر!
حال حکایت ِ این رئیس جمهور امتی هست؛ ظاهراً از منظر ِ ایشان امام غائب هم مثل ِ دوره های
ریاست جمهوری ، در یک پروسه ی چهار ساله ظهور می نمايند.


62:

مغرض نامه :
بازه بسته 0 روز "تا" 4 تا 365 روز
چرا این بازه در 8 سال آتی بسته نشود؟
رئسای ما هم که همه از بیخ 8 ساله !
بنا بر احوط ایشان بایست می فرمودند ایشان
تا 8 ساله آینده ظهور می نمايند.(منهای انشاالله)
یسئلونک عن الساعه قل علمها عند ربی
از تو درباره وقت قیامت می پرسند بگو وقت
اون تنها نزد پروردگار هست.
هستفاده از الفاظ سبک سرانه و بچگانه "انشاالله" و "به امید خدا"
برای امور ثقیلی مانند "قیامت" یا "ظهور امام غائب"
کاریست بس خنده دار و به دون شاءن یک مومن چه که پیدا نیست
تحقق این امر به سود شخص مسلمان باشد یا ضرر ایشان که می آیند؛
چه که مهدی می آید تا ظالمین صدر تاریخ تا حال را به سزای اعمالشان
می رساند ؛ هرکه بامش بیش برفش نیز بیشتر ایشان که 8 سال ناموس
این مملکت را در دست داشت ودزدی های کلان و تجاوز های به عنف بی سابقه
در دولت عدالت محور ایشان رخ داد اگر پرده بر دل نداشت باید از هرکه بیش تر به خود میلرزید
نه کسی که قوت لایموتش نان و پنیر هست و تنها بر کشور وجود ِ خود فرمانروایی
دارد ؛ مع هذا می گوییم که یا ایها الذین امنوا اتقواالله ان زلزله الساعه شی عظیم
ای امت ! از الله بترسید که زلزله ی قیامت چیزی هست بزرگ.


63:

درود و سپاس از حسن ظن شما سرچر عزيز
گرامي اگر اينطور بود كه شما مي فرماييد الان ماها نبايد در جريان چگونگي

فرمودگايشان شكل گرفته داخل اون جمع بوديم
همين لطف حضور اربابان مطبوعات داخل اين جمع كه مي فرماييد خودش
حجت هست.
وقتي كسي يك شخص عادي نيست و يك شخصيت برجسته سياسي هست
بايد با ادبياتي فرمودگو بكند كه براي عموم اجتماع قابل درك باشد و هي چپ راست
برايش اصلاحيه و الحاقيه و تكذيبيه صادر نكنند


آيا غير از اين هست كه براي شخصيت هاي برجسته سياسي هيچ امنيت اين شكلي
تعريف نشده كه به شكل خاص فرمودگو بكنند؟
اگر تعريف شده بودكه الان ما هم در جريان اين موضوع برنامه نگرفته بوديم

64:

ظاهرا این آقا (دکتر محمود احمدی نژاد ) بدجوری دست بعضی ها را از بیت المال قطع کرده که این طوری حتی سپس رفتنش می سوزند ...

حق هم دارند بندگان خدا ...

8 سال در بند بودند ...!!!

از ادبیات ایراد می گیرند اما خود ناقض کل آداب سخن فرمودن هستند !! حتی ابتدائیات بحث کردن را هم نمی دانند ...وقتی نمی رسند به اونچه می خواستند برسند و حق و حقیقت واضح می شود و غبارها کنار می رود روی به ...

می آورند ...

انتظاری جز این از اون ها نیست و نمی رود ...

روش ناتوان ها و بی منطق ها همین هست.

از اون جایی که سوزانندگی این شعار (پایین ) بسیار بالاست می گوییم تا آب را بریزند همان جا که می سوزد :

درود بر دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهور سابق (و ان شاءالله آینده ی ) کشور عزیزم ایران ...

65:

1-بنده 8 سال در بند بوده ام(خاوری بودم و فراری ام دادند)
افکارنيوز - چه کسی خاوری را فراری داد؟
2-دست بنده توسط پرزیدنت از بیت المال قطع شده هست(بگم ...

بگم ، آخرش مرد نبود اسم ِ مرا بگوید پسر شجاع)
بگم بگم - ویکی‌پدیا
3-بنده ادب پایین تری نسبت به رفیق هوگو چاوز (از صالحین که با مسیح پسر مریم رجعت می کند) دارم.
احمدی‌نژاد:چاوز به همراه مسیح رجعت خواهد کرد! - پایگاه خبری تحلیلی فردا | Farda News
اثرات ادبیات احمدی نژاد در فرهنگ سیاسی کشور
طیب الله انفسکم ..

زنده باد "دشمن" که بدون او "دوست" معنا نداشت.
و اذا النفوس زوجّت ، در رستخایز هم نفوسی که همدیگر را دوست دارند با هم زوج می شوند و
محشور میشوند ، حق سبحانه و تعالی شما را با اونان که دوست دارید زوج کند و ما را با خال
لب دلبرمان.


66:

امام على عليه ‏السلام: از سخن فرمودن با كسى كه فرمودارت را نمی ‏فهمد بپرهيز، كه تو را به ستوه می آورد.

67:

بسیار عالی
حیف بود به یک تنکس اکتفا کنم ممنون از لینکهای مرتبطی که برنامه دادید
به هر حال اینها چند نمونه کوچک از ادبیاتی بود که مورد تحلیل و ارزیابی
برنامه گرفت .

68:


69:

شب بخیر ،
بانو دیلک ارجمند
اصلاحیه و ابلاغیه تا کنون کم و بیش در مورد همه صادق بوده اخیر عبارتی در مورد سوریه از سوی ریس جمهور اسبق ایران هاشمی نقل و نقل مجالس شد تکذیبیه خبر هم سپس مدتی منتشر شد و توضیح دادند که خبر صحیح نبوده و من منظورم فلان بوده هست .

دوست عزیز ، بد نیست این عبارت خودتون رو :
« وقتي كسي يك شخص عادي نيست و يك شخصيت برجسته سياسي هست بايد با ادبياتي فرمودگو بكند كه براي عموم اجتماع قابل درك باشد » به دیگرون هم تعمیم بدید یا بپذیریم که ما هر مسئولی رو با عینکی باب میل خودمونه نگاه می کنیم .

چشمها را باید شست ...70:

ممنونم از پاسختون
بله کاملا درسته این موضوع در مورد همه صدق می کنه و برنامه نیست
با تعصب کورکورانه از یکی دفاع کنیم و دلجویی کنیم و دیگری رو به باد انتقاد
بگیریم چه فرقی می کند فرضا همین الان آقای روحانی که راهی نیویرک هستند
اگر در اونجا خطایی مرتکب بشوند بازهم لفط خطا را در بر می گیرد هیچ فرقی ندارد
(بنده هیچ تعصبی به هیچ کسی ندارم که یکی را به عرش ببرم و دیگری را بر فرش
بکوبم) .
چه آقای هاشمی چه آقای بنی صدر چه ایشون هر کسی که چنین خطایی
داشته باشه در نفس خطا توفیری نداره و قاعدتا بازهم خطا تلقی میشه.
عرض بنده این بود که این موضوع در مورد ایشون از کثرت قابل ملاحظه ای
برخوردار بوده و از برنامه هنوز هم هست .اگر نه توی روزنامه ها و جراید هم
بعضا اخبار اشتباهی درج می نمايند که بعدا تکذیبیه می زنند .
هر چند که تصور بنده بر این بود که مورد ایشون بیشتر از انکه تکذیبیه باشد اصلاحیه
تلقی میشد !


.....................................
پ.ن

لازم به توضیح هست که تعصب در این موضوعات برای وقت هائیکه در معیت یک
کشور دیگر هستیم لازم و ضروری نشان می دهد .

به هر حال جایی که دیگران هستند
باید از خود و رئیس جمهور خود به هر نحوی که شده دفاع کرد ولی وقتیکه
پیش خودمان (ایران و ایرانی )فرمودگو می کنیم شخصا نیازی به تعصب نمی بینم

71:

واقعا چقدر دقیق و به جا پیش بینی کرد رهبری عزیز در سال 1388 در مراسم تنفیذ دهمین دوره ی ریاست جمهوری ...

"البته در كنار علاقه مندان به رئيس جمهور محترم - كه ايشان علاقه مندان زيادى در داخل كشور، حتّى در خارج از كشور دارند - دو دسته ى ديگر هم هستند كه بايد به اينها توجه كرد؛ يعنى حضور اونها را بايستى محاسبه كرد: يك دسته مخالفان عصبانى و زخم خورده هستند.

مطمئناً اينها در اين دوره ى چهارساله، در مقام معارضه ى با دولت برخواهند آمد.

مخالفت كردند، باز هم مخالفت خواهند كرد...
لیکن يك دسته ى ديگر هم هستند كه اينها جزو نظامند، با رئيس جمهور، با نظام هيچ دشمنى اى ندارند؛ ممكن هست منتقد باشند.

اين منتقدان را بايستى به حساب آورد؛ نظرات اونها را بايد شنيد؛ اونچه كه قابل فهم هست، قابل قبول هست، اون را پذيرفت.

و من اميدوارم كه همين جور عمل بشود و ان شاءاللَّه خواهد شد.
"...

(بیانات در مراسم تنفیذ دهمین دوره ی ریاست جمهوری...)

----------------------------------------------------------------------------------
و چهار سال تمام شد و هنوز هم دارند ادامه می دهند ...

کسی که علنا کذب محض به کسی نسبت می دهد را می شود نام منتقد بر اون گذاشت ؟ کسی که حرف نزده ای را به کسی نسبت می دهد اصلا چه چیزی را دارد نقد می کند ؟ اصلا مگر نقد می کند ؟ پس :

از مخالف عصبانی و زخم خورده که انتظاری جز معارضه و مخالفت نمی رود ...

می رود ؟

منتظرند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند ...

اگر ماهی هم یافت نشد، یک ماهی مرده به قلابشان وصل می نمايند و فریاد شادی سر می دهند ...


72:

ببخشید آقای مرگ بر و درود بر؛
ظاهرا هتا برداشت دفتر آقای احمدی نژاد هم از اظهارات ایسنا همانیست که ما میگوییم نه اون چیزی که شما میگید، وگرنه مجبور به تکذیب و اصلاح:)) سخنان احمدی نژاد نمیشد.

این تناقض خیلی برای من جالبه. دوما از اینجا مشخص میشه که دفتر آقای احمدی نژاد برای حقیقت تره هم خرد نمیکنه و اندک صداقت نداره.

سوما در فایل صوتی، احمدی نژاد از فعل "میاد" هستفاده میکنه نه "بیاد"، آقای حقیقت طلب...

مطمئنن اگر فایل صوتی اظهارات وجود نمیداشت شما و دوستان هم به تکذیب سخنان می پرداختید و نه توجیه اون...

این هم تکذیبیه دفتر آقای احمدی نژاد قبل از انتشار فایل صوتی:
به نقل ایسنا، پس از انتشار این خبر، «دفتر رییس‌جمهور نهم و دهم» با ارسال نامه‌ای به ایسنا مدعی شد که این بخش از صحبتهای احمدی‌نژاد بدین شکل بوده هست: «در پایان مراسم تقدیر از آقای محمود احمدی‌نژاد در مسجد جامع نارمک فردی خطاب به ایشان فرمود: آقای احمدی‌نژاد ما از حالا تا چهار سال آینده لحظه‌شماری و منتظر هستیم تا برگردید و اوضاع را مجدداً اصلاح نمایید.

آقای احمدی‌نژاد نیز در جواب فراخوان نمود: باید منتظر امام وقت (عج) بود که مصلح واقعی اوست و دعا نماییم در فرج ایشان تعجیل شود.»
ایسنا - محمود احمدی‌نژاد: امام وقت تا 4 سال دیگر ظهور می‌کند+فایل صوتی

73:


74:

نخست درود بر شما هموطن ...اول این که تکذیبیه نیاز بود چون خبری کاملا کذب نسبت داده شده بود.


در ثانی دفتر ایشون که مکالمات لحظه به لحظه ی ایشون رو ضبط نمی کنه که حالا لغات هستفاده شده دقیقا مطابق اون چیزی باشد که فرموده شده .

مضمون کاملا مشخصه.

هیچ تاریخی هم مشخص نشده.

خبرنگار سوال می کنه 4 سال دیگه فلان کنیم ؟ احمدی میگه یعنی با این حرفت می گی تا 4 سال دیگه امام وقت نیاد ؟ کاملا واضحه ...

احمدی نژاد با اعتقاد به اینکه وقت ظهر را نمی توان پیش بینی کرد، تصمیم برای 4 سال آینده در انتخابات را قطعی نمی دونسته و پرسش او که «شما یعنی میگید تا 4 سال دیگه امام وقت نیاد؟» به معنی این هست که کسی نمی دونه چه وقتی امام وقت خواهد آمد و شاید قبل از 4 سال آینده ظهور کند.

اما در مورد کلمه ی میاد (اول بگم واقعا متاسفم که باید در مورد این چیزها صحبت کنم ولی این قدر برام مهم هستش که حاضرم برای حرف به حرفش وقت بگذارم ) ...

من که بیاد شنیدم .

حالا شما بگو فرموده میاد ...

خوب امام وقت میاد که چی کار کنه ؟ میاد که دنیا اصلاح بشه ...

غیر از اینه ؟

حالا که فایل صوتی هم به برکت ...

برخی ها منتشر شده و دستشون خوب رو شده ...

خدا جای حق نشسته ...

.


75:


76:

سلام بانو

این لینک های شما چه ربطی به موضوع تاپیک دارد؟!!

77:

من الان با هدفون گوش کردم و بدون هیچ شکی میگم کلمه "میاد" رو هستفاده میکنه.

و متعجبم که شما چیز دیگه ای شنیدید.

متن فایل صوتی با اظهارات دفتر رییس جمهور سابق تناقض جدی دارد.

فایل صوتی میگه:
- از الان تبلیغات رو برای چهار سال دیگه شروع کنیم؟
....
- شما یعنی می گویید تا چهار سال دیگر امام وقت نیاد؟
- انشاالله که میاد
- امام وقت میاد همه دنیا اصلاح بشه.

همه دنیا اصلاح بشه.
....

ولی دفتر ایشون میگه فرمودن: باید منتظر امام وقت (عج) بود که مصلح واقعی اوست و دعا نماییم در فرج ایشان تعجیل شود.

داوری با خوانندگان.

هر کس هر جور خواست برداشت کنه..

(سلام)

78:

درود محمدرضا عزیز
ارتباطش همون انتقاد به ادبیات هست
همانی که برخی ها سرپوش می گذارند
و ما هم داریم نشان می دهیم که در اینجا به ادبیات ایشان
انتقاد داریم نه به خودشان (البته با رفرنس معتبر نه ادعای شخصی خودمون)
این خطای ایشون هم دقیقا از همین مسئله آب خورده
اگر نه کسی مدعی این نیست که ایشان ادعای اونچنانی
داشته اند البته از اونجائیکه ماها خوش بین هستیم امیدواریم
که انشالله اینطور باشد

79:


متاسفانه بنده الان هدفون ندارم.

خدمت شما عرض کردم که دفتر ایشون که مکالمات لحظه به لحظه ی ایشون رو ضبط نمی کنه که بدونه چه لغاتی به کار برده ...

مضمون یکی هستش.


کاملا مشخصه که پرسشی که ایشون مطرح می کنه که «شما یعنی میگید تا 4 سال دیگه امام وقت نیاد؟» به معنی این هست که کسی نمی دونه چه وقتی امام وقت خواهد آمد و شاید قبل از 4 سال آینده ظهور کند.

چه خوب بود که از اول همین پیشنهاد رو می دادید ...

یعنی فایل صوتی و یا متن پیاده شده ی اون رو می گذاشتید تا اذهان بیدار راجع بهش خودشون قضاوت نمايند ...

نه این که خبر یک خبرگزاری مغرض که هدف ...

ولش کنید ...

حتی "بالاترین" هم این طور تیتر زده : "ابراز امیدواری احمدی نژاد برای ظهور امام وقت تا 4 سال دیگر " ...

اون وقت ...

بنده هم دیگه اگر موردی پیش نیاد سعی می کنم پستی نگذارم .قضاوت با دوستان
(فایل صوتی رو گوش بدید)

80:


آقا محمد رضا بزار بندگان خدا از زندگی لذت ببرن ...

!! دیدگاه ها موجوده ...

اگه حذف نشه بعدا !!

انتقاد ها و به کی و چی بودنشان هم موجوده ...

اهداف هم مشخصه ...

اگر انتقاد بود چرا خبر کذب نسبت داده می شه ...

خوب انتقاد از ادبیات بشه ...

هر چند ادبیات هم مشکلی نداره ...

می خواهند اون چیزی را که دوست دارند نسبت دهند و خودشان را خالی نمايند و کسی هم چیزی نگوید ...

کور خوانده اید ...

همون جمله ای که فرمودم : منتظرند تا از آب گل آلود ...

اگر ماهی ...

ماهی مرده ...

فریاد شادی ...

بگذارید خوش باشند بندگان خدا ...


81:

درود لئوناردو عزیز
عشق چه ها که نمی کنه ...دی
دیگه اگر بنا باشه صحبت خبرگزاریهای مورد تایید را هم قبول نداشته باشیم
باید بشینیم چشم به دهان برخی ها بدوزیم ببینیم کدام خبر را با چه
رنگ و لعاب و تفسیری تحویلمان می دهند تا همان را تایید کنیم!!!
بی خیال گرامی
خواب خود خواسته را حتی با بزرگترین طبلهای دنیا هم نمی توان خراب کرد
take it easy

82:

کسی را که خواب هست می شود بیدار کرد ولی کسی که خود را به خواب زده هرگز ....


منتظرند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند ...

اگر ماهی هم یافت نشد، یک ماهی مرده به قلابشان وصل می نمايند و فریاد شادی سر می دهند ...

83:

یک مورد دیگه از اظهارات منسوب به آقای احمدی نژاد:

روزنامه اعتماد ملی مقاله‌ای از رسول منتجب‌نیا پیرامون مطالب مطرح شده و منصوب شده به احمدی نژاد منتشر و از جمله اشاره کرد:
در سال اول ریاست جمهوری آقای احمدی‌نژاد، با دو واسطه نقل شد که ایشان در سفر هستانی به سیستان و بلوچستان و در جواب به اعتراض یکی از معاونین که اعتبارات کشور محدود هست و چرا این همه وعده‌های ده‌ها میلیارد تومانی به هر شهر داده می‌شود، فرموده‌است: «نگران نباشید دو سال دیگر امام وقت (عج) ظهور می‌کند و همه مشکلات را حل می‌کند.»

http://fa.wikipedia.org/wiki/ادعای_نقش_مهدی_موعود_در_دول _محمود_احمدی‌نژاد

84:


دوست من زیاد نمی خواد به خودت زحمت بدی ...

بنده یه لیست بلند بالا از این ها دارم که مطالب مورد نیاز شما رو احتمالا در بر می گیره ...

از انتساب القابی چون جادوگر و فراماسونری گرفته تا بهایی و حجتیه ...

اگر خواستید ایمیل بدهید برایتان ارسال کنم که در مواقع لزوم هستفاده بفرمایید ...

!!

اما در مورد این خبر ...به به چه منابعی !! یعنی کشته مرده ی این منابع مستند و مستدل و قوی و محکم شما هستم !!!!!! ویکی پدیا ...

روزنامه ی توقیف شده ی اعتماد ملی !! که n تا شاکی داشت ...


85:

چه منبعی دوست دارید تا بیارم خدمتتون؟ شما که ایسنا و رسانه های حکومتی رو قبول ندارید مشخصه که اصلاح طلبها رو هم قبول نخواهید داشت...

اما موافقم خبرگزاریهای حکومتی خیلی قابل هستنادترند تا رسانه های اصلاح طلب.

مثل همین ایسنا...

البته در مورد خبرهای اینچنینی منظورمه.

ولی خب شما همه رسانه ها رو رد کردید...

میگم شما چرا اصرار داری آخرین پست رو خودت بذاری؟ باشه.

من دیگه پستی نمیذارم.


86:


رسانه های اصلاح طلب رو کلا بریزید دور ...

اگر همین خبر رو از فارس آوردید بنده قبول می کنم ...

البته اگر تونستید (پیشنهاد بنده : وقتتون رو تلف نکنید ...

نیست) ...

در ضمن این پست قبلی شما ربطی به موضوع بحث نداشت و مربوط به چند سال پیش بود که اون هم خبری بی پايه و بی اعتبار بود مثل همین یکی ...

لطفا مستند و مستدل صحبت کنید ...


87:

من رسانه های اصلاح طلب رو بسیار معتبر تر از فارس و الف و ...

میدونم.

این از این.

از فارس نگید که در همین هم میهن آبرویی براش نمونده.

پست من خیلی به موضوع تاپیک ربط داشت.(سابقه انتساب سخنانی مشابه به احمدی نژاد) منبعش هم روزنامه های اصلاح طلب هست.

نظر شخصی شما محترمه ولی این مطلب بی پایه و پايه نیست.

فرمودنی ها فرموده شد.

نیازی نمیبینم ادامه بدم.


88:


این که آبرو برای چه خبرگزاری مونده یا نمونده رو شما تعیین نمی کنید .

فعلا که بزرگترین و معتبرترین خبرگزاری کشور هستش (فارس).

البته این به معنی تایید کامل اون هم نیست و خبرهایی می تونم از فارس اینجا بزارم که اعتباری ندارند.

روزنامه ی اعتماد ملی هم که شناخته شده ی خاص و عام هستش.....پست شما هیچ ربطی به تاپیک نداشت.

موضوع تاپیک یک موضوع کلی نبود.

یک موضوع درباره ی اظهار نظر اخیر دکتر احمدی نژاد بود که کاملا جواب داده شد و کذب محض بودن اون هم مشخص شد.اگر این طور باشد برویم هر چه ایشون اظهار نظر کرده بیاوریم توی این تاپیک در موردش بحث کنیم !!

89:

البته شايد منابع معتبر ديگري هم باشند كه خيلي به درد بخورند
ولي از اونجائيكه ماها قانون شكني را بر نمي تابيم براي همين هرگز قانون شكني
نكرده و سر از سايتهايي نظير بالاترين و ....در نمي آوريم كه
اول به قوانين جمهوري اسلامي ايران دهن كجي كرده باشند
و دوم هم اينكه خيلي واضح و مبرهن تبليغ هستفاده از فيل شكن را
راه انداخته باشيم!!!
بضاعت ما در حد همين پايگاه خبريهاي مجاز هست ولي مي بينم كه هنوز
هستند رطب خورهايي كه رطب مي خورند و منع رطب هم مي كنند ...دي

سابقه ادبياتي مورد بحث هم اونقدر شفاف هست كه اصلا نياز به اين قبيل
مباحث ندارد حالا ما به هستناد خود پايگاه خبري هاي مجاز جمهوري اسلامي
ايران خبري نشر كرديم تا موجبات انبساط خاطرمان را فراهم نمايد اگر نه
چيزي كه عيان هست چه حاجت به بيان هست
حالا يك عده هي بگايشانند ماست ارغواني هست آيا حقيقتا ماست ارغواني شد؟
خير هرگز...دي

ضمنا لطفا اگر كسي در جستجوهاي اينترنتي دقيقا با اين تيتر از بالاترين
"ابراز امیدواری احمدی نژاد برای ظهور امام وقت تا 4 سال دیگر
"
برخورد به ما هم نشان بدهد (به غير از خبر گزاري بي بي سي...دي)

90:

خدمت بعضی دوستان !

ما هم قانون شکنی را بر نمی تابیم ...

تا به حال به سایت بالاترین نرفته ام ...

اگر کمی با روش های جست و جو در اینترنت آشنایی داشته باشید می توانید در صفحات جست و جو تیتر خبرها رو پیدا کنید.

نیازی به داخل شدن به سایت نیست که بنده از همین روش هستفاده کردم ...

طبق معمول قضاوت زودهنگام !!!!

این عکس هم برای بهانه های اسراییلی گیران !! هدف را رها کرده و در مثل مناقشه می نمايند.

منظور این بود که رسانه های دشمن هم حتی چنین تیتری زدند.

اگر بی بی سی را دیدید خوب دیگر همان بس هست ...

اما صرفا جهت اطلاع و جلوگیری از مغلطه های بعدی :

احمدي نژاد: امام وقت تا 4 سال ديگر مي آيد!!!

روز که به فرموده ی عده ای شب نمی شود ...

به قول خودش : حرف زیاد می زنند ...

91:

کلا از کسی که رسمأ تو مصاحبه تلوزیونی میگه پول یارانه ها پول امام وقت هست و هاله نور میبینه و میگه آمریکایی ها تو عراق خونه به خونه دنبال امام وقت هستن و تو جلسه هیت دولت بشقاب واسه امام وقت میزاره و نزدیکانش سی دی ظهور نزدیک هست درست میکنن این صحبت بعید هم نیست

92:

راستی اضافه کنم وقتی پدر زن پسر دکتر احمدی نژاد به دلیل ارتباط با انجمن حجتیه رد صلاحیت بشه دیگه چی میشه فرمود اینم منبع انتخاب و مشرق

93:

دوستان لطفا اسپم ندن ...موضوع تاپیک مشخصه ...خبرهای تکذیب شده منتشر کردن هم ممنوع

+ تکذیبیه ادعای یکی از کاربران در خصوص ارتباط با انجمن حجتیه و ...

بگذریم از این که اصلا خبر تکذیب شده ولی این بنده ی خدا این قدر هول بوده که خبر رو هم نخونده !! فکر کرده مربوط به کاندیدای ریاست جمهوری هست در حالی که این ادعای کذب مربوط به گزینش وزارت اطلاعات در چندین سال پیش بوده هست.


94:

من کاری ندارم این هشت سال آقای احمدی نژاد خوب بودند یا بد
چه کارهایی رو درست انجام دادند و چه کارهایی رو غلط
ولی من هر چقدر این متن رو خوندم چیز بی مفهومی توش نبود حتی اگه این خبر کذب هم باشه بازم اشکالی تو حرفهای آقای احمدی نژاد وارد نمیکنه ،باید به لحن بیان هم توجه کرد یا جمله دعایی هست یا جمله امید دهنده هست به نظر منم غرض ورزی خبرنگار رو میرسونه.


95:

درود zare عزيز
لطفا حتما فايل صوتي را گوش فرا دهيد
ببينيد ايشون تايشان اون لحظه در حالت دعايي اين جمله را
فرمودند؟
ضمنا ايشون يك شخصيت برجسته سياسي هستند پس
لحن دعايي براي فرمودگوهاي ايشون كه در زير ذره بين هستند اصلا
زيبنده نيست چون ايجاد شبهه مي كنه چطور هم كه ديديد اين شبهه ايجاد شد
ببينيد

بعضي ها علاقه غريبي به مسيح و گريز زدن به اين مباحث دارند...دي

96:

پایگاه خبری و تحلیلی انصاف : احمدی نژاد «دقیقا» درباره ظهور چه فرمود؟ (هر چند ادعای کذب سی دی ظهور نزدیک هست رو به رییس جمهور و نزدیکانش نسبت داده ولی در این مورد با انصاف قضاوت کرده ....

چیزی که متاسفانه عده ای از اون بی بهره اند ...

)

احمدی نژاد حق دعا برای فرج هم ندارد+صوت


معتبر ترین رسانه ی خبری یعنی فارس نیوز (هر چند این به معنی تایید کامل این خبرگزاری نیست) هم اصلا چنین مغرضانه به موضوع نپرداخته ...

این ها نشان از دشمنی عده ای می دهد که چون نرسیدند در اون 8 سال به اون چه که می خواستند برسند، هنوز در تلاشند !!! شاید برسند !! آدم که نباید دست از تلاش بردارد ...!! انصافا خوب هم تلاش می نمايند ...!! پشتکار خوبی هم دارند ...

!!

ضمنا :

http://www.yaraneentezar.com/content...81%D8%B1%D8%AC

http://www.anhar.ir/Newsview.asp?ID=137

97:

درود jojo1900 عزيز
اين قضيه بشقاب چيه ؟ من در مورد ايشون چنين چيزي نشنيدم

98:

انگاره بعضی دوستان عادت دارن به ندیدن؟
به قول معروف آدم خواب رو میشه بیدار کرد ولی آدمی که خودش رو زده به خواب توپ هم زیر گوشش در بکنی بیدار نمیشه
اینم یه منبع از وبلاگهای برادران حزب ا...


مشایی و انجمن حجتیه
صحبتهای آقای احمدی نژاد رو هم که تومصاحبشون راجب هدفمند سازی یارانه ها و پول امام وقت رو هم که هم هدیدن

دومأ اون کاربر محترم که بحث اسپم رو میکنن نه هستارتر موضوع هستن و نه مدیر تالار که بگن کی اسپم میزنه یا نه
و فکر میکنم صلاحیت اظهار نظر راجب موضوع اسپم رو هم ندارن
این کاربر محترم همون خودشون رو بزن به خواب بزنن فکر کنم بهتر باشه


99:

هر دم از این باغ بری میرسد ...!!!
تمومی نداره سخنان گهربار ایشون ؟؟؟

100:


101:

احمدی نژاد :

"هموقت هم می گویند انجمن حجتیه ای هستید هم بهایی!؛ اینها که ضد هم هستند!"

-----------------------------------------------------------------------------------------------

"دولت را به ارتباط با رمالها متهم کردند ، آخرش معلوم شد رمالها با همه ارتباط دارند جز ما!"

-----------------------------------------------------------------------------------------------

"کسانی کارهایشان را با رمالها هماهنگ می نمايند که ادعای آخر خط سیاستمداری دارند!فرمودم حالا که همه را گرفته اید و من می دانم که جراتش را ندارید بگویید اشتباه بود لااقل بگویید اتهامات به دولت وارد نبود..."

102:

اما تکذیبیه خبر کذب منتشر شده توسط یکی از کاربران ...

ظاهرا چند سالی خواب تشریف داشتن ایشون !!! (قضیه مربوط به سال 87 هست)

حسينيان:ماجرای صندلی و بشقاب و مهر، دروغی هست که به احمدی نژاد نسبت داده اند


واقعا چه دست و پایی می زنند بعضی ها ...

103:

بنده به اتهامات و شایعات دیگه در کنار نقدها کاری ندارم! ولی متن و و توضیح و فایل صوتی رو می ذارم.

من زیاد تو انجمن هم میهن کار نمی کنم! توی بلاگ هم میهن هم همین طور! اگه لازم شد بیش تر توضیح می دم!
-----------------------------------------------
---------------------------------------------------------
*این بار هجوم به احمدی نژاد نه برای مواضع سیاسی یا افشای مافیا و...

بلکه ریشه در تاکید بر امر مهدویت و انتظار داشت.

مهدویتی که نقطه تمایز تشیع به حساب می آید این بار تبدیل به بهانه تخریب رئیس جمهور سابق کشوری شد که مکتب رسمی اون شیعه اثنی عشری هست!*
---------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------
نکات پرس/ اظهارات رئیس جمهور دولت نهم و دهم و تاکید بر اهمیت انتظار باز هم دستمایه حاشیه سازی کثیف سیاسی و رسانه ای جریانی شد که حیات فکری احمدی نژاد را هم بر نمی تابد...
---------------------------------------------------------
این بار هجوم به احمدی نژاد نه برای مواضع سیاسی یا افشاگری مافیا و...

بلکه ریشه در تاکید بر امر مهدویت و انتظار داشت.

مهدویتی که نقطه تمایز تشیع به حساب می آید حال این بار تبدیل به بهانه تخریب رئیس جمهور سابق کشوری شد که مکتب رسمی اون شیعه اثنی عشری هست!
---------------------------------------------------------
شب گذشته یکی از خبرنگاران افتخاری نکات پرس از رئیس جمهور سابق در رابطه با احتمال حضور وی در 4 سال آینده در انتخابات و شروع فعالیت تبلیغاتی می پرسد؛ رئیس جمهور سابق با خنده از خبرنگار افتخاری نکات پرس می پرسد که چه شود؟
---------------------------------------------------------
که این بانوی جوان تاکید می کند که شما رئیس جمهور شوید.
---------------------------------------------------------
در این هنگام احمدی نژاد با نگاهی تربیتی و پرسش گرایانه در اعتراض به محور برنامه گرفتن شخص خود می گوید؟!
---------------------------------------------------------
یعنی می گوید تا 4 سال بعد امام وقت نیاد؟!
---------------------------------------------------------
بلافاصله سپس این پرسش در تایید حرف احمدی نژاد خبرنگار افتخاری نکات پرس می گوید انشا الله که بیایند و احمدی نژاد بدون لحظه ای درنگ در تکمیل این فرمود و گو می گوید: امام وقت بیاید همه دنیا اصلاح شود.
---------------------------------------------------------
در ادعیه های مختلف تشیع بر اهمیت و حقیقی بودن انتظار فرج تاکید شده هست؛ اما بی شک نه عدم فهم دینی بلکه کینه های و بغض های سیاسی باعث می شود تا یک دعا را تبدیل به یک جمله خبری نمايند.
---------------------------------------------------------
آری امام وقت احمدی نژاد زنده هست؛ احمدی نژاد نیز به مانند شیعیان اصیل هر روز را به امید ظهور منجی بشریت اغاز می کند.
---------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------
امام صادق (عليه السلام): «المنتظر للثانى عشر كالشاهر سيفه بين يدى رسول الله صلى الله عليه و آله يذب عنه»."غيبت نعمانى، ص 41."
---------------------------------------------------------
كسى كه منتظر امام دوازدهم هست مانند كسى هست كه در كنار رسول خدا (صلى الله عليه وآله وسلم) و براى دفاع از اون حضرت شمشير مىزند.
---------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------
در این بین جای تاسف هست که رسانه هایی که با بودجه نهادهای انقلابی اداره می شوند به جای تعمیق فرهنگ مهدویت در تلاشند امام وقت را در کتاب ادعیه محصور نمايند.

همان رسانه ای که چندی پیش خبر از سکته احمدی نژاد داد امروز دعای فرج احمدی نژاد را هم بر نمی تابد.
---------------------------------------------------------
دانلود فایل صوتی
---------------------------------------------------------
http://nocutpress.com/files/fa/news/...7/2624_762.mp3
---------------------------------------------------------احمدي نژاد: امام وقت تا 4 سال ديگر مي آيد!!!
http://nocutpress.com/fa/news/2778/%...B5%D9%88%D8%AA

104:


105:

تا دلتون می خواد از این لینک ها بزارید ...اگه خواستید هم بنده کمکتون می کنم ...

دو فایل اخیر هم که گذاشتید یکیشون که تکذیبیه اش گذاشته شد ...

دیگری هم که خبر از وقوع فتنه می داد چقدر به وقوع پیوست !! چه فتنه ای به پا شد ها !!! واقعا فتنه ی سنگینی بود !!!!!!

واقعا بس تان نیست !!؟؟

زیاد دارم از این لینک ها و خبرهای کذب و دروغ ...از این تهتمت ها و افتراها زیاد دارم ...


از ادعاهای ثابت نشده ...


از اتهام های بی پايه ...

106:


107:

جواب به شبهات قسمت اول.
---------------------------------
--------------------------------------------------------
*از زيان احمدي نژاد مي‌خوانيد: *براي حفظ انقلاب ۶۰ % از حرف‌هايم را اصلا نمي‌توانم بگايشانم *دسترسی به انـرژی اتـمی یعنی شکسـت۲۰۰ سـال شـعار هستـعمـار علیـه دیـن *۶ ماه قبل از انتخابات به وزیر اطلاعات هشدار دادم که اینها قصد براندازی دارند؛ فرمودند خبری نیست/ فرمودم دو نفر از معاونین وزارت اطلاعات با جریان فتنه همراهی می‌نمايند، فرمود من تکلیف خودم را از جای دیگری می‌گیـرم! *به رهبري فرمودم در مناظره‌ها انتحاري مي‌زنم *84 به من فرمودند برو كنار 1% بيشتر راي نداري/ در كابينه اول اگر بعضي ها را نمي‌آوردم دولت را از همان اول ريشه كن مي‌كردند.*
--------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------
نکات پرس/ نیمه آبانماه ۱۳۹۰ بود كه دکتر محمود احمـدی نژاد در جمـع حامیــان دولـت اسـلامی به سخنراني پرداخت.

قسمت عمده‌اي از اين سخنان هيچگاه رسانه اي نشد؛ نكات پرس بدون هيچ تغييري سخنان آقاي احمدي نژاد را منتشر مي‌كند:
--------------------------------------------------------
بسم الله الرحمن الرحیم، اللهم عجل لولیـک الفرج، و العافیة و النصر وجعلنا من خیر اعوانه و انصـاره و المستشهدین بین یدیه.
--------------------------------------------------------
قبل از اینکه گزارشاتی را خدمت دوستان داشتـه باشـم چند نکتـه را بایــد توجـه نمود :
--------------------------------------------------------
* ايستادن بر مسير اسلام ناب و بر ولایت به این سادگی ها نيست
نکته اول : ایستـادن بر خط مستقیم الهی بر عدالت ، برتوحید ، بر اسلام ناب و بر ولایت به این سادگی ها که بعضی فرمودگو می‌نمايند نیست .

اینکـه ولایـت را طـوری بگویند که چهار تا بچه چهارم و پنجم ابتدایی هم متوجه شوند، این همه مشکلات د ر طول تاریخ ایجاد نمی‌شد.

دشوارتریـن کار حرکت در مسیر حق و در مرز حق هست.

اگر درک و عمق مسایل به این سـادگی بود این همه انحراف در طول تاریـخ بشـری اتفاق نمی‌افتـاد.

اگـر فهم مسـایل به این سادگی بود که کسی گمـراه نمی‌شـد.

اگر درک ولايـت به این سـادگی بود این همه پیامبـر و امـام نباید می‌آمـدند.

همین شهادت یازده امام ، شهادت حضرت زهـرا سلام الله علیهـا نشانه گمراهی هست.

شهادت شهیـد بهشتی نمـونه گمراهی بشر هست.
--------------------------------------------------------
* براي حفظ انقلاب60 % از حرف هايم را اصلا نمي توانم بگايشانم
نکته دوم : اگر کسی در چنین موضع خدمتی برنامه گیـرد که من برنامه گــرفته ام ، شاید حدود ۱۰ درصـد از حرفهایش را بتواند بزند ، حدود ۲۵ %ش را شاید بتواند سپس تمام شدن مسئولیت در آینده بگوید و حدود ۶۰ درصـدش را هـرگز نمی تواند بگوید، چون مصالح بالاتری هست، برای اینکه راه بماند، برای اینکه انقلاب حفظ شود.

ما کـه نیامده‌ایم فقط خودمان را حفظ کنیم، آمده‌ایم که پرچم، عزت ایران اسلامی، این نظام بماند.

می‌گویند منحـرف شـده‌ای ، اگر انحراف این هست که مخالفـان دولـت می‌گویند، ما از اول هم منحـرف بودیم و فرمودیم که این معـادلات را قبول نداریم! سال ۸۳ یکی از همین آقایان آمد و تحلیلی کرد و فرمود برای ریاست جمهوری ما به آقای دیگری فکر می‌کردیم – همین آقایی که در هستیضاح وزیر اقتصاد خیلی جوش میزد که من ترسیدم قلبش بایستد – دیدیم او نمی‌تواند، تو آماده‌ای؟ فرمودم متوجه ابعاد و نتايج حرفی که میزنی هستی؟ اگر یک نفر مثل من از متن پابرهنه‌ها جامعه بیاید رییس جمهور شود یک انقلاب دوباره هست، بساط اشرافی‌گری و شاهنشاهی و خانواده تباری و بچـاپ بچـاپ را جمع می‌کنـم‌، تو تحـمل داری؟! من بیایم پنهان‌کاری ندارم، سیاسی‌کاری ندارم.

بدان اگر همه دنیا بر علیـه ما باشنـد ذره ای کوتاه نخواهیم آمد.

در سفر به هستان خراسان جنوبی دوستان تشریفات روستای محرومی را انتخاب کردند، سرزده به روستا رفتم ، وقتی رسیدم به خـدا قسم می خواستم زمیـن دهان بـاز کند و بـروم زیر زمیـن، ما مسئولیم و این همه فقر، این همه محرومیت ؟! عده ای دارند منفجـر می شوند از بس که خورده اند و … فراموش نکرده اید سال ۸۳ را که کسی جرات دفاع از شهدا و دفاع مقدس را نداشت و در تریبون رسمی می فرمودنـد دوران امـام تمـام شده و به مـوزه تاریخ پیوسته ، کسی هم چیزی نفرمود! فرمودم من بیایم می ایستم روی مرز حـق و کـوتاه نخـواهم آمد.
--------------------------------------------------------
*دسترسی به انـرژی اتـمی یعنی شکسـت۲۰۰ سـال شـعار هستـعمـار علیـه دیـن
به نقل نکات پرس محمود احمدی نژاد فرمود: اما چند نکتـه پیرامـون مسائل و شرایـط جهـان : یک کتابی قبـل از انقـلاب چـاپ شـد به نام « تاریخ ۳۰ ساله» یک کمونیست نوشت که قبل از انقلاب اعدام شد می گوید: « اگر امام خمینی رحمـت الله علیـه کوچکترین موقعيتی پیدا کند تمام جهان را تغییر می دهد، و انقـلابی پیدا خـواهد شـد که دنیـا را خواهد گرفت» جایگاه ایران جایگاه بزرگی در تحـول عظیـم جهـانی هست.

به خاطـر همین می خواهنـد نگـذارند ایران ذره ای فضـا پیـدا کند.

خـوب ما در کشور در دوره اول که دوران جنـگ هست مشغول به جنگ بودیم.

در دوران دوم با شعـارهای تنش زدایی و فرمودگو و ….

هرچندکه این شعارها خـوب هست ولی چـون اونـها از مـوضع ضـعف وارد شـدند در نتیجـه کار معکـوس شد ، و هرروز عقـب نشینی کردیم ، همین دسترسی ایـران به انـرژی اتـمی یعنی شکسـت ۱۵۰ سـال ۲۰۰ سـال شـعار هستـعمـار علیـه دیـن ، یعنی اگـر مـا توجـه داشتـه می توانیـم معادلات جهـان را بهم بزنیم.
وقتی ایستـادیم در دنیـا روی اصول ، دیدید چه اتفـاقی در دنیا افتاد.

اینـها کلـک زدند ؛ هستعمار گران با بحث نظم نوین جهانی می خواهند مدلی بدلی از حکومت امام عصر (عج) را به بشریت نشان دهند ، که الحمدلله با هستواری بر مواضع این در حال فروپاشی هست.

در سفر اخیر به ساوقت ملل در جمع اقتصاددانان و بزرگان اقتصادی آمریکا که نزدیک به بیست و چند نفر بودند خودشان می فرمودند : ما دیگر از مـواضع آمریکا دفاع نمی کنیم.

این برای من خیلی جالب بود که برای اولین باراقتصاددانان از سیاست های اقتصادی دولتشـان دفاع نمی کردند.

اونجا به اونها فرمودم : که امت این وضعیت را تحمل نخواهند کرد و به زودی علیه نظام سـرمایه داری قیام می نمايند و به اونها توصیه کردم که قبل از اینکه وضع به شورش برسد خودتان اصلاح کنید و مسائل را مدیریت کنید تا از بین نروید.

فرمودم ما داریم به شما خبر می دهیم از سرِ دشمنی نیست بلکه از سر دوستی هست.

امروز در شرایط حساسی هستیم ؛ غـرب تمام قوای خود را بسیج کرده که بزند و کار را تمام کند ، مثل روز روشن هست که ناتو برای حمله به ایـران له له می زند.

مثل روز روشن هست که اگر اتفاقاتی که اطراف رژیم صهیونستـی محقق بشود ؛ تمـام حـرکت ها به سمـت ایـران خواهد شد.

شرایط عادی نیست ، داریم به لحظـه برخورد نهایی نزدیک می شویم ؛ البته این برخورد الزاما برخورد نظامی نیست و ممکن هست برخورد سیاسی و… باشد.

داریم به نقطـه اوج می رسیم ، اگر غفلت کنیم ضربـه ای خواهیـم خورد که تا ۵۰۰ سال نتوانیم بلنـد شویم.

در لیبی چه شد؟ کار دست چه کسانی افتاد؟ ما از قبل فرمودیم و چقـدر سرو صدا راه انداختند و انشاء الله تحلیلمان در آینده روشن می شود که آمریکا فهمید که اگر این انقلاب ها را جلو نیندازند دیگر نمی توانند در منطقه حضور داشته باشند.
--------------------------------------------------------
* فرمودم برو به همه بگو ناتو پایـش را بگـذارد به سوریه منطقه منفجر خواهـد شد
اینها می خواستنـد به سوریـه حمله نمايند تا راه را بـاز کننـد برای حمله به ایـران.

به دبیـر کل فرمودم برو به همه بگو ناتو پایـش را بگـذارد به سوریه منطقه منفجر خواهـد شد.

انشاء الله اگر بتوانیم داخل سوریه و انقلاب های منطقه را خوب مدیریـت کنیم ، بعـد از ۳ تا ۵ سال آینده همه چیز به نفـع ایـران تمـام خـواهد شد.
وقتی مناسبات عمومی جهان سست شود قاعدتاً این در ایـران هم اثر خواهد گذاشت.

داخل کشور مشکلات و نارضایتی کم نیست ، در انتخابات ۸۸ حدود ۱۴ میلیون نفر به مخالفین که به این مشکلات پرداختند رای دادند، ما هم همان حرفها را می زدیم اما امت احساس کردند که اونها صداقت ندارند.

هنر این دولت این بود که این انتقادات را در چارچوب نظام و ارزشها و انقلاب مطرح کرد؛ این اعتقاد ماست این انقلاب ظرفیت پاسخگویی به همه نیازهای امت را دارد.
*۶ ماه قبل از انتخابات به وزیر اطلاعات هشدار دادم که اینها قصد براندازی دارند ؛ فرمودند خبری نیست/ فرمودم دو نفر از معاونین وزارت اطلاعات با جریان فتنه همراهی می نمايند، فرمود من تکلیف خودم را از جای دیگری می گیـرم!
قبل از انتخابات ۸۸ از طریق بچـه های حزب اللهی که در ستادهایشان بـودند متوجـه شدم که جریانی بسیار پیچیده برای براندازی ساوقتدهی می‌کند، اونها خانه‌های تیمی و موتور و حتی اسلحه آماده کرده بودند.

۶ ماه قبل از انتخابات به وزیر اطلاعات هشدار دادم که اینها قصد براندازی دارند؛ فرمودند خبری نیست.

به نقل نکات پرس محمود احمدی نژاد ادامه داد: ۳ ماه بعد فرمودم دو نفر از معاونین وزارت اطلاعات با جریان فتنه همراهی می‌نمايند.

فرمودم این دو معاون را بردارید اما فرمود "من تکلیف خودم را از جای دیگری می گیـرم!" فرمودم اگر وقت انتخـابات رسید و براندازی اتفاق افتاد، جواب خدا و شهدا را چه می دهید؟
…..

چند بار به آقای اژه ای فرمودم عوض اینکه تمام انرژی را اونطرف بگذارند آمدند روی ما کار کردند بعد هم دیدید که آقای موسوی پنجشنبه قبل از انتخابات در مصاحبه با تایمز فرموده بود که انتخابات فقط برای ما یک مرحله هست چه ببریم چـه ببازیم در خیابانیم.

برنامه بر این بود که جلوی هر وزارت را ۵۰۰ نفر بگیرند و وزارتخانه را اشغال نمايند و سپـس مجلس را تعطیل نمايند و سپس به سمت بیت رهبری بروند.
--------------------------------------------------------
*به رهبري فرمودم در مناظره ها انتحاري مي‌زنم
سپس ایـن که محضـر رهبـری عزیز رسیـدم به ایشان فرمودم آقا انشاء الله رای ما بیشتراست ، انقلاب برنده هست و ما پیروز انتخابات هستیم.

آقـا فـرمودند : چطـور این حرف را می زنید؟! فرمودم چون در متن امت هستم.

فرمودند : این حرف قابل قبول نیست ؛ مـن هم در متن امت هستم.

فرمودـم امت برای شما حریم قائل می شوند ، شما مثل پدر هستید ولی من مثل برادر و داداش ، مـردم با ما رودرواسی ندارند مـردم راحت به ما میگویند داش محمـود! شما ناراحت نیاشید تازه مناظراها هم هست انتحـاری می زنم به خـط! آقا فرمودنـد : بسیار خوب ولی مواظب باشید تند نشوید.

فرمودم چشم.

دیدید که دو ، سه تا کلمه بیشتر نفرمودـم این همـه سروصـدا شد.
سال 84 به من فرمودند برو كنار 1 % بيشتر راي نداري/ در كابينه اول اگر بعضي ها را نمي آوردم دولت را از همان اول ريشه كن مي‌كردند
به نقل نكات پرس احمدي نژاد در جمع حاميان خود ادامه داد: البته ماجرا تمام نشد ؛ جریانی که از اول با انقلاب صادق نبـودند ، از ابتدا دنبال پست و مقام بودند با جریان براندازی همراه شدند.

در انتخابات سال ۸۴ به من فرمودند برو کنار، فرمودم چـرا؟ فرمودند تو یک % بیشتر رأی نداری، فرمودم که من جوان هستم، کلی آرزو دارم، مگر یک % رای ندارم، برای شما که با این یک %مشکلی ایجاد نمی شود بگذارید شرکت کنم تا دلم خوش باشد.

کار به جایی رسیده بود که فرمودند اگر کنار نروی کاری می کنیم که در این مملکت نتوانی زندگی کنی.

سپس انتخابات ۸۴ با سایر کاندیدهای اصول گرا دیدار داشتم و فرمودم هـرکس طرح و برنامه و نیرویی دارد به من معرفی کند ، یکی از اونها (قالیباف) که بعدا به مجموعه دیگری رفت فرمود من نه طـرح دارم و نه نیرو.

ولی با این وجود از بیست و یک نفر اعضای کابینه اول ، یازده نفر از کسانی بودند که در لیسـت اونها بودند که بخاطر همین موضوع از طرف حامیان و دوستان راجـع به خیلی ها مورد اعتراض برنامه گرفتم اما بدانید اگر اونها را در کابینه نمی آوردم همان اول دولت نهم ریشه کن می کردند و کسی هم نمی فهمیـد حرفهای دولت چیست.
قبل از انتخابـات ۸۸ خبرـ دارم جلسه ای با هم داشتند فرموده بودند : اگر این دولت دوبـاره رأی بیـاورد، ما دیگر نمی توانیم در این مملکـت کـاری انجام بدهیم.

اگر یک بار دیگر رای بیاورد قائله حزب و حزب بازی را جمع می کند.

غرب هم نـظرش این بود اگر این دولت رای بیاورد مناسبات جهانی بهم می خورد ؛ به همین خاطر با تمام وجود به صحنـه آمدند و جریان مخالف کمک کردند .

حتی یکی از این آقایان به ظـاهر اصـول گرا نامه نوشته بود به رهبری که فـلانی (موسـوی) چون رأی می آورد ، باید خودمان را برای کار کردن با اونها آماده کنیم.
--------------------------------------------------------
*تهمت تخلف مالي و ماجرا كردان سناريو انها براي انتخابات بود
تخلف یک میلیاردی دولت که قبل از انتخابات مطرح کردند و بعد مشخص شد دروغ بود، بسـاطی که سر مرحوم کردان درست کردند همه اش از ابتدا یک سناریوی طراحی شده جهت انتخابات بود تا ما را تخریب نمايند.
برخی خودشان را آماده تبریک به طرف مقابل (موسوی) کرده بودند.

اینها خودشان تمام حیثیتشان از جریان اصولگرا بود تبریک به نامزد اصلاح طلبان می فرمودند و گول اونها را خوردند.

وقتی ۱۰ % از صندوقهای شهرستان تهران را بازشماری کردند، رأی من ۸ هزارتا بیشتر شد که تصمیم گرفتند بازشماری را ادامه ندهنـد چرا که در کـل کشـور اگـر این کـار را میکردند ، حدود۷۰۰ - ۸۰۰ هزار تا به آرای من اضافه می شد.

چون شهرستان تهران نمونه آماری خوبی برای کل کشور هست.
--------------------------------------------------------
*وزارت اطلاعات به جاي توجه به براندازان رايشان دولت تمركز كرد
سپس انتخابات حدود ۳۰۰ خانه تیمی ساوقتدهی شده کشف شد که در برخی از اونها اسلحه وجود داشت اما وزارت اطلاعـات از اینها غفلت کرد به جای اینکه روی براندازان تمرکز کند، روی دولت و تیم دولت تمرکز کردند.
سپس انتخابات ۸۸ در سفر به ساوقت ملل اعتقاد اونها این بود که احتمالا به دلیل حوادث داخلی و جوی که بر علیه ما شروع کردند، ما در موضع انفعال برنامه داریم.

اما ما از موضع قدرت رفتیم و تندتر از قبل هم عمل کردیم.

کدام یک از مدعیان ولایت جرأت داشتند اون طرف مرز اینگونه حرف بزنند؟ تا می روند اون طرف مرز محافظه کار می‌شوند.
از قبل برای ما روشن بود که از روز سپس انتخابـات شروع می نمايند برای انتخابات ریاست جمهوری آینده کار کردن.

چون دور آخر دولت بود، برخی بجای اینکه همکاری نمايند از فردای انتخـابات، موضوع انتخابات ریاست جمهوری بعدی در کارگروههایشان برنامه دادند و چون می‌دانستند دولت محبوب هست و رأی می‌آورد، بـرای تخریب دولت برنامه‌ریزی کردند و اتهامات عجیب و غریب به دولت زدند.

برنامه‌ریزی کرده‌اند و به مانعی بزرگ رسیده‌اند که ارتباط دولت با امت هست.

خطی که در امتداد کار دولت ترسیم می‌شود به اونها نمی‌رسد.

جلسات گوناگون گذاشتند تا جایگاه دولت را در افکار عمومی له نمايند و دگرگون نمایند؛ فرمودند اگر خودمان را نمی‌توانیم بالا بکشیم دولـت را پایین می‌کشیم.
--------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------
منبع: نکات پرس
ادامه دارد...
--------------------------------------------------------
نافرموده‌ها و درد دل‌های احمدی‌نژاد با احمدی‌نژادی‌ها

108:

جواب به شبهات قسمت دوم.
------------------------------------------
-------------------------------------------------
*از زبان احمدی نژاد می خوانید:*جواب به شبهات علامه *می ارزد ده تا رییس جمهـور هوا شود اما امتی بودن نـظام حفظ شود/ موضوع جریان انحرافی و اسلام و … نیست.

مسأله انتخـابات هست *دولت را متهم مي‌كردند، آخـرش معلوم شد رمـالها با همـه ارتباط دارند الا دولت * به رهبری عزیزفرمودم آقا اگر توانستنـد یک ریـالش(فساد مالي رحيمي و مشايي) را ثابـت کننـد کنارشـان که می گذارم هیچ خودم هم از امت عذر خـواهی و هستعفـا می دهم *روايت احمدي نژاد از فساد 3 هزار ميلياردي...

*به قائم مقـام بانـک مرکزی فرموده بودند، بگـو کار مشـایی هست تا آزادت کنیم!! *من پای حق تا هرجا که باشد می ایستـم!*
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
انتشار قسمت نخست اظهارات دکتر محمود احمدی‌نژاد از سوی نکات پرس مورد هستقبال مخاطبین و رسانه ها برنامه گرفت، اکنون نکات پرس بدون هیچ قضاوتی، متن سخنان رئیس جمهور سابق را در جمـع حامیــان دولـت اسـلامی منتشر می‌کند.

همانگونه که در قسمت نخست تاکید شد، قسمت عمده‌اي از اين سخنان هيچگاه رسانه اي نشد.
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
*جواب به شبهات علامه
-------------------------------------------------
با یکی از کسانی که قبلا به ایشان ارادت داشتیـم و الان هم دوستشـان داریم ، سپس این حوادث آمد پیش من با یه توپ پُر، دستش را گرفتم فرمودم همه این بـرخوردها فقط برای انتخابات هست.

ناراحت شد ۴۵ دقیقه هرچی دلش می خواست فرمود.

شروعش این بود : شما خط فرهنگیتان از اول منحـرف بود، شما با رمالها وجن گیران و… بودید شما بدنه حزب اللهی را کـنار گذاشتیـد و یـک مشت دزد آوردیـد.

همه را که فرمود فرمودم :
-------------------------------------------------
بسم الله الرحمن الرحیم ؛ اللهـم عجل لولیـک الفرج و العافیة و النصر وجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه
-------------------------------------------------
فرمودم : یک مورد بگو که برنامـه ریزی های فرهنگی دولت خلاف فتوای رهبــری عمل شده باشد؟ فرمود : مساله حضور بانـوان در ورزشـگاه ها.

فرمودـم : اتفـاقاً خـاص ایـن مورد از رهبـری اجازه خواسته ایم ایشان فـرمودند : به دولتهـای قبل اجـازه ندادم اما چون تو می خواهی اصـلاح کنی اشـکالی نـدارد.

بعـدها که سروصدا شد فرمـودند فعـلا مساله اول کشـور نیسـت.
-------------------------------------------------
فرمود آقا فرمودند : در بحث فرهنگی دولت ضعیف عمل کرده و فرهنـگ مظلوم هست.

فرمودم: چه موقع فرمودند؟ رهبری در دوره چه کسی فرمود فرهنگ مظلوم هست؟! ( آقای صفارهرندی) .

البته سپس موضع رهبری در قبـال کار فرهنگی ما یک سال را سال کار فرهنگی دولت فراخوان کـردیم ، و در تمام سـفرها کمیسیـون فرهنگی تشکیل شد.
-------------------------------------------------
به نقل نکات پرس احمدی نژاد در حالی که به شبهات علامه اشاره می‌کرد، ادامه داد: فرمود : مشـایی به ائمه جماعات پول داده! فرمودم : خیر من داده ام نه مشایی! قاعده این هست که مسئول دفتر دستورات رئیس جمهور را ابلاغ می کند.

ثانیا ً مگر پول دادن به ائمه جمعه خلاف هست؟ کجا مهمتر از ائمه جمعه هست؟ ائمه جمعه مراجعات امتی دارند، دفاترشـان شلوغ اسـت و هزینه دارد.

خیلی هایشان درخواست کمـک مالی داشتنـد و کسی نگفـت که ما نمی خواهیم.

بنده هم دستور دادم بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون بسته به وسعت شهر به همه ائمه جمعه پرداخت نمايند و تازه به جز دو سه نفر کسی اونرا پس نداده اند.
-------------------------------------------------
فرمودند : مشـایی به آدمهای فاسد میلیارد میلیارد پول می دهد! بعضی ها فکر می نمايند گونی گونی اونجا پول گذاشتند همین جوری خرج می نمايند! فرمودیم : مگر بودجـه دست دولت هست؟ هرجـا جداگانه بودجه خودش را می گیرد.

مگر دولت بدون حساب و کتاب هست؟ حسـاب دارد، ذی حساب دارد، مملکت دیوان محاسبات دارد.

مگر دستگاههای نظارتی کجا هستند؟ چرا مدرک رو نمی نمايند؟ خود اونها هم می دانند که نمی شود یک ریال را هم بدون حساب و کتاب هزینه کرد.
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
*می ارزد ده تا رییس جمهـور هوا شود اما امتی بودن نـظام حفظ شود/ موضوع جریان انحرافی و اسلام و … نیست.

مسأله انتخـابات هست
-------------------------------------------------
ما که هـر روز خودمان را فدایی این انقلاب می کنیم .

من یه آدم بی هستعداد بی اطلاع نیستم ، من هر بار که سفر هستانی می روم هر اون منتظر یک حادثه هستم.

دهها گروه برای ترور آمده اند که به فضل الهی خنثی و دستگیر شده اند ، ریگی در اعتـرافاتش گفـت چندبار می خواستیـم ترور کنیم.

ولی می ارزد ده تا رییس جمهـور هوا شود اما امتی بودن نـظام حفظ شود چون قـدرت نـظام به مـردم هست.

مسئول باید در کنار امت باشد.
-------------------------------------------------
این شخص فرمود : می گـویند شما رفته اید کار کرده اید و محبوب شده ای و نظر شما دربـاره انتخـابات آینده موثر خواهد بود! می پرسم تبلیغات کرده ام یا کار؟ فرمود : تبلیغـات نکرده اید ، کار کرده اید! همه می گویند تبلیغات این دولت صفر هست.

فرمودم پس برای اونها موضوع جریان انحرافی و اسلام و … نیست.

مسأله انتخـابات هست اینها که فرمودید همه تهمت هست و مسأله اصلی انتخابات هست و نه عملکرد دولت.

وقتی کار می کنیم می گویند کار می کنید تا محبوب شوید.

کار نمی کنیم می گویند باید دست دولت قطع شود.

بالاخره ما چـکار کنیم این وسـط؟!!
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
*دولت را متهم مي‌كردند، آخـرش معلوم شد رمـالها با همـه ارتباط دارند الا دولت
-------------------------------------------------
هموقت هم می گویند انجن حجتیه و هم بهایی!! بهایی و حجتیه که با هم مخالفند ضد هم هستند! اینها می خواستند تخریـب ها را آبان ماه شروع نمايند اما خدا خواست زودتر شروع کـردند.
-------------------------------------------------
به نقل نکات پرس احمدی نژاد فرمود: دولـت را به ارتباط با رمـال‌ها متهـم کردند ، آخـرش معلوم شد رمـالها با همـه ارتباط دارند الا دولت! کسانی کارهایشان را با رمالها هماهنگ می نمايند که ادعای آخر خط سیاستمداری دارند! کسی که خدا را دارد نیـازی به اینها ندارد چون «کفی بالله حسیبا » و « کفی بالله وکیلا» « ألیس الله بکاف عبده » اگر برنامه بود کـار ما با رمـال و جن گیر باشد که نیاز نبود شهـر به شهـر برویـم و جـان بکنیم.

به همان رمالها و اجنه می فرمودیـم که یـک کاری بنمايند! در ضمن اگر این رمال و جـن گیـرها کاری از دستشان بر می آمد که می توانستند جلوی دستگیری خودشان را بگیرند.

خوب پس کو این همه رمـال و جـادوگر که فرمودیـد با دولـت ارتبـاط دارنـد؟ خـوب کجا هستند؟ چطور شد؟ چرا صدایش به یکباره خوابید! این همـه تهمت زدند و در آخر فرمودند که این ها وابستـه به بیـگانه هستند!! فرمودم حالا که همه را گرفته اید و من می دانم که جراتش را ندارید بگویید اشتباه بـود لااقل بگـویید اتهـامات به دولت وارد نبود.

در اردبیل فرمودم یک عـده مصونیـت دارند در تهمـت ها وتوهین ها به دولـت.
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
* به رهبری عزیزفرمودم آقا اگر توانستنـد یک ریـالش(فساد مالي رحيمي و مشايي) را ثابـت کننـد کنارشـان که می گذارم هیچ خودم هم از امت عذر خـواهی و هستعفـا می دهم
-------------------------------------------------
فرمودند در دولت فسـاد وجـود دارد!! معاون اول من را متهـم کردند به فسـاد مالی.

من در جلسه سران قوا به رئیس قوه قضائیه فرمودم کو سند مبتنی بر فساد آقای رحیمی؟ رئیس قوه قضائیه فرمود : من نفرمودم رحیمی! فردای اون روز هم دادستان (آقای اژه ای ) فرمود : رحیمی! روزنامه ها هم نوشتند رحیمی! اما سکوت کردند!! قبـل از محاکمه مجازات کردند.

شما که به همه حسابهای موسسه ماليی دسترسی دارید.

در بیاورید که رحیمی چقدر پول دارد ، مشـایی چقدر پول دارد .فرمودند مشایی چهار میلیـارد دلار برده فرمودم اسناد مالکیت و حسابهای موسسه ماليی که دست شماست اثبات کنید و…
-------------------------------------------------
به رهبری عزیزفرمودم : آقا اگر توانستنـد یک ریـالش را ثابـت کننـد کنارشـان که می گذارم هیچ خودم هم از امت عذر خـواهی می کنـم و هستعفـا می دهم آقا فرمودند : حالا نگویید یک ریال ، فرمودم بـرای این دولـت حتی یک ریـال.

اینها بایـد بداننـد که در ایـن مقطع هم شکست خواهند خورد.
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
*روايت احمدي نژاد از فساد 3 هزار ميلياردي...
-------------------------------------------------
به نقل نکات پرس رئیس جمهور سابق با اشاره به اختلاس بزرگ موسسه ماليی فرمود: دولت از ۶ سال پیش اصلاح ساختار موسسه ماليی را فریاد زده هست، فرمودیم این سیستم موسسه ماليی غلط هست و در داخلش سوءاستفاده هست.

اما به جای اینکه اختیارات بدهند، اختیارات ما را کاهش دادند! در طول این۶ سال همه اون کسانی که امروز مدعی سیستم موسسه ماليی و دولت شدند، بجای همراهی، مقابله کردند .
-------------------------------------------------
در مورد فساد اخیر، این گروه ، قبل از سال ۸۰ کارشـان را آغازکردند.

در کارهای مختلفی وارد شدند ، یکی رفته دنبال کارخانه خریدن ،یکی رفته دنبال تجارت و این اواخر می خواستند موسسه مالي تأسیس نمايند.

وقتی متوجه شدم که این گروه می خواهند موسسه مالي تاسیس نمايند به ریس موسسه مالي مرکزی فرمودم اینها حمایت غیرقانونی می شوند بررسی کن بعد هم مجوزشان لغو شد.

به این صورت بوده برای گرفتن وام یه قراردادی بین فـروشنده و خریدار در موسسه مالي ثبت میشود که در تاریخ مقرر وام به جای اونکه به فرد داده شود به فروشنده داده می شود.

اینهـا اوراق موسسه مالي صادرات را برداشتند بردند بیرون موسسه مالي و برای خودشان LC درست کردند و این در نـظام موسسه ماليی مرسوم هست که LC موسسه ماليی می تواند در موسسه مالي دیگر اعتبار دریافت کند.
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
*به قائم مقـام بانـک مرکزی فرموده بودند، بگـو کار مشـایی هست تا آزادت کنیم!!
-------------------------------------------------
در ماجرای فساد موسسه ماليی اخیر اصل جرم و جعل اسناد در موسسه مالي صادرات بوده که یک موسسه مالي خصوصی هست ، مدیر عامل موسسه مالي صادرات را وادار کردند روز جمعه مصاحبه بگـذارد و بینـدازد گردن دولت..

می دانـم چه کسانی پشت اینها هستند که جزو همان ۵۰ – ۶۰ % هست که هیچ وقت نمی شود فرمود.

قائم مقام موسسه مالي مـرکزی را دستگیر کرده اند که تو در نظارت کوتاهی می کردی برو زندان او فرموده وظیفه من نظارت عالیه هست ، اما به مدیر عامل موسسه مالي صادرات که می رسد می گویند به شعبه ربط دارد ، ربطی به مدیر عامل ندارد.

مدیر عامل بانـک صادراتی که سپس اون همه ماجرا ۸ خرداد برای همین ها LC باز کرد و اعتبار تصویب کرده هست ، هنوز آزاد هست.

اونوقت به قائم مقـام بانـک مرکزی فرموده بودند: بگـو کار مشـایی هست تا آزادت کنیم!! به او فرمودند تو چرا از جلسه ای که با رؤسای موسسه ماليها داشتی صورت جلسه نداری؟ دزد در زندان هست نمی روند از او بپرسند حامی تو چه کسی بوده ، از قائم مقام موسسه مالي مرکزی می پرسند!
-------------------------------------------------
کسی آمده نامه نوشته که بزرگ راه شمال را می سازم ، ما نامه را فرستادیم ، قرارگاه سـازندگی هم نامه نوشته هست ،
-------------------------------------------------
عین همان را فرستاده ایم.

اون وقت این را گرفتند سند که آقای مشایی از دزدها حمایت کرده ، آیا آقای مشایی مسئول تخلف در موسسه مالي صادرات هست؟ شخص آقای جهرمی زنگ زده به رئیس شعبه فرموده این وام را بدهید ، چون از دفتر رئیس جمهور پیگیری می نمايند!! به دروغ منظورش دفتـر جای دیگری بود.

ولی فرموده دفتر رئیس جمهور، چون که نمی توانسته اسم اونجا را ببرد! بی دینی و بی تقـوایی اینقـدر؟!! چه خبر شده؟ آقای مشـایی از دزد حمایـت کرده؟ خوب ۳۰ میلیون نامه رسیده.

ما نوشتیم بررسی و مساعدت، پیشنهاد خـوبی هست! پس چه باید بنویسیم؟ چـه طور من ۲ میلیون نامه دادم به موسسه مالي بـرای وام ۵ میلیـون تومانی ، خودم امضـا کردم کـه این ۱۰ میلیون وام گرفته برای مرغداری و ۲ ماه هست قسطش عقب افتاده، عمل نکردند اونها را؟ معلـوم هست کـه یک بازی سیاسی کثیف هست ولی بدانیـد که موفق نمی شوند.
-------------------------------------------------
در قضیه ای که فرمودند دولت افراد مشکل دار را به موسسه مالي معرفی کرده ، سپس قضیه تحریم برای واردات اقلام ضروری از تجار دعوت کردیم.

با توجه به اینکه کار سودآور نبود ، افراد بسیاری را قبول نکردند.

برخی را که قبول کردند جهت شروع کار به موسسه ماليها معرفی کردیم.

ولی بعدا موسسه مالي فرمود که اینها بدهکارند و وام نمی دهیم.

این موضوع را اونچنان علیه دولت بزرگ نمایی کردند که دولت را تخریب نمايند.

اینها برنامه ریزی داشتند چون احساس کردند اطرافیان من می خواهند برای انتخابات وارد شوند! فکر کردند چهار پنج نفر دور من هستند شروع کردندبه زدن اونها، که در گام اول مشایی، سپس رحیمی بعد بقایی و بعد هم نوبت ثمره هاشمی مظلوم هست.
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
*من پای حق تا هرجا که باشد می ایستـم!
-------------------------------------------------
هفت – هشت ماه نهادهای امنیتی به دروغ روی ما زوم کردند و از مسایل مهم غافل شدند.

به فردی فرمودم این کسی که تو آورده ای در نهاد امنیتی مسئولیت داده ای مشکل دارد.

برای کشـور مشکل درست خواهد کرد.

فرمود : اگر مشـکل درست کند بلافاصله بیرونش می کنیم.

فرمودم آوردنـش دست شمـاست ولی بیرون کردنش دست شما نیست! بنـده خدا فرمود : باید رحیمی را بردارید چون من می گـویم!! به ایشان فرمودم : شما که باشید که می گویید باید بـردارم؟! من پای حق تا هرجا که باشد می ایستـم! فرمود : من مطمئنم تو طلسم شده ای!! فرمودم چرا؟ فرمود : چون یـک نفر هستاد و پیر این کار بوده و این حـرف را فرموده!! فرمودم چه طلسمی؟ فرمود طلسم محبت! فرمودم به پیر سحر وجـادو بگو بیایـد طلسم ما را باطل کنـد! فرمود: می گوید که طلسم اونقدر محکم هست که اگر بخواهیم طلسم را بشکنیـم به خـودمان بر می گردد و ممکن هست ما را بکشد! فرمودم حواستان هست ، شما بازبان رمالها با من صحبت می کنید.

شما با این حرفتان به حریم ربوبیت خدا تجاوز کرده اید.

شما می دانید با این حرف چه لطمه ای به سی سال خدمات جمهوری اسلامی می رسانید؟ واقعا موجب خجالت بنده هست و سپس ۳۲ سال می آیی و درباره جن و طلسم با من صحبت می کنی و من را متهم می کنی! مخالفین ما بعضی حرفها را می گویند که ما از بیت رهبری شنیده ایم.

اینها از کجا از جلسه خصوصی من و رهبری مطلع می شوند که حرفهای خصوصی بین من و رهبری را می دانند؟ اینها که ما را به ضدیت با ولایت فقیه متهم می نمايند می شود حسابهای موسسه ماليی و تغییرات دارایی هایشان را فراخوان نمايند؟! ابن سینا به کفر متهم کردند و فرمودند که تو مسلمان نیستی.

ابن سینا را با این دوبیت جوابشان را داد :
-------------------------------------------------
کفر چو منی گزاف و آسـان نبود
-------------------------------------------------
محکمتر از ایمان من ایمـان نبـود
-------------------------------------------------
در دهر چو من یکی و اونهم کـافر
-------------------------------------------------
پس در همه دهر یک مسلمان نبـود
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
ادامه دارد ...
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
فرمودنی هست متن سخنان مجری سابق قانون پايه ی در صورت تذکر مسئولان قضایی و امنیتی بلافاصله حذف خواهد شد...
-------------------------------------------------
از جواب به شبهات علامه تا نقش جریان انحرافی در فساد موسسه ماليی
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
لینک بخش نخست.
-------------------------------------------------
نافرموده‌ها و درد دل‌های احمدی‌نژاد با احمدی‌نژادی‌ها
-------------------------------------------------

109:

نافرموده ‌های احمدی نژاد از لابی ها و فشار مجلس برای تعیین وزیر نفت! خرداد سال ۸۶ یعنی قبل از مطرح شدن جریان موسوم به انحرافی! متن و دانلود صوت.
-------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------
*از زبان احمدی نژاد می‌خوانید: ٭ به امت قول دادم وزارت نفت را اصلاح کنم اما...

٭به رئیس مجلس فرمودم همان که دوستانتان اصرار داشتند را پذیرفتم ٭آقا به من پیغام داد پس بگیر/ فرمودم این‌ها وقت مظلومیت شما یاران شما بودند ٭جرمش این بود که با من هماهنگ بود
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
نکات پرس/ متن و فایل صوتی زیر بخشی از سخنان دکتر محمود احمدی‌نژاد در خرداد سال ۸۶ یعنی قبل از مطرح شدن جریان موسوم به انحرافی هست که در اون توضیحاتی در خصوص معرفی وزیر نفت به مجلس شورای اسلامی بیان می‌شود.

بازخوانی این سخنان در شرایط فعلی و نحو رای اعتماد نمایندگان مجلس نهم شورای اسلامی به وزرای معرفی شده توسط حجت‌الاسلام روحانی می‌تواند قابل توجه باشد.
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
به امت قول دادم وزارت نفت را اصلاح کنم اما...
-----------------------------------------------
… باز برای این‌که ببینید چه اتفاق‌هایی می‌افتد من یک مورد به شما بگویم.

من چهار تا اسم داشتم سپس این‌که سه چهار تا آدم برای وزارت نفت معرفی کردیم و رد کردند، اون‌جا جایی بود که من به امت قول داده بودم که می‌خواهم اونجا را مبنایی اصلاح کنم و هنوز هم(سال 86) دنبالش هستم و این را رها نکرده‌ام.

ولی نمی‌توانم هفته‌ای ۲۰ ساعت برای اونجا وقت بگذارم.

اگر می‌توانستم حتماً این کار را می‌کردم و حالا هم ترتیباتی دادیم که ان شاء الله بشود اون اصلاحات سرعت پیدا بکند.

خب معرفی کردیم.
کسی که الان معاون اجرایی هست‌، بنا بود برود تمام شبکه‌های اونجا را به هم بریزد.

روزی که معرفی شد یک کاغذ دست‌نویس بدون امضا درست کردند‌، یک شبکه‌ای کشیدند، یک سری اسم آدم‌ها را نوشتند و بعد اسم این معاون ما را هم نوشتند که رییس باند مافیای نفت هست، بعد رفت رأی نیاورد.

دومی و سومی هم همین طور.
به من فرمودند که اگر این چهارمی را هم بیندازند چه کار می‌کنید؛ خیلیی سخت می‌شود.

من فرمودم شما نگران نباشید.

من شانزده تا اسم دارم، هر کدام را بیندازند یکی دیگر خواهم داد.

ولی بالاخره آدم مجبور می‌شود مرتباً دایره را یک جوری ببرد که کار نخوابد.

برای چهارمین نفری که می‌خواستیم برای نفت بدهیم چهار تا اسم داشتم.
با اون‌ها صحبت کردم از جمله این وزیر نفت فعلی.

گروهی از دوستانمان در مجلس آمدند که آقا وزیر نفت را چکار می‌خواهی بکنی.

من با یکی از این چهار نفر صحبت کرده بودم که یک آدم رزمنده، جانباز، دکترای نفت بالاخره حزب اللهی و طرفدار عدالت هست و نسبتاً در این زمینه‌ها از بقیه قوی‌تر بود.

من با او صحبت کردم که آقا من می‌خواهم تو را معرفی کنم، برنامه‌ات را تهیه کن.

این چارچوب برو با ادبیات خودت بنویس‌.

یک دفعه چند تا از این دوستان آمدند و جلسه‌ای اضطراری گذاشتند که چه کسی را می‌خواهی معرفی کنی؟ فرمودم این، فرمودند تو از این چهار تا، نفر دومی را معرفی کن.

یک ساعت با من چانه زدند، مقاومت کردم‌.

فرمودم نه من با این آقا صحبت کردم و نمی‌توانم حیثیتش را تخریب بکنم.

این هم رفته، جلسه گذاشته، بحث کرده، آدم دیده و مرتباً اصرار اصرار در اثبات نفر دوم که این خیلی قوی‌تر و بهتر هست که در بعضی جهاتش هم درست بود.

اصرار اصرار و من هم انکار و بالاخره سپس یک ساعت رفتند.
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
به رئیس مجلس فرمودم همان که دوستانتان اصرار داشتند را پذیرفتم
-----------------------------------------------
من دوباره نشستم پیش خودم جمع بندی کردم که حالا این‌ها آمدند، برای من که چهار نفر خیلی فرقی نمی‌کرد حالا اگر بخواهیم این نفر را بدهیم، دوباره رأی ندهند که این خوب نیست.

بالاخره وزارتخانه آسیب می‌بیند.

با رییس محترم مجلس تماس گرفتم و فرمودم که آقا من نظر شما را پذیرفتم.

همین کسی که این دوستان اصرار دارند ما همان را به مجلس معرفی می‌کنیم.

اون آقا را دعوت کردم فرمودم آقا می‌خواهم تو را معرفی کنم، فرمود من نمی‌پذیرم .

من نمی‌توانم با این گروه‌ها کار کنم.

فرمودم آقا مسئله مهم هست، نفت هست و… حالا این هم یک بچه رزمنده و دلسوز برای کشور و توانمند.

بالاخره ما اصرار کردیم فرمود من می‌روم پیش آیت الله بهجت هستخاره می‌کنم.

رفت هستخاره کرد خوب نیامد.

ما به اون آقایان فرمودیم، فرمودند نه ما غیر از این نمی‌پذیریم‌.

دوباره ما ایشان را خواستیم.

فرمودیم آقا شرایط عوض شده برو دوباره هستخاره کن.

رفت هستخاره کرد، آیت الله بهجت نمی‌دانست موضوع چیست.

فرمود من تحت فشار هستم یک کاری را باید بپذیرم‌.

ایشان فرموده بود برو بله را بگو، اما این کار را به تو نخواهند داد.

ایشان آمد همین را به من فرمود که من رفته‌ام ایشان فرموده تو برو و بگو بله اما کار را به تو نمی‌دهند.

فرمودم بسیار خوب دیگر از من و تو تکلیف ساقط هست.
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
آقا به من پیغام داد پس بگیر/ فرمودم این‌ها وقت مظلومیت شما یاران شما بودند
-----------------------------------------------
من ایشان را معرفی کردم ساعت بعد یکی از همان شش نفری که اصرار می‌کرد که این آقا را باید معرفی کنی زنگ زد.

فرمود آقای احمدی‌نژاد پس بگیرید.

فرمودم چه چیزی را پس بگیرید‌.

فرمود این آدمی که معرفی کردی اصلاً فاسد هست.

فرمودم عجب! شما دیروز یا پریروز اینجا به من اصرار می‌کردید که این را بگذار.

شما از کجا فهمیدید ایشان فاسد هست.

سی سال هست که من ایشان را می‌شناسم و زندگی‌اش را می‌دانم .

بله، بحمدالله وضع مالی‌اش خوب هست، اما از اون آدم‌هایی هست که اگر الان تکلیف بشود اگر در همین جلسه باشد، به او بگوید برو آفریقای جنوبی زندگی کن، دیگر نمی‌رود خانه وسایلش را جمع کند، از همین جا به فرودگاه می‌رود.

فشار، فرمودم من پس نمی‌گیرم.

فرمود پس نگیری ما نمی‌گذاریم این وزیر بشود.
رفتند یک مشت کاغذ و… که برای هر کسی می‌شود از این کاغذها درست کرد.

یک کسی یک چیزی می‌نویسد، نفر دوم یک چیز دیگر می‌نویسد یا یک کپی می‌گیرند یک شماره روی اون می‌زنند، یکی دیگر یک یادداشت روی اون می‌گذارد و یک دفعه پنج صفحه پرونده می‌شود.

پرونده درست کردند خدمت آقا بردند و فشار سنگین که آقا اگر این بیاید ما رأی نمی‌دهیم.

آقا به من پیغام دادند که ایشان را پس بگیرید.

من خدمت ایشان رفتم و فرمودم شما که خودتان ایشان را می‌شناسید.

از ۳۰ سال ۲۵ سال پیش؛ وقت مظلومیت شما این‌ها یاران شما بودند.

ایشان فرمودند بله من می‌شناسم.

اما با این فضایی که درست کردند یا رأی نمی‌دهند یا رأی ضعیف می‌دهند، بعداً نمی‌گذارند دیگر کار کند.

ما به مجلس رفتیم ایشان هم اونجا بود و همان روزی بود که باید رأی اعتماد می‌گرفت.

بحث‌ها شروع شده بود.

آقای فولادگر و آقای کامران شاید یادشان باشد.

من برای همین قضیه‌ای که خدمت آقا رفتم دیر به مجلس رفتم.

رفتیم اونجا به ایشان فرمودیم آقا برو کنار.

همان جا در یک ثانیه نوشت که من خودم تشخیص دادم که باید کنار بروم.
برای اینکه فشار به دولت نیاید نوشت من خودم به تشخیص خودم کنار می‌روم.

حالا تا اینجا خیلی چیز عادی‌ای ایست.

شیرین قضیه بعد ظهر اون روز هست، همان آقایی که آمده بود اصرار کرده بود این را بگذار، بعد به من تلفن زد سعی کن که این را بردار، به همین دوست ما نامه داده که آقای فلانی ما شما را می‌شناسیم، شما خیلی آدم خوبی هستید، شما باید به کمک احمدی‌نژاد بروی و اگر نروی روز قیامت نمی‌توانی جواب بدهی، الله اکبر.
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
جرمش این بود که با من هماهنگ بود
-----------------------------------------------
اون وقت همین آقا همیشه مصاحبه می‌کند که دولت ناکارآمد هست و کارشناسی نمی‌کند.

اگر کارشناسی این هست که شما می‌گویید، با این نمی شود یک دکهٔ روزنامه فروشی را اداره کرد چه برسد به یک کشور.

چطور می‌شود با اون کشور ایران را با اون عظمت اداره کرد؟ حالا ته قضیه چیست؟ ته قضیه را برایتان بگویم.

اینها دیگر اخبار و اطلاعاتی هست که ما از جلسات آقایان می‌شنویم.

فرمودند فلانی با احمدی‌نژاد خیلی هماهنگ هست.

این جرم این آقا شده.

این‌ها را من مثال زدم برای اینکه بدانید.

عزیزان من! اجرای عدالت چه در توزیع مناصب و چه در تصمیم گیری‌ها کار سختی هست.

نمی‌خواهم بگویم نشدنی هست.

ما به اندازهٔ توان خودمان باید در این مسیر برویم و جان‌مان را هم روی.

این گذاشته‌ایم و بدانید به فضل الهی من یکی کوتاه بیا نیستم.

باید محکم باشیم، خودمان را بسازیم و حوادث را ریشه‌یابی کنیم.

چرا این آقا این حرف را دارد می‌زند؟ چرا حرف‌های متناقض می‌زند؟
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
دانلود فایل صوتی از لینک زیر.
-----------------------------------------------
http://nocutpress.com/files/fa/news/...7/2084_468.mp3
-----------------------------------------------
نافرموده ‌های احمدی نژاد از لابی ها و فشار مجلس برای تعیین وزیر نفت! خرداد سال ۸۶ یعنی قبل از مطرح شدن جریان موسوم به انحرافی! متن و دانلود صوت.
-------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------
*از زبان احمدی نژاد می‌خوانید: ٭ به امت قول دادم وزارت نفت را اصلاح کنم اما...

٭به رئیس مجلس فرمودم همان که دوستانتان اصرار داشتند را پذیرفتم ٭آقا به من پیغام داد پس بگیر/ فرمودم این‌ها وقت مظلومیت شما یاران شما بودند ٭جرمش این بود که با من هماهنگ بود
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
نکات پرس/ متن و فایل صوتی زیر بخشی از سخنان دکتر محمود احمدی‌نژاد در خرداد سال ۸۶ یعنی قبل از مطرح شدن جریان موسوم به انحرافی هست که در اون توضیحاتی در خصوص معرفی وزیر نفت به مجلس شورای اسلامی بیان می‌شود.

بازخوانی این سخنان در شرایط فعلی و نحو رای اعتماد نمایندگان مجلس نهم شورای اسلامی به وزرای معرفی شده توسط حجت‌الاسلام روحانی می‌تواند قابل توجه باشد.
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
به امت قول دادم وزارت نفت را اصلاح کنم اما...
-----------------------------------------------
… باز برای این‌که ببینید چه اتفاق‌هایی می‌افتد من یک مورد به شما بگویم.

من چهار تا اسم داشتم سپس این‌که سه چهار تا آدم برای وزارت نفت معرفی کردیم و رد کردند، اون‌جا جایی بود که من به امت قول داده بودم که می‌خواهم اونجا را مبنایی اصلاح کنم و هنوز هم(سال 86) دنبالش هستم و این را رها نکرده‌ام.

ولی نمی‌توانم هفته‌ای ۲۰ ساعت برای اونجا وقت بگذارم.

اگر می‌توانستم حتماً این کار را می‌کردم و حالا هم ترتیباتی دادیم که ان شاء الله بشود اون اصلاحات سرعت پیدا بکند.

خب معرفی کردیم.
کسی که الان معاون اجرایی هست‌، بنا بود برود تمام شبکه‌های اونجا را به هم بریزد.

روزی که معرفی شد یک کاغذ دست‌نویس بدون امضا درست کردند‌، یک شبکه‌ای کشیدند، یک سری اسم آدم‌ها را نوشتند و بعد اسم این معاون ما را هم نوشتند که رییس باند مافیای نفت هست، بعد رفت رأی نیاورد.

دومی و سومی هم همین طور.
به من فرمودند که اگر این چهارمی را هم بیندازند چه کار می‌کنید؛ خیلیی سخت می‌شود.

من فرمودم شما نگران نباشید.

من شانزده تا اسم دارم، هر کدام را بیندازند یکی دیگر خواهم داد.

ولی بالاخره آدم مجبور می‌شود مرتباً دایره را یک جوری ببرد که کار نخوابد.

برای چهارمین نفری که می‌خواستیم برای نفت بدهیم چهار تا اسم داشتم.
با اون‌ها صحبت کردم از جمله این وزیر نفت فعلی.

گروهی از دوستانمان در مجلس آمدند که آقا وزیر نفت را چکار می‌خواهی بکنی.

من با یکی از این چهار نفر صحبت کرده بودم که یک آدم رزمنده، جانباز، دکترای نفت بالاخره حزب اللهی و طرفدار عدالت هست و نسبتاً در این زمینه‌ها از بقیه قوی‌تر بود.

من با او صحبت کردم که آقا من می‌خواهم تو را معرفی کنم، برنامه‌ات را تهیه کن.

این چارچوب برو با ادبیات خودت بنویس‌.

یک دفعه چند تا از این دوستان آمدند و جلسه‌ای اضطراری گذاشتند که چه کسی را می‌خواهی معرفی کنی؟ فرمودم این، فرمودند تو از این چهار تا، نفر دومی را معرفی کن.

یک ساعت با من چانه زدند، مقاومت کردم‌.

فرمودم نه من با این آقا صحبت کردم و نمی‌توانم حیثیتش را تخریب بکنم.

این هم رفته، جلسه گذاشته، بحث کرده، آدم دیده و مرتباً اصرار اصرار در اثبات نفر دوم که این خیلی قوی‌تر و بهتر هست که در بعضی جهاتش هم درست بود.

اصرار اصرار و من هم انکار و بالاخره سپس یک ساعت رفتند.
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
به رئیس مجلس فرمودم همان که دوستانتان اصرار داشتند را پذیرفتم
-----------------------------------------------
من دوباره نشستم پیش خودم جمع بندی کردم که حالا این‌ها آمدند، برای من که چهار نفر خیلی فرقی نمی‌کرد حالا اگر بخواهیم این نفر را بدهیم، دوباره رأی ندهند که این خوب نیست.

بالاخره وزارتخانه آسیب می‌بیند.

با رییس محترم مجلس تماس گرفتم و فرمودم که آقا من نظر شما را پذیرفتم.

همین کسی که این دوستان اصرار دارند ما همان را به مجلس معرفی می‌کنیم.

اون آقا را دعوت کردم فرمودم آقا می‌خواهم تو را معرفی کنم، فرمود من نمی‌پذیرم .

من نمی‌توانم با این گروه‌ها کار کنم.

فرمودم آقا مسئله مهم هست، نفت هست و… حالا این هم یک بچه رزمنده و دلسوز برای کشور و توانمند.

بالاخره ما اصرار کردیم فرمود من می‌روم پیش آیت الله بهجت هستخاره می‌کنم.

رفت هستخاره کرد خوب نیامد.

ما به اون آقایان فرمودیم، فرمودند نه ما غیر از این نمی‌پذیریم‌.

دوباره ما ایشان را خواستیم.

فرمودیم آقا شرایط عوض شده برو دوباره هستخاره کن.

رفت هستخاره کرد، آیت الله بهجت نمی‌دانست موضوع چیست.

فرمود من تحت فشار هستم یک کاری را باید بپذیرم‌.

ایشان فرموده بود برو بله را بگو، اما این کار را به تو نخواهند داد.

ایشان آمد همین را به من فرمود که من رفته‌ام ایشان فرموده تو برو و بگو بله اما کار را به تو نمی‌دهند.

فرمودم بسیار خوب دیگر از من و تو تکلیف ساقط هست.
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
آقا به من پیغام داد پس بگیر/ فرمودم این‌ها وقت مظلومیت شما یاران شما بودند
-----------------------------------------------
من ایشان را معرفی کردم ساعت بعد یکی از همان شش نفری که اصرار می‌کرد که این آقا را باید معرفی کنی زنگ زد.

فرمود آقای احمدی‌نژاد پس بگیرید.

فرمودم چه چیزی را پس بگیرید‌.

فرمود این آدمی که معرفی کردی اصلاً فاسد هست.

فرمودم عجب! شما دیروز یا پریروز اینجا به من اصرار می‌کردید که این را بگذار.

شما از کجا فهمیدید ایشان فاسد هست.

سی سال هست که من ایشان را می‌شناسم و زندگی‌اش را می‌دانم .

بله، بحمدالله وضع مالی‌اش خوب هست، اما از اون آدم‌هایی هست که اگر الان تکلیف بشود اگر در همین جلسه باشد، به او بگوید برو آفریقای جنوبی زندگی کن، دیگر نمی‌رود خانه وسایلش را جمع کند، از همین جا به فرودگاه می‌رود.

فشار، فرمودم من پس نمی‌گیرم.

فرمود پس نگیری ما نمی‌گذاریم این وزیر بشود.
رفتند یک مشت کاغذ و… که برای هر کسی می‌شود از این کاغذها درست کرد.

یک کسی یک چیزی می‌نویسد، نفر دوم یک چیز دیگر می‌نویسد یا یک کپی می‌گیرند یک شماره روی اون می‌زنند، یکی دیگر یک یادداشت روی اون می‌گذارد و یک دفعه پنج صفحه پرونده می‌شود.

پرونده درست کردند خدمت آقا بردند و فشار سنگین که آقا اگر این بیاید ما رأی نمی‌دهیم.

آقا به من پیغام دادند که ایشان را پس بگیرید.

من خدمت ایشان رفتم و فرمودم شما که خودتان ایشان را می‌شناسید.

از ۳۰ سال ۲۵ سال پیش؛ وقت مظلومیت شما این‌ها یاران شما بودند.

ایشان فرمودند بله من می‌شناسم.

اما با این فضایی که درست کردند یا رأی نمی‌دهند یا رأی ضعیف می‌دهند، بعداً نمی‌گذارند دیگر کار کند.

ما به مجلس رفتیم ایشان هم اونجا بود و همان روزی بود که باید رأی اعتماد می‌گرفت.

بحث‌ها شروع شده بود.

آقای فولادگر و آقای کامران شاید یادشان باشد.

من برای همین قضیه‌ای که خدمت آقا رفتم دیر به مجلس رفتم.

رفتیم اونجا به ایشان فرمودیم آقا برو کنار.

همان جا در یک ثانیه نوشت که من خودم تشخیص دادم که باید کنار بروم.
برای اینکه فشار به دولت نیاید نوشت من خودم به تشخیص خودم کنار می‌روم.

حالا تا اینجا خیلی چیز عادی‌ای ایست.

شیرین قضیه بعد ظهر اون روز هست، همان آقایی که آمده بود اصرار کرده بود این را بگذار، بعد به من تلفن زد سعی کن که این را بردار، به همین دوست ما نامه داده که آقای فلانی ما شما را می‌شناسیم، شما خیلی آدم خوبی هستید، شما باید به کمک احمدی‌نژاد بروی و اگر نروی روز قیامت نمی‌توانی جواب بدهی، الله اکبر.
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
جرمش این بود که با من هماهنگ بود
-----------------------------------------------
اون وقت همین آقا همیشه مصاحبه می‌کند که دولت ناکارآمد هست و کارشناسی نمی‌کند.

اگر کارشناسی این هست که شما می‌گویید، با این نمی شود یک دکهٔ روزنامه فروشی را اداره کرد چه برسد به یک کشور.

چطور می‌شود با اون کشور ایران را با اون عظمت اداره کرد؟ حالا ته قضیه چیست؟ ته قضیه را برایتان بگویم.

اینها دیگر اخبار و اطلاعاتی هست که ما از جلسات آقایان می‌شنویم.

فرمودند فلانی با احمدی‌نژاد خیلی هماهنگ هست.

این جرم این آقا شده.

این‌ها را من مثال زدم برای اینکه بدانید.

عزیزان من! اجرای عدالت چه در توزیع مناصب و چه در تصمیم گیری‌ها کار سختی هست.

نمی‌خواهم بگویم نشدنی هست.

ما به اندازهٔ توان خودمان باید در این مسیر برویم و جان‌مان را هم روی.

این گذاشته‌ایم و بدانید به فضل الهی من یکی کوتاه بیا نیستم.

باید محکم باشیم، خودمان را بسازیم و حوادث را ریشه‌یابی کنیم.

چرا این آقا این حرف را دارد می‌زند؟ چرا حرف‌های متناقض می‌زند؟
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
دانلود فایل صوتی از لینک زیر.
-----------------------------------------------
http://nocutpress.com/files/fa/news/...7/2084_468.mp3
-----------------------------------------------
http://nocutpress.com/fa/news/2046/%...B5%D9%88%D8%AA

110:

مدعیان ولایت مداری.
------------------------------------------------
*از زبان احمدی نژاد می‌خوانید*به رهبـری عزیز فرمودـم با وجود این دوستان نیـازی به دشمـن ندارید! *میخواستم با روش احمـدی نـژادی ظرف یک ماه سـرجایشان بنشـانم؛ حضرت آقا فرمودندکشـور فعلا آرامـش می خـواهد* به بسیجیان و ائمـه جمعـه فرمودند به امت بگايشانيد به هستقبال دولت نروند*بله ما منحرف هستيم، ما هزار بار از شمـا منحرفیم*
------------------------------------------------
------------------------------------------------
------------------------------------------------
نکات پرس/ انتشار نافرموده های احمدی نژاد نه تنها در نکات پرس، بلکه در تمامی رسانه ها مورد هستقبال بی نظیر مخاطبین برنامه گرفت، نکات پرس در ادامه انتشار نافرموده های احمدی نژاد به یکی از چالش برانگیز ترین مباحث سیاسی وشاید عقدیتی رسید؛ "ولایت مداری و ولایت فقیه" مبجثی که همواره از سوی افراد مختلف به نحوی تفسیر می شده هست عده ای احمدی نژاد را یاور رهبری دانسته و عده ای دیگر معتقد بودند احمدی نژاد منحرف و در مقابل ولایت فقیه هست وحتی تحلیل های بسیار تند تری که موقعيت پرداختن به ان نیست؛ اکنون می توان با مرور بی واسطه سخنان احمدی نژاد تحلیل عمیق تری و صحیح تری داشت.
------------------------------------------------
------------------------------------------------
*ولایـت فقیه از جنسش ، ازجنس مـودّت و محبت هست/ به رهبـری عزیز فرمودـم با وجود این دوستان نیـازی به دشمـن ندارید!*
------------------------------------------------
------------------------------------------------
حالا حکایت ماست.

شما بدانیـد که ولایـت فقیه از جنسش ، ازجنس مـودّت و محبت هست و نه یک حالـت اخمـو و خشن.

بعضی ها فکـر می کننـد آقا اون بالا نشسته و با اخم و اشاره دست دستور میدهد! فرمودم : رابطه ما و ولی فقیه رابطه پدر و فـرزندی هست همانطور که پیامبـر فرموده اند : انا و علی ابـوا هذه الامه ، آمدند در اجتماع منیـریه فرمودند رابطه ما رابطه اربـاب و رعیتی هست ، فرمودند که رهبـری می تواند زن شما را بر شـما حـرام کنـد.

به رهبـری عزیز فرمودـم با وجود این دوستان نیـازی به دشمـن ندارید! فاتحـه ولایـت خوانده می شـود.
------------------------------------------------
مگر ملاک ولایت پذیری چیست؟ حضرت علی(ع) می فرمایند: « اعینونی بالورع و الاجتهاد» امام سجاد(ع) می فرمایند: «کونوا لنا زینا و لا تکون علینا شینا» مایه زینت ما باشید نه اینکه مایه آبروریزی ما.

حضرت علی(ع) می فرمایند : مرا یاری کنید با ورع.

مگر ورع غیر از پاک دامنی هست؟ غیر از زهد هست؟ غیر از بی اعتنائی به دنیا و قدرت هست؟ و اجتهاد یعنی کار پیوسته ، کار در کار ، کار خستگی ناپذیر.

نظام جمهوری اسلامی مگر غیر از ولایت فقیه هست؟چه کسی بیشتر از من خـودش را فـدای این نـظام کـرده ؟ ولایت فقیه را اونقدر ارزان نکنید که دستمایه بازی های سیاسی شود.
------------------------------------------------
حالا آقایی که همـه چیـز دارد از ویـلا و… می گوید دولت ضـد ولایت فقیـه شده!! خودش همه چیز دارد و تنبل و بیـکار اسـت و لکه ای اسـت بر دامن پاک ولایت فقیه.

کسی که سالی دو سـه ماه مرخصی دارد و کیـف و تفریـحاتش هـم سرجایش برقـرار هست چنین کسی اگر بگوید طرفدار ولایت فقیه هست به ضرر ولایت فقیه هست.
------------------------------------------------
کسـانی که ما را متهم کردند ، بیایند فهرست اموال و حسابهای مالی خود را بگویند و اموال و حسابهای ما را هم در بیاورند ، تنظیم میکنم دارایی هایمـان را اعـلام کنیـم و در روزنامـه منتشـر کنیـم هرکس هرچه غیر از اون پیدا کرد مال خودش! بشرطی که اونها هم فراخوان نمايند و هرکی هرچی غیر از اون پیدا کرد مال خودش! تمام نارضایتی های امت مربوط به کثـافت کاریهای اینهاست.

پابرهنه بودند و الاون اعیـان نشین شـده اند.

امت را به نـظام بدبیـن کرده اند و حالا دم از ولایت می زننـد.

زمینهای کلان در بالای شهر خریده اند و خانه های اونچنانی دارند.
------------------------------------------------
اسامی مفسدان را دادم فرمودند سیاسی بوده ، در جلسه سران قوا فرمودم سیاسی بوده؟! بروم جواب بدهم؟ از قوه قضائیه خواستم ۷۰۰ هکتـاری که کسی در اطراف شهرستان تهران تصرف کرده بگیـرد و به بیـت المال برگرداند.

اگر هر متر مربع اون را صد هـزار تومان حسـاب کنید الاون ارزشی حـدود هفتصد میلیارد تومـان دارد.

فرمودنـد سیاسیه!!
------------------------------------------------
می گویند احمـدی نژاد به قضات فشار می آورد.

اما من به شما می گویم اینها چـون نمی تواننـد چیـزیرا اثبات کننـد این حـرفها را می زنند.

همیـن ۴ سال انفصال خدمت آقای بقایی که می گویند موضوع اخلاقی و اقتصـادی هست ؛ دارند بی تقوایی می نمايند.سـال ۸۲ صاحـب خانه ای در شیـراز به ساوقت میراث مراجعه می کند و می خواهد خانه اش را به عنوان میراث فرهنـگی اعـلام کننـد.

کارشناسان که شورایی در هر هستند که سپس بازرسی تشخیص می دهنداین منزل جز میراث فرهنگی می باشد.

سال ۸۶ عده ای از وراث منـزل می خواهند این ساختمان را تخریب نمايند، به از نظر کارشناسی ساوقت که سال ۸۲ انجام شده شکایت می نمايند و دادگاه هم رای به عدم میراث فرهنگی بودن خانه می دهد.

روند این پرونده ها این گونه هست که به محـض حکـم دادگاه شخص می رود کار خودش را انجام می دهد.دادگاه سپس حکـم از آقـای بقـایی بخاطر فراخوان نظر کارشناسی در مورد این ساختمان که جنبه اجرایی هم نداشت با دو ، سه تا قاضی عوض کردن ، به دلیل اینکـه فرموده من نظرم نظر شورای نظارت هست ، دادگاه حکم به چهارسال انفصال خدمت داده در صورتی که قضیه تمام شده و شخص شاکی هم دنبال کار تخریب منـزل رفته هست.
------------------------------------------------
------------------------------------------------
*میخواستم با روش احمـدی نـژادی ظرف یک ماه سـرجایشان بنشـانم؛ حضرت آقا فرمودندکشـور فعلا آرامـش می خـواهد*
------------------------------------------------
------------------------------------------------
غربی ها به دنبـال این هستنـد که با اتهـام پولشـویی یعنی هستفـاده از پول قاچـاق مواد مخدر برای تروریسم موسسه ماليهای ما را تحریم کننـد.

طرف شعـور ندارد در تلویزیـون بعنـوان کارشنـاس می آید و می گوید دولـت پولشویی دارد.

نمی فهمـد با این حرفـش آبـروی نـظام را می برد و برای نظام مشـکل ایجـاد می کند.
------------------------------------------------
من اگر احسـاس کنـم کلیت کشور دارد به خطـر می افتد سکوتم را می شکنم.

به حضـرت آقا فرمودم اینها خیلی تند می روند و به تـذکر شـما هم گـوش نمی کننـد.

عرض کردم اجـازه بدهیـد اینها را با روش احمـدی نـژادی ظرف یک ماه سـرجایشان بنشـانم.

حضرت آقا فرمودند:کشـور فعلا آرامـش می خـواهد.
------------------------------------------------
ما را متهم می کننـد که می گوییـم ظهـور صغـری آغاز شده و دیگـر ولایـت نمی خـواهیم!! اگر هم که ظهور صغری آغاز شـده باشـد به ولایت بیشتـر احتـیاج داریم.

در چنین شرایطی باید قـویتر و منسجم تر باشیم.

باید بدانیم دوران ما دوران تحمـل اسـت.

بسیاری از طرفـداران دولـت در سراسـر کشـور حقـشان ضـایع شـد.

هرچـه به ظهـور نزدیـک تر می شـویم احتیاج ما هم به ولایـت فقیـه بیشتر می شود.
------------------------------------------------
------------------------------------------------
* به بسیجیان و ائمـه جمعـه فرمودند به امت بگايشانيد به هستقبال دولت نروند*
------------------------------------------------
------------------------------------------------
اینها با بسیجیان و ائمـه جمعـه و … جلسه گرفته اند که به مـردم بگـوئید به هستقبال دولت نروید چون دولت منحرف هست.

ما می گوئیم مسأله نظام هست که دولت مورد هستقبال برنامه بگیرد و عدم هستقبال موضع بین المللی نظام را تضعیف می کند و لطمه می زند.

وقتی رهبری در شرایطی که امت تعیین نماينده نظام ها هستند به سفر هستانی می روند تمام دسیسه های دشمن نقش بر آب می شود .

چون ثابت می نمايند نظام ما امت پشت سرش هستند.
------------------------------------------------
اینها می گویند باید کاری کنیم که نام احمـدی نژاد و آثار او را به طور کامل محو کنیم ؛ شما عددی نیستید، چون کار برای خداست و کار برای خدا هم از بین نمی رود.برای خـدا آمـاده باشیـد و کار کنـید.

کـار،کار،کار.

همیشه برای خدا در صحنه باشید.

بعضی وقتها بعضی ها در صحنه هستنـد برای خودشـان.

اینهـا که سهل اند ، آمریکا و اروپا و … هم جمع شوند نمی تواننـد این دولـت را زمین بزنند.هنـوز اول عشـق اسـت ! تا روزی که امپـراتوری آمریکا از کاخ سفید به زیر کشیده شود و عـدالت حاکم شود کار داریم هنوز! مسیر پر پیچ و خمی هست و هوشمندی می خواهد.

دشمنان دنبال فتنه جدیدند.

هرچـه آزمـایش سنگیـن تر و بزرگتر شود ، نتیجه اش بیشتر و وسیـع تر خواهد بود.

به خدا هیچ لکه ننگی به این دولـت نمی چسبـد.

البته من ضعیف تـر از ضعیف ترم.

مطمئـن باشیـد آینده از اونِ ماست.

من قول می دهم ، الاون هم اگر امت باور نمايند که کسی طرفـدار دولت هست و دولـت از وی حمایت می کند ، به وی رأی خواهنـد داد.
------------------------------------------------
------------------------------------------------
* اگـر بـرای خـدا بـدنت زیـر سم اسب هـا باشد باز هم پیروز خـواهی بود*
------------------------------------------------
------------------------------------------------
حسینی وزیر اقتصـاد که قهرمان کشتی دانشجـویان بوده ، در تحقیـق و تفحـص مجلس فرموده بود ما رفتیم فینال یا اول می شویم یا دوم! آخرش روی سکو هستیم.فرمودـم اصلاح کنیـد کلامتان را ، کار برای خـدا همیشه پیروزی هست.اگـر بـرای خـدا باشد اگر بـدنت زیـر سم اسب هـا باشد باز هم پیروز خـواهی بود.
------------------------------------------------
به نقل نكات پرس محمود احمدي نژاد خاطر نشان كرد: یک آقایی که تندروی کـرد و فرمود : بزرگترین خطر از صـدر اسـلام تا کنون همیـن ها هستند و هفته بعد فرمود : البته اینها عـددی نیستند ، پیغام دادم که نگران شما هستم.

اون شخصی که می خواست پیام را ببرد فرمود : به چه دلیلی این حرف را می زنی؟ فرمودم : که دولـت نهم را خدا سر کار آورد.

احمـدی نژاد فقط یک فلـش جهت نما بود.

اگر کسی در ذهنش خطـور کند که این دولـت را او سر کار آورده خدا یک جـا حالش را می گیرد و به او نشان می دهد که هیچ کاره بوده.

چون اگر ایشان این دولـت را سر کار آورده با موضعگیـری ایشان هم بـاید می رفت.

این دولـت را خدا آورده و خدا هم تابحال حفظ کرده هست.ما همه کارمان برای خداست.

حتی تبعیتمان از ولایت فقیه هم باید برای خدا باشد نه مطامع دنیوی .

تبعیت از پیامبر هم باید برای خدا باشد و اگر برای فردی باشد، به جایی نخواهیم رسید.

به خدا اگر ما را آخرین نفر صف مومنان هم به حساب بیاورند کلاهمان را به آسمان هفتم می اندازیم.
------------------------------------------------
------------------------------------------------
*بله ما منحرف هستيم، ما هزار بار از شمـا منحرفیم*
------------------------------------------------
------------------------------------------------
به ما فرمودـه اند که شما یک جریـان انحـرافی هستید.

فرمودم مگـر شما اصـل اسـلام هستید که هرکس از شما زاویه داشـت منحـرف باشد؟! اگراینطور هست بله ما منحرف هستیم ، ما هزار بار از شمـا منحرفیم.

من خبر دارم چه خبر هست! ما در آینده شاهد پیروزی حتمی هستیم.روز پشیمانی نزدیک هست که بیایید و بگویید اشتباه کـرده ایم و دولت چنین و چنان هست.
------------------------------------------------
مطمئن باشیـد اگــر این دولـت نیـم سـاعت موقعيت حـرف زدن داشتـه باشـد
------------------------------------------------
قیمـت سـوراخ مـوش بـالا می رود!
------------------------------------------------
------------------------------------------------
1: پیاده سازی از روی نوار از جوان انقلابی
------------------------------------------------
2: در صورت تذکر مسئولین این خبر حذف خواهد شد
------------------------------------------------
نافرموده‌های احمدی نژاد از ولایت فقیه و مدعیان ولایتمداری

111:

چند تا لینک هم به علت انحراف نظرات از متن اصلی پست گذاشتم.

قضاوت با خود کاربران.


112:

امام صادق عليه السلام :

كَلامٌ فى حَقٍّ خَيرٌ مِن سُكوتٍ عَلى باطِلٍ؛

سخن فرمودن درباره حق، از سكوتى بر باطل بهتر هست.من لا يحضره الفقيه، ج 4، ص 396همین که نگذاشتیم حقیقتی مخفی بماند برایمان کافی هست.

آرزوی ما محشور شدن با همین اهل بیت علیهم السلام هست...

113:


114:

انسان‌های بزرگ، حيات و مماتشان منشأ تحول هست و خبر.

هوگو رافائل چاوز فرياس چند روز قبل پس از يك دوره طولاني مبارزه پرافتخار و به يادماندني با توطئه‌های امپرياليسم، بالأخره اسير چنگال مرگي شد كه شواهد زيادي دال بر اين دارد كه سرطان منجر به مرگ ايشان نيز از جمله توطئه‌های نظام هستكبار بود.

به نقل بولتن نیوز، اگر چه عده‌ای کاتولیک‌تر از پاپ عملكرد چاوز در حوزه سياست داخلي را در مقابل معيارهاي خدايگان انديشه خود، يعني دمكراسي، غير دمكراتيك توصيف كرده و از اين منظر انتقاداتي به او وارد می‌نمايند، غافل از اينكه از همان به اصطلاح منفذ تنگ دمكراسي ونزوئلا، آمریکایی‌ها چندين كودتا و شورش اجتماعي را عليه دولت امتي چاوز ترتيب دادند، اما هيچ كس نمی‌تواند در آرماني انديشيدن و عمل كردن او در برابر امپرياليسم، البته به تناسب و اقتضاي فهم و موقعيت ايشان شك كند.

مرگ چاوز واکنش‌های بی‌شماری را نزد دوست و دشمن برانگيخت.

در كشورمان نيز عموم واکنش‌ها بيانگر تأثر و تألم از اين اتفاق بود.

در اين بين واكنش همتاي ايراني چاوز اما به مذاق عده‌ای خوش نيامد.
دكتر احمدی‌نژاد در بخشي از پيام تسليت خود به مناسبت درگذشت چاوز، او را انساني عميقاً موحد و مؤمن و پايبند به ارزش‌هاي انساني و آسماني و باورمند به راه انبياء الهي و حاكميت جهاني عدالت و عشق به رهبري صالحان خوانده و آورده هست كه او نقطه اتکا روحي و پشتيبان همه انقلابيون و آزادي خواهان منطقه و جهان بود.
اما حساسيت برانگيزترين بخش پيام محمود احمدی‌نژاد اونجا بود كه ايشان چاوز را در حقيقت شهيد راه خدمت به ملت ونزوئلا و پاسداري از ارزش‌های انساني و انقلابي دانسته و می‌گوید: ترديد ندارم كه او بازخواهد گشت و به همراه همه صالحان و حضرت مسيح (ع) و تنها باقيمانده از نسل پاكان، انسان كامل، خواهد آمد و جامعه بشري را در هستبرنامه صلح و عدالت كامل و مهرباني و كمال ياري خواهد كرد.
اين بخش اخير از پيام دكتر احمدی‌نژاد و به ايشانژه شهيد توصيف كردن چاوز، با اعتراض صريح عده‌ای از جمله حجت الاسلام و المسلمین سيد احمد خاتمي، حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتي و تعدادي ديگر از فعالان سياسي و ديني مواجه شده هست.
با رعايت احترام كامل به نظر منتقدين نظر ايشان را به دو نكته جلب می‌نماید.
اول اينكه دكتر احمدی‌نژاد چاوز را شهيد راه خدمت به ملت ونزوئلا و پاسداري از ارزش‌های انساني و انقلابي دانسته هست.

یقیناً اگر فكر كنيم كه خدا ارزش‌های انساني و انقلابي را در انحصار عده‌ای خاص آفريده، راه به خطا پیموده‌ایم.

اسلام دين كامل براي انسان هست و صرفاً اختصاص به مسلمانان ندارد، چه بسا اينكه نگاه انحصاري و محدود كردن دايره اطلاق پيام اسلام به امثال ما كه از اسلام عموماً داعيه اون را داريم، ناقض جهان‌شمولی اسلام هست.
پس بر پايه اين نگاه اطلاق عنوان شهيد به كسي كه با تلاش‌هایش، نه تنها ملت خود، بلكه ملت‌های منطقه خود را از منجلاب فقر مالي، هايشانتي و فرهنگي رهانيده يا مسير رهيدن را به اونان نمايانده هست و سينه به سينه سردمداران هستكبار ايستاده هرگز زیاده‌روی نيست.
نكته دوم بخشي از سخنراني شهيد مطهري درباره اهميت كمك به فلسطين هست كه حدود 60 سال قبل ایرادشده.

در بخشي از اين سخنراني كه در زير آمده هست، شهيد مطهري این‌گونه عنوان می‌کند كه «...

مراجع تقليد بزرگي مثل آیت‌الله حکيم و ديگران رسماً فتوا داده‏اند که کسي که در اونجا کشته مي‏شود، اگر نماز هم نخواند شهيد در راه خداست.»
خوب هست بزرگواراني كه به دكتر احمدی‌نژاد خرده گرفته‌اند كه چرا چاوز را شهيد راه خدمت به ملت خود و پاسداري از ارزش‌های انساني و انقلابي توصيف كرده و درگذشت او را ضایعه‌ای سنگين خوانده، بخش‌هایی از سخنراني شهيد مطهري را كه در زير آمده هست، مرور كنند و غافل از اين نباشند كه ايستادگي در برابر ظلم نيز محدود و منحصر در حمايت از فلسطين نيست.

چه اینکه اخیراً سخنانی از چاوز در دیدار وی با محمود عباس منتشر شده هست که صراحتاً به دفاع از آرمان فلسطین پرداخته و ظهور هرچه زودتر امام وقت (عج) را از خداوند متعال مطالبه می کند.
چاوز در دیدار محمود عباس رهبر تشکیلات خودگردان فلسطین می گوید: مطابق سخن قراون این‌ها برخواهند گشت.

یک روز در حالی که عیسی دست امام دوازدهم، مهدی را گرفته هست می آید و در اون روز صلح همه جهان را فرا خواهد.

به مهدی و عیسی می گوییم زود بیایید...

زود بیایید.

در این بخش از سخنان چاوز با بغض می گوید: بیایند کاش زودتر و سریعتر بیایند.

به راستی چه خطرات بزرگی این دنیا را فرا گرته هست.


وی در ادامه می گوید ان‌شاء الله دنیای جدید متولد می شود.

امروز تمام دشمنان همه وقت‌ها و همه مکان‌ها در نوار غزه جمع شده‌اند و معتقدند که ختم تمام جنگ‌های تاریخ در همین غزه هست.

چاوز در پایان سخنان خود اظهار می دارد: ما برای صلح در فلسطین می‌جنگیم و این به نفع ما و نفع همه امت آمریکای لاتین هست.سخنان هستاد شهید مطهری:
و الله و بالله ما در برابر اين قضيه‏ مسئوليم، به خدا قسم مسئوليت داريم، به خدا قسم ما غافل هستيم.
و الله قضيه‏اي که دل پيغمبر اکرم (ص) را امروز خون کرده هست، اين قضيه هست، داستاني که دل حسين بن علي را خون کرده، اين قضيه هست.

...

اگر مي‏خواهيم به عزاداري حسين بن علي (ع) ارزش‏ بدهيم، بايد فکر کنيم که اگر حسين بن علي (ع) امروز بود و خودش مي‏فرمود براي‏ من عزاداري کنيد، مي‏فرمود چه شعاري بدهيد؟ آيا مي‏فرمود بخوانيد «نوجوان اکبر من» يا مي‏فرمود بگايشانيد «زينب مضطرم الوداع، الوداع؟!»
اگر حسين بن‏ علي (ع) بود مي‏فرمود اگر مي‏خواهي براي من عزاداري کني، براي من سينه و زنجير بزني، شعار امروز تو بايد فلسطين باشد؛ شمر امروز موشه دايان هست، شمر هزار و سيصد سال پيش مُرد، شمر امروز را بشناس.

امروز بايد در و ديوار اين شهر با شعار فلسطين تکان بخورد.

...

به خدا خجالت دارد ما خودمان را مسلمان بدانيم، خودمان را شيعه علي بن ابی‌طالب بخوانيم.
آيا ما وظيفه نداريم که کمک مالي به اون‌ها بکنيم؟ آيا این‌ها مسلمان‏ نيستند، ...

«فضل‌الله المجاهدين باموالهم و انفسهم»، ...

و الله اين انفاق واجب هست، مثل نمازمطالعهو روزه گرفتن واجب هست.
پيغمبر (ص) فرمود «هر کس بشنود صداي مسلماني را که فرياد مي‏کند ياللمسلمين مسلمانان به‏ فرياد من برسيد و او را کمک نکند، ديگر مسلمان نيست، من او را مسلمان نمي‏دانم.»
امت بيدار اون امتي هستند که موقعيت شناس باشند، درد شناس باشند، حقايق شناس باشند.
مراجع تقليد بزرگي مثل آیت‌الله حکيم و ديگران رسماً فتوا داده‏اند که کسي که در اونجا کشته مي‏شود، اگر نماز هم نخواند شهيد در راه خداست.

پس بياييم به خودمان ارزش بدهيم، به کار و فکر خودمان ارزش بدهيم، به کتاب‌های خودمان ارزش بدهيم، به پول‌های خودمان ارزش‏ بدهيم، خودمان را در ميان ملل دنيا آبرومند بکنيم.

علت اينکه دولت‌های‏ بزرگ جهان چندان درباره سرنوشت ما نمي‏انديشند، اين هست که معتقدند مسلمان غيرت ندارد.

آمريکا را فقط همين يکي جري کرده هست.

مي‏گايشاند مسلمان جماعت غيرت ندارد، همبستگي و همدردي ندارد.


منبع : بولتن نیوز

115:

جلل الخالق!!!!!!!!!!

4سال دیگه رو هم میبینه

116:

----------------------------------------------------------------------------------
نه عزیز دل.

4 سال دیگه رو نمی بینه! واسه لایک کردنن نیست! لایکت کردم!
----------------------------------------------------------------------------------
به صفحات قبل مراجعه کنی! اصل خبر و متن و فایل صوتی رو گذاشتم!
-----------------------------------------------------------------------------------
لینکش رو می ذارم البته اگه دنبال حقیقتی! من دنبال این نیستم دیدگاهم رو بقبولونم به کسی دیگه! نخواستی هم ..!
--------------------------------------------------
احمدی نژاد حق دعا برای فرج هم ندارد+صوت
--------------------------------------------------
http://nocutpress.com/files/fa/news/...7/2624_762.mp3
--------------------------------------------------

117:

-------------------------------------------
زیباکلام که همیشه شفرمود انگیزه! مخصوصا حرف های متناقضش! شفرمود انگیزی چیز بدی نیست!!!
-------------------------------------------


76 out of 100 based on 56 user ratings 706 reviews

@