دولت باید خجالت بکشد و پاسخگو باشد


دولت باید خجالت بکشد و پاسخگو باشددولت باید خجالت بکشد و پاسخگو باشد
هنوز خبر از ریل خارج شدن قطار مشهد -تهران روی سایت ها نیامده، خبر رسیده که قطار اهواز -تهران هم از ریل خارج شده

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، معاون فنی اداره کل راه آهن ناحیه زاگرس گفت: این قطار مسافربری ساعت 2:35 بامداد امروز میان ایستگاه دوکوهه تا ایستگاه قلمحک دچار حادثه و 2 واگن قطار از خط خارج شد.

حبیبی با بیان اینکه این حادثه زخمی و تلفات جانی نداشت، افزود: یک ساعت پس از این حادثه به همت خط داران راه آهن زاگرس ریل تعمیر و مسیر بازگشایی شد و هم اکنون تردد قطار در مسیر اهواز تهران بربرنامه است.

وی گفت: علت این حادثه خرابی خط بوده است.

لازم به یادآوریست ساعت 4:30 صبح امروز قطار مسافربري مشهد ـ تهران نیز در ايستگاه بکران شاهرود از خط ريلي خارج شد.
خارج شدن قطار اهواز ـ تهران تلفات جانی نداشتخدا عاقبت رفسنجانی را ختم به خير كند

1:

اطلاعیه راه‌آهن درباره سانحه قطار تهران-مشهد مقدس

روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران فراخوان نمود، قطار فوق‌العاده 9 طوس مسافری محور تهران-مشهد مقدس در ایستگاه امروان از توابع شهرستان دامغان دچار سانحه شد.

به نقل ایسنا، متن بیانیه روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران به این شرح هست: «قطار فوق‌العاده 9 طوس مسافری تهران-مشهد مقدس در ایستگاه امروان ساعت 22:10 دچار سانحه شد.


تصاویر:


اطلاعیه راه‌آهن درباره سانحه قطار تهران-مشهد مقدس - سایت خبری تحلیلی تابناك


سلامی به یک کارگر

2:

همه مسئولین در هر دولتی که بودنو کم کاری کردن مقصرن.بعضی از همین مسئولین بدجوری با کم کاریشون جلوی سرعت رشد مملکت رو گرفتن.
معنویات که در افراد کم رنگ بشه مادیات جاشو میگیره و تعادل رو درشون از بین میبره همین باعث میشه فکر دنیا براشون لذتبخشتر از فکره خدمت به امتو ثوابش باشه تهشم میشه این نوع اتفاقات که ناشی از کم کاریه خیلی از مسئولین در دولتهای حالو گذشتست.
اینم از امنیت سفر که اصلیترین مسئاله برای مسافره.


مکارم‌شیرازی: چرا باید زنان و دختران لباس تنگ و چسبان بپوشند و به آن افتخار کنند؟!


طرح دفاعی کنگره آمریکا با هدف مقابله با ایران در منطقه

3:

قطار سریع السیر یزد-شهرستان تهران آتش گرفتتاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۸


دقایقی قبل قطار سریع السیر یزد - شهرستان تهران آتش گرفت.


عراقچی: نیروهای «شر» برای ناکامی «توافق تاریخی» تلاش می‌کنند
این آتش با اقدام به موقع تیم امداد مهار شد.

به نقل خبراونلاین؛ در این حادثه موتور واگن قطار قبل از رسیدن به شهر کاشان دچار آتش سوزی شده بود که با حضور ماموران آتش نشانی در محل اطفا شد.

پس از آتش سوزی قطار متوقف شد و مسوولان مسافران را تخلیه کرده، سپس با کپسولهای اطفای حریق به مبارزه با شعله های آتش پرداختند.

هم اکنون شعله های آتش مهار شده و مسافران سوار قطار شدند تا به سمت شهرستان تهران حرکت نمايند.

یکی از مسافران این قطار به خبراونلاین فرمود: از بدو حرکت به سوی شهرستان تهران کولرهایش خراب بود و مسافران از گرمای زیاد رنج می بردند.

هنوز دلیل آتش سوزی این قطار فراخوان نشده هست.


محمد رویانیان با وثیقه 100 میلیارد تومنی ازاد شد


قطار سریع السیر یزد-شهرستان تهران آتش گرفت


عکس های خبری روز

4:

دولتِ ما پرروتر از این حرفاس که خجالت بکشه !!


حواشی حضور مطهری در دانشگاه‌ قزوین +تصاویر

5:

فرمودن تا قبل از 2 تا سبد کالا میدیم ...

یک دادن اون هم با فلاکت خجالت نکشیدن ....

فرمودن تا اخر اردیبهشت سبد کالا میدیم ....

خرداد هم تموم شد ندادن خجالت نکشیدن ...

اینها دولت راستگویانند ....

خجالت سرشان نمیشود ...


6:


دولت قبلی که اون همه مشکلات اقتصادی و سیاسی بوجود اورد
چقدر خجالت کشید؟
که این دولت بخاطر نقص فنی و اشتباه یک کارفرما خجالت بکشد

در قضیه شین اباد اون دولتی که با تعصب سنگشو به سینه میزنی
یک ذره هم عذرخواهی نکرد چه برسد به خجالت
قبلا یک فرهنگی بود تو مملکت کسی اشتباه میکرد عذرخواهی میکرد
دولت قبلی کلا اون فرهنگ را نابود کرد .
ارزش پول مملکت را تا 3برابر اورد پایین خانوارها را بدبخت کرد ککش نزد
خجالت کیلویی چنده بقول خود اقایون...
خیلی خنده دار هست این حرفها را از شما ها میشنوم
از قدیم فرمودند یک سوزن بخودتان بزنید یک جوالدوز به دیگران ....

7:

باعث تاسفه

8:

قطار مسافری مشهد مقدس ـ شوشتر دچار سانحه شدقطار مسافری مشهد مقدس ـ شوشتر صبح امروز در برخورد با قطار باری در «ایستگاه تنگ هفت» لرستان دچار سانحه شد.

به نقل ایرنا، یکی از مسافران این قطار در تماسی فرمود: این حادثه ساعت پنج و پنجاه دقیقه صبح روز پنجشنبه برای قطار مسافری شماره 187 که از مشهد مقدس عازم شوشتر بود رخ داد.

سیدحبیب پژوهیده اضافه کرد: این حادثه وقتی رخ داد که به رغم جا ماندن یک واگن قطار باری در مسیر عبور قطار مسافری در ایستگاه تنگ هفت، به دلیل روشن بودن چراغ سبز برای عبور، قطار مسافری با اون برخورد کرد.

وی فرمود: این حادثه تعدادی مصدوم بر جای گذاشت که برنامه هست برای درمان به اندیمشک منتقل شوند.

این در حالی هست که روابط عمومی راه آهن ناحیه زاگرس از وقوع این حادثه اظهار بی اطلاعی کرد.


9:

اگر به تقویم نگاه کنید تقریبا نمیتوانید روزی را پیدا کنید که حادثه قطار در ایران نداشته باشیم.با این وضعیت توریست خارجی به ایران نخواهد آمد و از ثروت حاصل از گردشگر خارجی خبری نخواهد بود.


10:

.


وقت احمدی نژاد هواپیما سقوط می کرد وقت روحانی قطار از ریل خارج می شود

.

11:

دو حادثه در یک روز را کشور نمی تواند تحمل کند
برای احترام به امت، مدیر عامل راه آهن برکنار شود!


روز گذشته، دو حادثه در حمل‌و‌نقل عمومی کشور روی داد؛ در حادثه نخست که در آغاز روز رخ داد، با سقوط یک فروند هواپیما، بیش از ۴۰ تن از هموطنانمان جان خود را از دست دادند؛ اما در حادثه دوم که با خروج سه واگن از یک قطار مسافربری شهرستان تهران ـ مشهد مقدس در حد فاصل ایستگاه‌های سرچشمه و شاهرود روی داد، خوشبختانه به کسی آسیب نرسید.به نقل «تابناک»، در ‌یک سال گذشته، این سومین بار هست که حادثه خروج قطار از ریل در هستان سمنان تکرار می‌شود‌ و نکته جالب اینکه کسی در این باره‌ پاسخگو نیست.

در رخدادهای گذشته در این هستان، مدیر عامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی، مدیر کل راه‌آ‌هن هستان را عزل کرد و تا کنون نیز کسی را به جای وی نیاورده هست.

گویا وقوع رخدادهایی از این دست، علاوه بر اینکه نشان از فرسودگی ناوگان حمل نقل ریلی دارد، به خوبی ‌مدیریت نامناسب در نظارت بر ایمنی این راه‌ها را نیز آشکار می‌کند.غلامرضا کاتب، نماینده امت گرمسار ‌با انتقاد تند از مسئولان راه کشور فرمود: متأسفانه‌ در یک سال گذشته، نسبت به سنوات پیش، بیشترین واژگونی و انحراف از خط قطار را داشتیم‌ و بیشتر اینها نیز به دلیل مشکلات خط و اینکه فرموده شود این بخش از مسیر مشکل دارد، نیست، بلکه عمده مشکلات، مشکلات مدیریتی و ‌ناهماهنگی‌هااست.وی فرمود: ‌استان ما مدت‌هاست‌ مدیر کل ندارد‌ و سیستم ‌سیار سیستم فشلی هست.

اونچه ‌اکنون مد‌نظر من هست، اینکه تذکر جدی به وزیر راه داده شود.

دوم اونکه برای احترام به حقوق امت ـ با توجه به اینکه در حادثه‌های قبلی کشته هم داشتیم ـ به جای اینکه مدیر عامل، مدیر کل را عزل می‌کرد، باید هستعفا می‌داد و از این اداره می‌رفت.

در اون وقت، مدیر عامل نه تنها مدیر کل را عزل کرد، بلکه ‌فرد دیگری را نیز به جای وی نیاورده هست.کاتب همچنین اضافه کرد: این پذیرفته نیست‌ در کشور، در یک روز هم سقوط هواپیما داشته باشیم و هم سانحه قطار.

هم‌اکنون مدیر عامل شرکت راه‌آهن که توانایی لازم را ندارد، باید برکنار شود.

در کشور ما کمبود نیرو نیست؛ پس باید از افراد توانمند در این زمینه بهره‌برداری شود.

وی در جواب به اینکه آیا با برکناری مدیر عامل اوضاع ‌درست خواهد شد، فرمود: ‌در دولت گذشته با اینکه این همه اتفاق در کشور روی داد،‌ با این حال یک سانحه ریلی نداشتیم.‌ همیشه ‌نمی‌توان فرمود خدا یک نفر را کمک می‌کند، مگر چقدر خدا‌ به یک‌ نفر ‌کمک می‌کند، ‌مدیریت توانمند نیز تأثیر‌گذار هست.وی فرمود: هم‌اکنون در کشور‌های جهان از بهترین و جدید‌ترین قطار‌ها با سرعت بالا هستفاده می‌نمايند، ولی در کشور ما کسی ایده‌آل ‌نمی‌اندیشد.

ما نمی‌توانیم این خدمات را به امت بدهیم.

دست‌کم خدمات نا‌امن به امت ندهیم.

ما قطار پرسرعت و ریل ایمن درست نمی‌کنیم؛ بنابراین، ‌دست‌کم زمینه را فراهم کنیم که همین قطار‌ها با سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت به مقصد سالم برسد.

12:

شواهد نشون داده وقت روحانی هردو گزینه روی میزه

13:

وقت رییس جمهور قبلی که تحریم ها کاغذ پاره بود و درآمد نفتی هم خوب بود چرا هواپیما و قطار نوسازی نشد؟

14:

همه ی پول های مملکت رو زنجانی ها و ف_ه و م_ه میبردن
وگرنه من در توانایی آقای محمود شکی ندارم

15:

حالا اونائیکه به نظر سالم به مقصد می رسد .

هی خدا باید رحم کنه چون قطار هزارتان مشکل
فنی دارد .

کهنه هست و مستعمل کمترین مشکلش خرابی دستگاه تهویه هست

16:

چرا دولت و نظام خجالت بکشه ؟؟؟؟

مقصر اصلی رضا شاه پهلوی و پسرش هستن ! این گوربگور شده ها عمال صهیونیستها و با طرفداری امپریالیست جهانخوار آمریکا و انگلیس جاده و راه آهن ساختن و خطوط هوایی رو راه اندازی کردن

اگر به نظام بود همه اینها رو میریخت بیرون امت دیگه صدمه نمیدیدن

تا حال کجای دنیا شتر سواری و الاغ سواری اینهمه مشکلات داشته ....

اگر سنتی عمل کنیم و توکل داشته باشیم هیچ حادثه ای نمیفته

خوب اگر یکم پول یا مفت داشته باشی میشه از هواپیمای قطری و لوفتانزای آلمانی و ایر فرانس و بوئینگ777 و 747 بشینی که اگر اتفاقی هم افتاد همه عالم و آدم معترض میشن و راحت میتونید بگویید مرگ بر آمریکا

17:

خروج قطار مسافری مسیر شهرستان تهران ـ مشهد مقدس از ریل

قطار مسافری مسیر شهرستان تهران ـ مشهد مقدس دقایقی پیش دچار سانحه و از ریل خارج شد.

به نقل خبرگزاری فارس از سمنان، قطار مسافری مسیر شهرستان تهران ـ مشهد مقدس دقایقی پیش در حوالی ایستگاه هفتخوان دچار سانحه و از ریل خارج شد.

این قطار با شماره 338 در مسیر شهرستان تهران به مشهد مقدس در حال سیر بود که دچار سانحه شد.

به نقل فارس؛ اداره کل راه آهن شمال‌شرق کشور واقع در شهرستان شاهرود در مسیر زیارتی زائران آقا علی بن موسی الرضا (ع) واقع شده هست؛ ایستگاه هفتخوان نیز در محدوده اداره کل راه آهن شمال‌شرق هست.

راه‌آهن شمالشرق دارای 27 ایستگاه بوده که ایستگاه‌های شاهرود و سمنان تشکیلاتی هست؛ ایستگاه هفتخوان از زمره ایستگاه‌های قدیمی راه آهن در این محدوده محسوب می‌شود.متاسفانه در سال جاری، چندین سانحه ریلی در محدوده اداره کل راه آهن شمال‌شرق کشور رخ داده هست که کشته و مجروح نیز داشته و امشب نیز بار دیگر شاهد سانحه ریلی در این مسیر بودیم.

به فرموده مسئولان، راه آهن جمهوری اسلامی ایران با توجه به افزایش بهره‌گیری هم‌استانی‌های سمنانی از مسافرت با قطار، در سنوات گذشته امکانات رفاهی خوبی را برای این امر در نظر گرفته و تلاش می‌کند این امکانات رفاهی به‌روز شود.

از این رو، در راستای امکان‌سنجی افزایش امکانات و ارتقای خدمات موجود، تمهیدات لازم برای ارتقای این امکانات مورد بررسی برنامه گرفت.

بنا به مطالبه امت هستان و همچنین تاکید هستاندار سمنان و پیگیری اداره کل راه آهن شمال‌شرق کشور و نظر مساعد معاونت مسافری راه آهن و سایر مقامات ارشد راه آهن برنامه شده در سال جاری پروژه احداث پله برقی بین سکوهای مسافری ایستگاه‌های سمنان، شاهرود و دامغان با صرف سرمایه‌ای بالغ بر 70 میلیارد ریال عملیاتی شود.به نقل خبرگزاری فارس از سمنان، مدیرکل مدیریت بحران هستان سمنان دقایقی پیش درباره سانحه قطار شهرستان تهران ـ مشهد مقدس در فرمود‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان فراخوان نمود: بر پايه اطلاعات موجود، مشکلی برای یکی از چرخ‌های این قطار مسافری پیش آمده بود که خوشبختانه صدمات و خسارات خاصی نداشت.

احمد طاهری اضافه کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته، مورد خاصی در این زمینه پیش نیامده هست و تنها یک واگن دچار مشکل شده بود که پس از رفع اون، قطار به مسیر ادامه داد.

وی تصریح کرد: قطار مسافری شهرستان تهران ـ مشهد مقدس هم‌اکنون در حال سیر بوده و مسیر ریلی مربوطه نیز باز هست.

به نقل فارس؛ این در حالی هست که نقل عینی خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به محل حادثه نشان می‌دهد سه واگن قطار مسافری مسیر شهرستان تهران ـ مشهد مقدس از خط خارج شده هست.در این سانحه، سه واگن انتهایی این قطار دچار سانحه و از خط خارج شده هست؛ دو واگن مسافری و یک واگن نیز خودروبر بوده هست.خوشبختانه این سانحه مصدومی نداشته و واگن‌های سانحه دیده از سایر واگن‌ها جدا شده و این قطار هم‌اکنون در حال طی مسیر هست.


18:

خیر .

تمام پول های مملکت رو ، تازی ها ،

بردن ...

حمله عراق به ایران ...

نمیدونم چقدر باید میدادن ، ولی یک ریال هم پرداخت نکردن ...

قتل عام حجاج ، سال 67 ...


19:

۱)والا دولت قبلی اگر خجالت نکشید خیلی هم روش و زیاد نکرد که مشکلات و با تغییر دادن تعریف جهانی ساعت کار و تقلیلش به دو ساعت در هفته!!!! یه شبه حل کنه!
(من الاون می فهمم منظور روحانی از حل ۱۰۰ روزه ی مشکلا چی بوده)

۲)والا این شمایید که چنان با تعصب دفاع می کنید که راه به سفسته بردید!

لطفا رودربایستی نکنید!
اگر چه به قول زیباکلام منتقدان در دولت قبل هر چه خواستند فرمودند ولی در این دولت همه ی عالم و آدم شدن صهونیست(غیر اونایی که حرف جنتی و روحانی و بزنن!) اما عیب نداره این همه افکار ضد بارلمانی و ضد دموکراتیک هیچ اشکالی نداره چون ضحاک ماردوش بدتر از این ها رو هم کرده بنابراین چرا روحانی نتونه؟

کسی که متعصب معرفی می کنید به شدت خیلی از طرح های احمدی نزاد و کوبید(شما اون موقع هم میهن نبودید اصلا!) حالا خودتون و چی باید معرفی کنید که کوچک ترین نقدی هم به روحانی نکردید؟
شما و روحنای دقیقا نسبت ابطحی و خاتمی و دارید(منهای اون افشاگری هاش از جلسه ی سه جانبه!) البته بگم که من خودم از این وفداری بی قید و شرط شما خیلی کیف می کنم.

۳)بله اون کسی که می فرمود ما خادم کوچک امتیم و حتی از معطل شدن امت عذرخواهی می کرد دیگر رفته هست!

الاون یه بابایی اومده که دو نفر و در طرح عزت ملی سبد کالا به کشتن داده و یه معذرت خواهی خشک و خالی می کنه و تهشم همون و تحمل نمی کنه!

به جاش در اظهاراتی بی سابقه(به نقل از رسانه های جهانی صهیونیستی و غیر دولت راستگویانی!) امت و به زور می فرسته جهنم و دگر اندیشان بی سواد و افراطی و قانون گریز و ...

می شن...!

آقا حسام تازه کم کم داریم به اول مهر نزدیک می شیم که دولت به هن و هن افتاده ببین جوجه ها رو که بشمارن چه وضعی خواهد داشت!

نصایح و لوایح سه خط آخرتون و به خودتون توصیه می کنیم!

گویا بی خبرید!
وقتی که شاه رفت دلار ۷ تومان بود!
وقت آقای میر حسین موسوی و خاتمی و هاشمی هم سه برابر شده بود.

و باز هم جهت این که اطلاعاتتان به روز شود دولت فخیمه تان که سنگش به سینه می زنید هم دنبال چنین کاری هست:
چرا مجلس اجازه نداد دولت بهای ارز را بالا ببرد؟

بنابر این مجددا فراخوان می کنید که اون نصایحی که کردید خوبه فقط می مونه بهش عمل کنید!
نوشته اصلي بوسيله Archimonde نمايش نوشته ها
.


وقت احمدی نژاد هواپیما سقوط می کرد وقت روحانی قطار از ریل خارج می شود

.
مدیر!

ماشالله این بی طرفی شما که در عالم مثال ندارد!

شما به ایران-۱۴۰ ماشین قطار می گین؟

نوشته اصلي بوسيله tina_piran نمايش نوشته ها
وقت رییس جمهور قبلی که تحریم ها کاغذ پاره بود و درآمد نفتی هم خوب بود چرا هواپیما و قطار نوسازی نشد؟
وقت دولت جدید که روحانی نظام تحریما و در هم شکسته و قدرت های بزرگ و تسلیم و آمریکا رو تحقیر کرده و تحریم هوایی رو برطرف کرده چرا نوسازی نمی شه؟

دولت قبلی بی تدبیر و امید بود نتونست تحریما رو برداره!
چرا دولت جدید که تحریمای موسسه ماليی و هوایی رو برطرف کرده و تدبیر و امید هم داره ناتوانه؟

ضمنا گل به خودی نزنید ظریف هم تحریما رو کاغذباره فراخوان نموده!

20:

وقت دولت جدید که روحانی نظام تحریما و در هم شکسته و قدرت های بزرگ و تسلیم و آمریکا رو تحقیر کرده و تحریم هوایی رو برطرف کرده چرا نوسازی نمی شه؟
دیده شما مخالف برداشته شدن تحریم ها هستی و وجود تحریم رو باعث پیشرفت مملکت میدونی فرموده بذار تحریم ها باقی باشه ما پیشرفت کنیم!!
چرا دولت جدید که تحریمای موسسه ماليی و هوایی رو برطرف کرده و تدبیر و امید هم داره ناتوانه؟
من برای آقای احمدی نژاد هم سپس گذشت 1 سال از کارش پیشداوری نکردم.

منتظر شدم و سپس 6-7 شدم منتقدش در بعضی موارد.

اما شما نیومده میخوای طرف رو نابود کنی و به سخنان رهبر عزیزمون هم که میگن همه باید از دولت حمایت کنن اصلا اهمیت نمی دی و وضعیتت معلومه

21:

عریضه طولانی ....
وقتش را نداشتم بخوانم که ربطی هم به من نداشت
برای من مهم منافع این کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران هست رصدهایی که در این یکسال موجوداست بهبودوضعیت شاخص ها می باشد که جادارد از دولت فهیم وباشعور روحانی تشکر کرد
دیگه مثل اینکه شاهد افزایش ۲۰۰%ی قیمتها نیستیم یا ریسجمهوری صحبت از کاهش قیمت مسکن و کالای مصرفی کند و فردا انروزهمچی دوباره چندبرابر افزایش یابد
پس فردا هم فراخوان شود بروید از سرکوچه مان بخرید .

22:

سال 88 هم عزیزتون بودن ؟!؟!

23:

سلام
اگر منظورت حادثه با این حیوانات مخصوصا خر هست ..باید بگم ....حادثه ماشالله زیاد داشته وقت قدیم

بعضی وقت ها خر ها بدلایل فنی یا غیره ...با انداختن جفتک ...

یا شوت کردن راننده شون باعث اسیب دیدگی می شدند .


24:

۱)مرسی که به فکر ماس!اما مشکل اینجایه که این به فکری به حال بی سوادان موجب دروغگویی دولت راستگویان می شه سرکار!
بعدشم مزاح نکنید جواب سوال و بدید.

۲)اینم از اون ژستای روشن فکریه که من قبول ندارم!شاید جلوی عوام الناس موجب وجهه بشه اما نهایتا منطقی نیست!

فرق روز سی صد و شصت و ششم با یک روز قبلش چیه که حتما باید این مقدار استقامت کنیم؟
بماند که این فقط مشخص می کند شما حامیان روحانی (حداقل!) از ۱۰ سال قبل رسانه های جهانی رو صهیونیست می دونستید!!و گرنه تا دو سال آخر دولتش همه تعریف کردند!

بعدشم حرف شخص شما نیست اما حقیقتا گناه افراد بینش مند چیه که اگر عده ای دیر به بینش می رسند اونها هم باید خودشون و در حد بقیه کاهش بدن؟
آمدیم و شما ۱۰ سال هم گذشت و به این نتیجه نرسیدید تکلیف ما چیست؟

در مورد روحانی تان هم وقتی که قبل انتخابات بود و رایشون شنماينده بنده از تخریب هایی که علیه شون شد(چیزای که ضد انقلاب علیه می فرمود) دفاع کردم.همچنین تا قبل از قضیه ی رقص لزگی و سکه ی طلا و سونا و هستخر ۷ میلیاردی از رییس جمهور محبوب حداقلی تون دفاع کردم.(و همه ی اینا در حالیه که بنده از اول چنین نگاهی بهشون داشتم و این نشان از نگاه صادق و غیرسودارم داره)

اینم بگم که بر خلاف شما در منطق بنده اعتمادسازی هم مشابه اعتماد سوزی هست!
یعنی اگر قراره مثلا سپس یه سال به طرف بی اعتماد بشیم مشابها باید یک سال بگذره تا بهش اعتماد کنیم!

و با این حساب و کتاب و هم چنین مشخص شدن صحت حرف های بنده و روزنامه های صهیونیستی(=دگر اندیشان!) در گذر وقت کاملا مشخصه که حرفای بنده منطقی و صحیح بوده.

ضمنا!
نمی دونم این و برای چی فراخوان نمودید برای افراط سنجی(!) یا هر چیز دیگر...
شما احمدی نژاد و سپس دیدن یک سال کارش تخریب کردید و من روحانی رو سپس دیدن چندین و چند سالش(در دوره ی خاتمی) شناختم و دفاع کردم!!

25:

دولت روحانی پاسخگو هست ایا شخص احمدی نژاد پاسخگو بود؟
مشکلات الان ریشه در دولت های گذشته داره!

26:


۲)آره تسعیر ارزم که دنبالش نیستن!
والا از نظر شما هوادارانی مثل شما مملکت گل و بل بل هست ولی از نظر حامیان معقول و میانه رو (از جمله رییس ستاد انتخاباتی شون) کشور دچار رکود علمی هست و بر کنار هم شده...!

اخیرا هم شاخص ها مثل همین ایران-۱۴۰ دچار سقوط شدن!
چه کنیم که گیرایی شما از مسیج ۲۴ خرداد چنان عظیم بود که آستانه ی تحریک عصب شناختی تان کلا نابود شده و واقعیات را نمی شنوید.

۳)خوشحالیم که این قدر انسان با مشغله و فعالی هستید که موقعيت مطالعهیک متن را ندارید(من این و به حساب کم آوردن نیم ذارم!)


انسانی که وقتش ارزشمند باشد کم گوی و گزیده گوی می شود!
مثل انسانی که میانگین جواب های روزانه اش ۶ عدد می باشد.

فعلا مشغول "عجز و لابه به درگاه امام وقت(عج)" باشید و از روحانی مچکر
تا فردا مشخص شود که دولتتان به قول عراقچی مذاکرات جدی و سازنده دارد یا به قول و ما جهانیان negotiations hit a wall!

27:

فرقی نمی کنه هر مسئولی باید در قبال کم کاری و اشتباهاتش پاسخگو باشه
البته جواب میدن نمی دونم چرا ربطی به موضوع نداره.......
تو بذار جیب ما رو نزنن توقع خجالت نداریم:دی

28:

من طرفدار این دولت نیستم
طرفدار هرکسی هستم که خدمت کنه
ولی تو این یکساله بازار ثبات پیدا کرده
تورم کمتر شده
وضعیت درمان بهتر شده

جند ساله پیش که احمدی نژاد با اصرار تمام مرتضوی مخلوع را به
ریاست ساوقت تامین اجتماعی نشاند
بدترین ثمره ان اینشد که % بیمه شده در خدمات درمانی از 30 % به80% رسید
قبلا 30 به 70 بود
حال دوستان طرفدار پر و پاقرص دولت قبلی که دستاورد های ابن دولت را میبیند
از خشم و کینه دست به تهمت و زیر سئوال بردن اقدامات دولت را دارند
انگا 8 سال دولتشان مملکت را گل و بلبل کرده بود و الان دولت جدید باعث تورم و گرانی
و بیکاری و تحریم شده .............

انصاف هم خوب چیزیه

29:


نگران نباشید
دیگه جیبی که قبلا زدن و سوارخشم کردن دیگه نمیزنن

30:

حکایت این دولت و اون دولت هست ...
روزی دو مرد یکی نابینا و دیگری بینا،
سبدی گیلاس را با هم شریک شدند و
برنامه شد که یکی یکی بخورند ...

پس از مدتی ، مرد نابینا فرمود :
مگر عهد نکردیم که یکی یکی بخوریم ، چرا
سه تا سه تا می خوری ؟

بینا فرمود: مگر نابینا نیستی ؟
نابینا : من مادرزادی نابینا هستم ،
ولی از اونجا که من دو تا دو تا می خورم و تو
هیچ معترض نمی شوی ، دریافتم که تو بیش از
من در حال خوردن هستی !!31:

این پیام ها رو فقط در پیام خصوصی یا بخش پیشنهادات تالار سیاست ارسال کنید.

هم شما و هم سایر دوستان.

این بار رو همینجا جواب می دم.

نقد با توهین و تهمت تفاوت داره...

از صبح تا شب اینجا و کل فضای مجازی و حقیقی مکانی هست برای انواع و اقسام نقد درباره ی دولتی که یک سال هست از دوران خدمتش می گذرد! مظلوم نمایی نکنید...


32:

من معتقدم در کنار دولت ، مجلس هم باید پاسخگوی باشد .


33:

منهم با شما هم عقیده هستم که این دولت و ان دولت نداره و فقط طریقه و روش بخور بخورشون فرق داره .

همه شون سر سفره ای بزرگ به نام ایران نشستند و برادروار دارند نوش جان مینمايند ! اون وقت نوبت او بود و حال نوبت این !

تا فردا نوبت کی باشه !

34:

سلام

منظورتون از ثبات پیدا کردن بازار چیه؟

قیمتها کمتر شده؟

قدرت خرید امت بالاتر رفته؟

من که همچین چیزی را احساس نمیکنم

35:

درود بر مرد بارانی بزرگوار
لیاقتمون همینه عزیز
نشنیدین که میگن همیشه امت یک کشور
لیاقتشون همون دولت مردایی هست که دارن رو سرشون حکومت می نمايند؟

36:

همیشه اینجور مواقع من یاد یک شعر معروف میفتم که اینجا بسیار مصداق داره .بیت آخر این شعر میگه :

چو نیک نظر کرد پر خویش در اون دید / فرمودا ز که نالیم که از ماست که بر ماست !

37:

یا این شعر:
ما اسیر انتخابیم
خودمون خواستیمو این شد...

38:

يا اين شعر:
اين جهان كوه هستُ فعل ما ندا، سايشان ما آيد نداها را صدا!

39:

سلامی دوباره

ممنون میشم جواب سوال من را بدهید

40:


ثبات بازار تثبیت تقریبی ارز رایج در محدوده 3000 تومان هست
بمانند گذشته در دولت قبلی افزایش چند صد %ی ندارد

در کشوری که تورم دارد و نقدینگی هرسال افزایش میبابد انتظار افزایش نیافتن قیمتها محال
هست اما میتوان با درایت و تدبیر این نقدینگی را کنترل و هدایت کرد نه بمانند دولت قبلی انر
10 برابر افزایش داد و با اختلاس و فساد های مالی به ان دامن زد ...

قدرت خرید امت در دولت قبلی به اندازه ای کاهش یافته که حتی تثبیت قیمتها هم در ان
تاثیری ندارد بطور مثال میتوان به رکود در بازار مسکن اشاره کرد که اصلی ترین عامل نداشتن
پس انداز بدلیل بالا بودن هزینه های روزمره زندگی که بوسیله کاهش چند برابری پول رایج کشور (بدلیل افزایش 200%ی دلار ) که در 2 سال قبل اتفاق افتاد .
با افزایش 200%ی دلار اجناس وارداتی در کشور در عرض 6ماه افزایش 200%ی پیدا کرد
و اجناس داخلی بعداز 2 سال بمانند افزایش قیمت یخچال ساید که از 2 میلیون به 6 میلیون رسید و پراید که از 8 میلیون تومان به 20 میلیون تومن اضافه شد در واقع افزایش دلار ارتباط
مستقیم با دخل و خرج خانوارها دارد.
بنظرم سالها طول میکشد دوباره امت قدرت خرید گذشته را بدست اورند
کافی هست به افزایش قیمت مسکن در 8 سال گذشته دولت قبلی دقت کنید.
نظر خوشبین من به این سبب بود که ما فعلا ماجراجویهای دولت گذشته را نداریم
که به یکباره شاهد تلاطم بازار و افزایش های سرسام اور و وحشتناک باشیم

یک اقتصاد دان امریکایی به سران کاخ سفید پیشنهاد داده بود بجای جنگ با کشورهای مخالف تدابیری بیاندشید که ارزش پول ان کشورها را پایین بیاوریم در انصورت اقتصاد انها فلج
و امت مخالف شده و خود بخود سیاست در انها تغییر پايه ی میکند.
انوقت ما بدلیل ادامه روند یارانه ها و کسری بودجه بدلیل اینکه درامد دولت دلار هست و امت
ریال هست دلار را 200 % افزایش میدهیم که یارانه را براحتی بدهیم!!!
و ارزش پول کشورمان را نابود کنیم
بنظر شما این گل بخودی نیست؟
چرا دولت جدید کاسه گدایی بدست گرفته و با التماس خواهش میکند یارانه نگیرید.

بهتر نبود بجای افزایش 3برابری قیمتها از امت میخواستند از یارانه صرفنظر کند
بهتر نبود ارزش پول رایج مملکت تغییری نمیکرد.
بقول ریس مجلس بجای 45000تومان نفری 500هزار تومان هزینه خانواده ها اضافه شود

41:

دولت برادران ایران را خود کفا کرده!!
قطارهایش، هواپیماهایش، ماشینهایش، داروهایش و...

همگی بلای جان ایرانیان شده اند.


42:

بهترین پستی که توی فروم ، خوندم .

باید با الماس نوشت .

کار از آب طلا گذشته .

همیشه سلامت باشی .


43:

این بی ربط ترین پاسخی بود که میشد به پست من داد.

من هم از شما می پرسم که وقتی که به علت اقدام علیه امنیت ملی زندان بودید خوش گذشت؟؟ ادب شدید؟ دیگر مرتکب این جنایات نمی شوید؟؟؟ زیر قول خود نمی زنید؟

44:

هستفاده ابزاری از مقام عظمای ولایت ؟

45:


بله .

شما هستفاده ابزاری از همه چیز دارید.

به عنوان مثال خود را پیرو رهبری می دانید اما وقتی ایشان میفرمایند همه باید دولت را حمایت نمايند شما در حال سنگ اندازی برای دولت هستید.


46:

یادم نمیاد درمورد خط مشي سياسي خودم چیزی فرموده باشم

47:

من که جواب قانع نماينده ای از شما ندیدم و مثل همیشه همه چیز را به دولت قبل ربط دادید

مگر روحانی نمیدانست وضعیت اقتصادی چطور هست؟
پس چرا کاندید شد؟
چرا صحبت از بهبود وضعیت اقتصادی داد؟
چرا اینهمه وعده و وعید داد؟

به نظر من وضعیت اقتصادی نه تنها بهتر نشده بلکه بدتر از گذشته شده

48:

دولت باید از خیلی چیزا خجالت بکشه فقط همین نیس

49:

هنوز که میشه به دولت حق داد.

و من در انتقاد دولت روحانی چیزی نمیگم.

به هر حال احمدی نژاد ایرانو شخم زد.

تا درست بشه وقت میبره! دقت کنید که دارید که در سال اول دولت احمدی نژاد تورم زیر 10 شد.

اما نه به خاطر سیاست های احمدی نژاد.

بلکه به علت ادامه ی روند دولت خاتمی عزیز این اتفاق افتاد.


اما دولت روحانی تونست توی یک سال از تورم کم کنه و جلو رشد منفی اقتصاد رو بگیره.

که تازه شاید امسال بتونه صفر کنه! اینها چیزی نیست که کنار بگذاریم و نا دیده بیانگاریم.

از دولت نباید توقع معجزه داشت.

بگذارید دوره ی اولش تمام بشه لااقل...

نداونم کاری های احمدی نژاد رو گردن روحانی نندازید.


50:

سلام

مگر روحانی نمیدانست وضعیت اقتصادی چگونه هست؟

پس چرا اینقدر وعده و وعید داد؟

چرا اصلا در انتخابات شرکت کرد؟

کاربر عزیزی فرمودند بازار ثبات پیدا کرده

آیا واقعا اینطور هست؟
من از کسانی که در بازار کار مینمايند میپرسم وضع چطور هست همه صحبت از رکود میکند

اگه جواب قانع نماينده ای دارید بفرمایید

51:

سلام..این حادثه بخاطر خطاهای نیروی انسانی هست
من خودم اطلاع دقیق دارم که کارکنانی توی راه اهن هستند که کارهاشون دقیق انجام نمیدن و به دروغ میگن درست انجام میدن البته تعدادی
این بی خیال بودن ها خطر درست میکنه و بس
من نه طرفدار اقای روحانی هستم نه اقای احمدی نزاد..
اما واقعا این نزاع ها که بین امت پی میاد بخاطر این مسئولین کاری رو درست کرده؟؟
اگر بگیم دارن همون نقد میکنن که سخت در اشتباهیم
این اهانتها یعنی نقد؟؟
خواهش میکنم..هممون به هم کمک کنیم و احترام بذاریم..و تلاش کنیم گرهی باز کنیم
همه دولتها به فکر خودشونن و بس
روزنامه ها شبکه ها هر روز با خبرهای بی ارزش امتو سرگرم میکنن...
خبر خوبه اما جنجال توش خیر خواهی نیست
ارامش رو بدیم به جامعه.....بی خیال این حزبها
امت به داد هم برسید..میدونم میگید دولت خیلی مهمه..اما ما سهم خودمون بدیم و انجام بدیم
یه پسر بخاطر اینکه رشوه نگرفته از کار اخراج شده..درسته از کارش انداختنش بیرون
اما اخلاقو زیر پانذاشت..لقمه حرام وارد شکم همسرش نکرد..
باور کنید اگر توقعاتمون درست باشه و این قد به مادیات نچسبیم زندگیمون میشه گلستان
میدونم خیلی شعاری شد اما راهی جز این ندارم...
فرهنگهای غلط باید حذف بشه تا افراد سودجو ضرر نمايند و خودمون سود کنیم


52:

با سلام و احترام

1- اینچنین سخنانی پیرامون دولت های گذشته،
عکس العمل طبیعی اش می شود همین جستار ...

2- معتقدم انتقاد بیش از حد از روحانی می تواند ،
نتیجه ای همچون سال 88 داشته باشد ، نتیجه ی 4
سال انتقاد بی وقفه از دولت احمدی نژاد ، شد فوران ...

اگر بخواهیم ، به همه ی انتقادات صحه بگذاریم ،
و فضای کشور را به اونوقت بازگردانیم ،
نه به پیشرفت کشور کمک کرده ایم ،
و نه دولت بعدی (بفرض اگر هم اصولگرا باشد!) می تواند ،
در فضایی سالم کار کند ...
باز همین آش هست و همین کاسه ...

2- اگر دقت کنید احمدی نژاد وقتی انتخاب شد که
شعار "عدالت" و "اقتصاد" را مطرح کرد ، پس ما
در وقت گل و بلبل نبودیم ...
هر چند نسبت به امروز تا حدی بهتر بودیم ...

3- اونوقت حقوق کارمند و کارگر بود 200 هزار تومان(یا کمتر)
که با اون به سختی می توانست پراید 7 میلیونی را بخرد ،
(اونوقت مثلا" معلمان چند کشته دادند تا حقوقشان به 200 برسد!)
اکنون شده 500 تا 1500 که با اون باز هم به سختی می تواند ،
همان پراید را (البته با آپشن های فوق العاده بیشتر) بخرد !

53:

ببخشی یک سوال غیر مرتبط می خوام بپرسم:
ما همیشه مشهد مقدس با ماشین خودمون رفتیم الان دلم می خواد بریم مشهد مقدس اما موقعيت زیادی نداریم و حداکثر 3-4 روز می خواهیم وقت بگذاریم.

با توجه به ترس از سقوط هواپیماهای فرسوده کشورمون.

می خواستم بدونم از شهرستان تهران تا مشهد مقدس با قطار چند ساعته!!
خوب خطرش کمتر از هواپیماست.


54:


دقیقا همینطوره

متاسفانه قبل از هر چیزی به فکر این هستند که جیب خودشون رو پر کنن و تا هفت پشتشون رو تامین.اونم از حق امت

55:

این دولت فقط یک دولت شعاریه همین و بس .
نه تنها وضع معیشتی واقتصادی امت بهبود پیدا نکرده بلکه بدتر از قبل هم شده اینو میشه به عینه در زندگی اکثر امت عادی و طبقه متوسط به پایین جامعه دید .
چه کم کردن تورمی با شعار که نمیشه وضعیت و درست کرد .
به قول معروف با حلوا حلوا فرمودن دهن شیرین نمی شه جانم

56:

قطار شهرستان تهران - اهواز از ریل خارج شدقطار باری مسیر شهرستان تهران - اهواز برای سومین بار طی یک​ماه اخیر دچار حادثه و از ریل خارج شد.


به نقل ایسنا، ساعت 19 روز گذشته (16 مهرماه) قطار باری مسیر شهرستان تهران - اهواز در حوزه لرستان از ریل خارج شد.


گودرزی، فرماندار اندیمشک در فرمود​وگو با خبرنگار ایسنا، با ابراز نگراری نسبت به وقوع و تکرار حادثه خروج قطار باری از ریل، فرمود: حادثه شب گذشته جزئی بوده و در مدت وقت کوتاهی مسیر بازگشایی شد، اما به شدت نگران این مساله هستم که اگر به​جای قطار باری، این اتفاق برای قطار مسافری رخ دهد چه کسی جواب امت را می​دهد؟


وی اضافه کرد: با توجه فرسودگی خطوط ریلی مسیر راه آهن شهرستان تهران - جنوب، دور از انتظار نیست که اتفاقی بدتر از حوادث اخیر رخ دهد و مسئولان راه​آهن باید هر چه سریع​تر برای حل این مسئله اقدام نمايند و در خصوص حوادث اخیر پاسخ​گو باشند.


به فرموده گودرزی، با توجه به جزئی بودن این حادثه که خوشبختانه موجب تلفات جانی هم نشده، معطلی کوتاهی به منظور بازگشایی مسیر صورت گرفته اما سایر قطارهای این مسیر دچار کنسلی نشدند.88 out of 100 based on 68 user ratings 868 reviews

@