خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه


خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزهخروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس ، ساعت 30/10 صبح امروز روزه‌داران تهرانی همراه با مسلمانان سراسر دنیا با حضور در راهپیمایی روز قدس بیزاری خود را از رژیم اشغالگر قدس نشان دادند و اعلام کردند که ملت ایران یار مظلوم و دشمن ظالم است.


راهپیمایان تهرانی با شعارهای «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا»،«مرگ بر انگلیس»، و دست‌نوشته‌هایی با مضمون «خدا قدس شریف را آزاد خواهد کرد»، «نماز عید فطر را در قدس آزاد شده خواهیم خواند»، «رژیم صهیونیستی به دنبال نسل‌کشی در غزه است»، «مسلمان می‌میرد سازش نمی‌پذیرد»، «هم غزه هم لبنان جانم فدای اسلام» به سمت میعادگاه نماز جمعه تهران حرکت کردند.
خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه


خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه

نماد چهره‌های کودکان شهید فلسطینی در دست راهپیمایان روز قدس
نماد چهره‌های کودکان فلسطینی توسط راهپیمایان روز قدس در تهران حمل می‌شود. به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، راهپیمایان روز جهانی قدس در تهران که از دقایقی پیش به صورت رسمی آغاز شده است نمادهایی از کودکان شهید فلسطینی را به نشانه اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی حمل می‌کنند. بنا بر این گزارش، در این نمادها بر کودک‌کشی رژیم جنایتکار صهیونیستی تأکید شده است.

خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه

خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه

راهپیمایان تهرانی خواستار تحریم کالاهای اسرائیلی در تمام کشورهای اسلامی شدند

راهپیمایان شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «الله اکبر خامنه‌ای رهبر»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده» و ... سر می‌دهند.
جمعی از راهپیمایان تهرانی دست‌نوشته‌هایی با مضمون «مسلمانان کالاهای اسرائیلی را تحریم کنید» در دست داشته و خواستار تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی در تمامی بلاد اسلامی شدند.


خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزهدیدار با رییس جمهور ،صالحی،ظریف برنامه امروز آمانو

1:

آماده‌ایم انتقام خون 800 شهید فلسطینی را بگیریم


نمازگزاران تهرانی در راهپیمایی امروز خود تاکید کردند که آماده‌‌ایم تا انتقام خون 800 شهید فلسطینی را بگیریم بنابراین مسئولان موشک‌های جمهوری اسلامی را به سمت تلاویو کوک نمايند.
راهپیمایی‌نمايندگان همچنین با شعار یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا از همه کشورهای اسلامی دنیا خواستند تا در مقابل جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی مواضع روشن و مدافعانه از خود اتخاذ نمايند.

خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزهنمازگزاران تهرانی خواستار محاکمه سران فتنه شدند/ «هم غزه هم لبنان جانم فدای اسلام»


راهپیمایان تهرانی با سر دادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس»، «مسلمان می‌میرد سازش نمی‌پذیرد»، «هم غزه هم لبنان جانم فدای اسلام» در حال حرکت به سمت میعادگاه نماز جمعه شهرستان تهران هستند.
جمعی از راهپیمایان که شعار «مرگ بر فتنه‌گر» سر می‌دهند دست‌نوشته‌هایی با مضمون «سران فتنه را محاکمه کنید» در دست داشته و خواستار برخورد قاطع دستگاه قضایی با فتنه‌گران سال 88 شدند.


خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه


نوبخت از تقسیم کشور به ۹ منطقه خبر داد

2:

حضور برخی مسئولان در راهپیمایی روز قدس امسال :

خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه


خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه

خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه

عکس از رییس قوه قضاییه پیدا نکردم ولی ایشون هم حضور داشتند.


این هم دکتر دوست داشتنی ما


خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه

خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه


حضور روحانی در جلسه استیضاح وزیر علوم

3:

به آتش کشیدن پرچم رژیم جعلی صهیونیستی :

خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه

خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه


توهین یک اصلاح طلب در صداو سیما به امام حسین (ع)+ عکس

4:

تصاویر جالب کودکان در راهپیمایی روز قدس

خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه

خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه

خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه

خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه

به عکاس این عکس هم باید تبریک فرمود ...


خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه


مجلس دارد دولت را تخریب می کند!!!!!!

5:

عجب کار مهمی واقعا
واقعا عالم بی عمل به زبور بی عسل
30 سال بیشتره میرین خیابون و بی فایده.فقط ادما کشته میشه نوار غزه باریک تر.
امام خمینی(ره) یه چیزایی درباره اون سطلو ابو یک میلیارد مسلمونم فرموده بودا
حرف زدن اسونه
حالا برای اونا نون شد؟اب شد؟دفاع شد؟
دلگرمیشم......


عکس: بازگشت آزادگان به میهن در سال 69


در مورد خودکشی پسر روحانی

6:

بنی اسراییل از هزاران سال پیش همینطور بودن,قومی هستن که هرگز هدایت نشدن و همیشه ظلم کردن چه به خودشون چه به دیگران و همیشه نافرمانی از پیامبر وقتشون رو کردن.
خدا لعنتشون کنه.


سئول صحبت از فعال کردن همکاری ها با کره شمالی می کند

7:

مسئله فلسطین ملاک و معیار تشخیص صداقت مدعیان حقوق بشر هست.
بنیامین نتانیاهو که نگران شلوار جین در ایران هست خون امت بی پناه فلسطین مظلوم را می ریزد.
وی غرب که هیچ انتظاری نیست زیرا حساب ناپاکشان معلوم هست، اما شیوخ حجازی چرا هیچ کاری نمی نمايند؟!
مرگ بر اسرائیل می گوییم زیرا خواهان زنده بودن امت فلسطین هستیم.


8:


نوبخت: مشارکت فعال در قضیه فلسطین از وظایف وزارت امور خارجه هست


محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت که در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافته بود در جواب به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اقدامات وزارت خارجه در متوقف کردن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اظهارداشت: قطعاً از وظایف وزارت امور خارجه و دستگاه دیپلماسی ما این هست که در هر حرکتی که برای امت شریف غزه و مظلومان فلسطینی هست مشارکت فعال داشته باشند.
وی با اشاره به حمایت ایران از مقاومت فلسطین تصریح‌کرد: این توصیه پیامبر هست که هر کسی پیام مظلومی را بشنود و حمایت نکند مسلمان نیست؛ ما فریاد مظلومانه کودکان و زنان فلسطینی را می‌شنویم و هیچگاه ساکت نخواهیم بود، در کنار امت فلسطین هستیم و این را یک آموزه اسلامی می‌دانیم.

یونسی: کمک به فلسطین از کار ویژه‌های اصلی دولت هست


علی یونسی دستیار ارشد رئیس‌جمهور در فرمود‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در حاشیه مراسم گرامیداشت روز قدس درباره کار ویژه دولت برای کمک به امت فلسطین فرمود: دولت جمهوری اسلامی ایران کمک به امت فلسطین را یکی از کار ویژه‌های اصلی خود در حوزه سیاست خارجی می‌داند.
وی اضافه کرد: آقای روحانی که سال‌ها به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی فعالیت کردند به خوبی بر اهمیت این مسئله واقف هستند.
دستیار ارشد رئیس جمهوری فرمود: هم اکنون هر کمکی به امت مظلوم فلسطین انجام می‌شود از کانال دولت هست و دولت نیز تلاش می‌کند این کمک‌ها را بیشتر کند.
یونسی در ادامه با اشاره به حضور پرشور امت در راهپیمایی روز قدس فرمود: راهپیمایی امسال حقیقتا با سال‌های گذشته متفاوت هست و ما شاهد حضور امت از هر طبقه‌ای در راهپیمایی هستیم.

رحمانی فضلی: کمک دولت به امت غزه به صورت همه‌جانبه

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه راهپیمایی روز قدس، در فرمود‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، در جواب به سوالی درباره حمایت دولت از امت نوار غزه اظهارداشت: دولت حمایت از امت غزه را به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های خود در دستور کاردارد.
وی اضافه کرد: این حمایت‌ها شامل حمایت‌ های سیاسی، اقتصادی و کمک به ملت فلسطین در تمام جنبه‌ها به گونه‌ای که بتواند در مقابل رژیم صهیونیستی ایستادگی کند هست.
همچنین وزیر کشور با اشاره به حضور پرشکوه امت در راهپیمایی روز قدس فرمود: به حمدلله امسال ما شاهد حضور گسترده و پرشکوه امت در این راهپیمایی بودیم و امیدواریم که پیام محکمی به تمام سلطه‌گران این حضور عظیم باشد.


9:

امیر اسماعیلی: گنبد آهنین اسرائیل یک توهم هست/ خانه عنکبوت دوامی ندارد

امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) با حضور در چهارراه ولیعصر شهرستان تهران به جمع راهپیمایان روز جهانی قدس پیوست.
امیر اسماعیلی در حاشیه این حضور و در فرمودگو با خبرنگار فارس، در خصوص لزوم مسلح کردن کرانه باختری رود اردن فرمود: رژیم صهیونیستی خانه ای عنکبوتی برای خود ساخته که این خانه دوامی نخواهد داشت.
وی ادامه داد: برای نابودی خانه عنکبوت باید اتصالهای اون را قطع کرد و امروز می بینیم که صهیونیستها در میان کوههای آتشفشانی ظلم ستیزی و اسلام‌خواهی گیر کرده‌اند و مذاب هر لحظه به اونها نزدیک‌تر می شود.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) فرمود: متاسفیم برای کشورهایی که دولت‌های اونها به دنبال هستعمارگری هستند و اگر به تاریخ و سرنوشت دیکتاتورها، اسکندرها و چنگیزها و هستعمارگری‌های اسراییل بنگریم جز لکه ننگ چیزی نمی‌بینیم.
اسماعیلی با بیان اینکه اسراییل با دست خود گور خود را کنده هست، درباره کارآمدی گنبدآهنین رژیم صهیونیستی در برابر موشک های مقاومت نیز فراخوان نمود: گنبد آهنین یک توهم هست و دیدیم که حزب الله و مقاومت فلسطین چطور به راحتی به اون حمله کرده و اون را شکستند.سردار حاجی ‌زاده: تسلیح کرانه باختری فروپاشی صهیونیست‌ها را تسریع می‌کند

سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در چهارراه ولیعصر شهرستان تهران در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس حاضر شد.
سردار امیرعلی حاجی‌زاده در فرمود‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس با اشاره به تاکید اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم مسلح شدن کرانه باختری فراخوان نمود: با این کار فروپاشی صهیونیست‌ها تسریع می‌شود و این تدبیر کلیدی بود که حضرت آقا مطرح کردند.
وی با اشاره به حملات موشکی غزه به رژیم صهیونیستی فرمود:‌ کشته‌هایی که خود اسرائیل فراخوان می‌کند و خرابی‌هایی که ایجاد می‌شود نشان می‌دهد که این موشک‌ها به اهداف خود اصابت می‌کند.
وی تصریح کرد: خسارت صهیونیست‌ها در این جنگ بیش از چیزی هست که مطرح می‌نمايند ولی برای عملیات روانی و انسجام و مصرف داخلی تعداد صحیح تلفات را فراخوان نمی‌نمايند.
.

10:


آمادگی بسیج اساتید برای در اختیارگذاشتن دانش فنی به امت فلسطین


سهراب صلاحی رئیس ساوقت بسیج اساتید با بیان اینکه فلسطین با مقاومتش موازنه قدرت در خاورمیانه را بر هم زده‌ هست از آمادگی این ساوقت برای در اختیار گذاشتن دانش فنی به امت فلسطین اظهار داشت


11:

سلاملکم.خوبین؟
فعلا که حرفه
فقط یه سوال
سی ساله امت میرن راهپیمایی
چه چیزی برای غزه فرق کرده؟

12:

نوشته اصلي بوسيله follower نمايش نوشته هاآمادگی بسیج اساتید برای در اختیارگذاشتن دانش فنی به امت فلسطین


سهراب صلاحی رئیس ساوقت بسیج اساتید با بیان اینکه فلسطین با مقاومتش موازنه قدرت در خاورمیانه را بر هم زده‌ هست از آمادگی این ساوقت برای در اختیار گذاشتن دانش فنی به امت فلسطین اظهار داشت
خب اینا حرف
بعد سی سال اینا حرف
عمل کو؟

13:

انقلاب اسلامی ایران یکی از بزرگترین انقلاب های مسالمت آمیز جهان بود و کسی تصورش
را هم نمی کرد ژاندارم منطقه با راهپیمای های امت ساقط شود.
و اما:
عکس / تنها راه علاج امروز فلسطین
و
عکس / پند خیرخواهانه
یا علی

14:

سلاملکم.خوبین؟
راهپیمایی امت ایران برای شکست حکومتی که ازش راضی نبودن
ما درباره جنگ صحبت میکنیم نه انقلاب
امت ایران وقت دفاع مقدس میتونستن با راهپیمایی مبارزه کننو پیروز بشن؟

15:

نوشته اصلي بوسيله sun_boy2 نمايش نوشته ها
خب اینا حرف
بعد سی سال اینا حرف
عمل کو؟

سلام ...

شکر خدا خوبم ...این هم عمل :

جنگ 8 روزه‌

جنگ 22 روزه

جنگ 33 روزه

اما اجازه ندادید جواب های بنده تموم بشه ...

از فایده ی راهپیمایی ها پرسیدید فایده که بسیار داره ولی اون چیزی که فکر می کنم مدنظر شماست اینجاست :

«
فلسطینی هایی که در زندان هستند، به ما می گویند که از حضور و مشت گره کرده ی شما در روز قدس، احساس قوت می کنیم.

اون فلسطینی که در پشت دیوار هاست، باید احساس تنهایی نکند، تا بایستد.

اون مرد و زنی که در غزه مورد تهاجم اوباش صهیونیست هست، باید حس کند که شما پشتش هستید.»

امام خامنه ای 70/1/16

حرف و عمل هم که مشخص شد اما شاید بد نباشه که یک بار دیگر این حدیث نبوی رو یادآوری کنیم :


پیامبراکرم صلی الله علیه و آله : « هر کس صدای ندای مسلمانی را بشنود و به او یاری نرساند، مسلمان نیست »


برای همه ی امت که رفتن و جنگیدن میسر نیست.

یکی با پولش کمک می کند یکی با شعارش یکی با حضورش ...

راستی شما چطور کمک کردید ؟ البته این به خودتان مربوط هست فقط برای یادآوری بود ...

موفق باشید.

16:

خداروشکر
این ها حاصل از راهپیمایی امت ایرانه؟

17:

سلام ممنون آقا مسعود
دو تا عکس که برات گذاشتم رو دیدی؟
پس مقاومت چیه؟
حزب الله لبنان چیه؟
حماس و جنبش جهاد اسلامی چیه؟
تا همین دیروز که هی ما رو محکوم می کردند که کمک به این گروه ها باعث بدبختی ایران هست! الان چطور شده که این کمک ها نادیده گرفته میشه؟
اسرائیلی که تو جنگ با 6 ارتش کشورهای عربی به راحتی هر 6 ارتش رو شکست داده بود و بخش های از خاک اون کشورها رو تصاحب کرده بود توی 33 روز از کی شکست خورد و دمش رو گذاشت رو کولش و الفرار؟! اسرائیل حالا مجبوره برای خلاص شدن از دست مقاومت اسلامی_که هسته مرکزی اون توسط ایران گذاشته شده!_ وهابیت و داعش رو حمایت پنهان و آشکار کنه و به بوجود اومدن جنگ مذهبی بین مسلمون ها امید ببنده!

18:

60 ساله دارن مبارزه میکنن.
30 ساله ایران ادعا میکنه پشتشونه
پس چرا تموم نمیشه؟
جنگای 8 روزه و ...که چون اونا به اهدافشون نرسیدن اسرائیل شکست خورده
شکست داریم تا شکست
شکست یعنی حداقل نمیگیم بیرونشون کنن ولی اگه اونا 700 تا میکشن اینا هم 500 تا بکشن.
جنگ برابر با کمک ایران
نکه دارن به خاک و خون میکشوننشون
این همه حرف پشتمونه که از دهن خودمون میزاریم دهن اونا.پس کو این نتیجش؟

19:

نه تنها راهپیمایی امت ایران بلکه راهپیمایی امتی در سراسر جهان هست.
یه چیزی وجود داره به اسم جنگ روانی که اثرش صدها برابر جنگ نظامیه!

این جمله ها از سید حسن نصرالله هست:
«سپس انتخابات در ایران اتفاقات ناگواری افتاد که موجب خون دل وعزای ما شد وبسیاری افراد از سرتاسر جهان تماس گرفته وگریه می کردند چون ما هویت خودمان را با هویت جمهوری اسلامی یکسان می دانیم.»

20:

اره مهدی جان.
همه اشون عالیه
حرف منم همینه
حرف پشتمونه دیگه
سرزنش
باید نتیجه بده
بخدا الان 60 سال جنگ ایناس سی سالش ایران هم داره کمک میکنه
پس چرا تموم نمیشه؟
دیدین که زجر اینا رو؟

21:

اول عرض کنم مطالبی رو به اون پست اضافه کردم.

حتما ببینید.

اما جواب سوالتون: صدالبته ...

انگار فراموش کردید حماس .

حزب الله دارند چطور در برابر رژیم صهویونیستی می ایستند!! دولت ما به پشتوانه ی همین ملت هست که به اون ها کمک می کند ...

قضیه روشن شد؟

22:

انشالله جنگ روانیمون اثر کنه و حداقل 30 سال دیگه ببینیم ازادی امت غزه رو

23:

انشالله زود ازادیشونو به دست بیارن
کشته های دو طرف یه مقایسه بکنید لطفا

24:

اگر لطف خدا و کمک های ملت ایران نبود معلوم نبود الان فلسطینی در خاطر امت دنیا بود یا خیر ! در روی نقشه ی جغرافیایی اش بماند !

25:

به اینش فکر نکرده بودم
فقط این دفاع به زندمانی چند دهه طول میکشه تا بشه زندگانی؟

26:

اول این که در هیچ جنگی تعداد کشته ها معین نماينده ی پیروز طرف جنگ نیست.

این اهداف جنگ هست که مشخص می کند کدام طرف پیروز شد و کدام طرف شکست خورد...

در مورد اهداف هم اون لینک هایی که خدمتتون داده شد مطالعه بفرمایید ...

قطعا راهگشاست دوم این که اگر برنامه هست مقایسه شود توان نظامی دو طرف هم باید به این مقایسه اضافه شود که مقایسه ی عادلانه ای صورت گیرد ...
به اینش فکر نکرده بودم
فقط این دفاع به زندمانی چند دهه طول میکشه تا بشه زندگانی؟
جواب دادن به این سوال راحت نیست.

خیلی شرایط رو باید درنظر گرفت ولی اون چیزی که قطعیست اگر مقاومت به همین شکل ادامه داشته باشد پیروزی نهایی بدون شک برای مقاومت هست.

این وعده ی خداست...


27:

الان شما مقصود چیه؟ میگی باید چیکار کنیم؟ میگید کمک نکنیم؟ یا میگید با تانک ذولفقار و توسن همین الان حمله کنیم به اسرائیل و قتل عامشون کنیم؟ یا یک راه منطقی تر یعنی رفراندوم؟

28:

الان شما مقصود چیه؟ میگی باید چیکار کنیم؟ میگید کمک نکنیم؟ یا میگید با تانک ذولفقار و توسن همین الان حمله کنیم به اسرائیل و قتل عامشون کنیم؟ یا یک راه منطقی تر یعنی رفراندوم؟

29:

سلام دوست عزیز منم مثل شما دوست دارم عمل باشه تا شعار ولی کمترین چیزی که هست اطلاع رسانیه!
کی فکرشو می کرد تو آرژانتین روز قدس انجام شه !

الان روز قدس و تظاهرات مختص ایران نیست مختص کل جهان الان تو فرانسه امت فردا روز قدس رو انجام می خوان کنن البته من شنیدم می خوان قدغن کنن ولی دوستداران غزه در حال تدارک دیدنن

راستی من خودم به شخصه خیلی خوشحالم تو کشوری هستم که از خیلی لحاظا داره به فلسطین کمک می کنه حداقلش اینه تو اون گروهی برنامه نمی گیریم که بی عمل هستن
این کمترین فایده ی تظاهرات

30:

مگه ننوشتین نسل کشی؟یعنی مهمه چقد ادم بمیره
یعنی اون بابایی که بچش تو بغلش میمیره مهمه
اره نتونسته فلان فردو بکشه و یا کل فلسطینیا رو از صحنه روزگار محو کنه ولی فلسطینیا چیکار کردن؟
+
یه سوال فقط اینو واقعا هیچ اطلاعاتی ندارم ممکنه مسخره باشه
چرا ایران که میگه پیشرفته اس از نظر نظامی سلاح نمیفرسته یا علما حکم جهاد نمیدن؟

31:

اصلا
تظاهرات عالیه خیلی عالیه
ولی اینکه فقط به همین اتکا کنیم بده
اگه وظیفس که کمک بشه و اسرائیل غیر شرعیه اگهباید به ندای مظلوم رسیدگی بشه اره باید برن حمله کنن

32:

سلاملکم.خوبین؟
عالی بود

33:

کی فرموده ایران سلاح نمی فرسته
تو یه مستند نشون می داد سلاح ها (و بیشتر موشک ها)را ایران تامین می کنه

34:

دوست عزیزم ما که نمی گیم مهم نیست چقدر آدم بمیره ! اگر مهم نبود که ...

ببینید عرض بنده اینه که تعداد کشته ها تعیین نماينده ی پیروز جنگ نیست.

این دو تا مساله ی کاملا متفاوته.

فلسطینی ها چکار کردند؟ با مقاومتشون نگذاشتند رژیم منحوس به اهدافش برسه ...

این یعنی پیروزی ...

حتما لازم نیست 1000 تا آدم بکشن ....

البته بکشند هم که چه بهتر ...

زمین پاک تر...

و صدالبته پیروزی نهایی وقتی هست که قدس آزاد شود...
اما جواب سوالتون رو درحد اطلاعاتی که دارم می دم شاید هم غلط باشه: اول این که حتما می دونید سلاح هم می فرسته ولی اگر منظورتون تجهیز تمام قد و پیشرفته و ...

هستش ببینید داشتن تجهیزات نظامی یک طرف قضیه هست و داشتن نیروی انسانی هم یک طرف ...

وقتی پیشرفته ترین تجهیزات موجود باشد ولی نیروی انسانی لازم و زیرساخت مناسب برای هستفاده نباشه عملا کار بیهوده ای صورت گرفته.

به نظرم در حال حاضر ظرفیت هستفاده رو ندارند.

اما در مورد حکم جهاد دیگه این یه موضوع ساده ای نیست.

خیلی خیلی چیزها رو باید درنظر گرفت.

همین طوری روی هوا که نمی شه حکم جهاد داد:) ...

قطعا وقتی لازم باشه اون هم هستفاده می شه...

مثل حکم جهاد اخیر آیت الله سیستانی

نوشته اصلي بوسيله aboali نمايش نوشته ها
کی فرموده ایران سلاح نمی فرسته
تو یه مستند نشون می داد سلاح ها (و بیشتر موشک ها)را ایران تامین می کنه
منظورشون تجهیز تمام و کماله

35:

سلام من خوبم شما چطورید؟

36:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
متاسفانه هر کی گامی برمی داره بازم بهش ایراد می گیرن ...

ببخشید خیلی عذر می خوام اگه اثری نداره چرا این قدر روش تاکید میشه چرا این همه دولت , مراجع و ...

اصلا حالا ایران هیچی چرا امت جهان انقدر تظاهرات مینمايند؟
به نظر حداقل تاثیری که توی این تظاهرات داره یکی اینه که اسرائیل می فهمه که تمامه دنیا ازش نفرت داره و این خودش یک ضربه روحی و روانیه و دیگری اینکه امت فلسطین می فهمن که اگه نمی تونیم بیایم حداقل کاری که از دستتمون بر میاد رو انجام می دیم

37:

نمیدونم والا
کاش انقد ما قوی باشیم که به خاطر حرف و ترس از حمله به خودمون از کمک به مظلوم اونم به طور کامل نترسیم

38:

و نشون میده اسرائیل دیگه نمی تونه امتو گول بزنه

39:

قبول باشه از همگی امیدوارم !!! ...


40:

حامیانشون و سرمایه هاشون و رسانه هاشون رو هم باید با هم مقایسه کنیم!

41:

به تظاهرات اکتفا نشده و نباید بشه ولی تظاهرات یک رکن پايه یه.
یه پیشنهاد اول به خودم می کنم بعد به شما: با این سایت الفت بگیرید: KHAMENEI.IR

42:

ایران و ترس؟ ترس از حمله ی این رژیم؟ حرفا می زنید دوست عزیز ...«...

البته دشمنهای ديگری هم هستند كه ما اينها را در درجه‌ی اول و در رديف اول به حساب نمی‌‌آوريم: دشمن صهيونيستی هم هست، منتها رژيم صهيونيستی در قواره و اندازه‌ای نيست كه در صف دشمنان ملت ايران به چشم بيايد.

گاهی سردمداران رژيم صهيونيستی، ما را تهديد هم ميكنند؛ تهديد به حمله‌ی نظامی ميكنند؛ اما به‌نظرم خودشان هم ميدانند، و اگر نميدانند، بدانند كه اگر غلطی از اونها سر بزند، جمهوری اسلامی «تل‌آايشانو» و «حيفا» را با خاك يكسان خواهد كرد.»بیانات امام خامنه ای در حرم مطهر رضوی منبع43:

البته
رسانه هایی که 24 ساعته در تمام روز های سال فعالن تا سالی یکبار خیلی فرق داره.

نوشته اصلي بوسيله khorshidha نمايش نوشته ها
به تظاهرات اکتفا نشده و نباید بشه ولی تظاهرات یک رکن پايه یه.
یه پیشنهاد اول به خودم می کنم بعد به شما: با این سایت الفت بگیرید: KHAMENEI.IR
مرسی
چشم حتما
نوشته اصلي بوسيله follower نمايش نوشته ها


ایران و ترس؟ ترس از حمله ی این رژیم؟ حرفا می زنید دوست عزیز ...«...

البته دشمنهای ديگری هم هستند كه ما اينها را در درجه‌ی اول و در رديف اول به حساب نمی‌‌آوريم: دشمن صهيونيستی هم هست، منتها رژيم صهيونيستی در قواره و اندازه‌ای نيست كه در صف دشمنان ملت ايران به چشم بيايد.

گاهی سردمداران رژيم صهيونيستی، ما را تهديد هم ميكنند؛ تهديد به حمله‌ی نظامی ميكنند؛ اما به‌نظرم خودشان هم ميدانند، و اگر نميدانند، بدانند كه اگر غلطی از اونها سر بزند، جمهوری اسلامی «تل‌آايشانو» و «حيفا» را با خاك يكسان خواهد كرد.»بیانات امام خامنه ای در حرم مطهر رضوی منبع


ایران نمیترسه؟>
جدی؟
پس چرا از کمک نظامی سر باز میزنه؟

44:

به اندازه ای که لازم باشه کمک کرده و می کنه.

اخیرا هم که رهبری درمورد مسلح کردن کرانه ی باختری صحبت هایی داشتند...


45:

دیر اومدم ولی اومدم بگم
"مرگ بر اسرائیل"
خروش ایران اسلامی علیه نسل‌کشی در غزه

46:

اگه بعضی بی غیرتها از جمله همین حاکمان کشورهای اسلامی دوروبرمون کمی فقط کمی پشت ایران بودند و به جای شیعه کشی وایران ستیزی و پاچه خاری غرب یک ارزن از امت فلسطین حمایت میکردن دیگر نیازی به کمک نظامی ایران نبود.

در ضمن برخی از امت ایران خودمون هم حتی در کمک مالی امت فلسطین ولبنان و..

تردید دارند وبرخی هم اعتراض دارند چه برسه ایران کمک نظامی مستقیم کنه!! شما باید نقدت رو به اونهایی که اون ور بوم واستادن مطرح کنی با اونهایی که میگن : اسرائیل هر جنایتی کرد به ما ربطی نداره، میگن حتی حق نداره ایران کمک مالی کنه چون خودمون فقیر داریم.

میگن اگه کسی به اب و خاک و ناموسمون تجاوز کرد اگه امکان نابودیش رو نداریم باید خفه خون بگیریم وبشینیم تماشا کنیم!! نمیدانند که سکوت در برابر برخی ها ظلمشان رو بیشتر میکنه و تجاوزشان را بیشتر.

به تاپیکهای چند روز اخیر یه نگاه بندازین.


47:


سلام
همین طوری کل دنیا ضد ایرانن اگه دخالت مستقیم کنه بهانه میده دستشون ...

48:

حرفتون درست ....

ولی همین الانش هم یه عده روشنفکر نما دادشون هواست که چرا به فلسطین و لبنان کمک می کنید .....

به قول شما کاش می شد عوض شعار دادن عملا کنار امت مظلوم فلسطین جنگید

49:

این حرف شما هم از یه نظر درسته ...ولی یادمون باشه همینجوریش هم علیه ما اقدام میکنن ....

اگه می بینید اقدام نظامی علیه ما ندارن دلیلش ترسشون از قدرت دفاعی و نظامی ایرانه والا اینا خبیث تر و کثیف تر از این حرفان

50:

ای خدای مهربون ما هم دیروز به راهپیمایی رفته بودیم اما عسلی کوچولی مامان از دیروز تا الان حالش بده و گرما زده شده من و پدرش از دیروز داریم دیونه میشیم وای ی ی ی ی ی ی به حال پدر مادری که بچه اش بی دفاع و در خواب ناز جلوی چشماش پر پر میشه!!!!
پناه بر خدا!!!!

51:

فعلا تنها سلاح اینا علیه ایران ساوقت ملل (آمریکایی!!!) و منشور حقوق (بی!!!) بشره
مقایسه قدرت نظامی ایران و اسرائیل+(جدول)
و البته مهم ترین سلاح ما ایمانه

52:

اگه می دونستن که می تونن ایرانو نابود کنن تا حالا این کارو کرده بودن ....

اونا تو 8 سال فاع مقدس قدرت ایمان ، ایرانی ها رو دیدن

53:

بای ذنب قتلت ....؟؟؟

54:

این الهام چرخنده چه کرده..........94 out of 100 based on 54 user ratings 1354 reviews

@